Перейти до змісту

Кінотеатр PREMIER CITY (все що до нього відноситься)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

У Проміні має бути Мультиплекс-Холдинг(найбільша всеукраїнська мережа в яку входить 17 багатозальних кіноеатрів(83 зали)). І здається, один з найбільших кінозалів у Луцьку. Думаю, там все буде на кращому рівні. В любому випадку, більший вибір - це завжди плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

У Проміні має бути Мультиплекс-Холдинг

Якщо через рік не згівниться як Адреналін і Прем'єр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Проміні має бути Мультиплекс-Холдинг

Якщо через рік не згівниться як Адреналін і Прем'єр.

якщо і згівниться то принаймі пізніше за них - тому це однозначно плюс.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В залі холодно, а в туалетах сморід

Думаєш, в нас по такому ж проекту збудують??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тих хто міркує про різницю між адреналіном та порт-сіті:

1.шановні глядачі ви про що? да дві години адреналінівських окуляр на носі!!!! це ж який тре орлиний ніс мати щоб витримати таке знущання ?? ніхто чогось не наголосив на основній фішці з окулірами чогось -- береш в ПОРТІ окуляри з лотка на касі і на світло зирк, потерті чи зацапані, одразу в корзину. собі звичайно за 10 грн. в кульочку взяв і не парюсь )) (але те що людина раз на пів року сходить чи вперше і довірчиво прямує в зал із відбитками чужих МАЦАЛЕЦЬ не повинна страждати!!!!!!), облом же вас наздоганяє в адреналіні, сівша батарейка в окулярах там природне явище!!! а пертись з останнього ряда червоної зали до гардеробу це вистріл в голову, контрольний постріл від працівника що діловито видає інші а ваші в лоточок ложить з якого після вас знову хтось візьме, але тут фортуна підсовує вам окуляри з дужкою на якій на кінці надірвана резинка і торчить метал, але невдоволений гестапівець не хочи вам їх міняти бо ви і так ліміт обміну на його розсуд вичерпали.

2. ПОРТ-СІТІ, комфорт дивитись у середині залу, сів в кінці-тре трішки голову нахиляти, незначно, але за пару годин сказується на самопочутті ТУЛОВІЩА ТЄЛА, перші ряди навпаки з задертою головою. тут адреналін рулить- куди не сядь все гуд, бо екран далі від крісел.

3. ПОРТ - в пості було про час зняття броні з сеансу. був шокований, 11.07.15 кіносеанс, заходжу, бронюю на 11,00 очі на лоба полізли - бронь в 10,15 знімається!!!!!!!!

4. про поп корн - стаканчик в кафе у них зараз 15 грн. здається, якраз є час піти в ТАМ-ТАМ купити за 3,50 (в колібрісі по 2,70 ), обійти весь сам магазин, скупитись на інші речі, занести в авто на парковці, та що безплатна, не розумію чому парковка платна взагалі (це окрема тема)

5. дискомфорт по поводу телеглядачів багатогранний )))) поки реклама йде все тихенько, точка відліку на тест на витривалість це реклама "рідні вікна"!!! мабуть це тільки після неї тах дах може знести коли вимикається світло пару секунд дикої тиші, після гомону трейлерів, і ти попадаєш у мега кубло польових мишей та щурів, усе в темряві починає шарудіти, шипіти, розриватись, сусід поруч саме в цей момент починає мостити свою куртку, у когось дзвонить телефон, хтось згадав що не покурив чи не що треба терміново в туалет піти скинути балласт чи труси поправити і т.д., але треба обов"язково встати!! а тут і ремарка про багатогранність -- якщо голівуд на цей раз бюджет витратив за цільовим призначенням а не розпиляв то ви забуваєте про всю сьогоденну реальність, чи виключили дома праску та закрили крана на кухні, і поринаєте через телепорт 3Д часто потертих чи подряпаних або новеньких власних окулярів у світ вигадки та шаленої чиєїсь фантазії із неодмінним настільки звичним і ніколи не набридаючим ХЕППІ ЕНДОМ.

якщо ви після фільму можете щось добавити щи згадате поспіхом описане то фільм так собі був, не дуже мабуть )))

дякую за 5хв. Вашого дорогоціного часу за читання та ГАРНОГО ПЕРЕГЛЯДУ кіноновинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт-сіті бронь злітає реально за 25 хвилин здається, можна в дівчаток на касі уточнити

те що на сайті пише то фігня

якщо не ходити в четверту залу на 3D, на денні сеанси з колгоспом у вихідні, носити власні окуляри – відпочинок практично нічого не може зіпсувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на 3д то в Порт сіті тільки якщо в центрі сидіти. Бо в мене були з жінкою бокові місця ))) це просто умора і винос мізків. Окуляри міняв бо перші які дали так залапані були, що жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт-сіті бронь злітає реально за 25 хвилин здається, можна в дівчаток на касі уточнити

те що на сайті пише то фігня

якщо не ходити в четверту залу на 3D, на денні сеанси з колгоспом у вихідні, носити власні окуляри – відпочинок практично нічого не може зіпсувати :)

За 30 хвилин бронь скасовується ,точно! я взнавав. А з усім іншим я з Соромітником повністю згоден!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт-сіті бронь злітає реально за 25 хвилин здається, можна в дівчаток на касі уточнити

те що на сайті пише то фігня

якщо не ходити в четверту залу на 3D, на денні сеанси з колгоспом у вихідні, носити власні окуляри – відпочинок практично нічого не може зіпсувати :)

За 30 хвилин бронь скасовується ,точно! я взнавав. А з усім іншим я з Соромітником повністю згоден!

