Перейти до змісту

Куплю в будь якому стані.


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Куплю списану, не працюючу, биту, оргтехніку та побутову техніку, корпуса. Усе, від телефона - міксера, до пралкі - холодильника. Ціна 1 грн. за 1 кг приладу.

П.С. ЕЛТ-монітори, та ЕЛТ-телевізори, рахуються без "скла". Холодильники рахуються з утеплювачем, пралки рахуються з бетонним баластом, якщо вони з двигуном. Якщо без двигуна, рахуються без утеплювача, та бетону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 87
  • Створено
  • Остання відповідь

гадаю при таких цінах скупки, завжди можна щось придумати, як приклад блошиний ринок біля слона, бу змінний резистор, коштує 8 грн, стількі ж як новий тільки в радіодеталях)

а купувати двигуни на вагу, да то взагалі клондайк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з тв видираються трансформатори, з девайсів де є двигуни, ті ж самі двигуни, або ж мідь, а частину мона пофіксити і продати студентам\людям в зйомне житло, список мона продовжувати безкінечно...

тс просто добряк, хоче позбавити вас непотрібних речей, і нічого більше! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахолєру він тобі? Якшо думаєш заюзати як живлення до БЖ - вважай - він працює в режимі насичення і навіть на холостому ході жере немалу потужність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не секрет, що ви з тим всім потім робите?

Нічого ганебного :0160: усе розбирається, та здається на переробку.

гадаю при таких цінах скупки, завжди можна щось придумати, як приклад блошиний ринок біля слона, бу змінний резистор, коштує 8 грн, стількі ж як новий тільки в радіодеталях)

а купувати двигуни на вагу, да то взагалі клондайк)

Це так, але щоб продати все що купив, треба дуууже багато часу.

з тв видираються трансформатори, з девайсів де є двигуни, ті ж самі двигуни, або ж мідь, а частину мона пофіксити і продати студентам\людям в зйомне житло, список мона продовжувати безкінечно...

тс просто добряк, хоче позбавити вас непотрібних речей, і нічого більше! ;)

Це все так. Я розраховую на тих людей, у яких є барахло. Вони збираються його викидати, нехай викидають мені в машину, тай отримають на шоколадки чи пиво.

потрібно трансформатор від мікроволновки, може хто має?

Була мікрохвильовка, вже "перемотав".

Як для того мотлоху, що має їхати на звалище, то і одна гривня/кг. добре. Я із цього, отримаю десь, в два рази більше. Хоча може і менше, їзда на авто відбирає багато. Якщо впевнені, що це легки гроші, спробуйте. Розберіть один холодильник, порахуйте затрачений час, та сміття після розборки. Потім помножте це все на 10-20 холодильників....

Я ще і пластикові пляшки, та пляшки з під побутової хімії та скло, забирав би разом. Але ще ціни не можу скласти.

Якось так. Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також купую плати, із будь чого. Телевізійні, компютерні та інші. 1грн/кг. Куплю радіолампи, із будь чого, навіть звичайні ТВ лампи. 1грн/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не так написав. Ціна на плати від 1 грн/кг. і вище. Наприклад відяхи, мамки , карти розширення, можуть бути і по 15 грн/кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахолєру він тобі? Якшо думаєш заюзати як живлення до БЖ - вважай - він працює в режимі насичення і навіть на холостому ході жере немалу потужність.

Транс вже знайшов, перемотав,

вторичку викинив, і намотав свіжу, і так маємо в першій точці 14.8вольт(15ампер) в другій 24вольта(ампераж невідомий поики)

ампераж перевіряли саморобним нагузочним резистором, по факту тре резистора переробляти бо стабеникий вигорів :)

лабораторний блок з зарядним скоро з нього зроблю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

можу запропонувати б/в НОРД в РОБОЧОМУ стані:

http://lutsk.vol.olx...html#5c5ad7eeef

в яку суму оціните?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, не можу Вам допомогти. Я купую такі речі, від яких хочуть позбутися з радістю, без будь яких докорів сумління. А Ви ще хочете заробити, тому моя ціна Вам не сподобається.

Тому, дозвольте я не буду називати свою ціну, щоб не образити Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телевізор поїхав до нового власника , дякую за кошти та оперативність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав на днях топікстартеру списане барахло - неробочі мамки, DVD-приводи, биті HDD. Все було прийнято на вагу по заявлених цінах.

Розрахунок на місці. Оперативно. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отож, продовжую купувати списану оргтехніку, комутаційне, друкарське та інше обладнання, різній електромотлох. Вбиті материнкі, відео - від 15грн/кг. Керамічні процессори - від 10 грн/шт.

Можливий документальний супровід, по списанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п'ятницю буду в Луцьку, та Ківерцях. Хто має бажання, пишіть, заїду.

Наступного тижня не зможу, порогі в в машині, треба зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав сьогодні своє добро аж на 73грн. Якби не топікстартер то прийшлосьби напевно викинути,а так приїхав забрав та ще пару грн отримав! Рекомендую особливо напередодні Нового року позбутися зайвих речей!!! Доречі така тема в європі перед різдвом викидати непотрібні старі речі.Можливо в цьому щось є.Всім привіт з новорічними святами та різдвом!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнки та відяшки із знятими деякими деталями, дохла оперативника, плати із мікросхемами СССР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Материнки та відяшки із знятими деякими деталями, дохла оперативника, плати із мікросхемами СССР?

Деякі деталі, які саме?

На мамці мають бути обов'язково: порти, слоти, роз'єми, сокет, 2 мости. Безкорпусні конденстори, теж мають бути.

На відеокарті: роз'єми, чіп, ламелі, бескорпусні конденсатори.

Якщо Ви це вже познімали, то повинні знати, такі плати вже не цінні ;)

Плати з мікросхемами, треба дивитися. Фоткі зробіть, щоб побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, підходить, правда він мало важить :_02: Тобто Вам мало вийде, якщо він один. Але якщо маєте викидати, то мені в машину :_04:

P.S. Пыдходять будь які ел.прилади, та устаткування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, підходить, правда він мало важить :_02: Тобто Вам мало вийде, якщо він один. Але якщо маєте викидати, то мені в машину :_04:

P.S. Пыдходять будь які ел.прилади, та устаткування.

не шкода, стоїть вже років 10 без діла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...