Перейти до змісту

Качественные наушники


Рекомендовані повідомлення

Колись хотів купити навушнин дочці в магазині Спрайт по Л.Українки. То на моє прохання послухати як звучать мені відмовили, зіславшись на правила гігієни. На моє зауваження що я хочу порівняти звук (навушники закриті) зі своїми, не зважали, не розпакували..... В результаті, я нічого не купив, і пішов в MOYO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Хоть и старая тема, но актуальна периодически у многих пользователей. Мои соображения такие: немаловажен источник звука, с которого будут слушать наушники. Например, купил плеер "xDuoo X2", до этого слушал музыку на телефоне "Prestigio5517" через  "Poweramp". Скачал тестовые файлы для наушников, где тестируется воспроизведение   низких, высоких частот и эффектов. Старые свои "KOSS SportaPro" апгрейдил до "Marshall Major2" и начал слушать, меняя устройства местами и прослушивая тестовые файлы.  На телефоне моим 40-ка летним слухом в обоих наушниках было слышно частоты 22кГц, на плеере в обоих наушниках были слышны частоты от 15кГц и ниже. Я сделал вывод, что этот плеер (стоимостью 1175 грн.) просто не выдает таких высоких частот, что весьма печально.  Тест "стук в двери" (binaural_knocking) лучше для меня был на "косах".   Тест низких частот понравился на обеих наушниках. И самое для меня интересное, "Маршалы" меня впечатлили только на улице, своей звукоизоляцией, по сравнению с "косами", удобством подключения (съемный кабель), качеством сборки, мягкостью кабеля. И конечно фалы с высоким битрейтом слушать гораздо приятнее. Вот попался мне: 96.0 КГц 24БИТ 3160КБИТ/сек FLAC прога на телефоне справилась с ним.

Понимаю, что ЦАП + телефон или плеер с ЦАП было бы лучшим вариантом, однако денег на это нет, и с "бутербродом" ходить в кармане не особо хочется.

Все субъективно :)) Имхо.  

Basy_dlya_naushnikov-proverka_basa.mp3

binaural_knocking.wav

frequencycheckhigh.wav

frequencychecklow.wav

headphoneshaker.wav

headphonesweep20Hz-10kHz.wav

tolko_dlya_naushnikov-1_[mix_2013]_[rem.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офф. тест "стук в двері" конєшно жесть. Я в своїх JVC не відразу роздуплився, сходив двері відкривати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

З портативних найкращі вуха це AKG K414P (напівзакриті), з ультрапортативу - Skullcandy Titan (вакуумні затички) ,з закритих SONY ZX660AP. Суперово показали себе з плеєрами Sansa Clip+ на рокбоксі ,Cowon D2 ,Fiio X3 , Hidizs AP100.

Немає сенсу чіпляти до бюджетних плеєрів дорогезні навушники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 14.11.2017 at 14:20, joser2 сказано:

З портативних найкращі вуха це AKG K414P (напівзакриті), з ультрапортативу - Skullcandy Titan (вакуумні затички) ,з закритих SONY ZX660AP. Суперово показали себе з плеєрами Sansa Clip+ на рокбоксі ,Cowon D2 ,Fiio X3 , Hidizs AP100.

Немає сенсу чіпляти до бюджетних плеєрів дорогезні навушники

От ви, я бачу, рекомендуєте Sony, вони зараз 2000 грн. коштують. А чи є смисл додати 200 і купити Маршали? https://portativ.ua/product_96774.html Чи мали справу з такими навушниками, що можете сказати?

От ви даєте пораду, що немає сенсу брати дуже дорогі навушники до буджетного плеєру. Я не сильно розбираюся, але наскільки мій плеєр бюджетний? Це Transcend MP320 4Gb. Так, він недорогий і старенький. І от мене цікавить чи варто під нього брати Соні, про які ви згадували вище, чи ті ж Маршали. Чи можливо і ці навушники будуть "зажирні" для нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, YoungMan сказал:

От ви, я бачу, рекомендуєте Sony, вони зараз 2000 грн. коштують. А чи є смисл додати 200 і купити Маршали? https://portativ.ua/product_96774.html Чи мали справу з такими навушниками, що можете сказати?

От ви даєте пораду, що немає сенсу брати дуже дорогі навушники до буджетного плеєру. Я не сильно розбираюся, але наскільки мій плеєр бюджетний? Це Transcend MP320 4Gb. Так, він недорогий і старенький. І от мене цікавить чи варто під нього брати Соні, про які ви згадували вище, чи ті ж Маршали. Чи можливо і ці навушники будуть "зажирні" для нього?

Користуюсь маршалами першої версії. Звук чудесний.На рахунок плеєру, якщо вас влаштовує... Але я б обновив, хочаб до санси кліп. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь вже 2 рік Razer Hammerhead Pro In ear. Раніше досить довго використовував Earpods, вони мене влаштовували але дуже великий мінус був - погана шумоізоляція. Я почав на просторах інтернету шукати вкладиши з хорошою шумкою, басами і щоб компактні були. Вибір був між Beats urBeats In-Ear Headphones і Razer Hammerhead Pro In ear, так як я заядлий "гамєр" і майже всі девайси у мене від рейзер, купив я Hammerhead. Вже на ринку є Hammerhead Pro v2, тому якщо хтось шумає навушники у яких на середній гучності не буде паралельно музиці звучати ще якась хрєнь, типу як скрепить "Богдан" то дуже рекомендую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.xears.com/index.php/produkte/kopfhoerer/xearsr-turbo-devices-td4-black-ebony-wood-edition

Xears® Turbo Devices TD4 Black Ebony Wood Edition  дуже подобається звук, вже 3 роки з ними і як нові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.11.2017 в 11:20, YoungMan сказал:

От ви, я бачу, рекомендуєте Sony, вони зараз 2000 грн. коштують. А чи є смисл додати 200 і купити Маршали? https://portativ.ua/product_96774.html Чи мали справу з такими навушниками, що можете сказати?

От ви даєте пораду, що немає сенсу брати дуже дорогі навушники до буджетного плеєру. Я не сильно розбираюся, але наскільки мій плеєр бюджетний? Це Transcend MP320 4Gb. Так, він недорогий і старенький. І от мене цікавить чи варто під нього брати Соні, про які ви згадували вище, чи ті ж Маршали. Чи можливо і ці навушники будуть "зажирні" для нього?

Під такий плеєр earpods'ів здається забагато буде, він їх не те щоб не розкриє, а навіть не розкачає на номінальну потужність.

Зараз продають купу "типу" гібридних навушників (той замий ультрабюджетний KZ ZST) гібрид динамічних з арматурними драйверами за 20$, на тій самій сансі кліп хоть якось "звучать" і можуть перекричати навколишній шум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...