Перейти до змісту

Що таке свобода?


HWman

Рекомендовані повідомлення

Пройшло близько трьох років з моменту створення теми, на даний момент я бачу значення слова свободи - бути собою, бути істинним, не продуктом релігії/моралі/виховання/суспільства... А тим, хто є насправді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, HWman сказал:

Пройшло близько трьох років з моменту створення теми, на даний момент я бачу значення слова свободи - бути собою, бути істинним, не продуктом релігії/моралі/виховання/суспільства... А тим, хто є насправді.

це повна жесть. Правильно ти написав в темі про ідіотів, деяких речей не зміниш, треба з цим миритись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доба на рибалці, бажано із розрядженою батареєю тіліпона, ось що таке свобода, хлопаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, HWman сказал:

Пройшло близько трьох років з моменту створення теми, на даний момент я бачу значення слова свободи - бути собою, бути істинним, не продуктом релігії/моралі/виховання/суспільства... А тим, хто є насправді.

А насправді ти і є продуктом релігії/моралі/виховання/суспільства.

Свобода в кожного своя, комусь достатньо свободи вибору каналу на телевізорі, а іншому треба свободу вибору країни  проживання. Обоє відчуватимуть себе вільними. Свобода - коли виходиш з зони комфорту, лише за власним бажанням. Моє імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, HWman сказано:

Пройшло близько трьох років з моменту створення теми, на даний момент я бачу значення слова свободи - бути собою, бути істинним, не продуктом релігії/моралі/виховання/суспільства... А тим, хто є насправді.

Слухай, Труш, іди вже найди роботу, а то увесь час в пошуках себе-свободи-роботи-ідіотів-щастя і т. д. Хватить у вітчима на шиї сидіти. Як-не-як, а років через 2 - 3 тобі вже буде 25. Дорослий вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюся. Свобода - це ефемерна ілюзія. Кожна людина від чогось залежить (і я не про фізіологію). Тому хто може, тіштеся відчуттям свободи, воно не тривале.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Slavco сказал:

Доба на рибалці, бажано із розрядженою батареєю тіліпона, ось що таке свобода, хлопаки.

Тому що так, Ви лишаєтесь на одинці з самим собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, vaz75 сказал:

Повторюся. Свобода - це ефемерна ілюзія. Кожна людина від чогось залежить (і я не про фізіологію). Тому хто може, тіштеся відчуттям свободи, воно не тривале.

Ну не кожна, але більшість. Є ж люди котрі без проблем живуть при відсутності суспільства. І від чого такі люди можуть залежати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, HWman сказано:

Ну не кожна, але більшість. Є ж люди котрі без проблем живуть при відсутності суспільства. І від чого такі люди можуть залежати?

брЄд! Ти живеш в социумі , суспільстві , системі - називай як хочеш. Єдиний варіант на безлюдному острові і на натуральному виробництві що нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, HWman сказано:

Тому що так, Ви лишаєтесь на одинці з самим собою.

особливо з робочим телефоном який звонить з проміжками у 15 хвилин)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, HWman сказано:

Ну не кожна, але більшість. Є ж люди котрі без проблем живуть при відсутності суспільства. І від чого такі люди можуть залежати?

Не вигадуйте казок - хочемо чи ні, але усі залежні від суспільства, приклад - зламав ногу\руку\голову, лікуєшся сам? Воду чи труби у квартирі прорвало, ремонтуєш сам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.09.2017 в 09:57, VovkleV сказал:

брЄд! Ти живеш в социумі , суспільстві , системі - називай як хочеш. Єдиний варіант на безлюдному острові і на натуральному виробництві що нереально

Я ж не себе маю на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.09.2017 в 09:57, VovkleV сказал:

брЄд! Ти живеш в социумі , суспільстві , системі - називай як хочеш. Єдиний варіант на безлюдному острові і на натуральному виробництві що нереально

Пригодницька комедія про справді вільну людину, яка потрапляє суспільство, повне умовностей і засторог.
https://zona.mobi/movies/krokodil-dandi
Є продовження, шукайте другу і третю частину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В 1967 році Британці зняли прекрасний серіал - Prisoner.

В заставці серіалу є прекрасна фраза: "I am not a number, I am a free man", і це пояснює більшість того, що відбувалось із світом вільних людей, а також те, як вільні люди дивились на номерних совків і дивляться на теперішніх совкодрочерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Свобода" то звичайнісіньке слово, що означає відсутність обмежень і не більше того. Найчастіше вживається в парі з іншим словом для уточнення.
Але кожен вкладає в нього власний зміст залежно від рівня внутрішнього філософа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Подобається ще одне визначення слова свобода:
Свобода це коли є можливість робити що захочеться і при цьому нічого чи ніхто не обмежує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

скоро свободи взагалі не буде ні в кого, державт закручують гайки своїм громадянам, все йде до того що будуть у квартирах встановлювати відеонагляд для нашого ж "тіпа" блага, ну й керують вже теж як хочуть "тіпа" для нашого блага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...