Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, difoto сказал:

Нова патрульна поліція бере хабарі? Тебе це так бентежить, що кушать нє можеш? Давай факти, або не тойво при пацанах.

 

Я говорив ось про це відео https://www.youtube.com/channel/UCMQCTweRp9G7qCQbJI9oeAg

Копи це чи Даїшники - я вже запутався в їхніх дєлєніях. Але судячи по відео, діло було вже після переатестації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

Ех, якби так як цього алкаша захищали студентів в 13ому все було би по іншому!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

Цирк з клоунами.

 

П.с.: в армії служив та посміявся від душі

а мені не смішно, бо те верещаще бидло так і буде все життя жити в гавні, в ньому ж і здохне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

верещаще бидло так і буде все життя жити в гавні, в ньому ж і здохне

Бидло було є і буде, від нього нікуди не дінемось. Те верещаще дасть потомство, а те в свою чергу нове наплодить - процес незворотний :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та в нас взагалі все, що робиться, все, як завжди, НЕДО-... Ну створили, здавалося б, дійсно потрібну структуру, цю патрульну поліцію, ну то чого їм не дати шокери, щоб могли не травмуючи присмирювати буйних?

Ці "абнімашки" з п'янню, це взагалі... Словесні дуелі з бабйом, де хлопчАки явно програють... І таких відео чим далі, тим більше буде з'являтись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Ці "абнімашки" з п'янню, це взагалі... Словесні дуелі з бабйом, де хлопчАки явно програють... І таких відео чим далі, тим більше буде з'являтись.

відео показують ситуацію :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Ha3aP сказал:

Ех, якби так як цього алкаша захищали студентів в 13ому все було би по іншому!

Захистили би студентів - ніхто б не постраждав, ні в кого б це не викликало обурення, ніхто б не вийшов на майдан... Фьодорович би вже другий срок царював...

Впевний, що цього хочеш/хотів? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Захистили би студентів - ніхто б не постраждав, ні в кого б це не викликало обурення, ніхто б не вийшов на майдан... Фьодорович би вже другий срок царював...

Впевний, що цього хочеш/хотів? 

Не хочу порівнювати яника і пороха - два чоботи пара. Але краще поганий мир чим добра війна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ha3aP сказал:

Не хочу порівнювати яника і пороха - два чоботи пара. Але краще поганий мир чим добра війна!

Значить зря хлопці гинули...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Значить зря хлопці гинули...

Ну, я ще тоді казав що не варте воно того, нічого не зміниться...

А хлопці і далі гинуть, кожен день, так і до щезнення українця не далеко!

 

Жодної вимоги (хіба окрім яника) Майдану так і не виконали!

 

До речі, а згідно з яким законом зняли яника? Ні, я не хочу його повернення, але все ж. Імпічменту не було, тупо за прогули, по статті? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільша таємниця в усій цій "атестації міліції в поліцію" - списки співробітників з результатами проходження атестацій. По регіонам. По конкретним підрозділам. З урахуванням відновлень через суд.

Такі списки є. У Департаменті Кадрового Забезпечення Нацполіції.

Але це страшна таємниця, про це говорять напівпошепки, інформацію про атестацію навіть ОКРЕМИХ співробітників з дуже великим скрипом надають на журналістські запити. З другого-третього разу надають. 
ЗагальнІ списки по якомусь регіону чи окремому райвідділу - ні. 
"Персональні дані, секретно..."

Хоча ПІБ і посада поліцейського - публічна інформація, жодних персональних даних.

Не надають бо:
- виявиться, що відсоток звільнених в результаті атестації настільки малий, що реформою це назвати якось і не зручно;
- виявиться, що атестацію взагалі не проходило кілька відсотків співробітників. І не будуть. Є така можливість у процедурі, згадайте Ківу. Причому співробітників ключових;
- виявиться, що атестацію через різні "13-ті комісії" попроходило купа персонажів типу вадіка гумена;
- виявиться, що Беркут ніхто з поліції не вигнав. І вони усі переатестовані. Правда називаються інакше. 
- виявиться ще багато цікавого...

Наша ідея полягає в тому, щоб кожен громадянин міг перевірити як і коли конкретний співробітник поліції (приміром дільничний громадянина) пройшов атестацію і чи він атестований взагалі. Перевірити на сайті типу http://posipaky.info. 
Маючи базу даних - підняти такий сайт займе у нас 2-3 дні.

Підпишіть будь-ласка петицію. Це важливіше за 95 квартал і квартиру Лещенка.

