Перейти до змісту

Кінотеатр PREMIER CITY (все що до нього відноситься)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

який урод планує сеанси в тому ПортСіті...

чому Губка Боб по вихідних в 2D а в робочі дні в 3D і вечірніх сеансів немає?... пі*дєц... умно'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

там всі 4 зали можуть показувати 3D ... одночасно .. там абсолютно однакові проектори :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Реклама,реклама,реклама і ще раз довбана реклама, раніше перед сеансом був один ролик тепер приблизно шість,Спішити на сеанс немає смислу наприклад на 21.30 бо всерівно трейлери і реклами дибільні(початок фільму 21.40-45),ось так і виходить,що приходиш завчасно, а половина залу ще пуста і потім вештаються ще хвили 15 туди-сюди.Бардак короче.

Ооо!! забув, гардероб появився-це добре)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вчора прийшов на кіно а тут опа, а де гардероб? :_09: а немає. Спитав у хлопака де? а він каже що це тільки на зимовий період, на літній його забирають.

PS: ну і фіг з ним!!, але було дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ, претензій взагалі немає до "Прем"єр Сіті", вже за один місяць був у (1) кінозалі два рази ,на "Динозаврах" і сьогодні на "Шпигунка", до чого я це все - мені дуже сподобалася якість фільму-саме якість в роздільній здатності,усе чітко-око радує! Раніше був,але щось не зважав,а тут просто дуже сподобалося.

А тепер про інше, може хто був у тих "IMAX" чи в загалі за кордоном у кіно, як воно, просто цікаво наш "Прем"єр"-це село! чи це вже рівень(хоч якийсь?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у тих "IMAX"

"Прем"єр Сіті" у нас на рівні! Був пару разів у Києві у IMAX і після того зарікся, нічого особистого, ні ногою у Адреналін-кіно, а коли "Порт" відкрився і порівняв якість, то у Луцьку кращого "Прем"єр Сіті" немає (не реклама):)!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я пам'ятаю, то в Порті проектори показують в FullHD а в Imax - 4К ... відповідно зображення і звук набагато краще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После "Imax" во Львове я понял что "Примьер сити" это уже вчерашний день. И качество картинки, и звук, все на уровне. А нашему "Примьер сити" хочу пожелать очков человеческих, лучше билет чуток дороже был. А то как в лотерею играешь, урвешь нормальные или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так можна там нові купити. Я так і зробив, коли "Трансформери" дивився, бо від потертостей мало очі не повилазили

15 грн, і таскай з собою. З тих що в наявності вибрати нормальні окуляри - задача не проста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив пів року назад такі чорні вузькі))) І думав що я дєлок)),а зараз дають там білі широкі набагато кращі,ось я і тепер беру їх на всяк випадок,мож всунуть поцарапані-а вмене свої ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot,

ще там не був, завжди іду в адреналін там пластмасові на акумуляторі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив пів року назад такі чорні вузькі))) І думав що я дєлок)),а зараз дають там білі широкі набагато кращі,ось я і тепер беру їх на всяк випадок,мож всунуть поцарапані-а вмене свої ))

Мені кілька днів назад при відвідуванні не пропонували "білих широких", а прості з пластиковою чорною оправою, як завжди. Може то був якийсь прем'єрний сеанс чи акція? Чи то мені так не везе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю что в хорошем кино такой проблемы как очки не должно быть в принципе. Заплатил деньги - получил удовольствие. И не слышать фразы:"Я вам дам серветку, але вона до дупи, бо окуляри гівняні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ходив на мультфільм "Думками навиворіт" і скажу я вам що так спаскудити кайф від суперового мультфільму можуть лише в нас. Я вже колись один раз потрапив в залі №4 на паскудне 3D і після того завжди намагався не брати туди квитки. Але цей мульт показують лише в ній і тому варіантів не було.

..сцукі...

Ще на трейлерах перед фільмом зрозумів що якийсь розсинхрон і зображення частково двоїться. Дружина підтвердила. Все що на другому плані доводилося дивитися роздвоєним...

Не знаю чи то з проекторами, чи з фільмами чи інженер жопорукий :( но вже вдруге попадаю на таку лажу.

А мульт мега кльовий і душевний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив пів року назад такі чорні вузькі))) І думав що я дєлок)),а зараз дають там білі широкі набагато кращі,ось я і тепер беру їх на всяк випадок,мож всунуть поцарапані-а вмене свої ))

Мені кілька днів назад при відвідуванні не пропонували "білих широких", а прості з пластиковою чорною оправою, як завжди. Може то був якийсь прем'єрний сеанс чи акція? Чи то мені так не везе?