А яка проблема одразу проплатити на сайті, окрім додаткових 2 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порт-сіті бронь злітає реально за 25 хвилин здається, можна в дівчаток на касі уточнити

те що на сайті пише то фігня

якщо не ходити в четверту залу на 3D, на денні сеанси з колгоспом у вихідні, носити власні окуляри – відпочинок практично нічого не може зіпсувати :)

За 30 хвилин бронь скасовується ,точно! я взнавав. А з усім іншим я з Соромітником повністю згоден!

А яка проблема одразу проплатити на сайті, окрім додаткових 2 грн?

Для мене ніякої)) але не 2,а 7.50 за два білета(дружина),через ПБ :) ,але це не вихід, бо не завжди хочу платити відразу, бо до вечора не знаю чи справлюся з роботою, бронь це краще, не встиг-фіг з ним! встиг- просто забираю раніше і лажу по порт сіті,так це за рано аж за 30 хвилин, зате краще ніж купити зранку і із-за роботи не встигнути і викінути гроші на вітер :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі в Маріупольському Портсіті як раз Мультиплекс-холдинг. http://mariupol.portcity.com.ua/ru/funs/muljtipleks

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Останнім часом відвідав кінотеатр два рази "Еверест" не так давно і у минулу п"ятницю "Легенда" і був приємно вражений, перед Еверестом один,два трейлера і десь дві реклами, приблизно 5-7хв.,а перед фільмом Легенда взагалі одна рекламка і все! відразу кіно,погодьтеся це не те що колись біля 15хв. всяких там роликів.Можливо так випадково попало, а хтось був останнім часом, народ! у вас перед сеансом було багато всякої фігні? невже їм дійшло,що ми платимо за перегляд фільму, а не реклами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у минулу п'ятницю, сеанс на 19.00 - 15 хвилин реклами) Трейлерів з 5-6, і реклами десь 3 - Рідні вікна присутні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що все залежить від часу

ввечері і на вихідних реклями буде в рази більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підозрюю що все залежить від часу

ввечері і на вихідних реклями буде в рази більше

Може і так бо був на першому фільмі у четвер на 21.30 давніше,ну а про другий я писав,що у минулу п"ятницю,сеанс на 20.45.

Але раніше також ходив тільки по будням,короч так і не ясно яка у них там політика)) :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
3 годин тому, olun4ik сказано:

На сьогодні ситуація по четвертому залу така сама? Хто в курсі?

Не знаю про що саме ви питаєте, але 3D там погане,не так давно брат ходив на Боги єгипта, то говорив що дивитися було майже не можливо дуже паршива якість,і знайомі теж саме говорили 3D в 4 залі повне гівно.Я сам ходив на Детпул 2D в 4зал то  якість суперова, а на 3D не ризикую мені хватило колись, тепер якщо фільм у 3D  то я у 1,2,3 зал. А на погане 2D ще не попадав у будь якому залі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, olun4ik said:

На сьогодні ситуація по четвертому залу така сама? Хто в курсі?

вечірній похід на Зоотрополіс довелося скасувати як побачив в якій залі йде

на 10.20 здається єдиний сеанс що в 1 залі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.03.2016 at 18:43, Соромітник сказано:

як побачив в якій залі йде

 

 

а що там не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо повернутися по цій темі троха назад то можна знайти обговорення

в залі №4 паскудно показує 3D, причому працівники вкурсі

я два рази навчений що зору треба довіряти :) і більше не планую такі експерименти ставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

В "Прем'єр Сіті" вже немає змоги на сайті,або прямо у них бронювати квитки завчасно :unsure: тепер потрібно відразу купувати, якщо хочеш наперед.Чому вони так зробили,не знаю,видно багато бронювало і фіг приходило,ось тому певно такі зміни,кароч хірово тепер :(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
Цитувати

Британскую сатирическую комедию Армандо Яннуччи "Смерть Сталина" не покажут в кинотеатрах восьми областных центров Украины: Житомира, Запорожья, Ивано-Франковска, Луцка, Николаева, Ровно, Хмельницкого и Черновцов. Об этом свидетельствуют данные сайта "КиноАфиша".

 

Я розумію що фільм не дуже форматний, але той же Термінатор-2 і Сноуден теж, але їх показували і  показували багато і довго. Крім того, тут можна і "паржать", що так потрібно нашому підростаючому поколінню. Натомість сутками будуть крутити "50 відтінків свободи". Реально, тижнями. Тому відмазка про недостачу екранного часу не катить. На фоні заборону фільму на росії, не хочеться думати про злий умисел, але мабуть прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...