З цією поліцією нам жити.

https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/399

І репост дуже допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.09.2016 at 09:05, jack74 сказал:

ну то чого їм не дати шокери, щоб могли не травмуючи присмирювати буйних?

В них є балончики. Цікаво, по інструкціях, в натовпі ними можна користуватись? А ще колись дубінки були. Чи дубінки то недемократично?

А взимку писали що в нашій Опері хтось за злісну непокору отримав 10 000 вольт від патрульного - то це фейк? Ну раз не видають шокери.

Там пару раз тільки "потріщати" для залякування, вмить кількість бажаючих пови_обуватись зменшиться. Зробили з силовика - дипломата, і замість того щоб крутити навчили типу переконувати. Не врахували що з бидлом це не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх 5 копійок...

Не буду казати шо все пропало - але як в тому анекдоті - дай таджику євро матеріали і євро інструмент - він евро ремонту не зробить (

Наші нові поліцейські їздять на нових машинах, у новій формі, з новою зарплатою - але в мене таке враження що нічого не робити і накатувати круги по центральних трасах - це їхня робота . Так зараз почнуть захисники поліції казати що вони там роблять і тд і тп ...

Часто їзджу по місту як в день, так і вночі по всьому місту, і у всіх закаулках (в середньому 100-120 км в день, і так само вночі по місту)  - вдень поліцію видно тільки з 6 - по 11 годину та з 18 по 21.30 - 22.00 .  В нічний час їх немає на вулицях ні на набережній, ні на 33 , 40 кварталі, ні на гпз, ні на балці, ні на ковельській.

Наведу один кричущий приклад коли не бачу копів - один за кермом (ясне діло він зосереджений на дорозі,як і інші віодіїї )  - інший збоку і по логіці мав би дивитися по сторонах, тобто патрулювати - але він всією своєю увагою прикутий до свого телефону. Я вже рахував з десяти різних екіпажів в середньому 8 екіпажів таких...  Які порушення можна побачити якщо сидіти і кукувати в телефоні .

Була ситуація стою на світлофорі  на червоне світло , за мною стоять поліцаї , перед мною джип мерседес. Мереседес не дочикавшись зеленого рванув - а поліцаю далі стоять ззаду мене і втикають - це халатність ,, чи просто вони привикли робити пафос , фоткатись , і отримувати достойну зарплатню - а пішки ходити це не до них - вони на таке не наймались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Volt сказал:

видно тільки з 6 - по 11 годину та з 18 по 21.30 - 22.00

ну я вночі зовсім не часто їзджу, але не так давно мене в районі 24.00 зупинили, на 33му кварталі (від них втік порушник на такій самій машині як і вмене), поговорили, побачили, що я не той порушник, вибачились й поїхали далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Volt сказано:

а ви о 3 чи 4 покатайтесь - пустота - нема нікому діла

в цей час оформлюють "битовуху", або мажорів з "Опери". Так шо дійсно, нема нікому діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, а таки дійсно нема діла. Вулиця Нестора Бурчака - порушень по паркуванню повно і ночі чекати не потрібно. Дуже часто з\на Літньої і На Таборищі вїхати\виїхати проблематично. Але це не царська поліцайська справа, певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 14.09.2016 at 23:32, Vadimm сказал:

А взимку писали що в нашій Опері хтось за злісну непокору отримав 10 000 вольт від патрульного - то це фейк? Ну раз не видають шокери.

Там пару раз тільки "потріщати" для залякування, вмить кількість бажаючих пови_обуватись зменшиться.

Нарешті видадуть шокери, то треба було двох патрульних вбити щоб дійшло що з них часто роблять посміховисько.

http://www.unian.ua/society/1540506-pislya-tragediji-u-dnipri-patrulni-chastishe-zastosovuvatimut-elektroshokeri-avakov.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9/17/2016 at 22:19, Saddy сказано:

багато мажорів наоформляли?

було б гарно статистику побачити.....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

було б гарно статистику побачити.....

подай запит в управління.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

подай запит в управління.

згідно чинного законодавства ..... :)

 

я думав що Поліція бода_френдлі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це відео, звичайно, напряму поліції не стосується, але декілька сторінок тому тут якраз трішки цепанули тему пацанчиків з "дорожнього контролю", тому покладу сюди цей "офтоп"

Отже, "барєц" Шапошнікоф понаписував хєрні в себе на мордокнизі, обісрався аж втік в Штати, тепер звідти тролить поліцію України, щоб заробити собі підгрунтя на "політичний притулок"...

Короче, 20 хв виправдовувань "Дартаньяна"

Я убил патрульного полицейского. Признание  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...