Перейти до змісту

Качественные наушники


Рекомендовані повідомлення

зачем покупать новые наушники? когда в уши вставиш наушники,то заклей их (уши) скочем. говорят помогает :)
Отримуєш попередження. Якщо до 25 грудня не викладеш сюди своє фото з навушниками і заклеєними скотчем вухами (як підтвердження корисності твоєї поради), то отримаєш бан на місяць, до 25 січня за пораду, яка може зашкодити здоров'ю довірливих читачів форуму.

прошу извинения за мой сарказм и хочу застереч всех форумчан, к. хотят заклеить уши скотчем, что это не выход ... лучше прислушайтесь к многоуважаемому all-у и купите качественные наушники. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Сам юзаю вуха KOSS Porta Pro - вуха класні, але краще за ці самі гроші взяти Sennheiser PMX 100 вони взагалі труйові і в 2 раза краще гоцають

а якщо ти вже хочеш купити справді круті вуха то бери собі AKG K27i - 350грн але вони того коштують

З.І. KOSS Sporta Pro не бери ібо це повна какашка там не звуку, не дизайну, не компату

але якщо ти хочеш захочеш брати вуха АКГ то тобі вже треба буде крутий плеєр, наприклад Такий як в мене :)

цікавить саме варіант, який не буде заважати спати в будь-якому положенні. На спині мені спати протипоказано -- я хроплю, і тоді навушники потрібно буде купувати всій родині, а не тільки мені

Нинішні "вуха" від Nokia саме такі, спати на боку не заважають, а проблема тільки в тому що в вухах вони не тримаються. Колись ще здається "банани" KOSS були з наконечниками з цікавого матеріалу -- їх потрібно було зжати, вставити в вуха, і вони там розпрямлялись, набираючи форму вушного каналу, і після цього з вух не випадали. Зараз щось таке пропонується?

Не виривати провід вже навчений, кручусь уві сні "правильно"

вони і зараз є, я їх юзав поки не купив собі ПортаПро вони називаються Plug

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, де ви всі ті "вуха" купуєте ? Хочу Sennheiser HD202 чи Sennheiser HD205. І ще питання: опір 32 Ом - це нормально для компа і плеєра ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOSS Sporta Pro не бери ібо це повна какашка там не звуку, не дизайну, не компату

Тебе дизайн важен? Ты слушаешь музыку и одновременно рассматривашь себя в зеркале? :)

Компат - это компакт? Если да - то ты ошибаешься, они также складываются практически в ничто :beer:

koss_porta_pro.jpg и 0021299147771.jpg

По характеристикам Порта и Спорта отличаются только в чувствительности, да и то не намного 101 против 103... Надо будет протестировать их, когда у нас появится Порта. Сильно сомневаюсь, что различие будет заметно - сишком близка у них цена, чтобы ожидать скачка в качестве :)

2SunSeth

iRiver, например, отлично вытягивает 60-омные наушники. А встроенная звуковуха в компе - почти что разрывает их на части. Думаю, что с 32 Ом картина хуже не станет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я просто порадив, якщо хочеш то ти можеш зрівняти звук і ти відчуєш це зразу

всетаки АКГ бери або Sennheiser PMX 100 це зараз рахується одні із тру для плеєра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про АКГ. Хтось слухав ось такі вуха: http://mp3sound.com.ua/Shop/Details.aspx?Good=893306

І де можна їх замовити в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про АКГ. Хтось слухав ось такі вуха: http://mp3sound.com.ua/Shop/Details.aspx?Good=893306

І де можна їх замовити в Луцьку?

можеш через той інет магазин там де ти мені дав лінк, або через diwo.com але 318 грн вони не коштують АКГ Р27і набагато краще і на 10-15 грн дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вибачаюсь, але дійсно, підскажіть, де можна купити обговорювані навушники? Був в деяких магазинах Луцька - нічого подібного немає. А проблема якраз ще та: "рідні" навушники від плейера "iRiver T30" накрились, необхідна заміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтрернет магазин, дешево, зручно і швидко

кста якщо знайду то можу махнутись на пиво вуха від http://mp3sound.com.ua/Shop/Details.aspx?Good=894708

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якому пиву ти надаєш перевагу? ;) Давай якось зустрінемось і поговоримо на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, але дійсно, підскажіть, де можна купити обговорювані навушники? Був в деяких магазинах Луцька - нічого подібного немає. А проблема якраз ще та: "рідні" навушники від плейера "iRiver T30" накрились, необхідна заміна.

Знакомый говорил, что продаёт такие наушники, именно от iRiver T30. Если вдруг интересует замена на аналогичные твоим, завтра его спрошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо nick_lutsk можливо купить щось інше,

то я був би радий отримати ці вуха за пиво або дєнги! ;)

ursa, мене цікавить також, бо бачу що попередній варіант уже топиться в пиві!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
Купив собі Sennheiser HD202.

Дуже радий.

Вчора теж купив. Дуже не радий :):) Хоч назад неси... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Seth:

чого? що тобі в них не подобається?

Занадто багато високих, занадто мало низьких. Після колонок противно їх вдягати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальні вуха.

рок я не слухаю. метал тоже.

ты уж меня извини, но то, что ты слушаешь - на тесты наушников не годится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нормальні вуха.

рок я не слухаю. метал тоже.

Та хоч David Guetta, хоч Cradle Of Filth звук однаково - Г@вно ! :)

Не варті вони тих грошей абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так може не вуха "гавно" а плеєр?

попробуй послухати на чомусь іншому. Я наприклад на стандартній АС97 тож не можу слухати (моє перше враження було подібне твого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіпсувались стандартні вуха до мого T.sonic 610 (в дорозі довгий час слухав дуже голосно) тепер риплять і взагалі значно гірше грають. До того був ними цілком задоволений.

Порадьте якісь недорогі і більш-менш якісні крапельки їм на заміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдома вже багато років слухаю через Cosonic CD-810, та всторєну звуковуху ALC850 - в принципі, задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

назрело и у меня пара вопросов про наушники:

разница открытых/закрытых для окружающих и для слушателей?

если кто уже пользуется Sennheiser HD 205 - выскажитесь

что еще можно попробовать/пощупать в этом классе/ценовом диапазоне

ЗЫ: Audio-Technica ATH-ES7 покупать смысла особо не вижу ;)

и кто что может сказать про Technics?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях став власником Sennheiser eh350, враження - якість звуку просто "башню" зносить, коли купував порекомендували саме цю модель, обумовивши це тим, що за такі гроші (а немалі то - 65 у.о. :) ) кращих вух просто не існує :bayan: .

А різниця між відкритими і закритими вухами є, особливо для оточуючих, коли в таких вухах слухаєш музику сам, оточуючі її також чують (навіть можуть сказати що саме ти слухаєш :) ), для нічного прослуховування музики в кімнаті де всі сплять не радив би використовувати відкриті вуха.

Тепер замислився про апгрейд навушників до мр3 плеєра, хочу sennheiser mx450 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Shura:

Закриті ізолюють тебе від навколишніх звуків. ти їх не чуєш і вони тебе. Наприклад я їду в шумній маршрутці і нічого крім музики не чую. І навіть коли слухаю на максимумі то треба дуже добре прислуховуватися шо саме (майже нічого не чути). Але в таких вухах музику писати і редагувати важко, потрібно відкриті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...