Вадим ті білі також прості з пластиковою оправою,але якось вних краще. Тільки що спитав в малої вона недавно на щось ходила, то каже також чорні давали і у мене такі(рік назад купував),а я був на Максі і Динозаврах давали білі(такі широкі) мені вони більше сподобалися, ну ось на фото вся різниця,можливо вони і не кращі,але я попадав у 1 кінозал то якість класна,що Макс,Динозаври в 3D і звичаний Шпигунка.

191433107_5_644x461_3d-ochk-odna-para-bl-chorn-deshevo-volinska-oblast_rev002.jpg

yura-patriot,

ще там не був, завжди іду в адреналін там пластмасові на акумуляторі...

А я в цьому взагалі не розуміюся чому там на акамуляторі(такі серйозні)а в "Порт Сіті" прості а різниці в принципі не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Imax - 4К

Ви помиляєтесь! В IMAX ніякого 4К немає!:) Коли IMAX з'явився і коли 4К?:)

IMAX - широкоформатная кинематографическая система, на которой основан ряд технологий кинопоказа и устройство сети кинотеатров по всему миру. Формат разработан и рассчитан на использование для фильмокопий перфорированной киноплёнки шириной 70 мм с продольным расположением кадра. За счёт большой площади изображения на плёнке формат обладает наибольшей информационной ёмкостью и разрешающей способностью из всех существующих и позволяет строить экраны с размерами, значительно большими, чем у всех остальных кинематографических систем. В отличие от любых других кинотеатров, в которых ширина экрана меньше длины зрительного зала, экран IMAX превосходит её. В результате угловые размеры изображения превышают поле зрения человека, сидящего на любом месте. За счёт этого границы изображения становятся малозаметными, обеспечивая максимальный эффект присутствия («погружения»), наиболее полный при просмотре 3D-кино. Благодаря размерам IMAX часто называют технологией «гигантского экрана».

А то как в лотерею играешь, урвешь нормальные или нет

Там завжди можна обміняти!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ!!! ніколи не йдіть у 4зал "Прем"єр Сіті"-ще раз ніііколии!! це пиздець а не 3D це якась повна хірня ,ходив сьогодні на "Посіпак" ледь подивився сука!усе розмито! очі болять-я в шоці!! Після перегляду дружина не витримала і підійшла до дівчат,запитати що з якістю.Відповідь вбила:

-Да у нас таке у 4 залі буває,збій апаратури! і підсміховується! :_09:

Ні вибачте,ні ми зрозуміли,пох,повний ігнор!

Я в шоці!! за останні приблизно два місяця попадав у 1зал усе гуд! а тут на тобі 4, гамно там це 3D.

PS: сам мультик прикольний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!!! ніколи не йдіть у 4зал "Прем"єр Сіті"-ще раз ніііколии!! це пиздець а не 3D це якась повна хірня ,ходив сьогодні на "Посіпак" ледь подивився

ІЧСХ, їх показують ТІЛЬКИ в 3д.

**дараси *андони нехороші люди <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я в цьому взагалі не розуміюся чому там на акамуляторі

це активні 3Д (значно дорожчі) а в порт-сіті пасивні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ!!! ніколи не йдіть у 4зал "Прем"єр Сіті"-ще раз ніііколии!! це пиздець а не 3D це якась повна хірня ,ходив сьогодні на "Посіпак" ледь подивився сука!усе розмито! очі болять-я в шоці!! Після перегляду дружина не витримала і підійшла до дівчат,запитати що з якістю.Відповідь вбила:

-Да у нас таке у 4 залі буває,збій апаратури! і підсміховується! :_09:

Ні вибачте,ні ми зрозуміли,пох,повний ігнор!

Я в шоці!! за останні приблизно два місяця попадав у 1зал усе гуд! а тут на тобі 4, гамно там це 3D.

PS: сам мультик прикольний!

Ми 9-го о 16-ій були, все було добре. А от колись ходили на "Грань майбутнього", то дійсно, був ППЦ, я навіть окуляри міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так добиває те,що вони це знають, що там буває збій апаратури і так просто то всьо, тю. Бляха два білета 107ривень, за розмиту картинку(( Так закрийте його поки ту апаратуру не починять, але куди ж там якраз жнива!!прем"єри.

Окуляри у цьому не при чому, бо міняли пару разів + у мене свої(доглянуті,чисті).Все просто - збій апаратури інколи.Короч я ніколи більше не піду у 4 зал,був до цього на Парку,Максі,Терміку у 1залі усе було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...