Перейти до змісту

Що таке свобода?


HWman

Рекомендовані повідомлення

Свобода для мене це коли можеш дихати на повні груди, насолоджуватися світом, радіти досягненням своїх дітей і пишатися тим, що я українець і живу в сильній і незалежній державі!

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходиш в міськвідділ, б'єш першого попавшогося мЄнта в пику і через парочку годин повністю взнаєш що таке свобода :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходиш в міськвідділ, б'єш першого попавшогося мЄнта в пику і через парочку годин повністю взнаєш що таке свобода :0166:

Я так розумію перевірений варіант, власне тобою? :offtopic:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходиш в міськвідділ, б'єш першого попавшогося мЄнта в пику і через парочку годин повністю взнаєш що таке свобода :0166:

Я так розумію перевірений варіант, власне тобою? :offtopic:

перевірений по іньшому, а це запропоновано як варіант швидкого вирішення даного питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так, а тобі?

Наприклад?

приходиш в міськвідділ, б'єш першого попавшогося мЄнта в пику і через парочку годин повністю взнаєш що таке свобода :0166:

Я так розумію перевірений варіант, власне тобою? :offtopic:

У цьому розділі не існує такого поняття як офтопік чи флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, не дарма тобі троля дали. Ти ж на Хабрі зареганий. Як там відбувається обговорення? Спочатку йде стаття автора, а лише тоді обговорення. Де твоє бачення, твої роздуми? Бо поки що "тєма ні а чьом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО,для мене.Це коли почне розвалюватися Педерація.От тоді і буде свобода.Дожити б до цієї мегоподії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свобода то не абсолютне явище, це як почуття, в кожного свої й в кожного у свому заключаєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СВОБОДА, и, жін.

1. Відсутність політичного й економічного гноблення, утиску й обмежень у суспільно-політичному житті якого-небудь класу або всього суспільства;

2. Перебування не під арештом, не ув'язненим, не в неволі і т. ін.

3. Життя, існування і т. ін. без залежності від кого-небудь, можливість поводитися на свій розсуд.

4. Можливість діяти без перешкод і заборон у якій-небудь галузі.

5. Філософська категорія — можливість вияву суб'єктом своєї волі в умовах усвідомлення законів розвитку природи і суспільства.

6. Легкість, відсутність утруднень у чому-небудь.

© тлумачний словник української мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я пам'ятаю, в ідеалі, це відсутність будь-яких обмежень. Ну, тут вже кожному своє, питання філософське, і відповіді на нього однозначної, думаю, не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На скільки я пам'ятаю, в ідеалі, це відсутність будь-яких обмежень. Ну, тут вже кожному своє, питання філософське, і відповіді на нього однозначної, думаю, не має.

відсутність будь яких обмежень то анархія, або по сучасному бєспрєдєл :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО,для мене.Це коли почне розвалюватися Педерація.От тоді і буде свобода.Дожити б до цієї мегоподії.

:_07: настоящий какл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут відкрив для себе нове слово - капіталізм.

І тут я засумнівався, що справді знаю, що таке свобода.

Що ж таке свобода? Я тут не дарма кинув скрін з фільму "Бійцівський клуб", там думаю повністю розкрите це питання, всім рекомендую і сам зараз передивлюсь.

Інтирнети кажуть, що свобода - коли не від чого не залежиш до речі.

А ви змогли би кинути все?

22072012.jpg

Я певно ні, і от думаю погано це чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взагалі свобода є різною - політичною, економічною, геометричною, шлюбною і т.п.

Але загалом свободи не існує - це абстракція, бо людина завжди від чогось залежить, до прикладу, їй треба їсти\пити\дихати, тобто людина залежна від їжі\вологи\повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі свобода є різною - політичною, економічною, геометричною, шлюбною і т.п.

Але загалом свободи не існує - це абстракція, бо людина завжди від чогось залежить, до прикладу, їй треба їсти\пити\дихати, тобто людина залежна від їжі\вологи\повітря.

всі кажуть той вільний і сьой вільний,

дай вам велику сумму зелених на рахунок і ви скажете що ви вільний, але посуті залежний від "зелені"

так що все взаємозвязано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...до прикладу, їй треба їсти\пити\дихати, тобто людина залежна від їжі\вологи\повітря.

Це базові потреби, в даному контексті вони не розглядаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свобода – це розширення меж власних можливостей за межі свого бачення. але це довгий, тяжкий та інколи нудний процес, тому більшість досягає схожого результату звужуючи своє бачення за допомогою алкоголю, наркоти, телебачення, ура-патриотизму, релігії, та інших людських винаходів для осліплення себе та інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...