Перейти до змісту

Кінотеатр PREMIER CITY (все що до нього відноситься)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Фіга лисого. На моїх 185 труби все одно вистачило.

Не знаю як всі сидять на тих диванах що труба заважає, мені при моїх 183 см і повністю відкинутій спинці нічого не заважало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки що з кіно...... Не знаю, чи то фільм всім сподобався, чи то публіка нормальна зібралася.... Але жодних проблем повязаних з реготом, шелестінням пакетами неадекватною поведінкою я не помітив. Звук на висоті.... Моя задоволений....... :_02: :_02: :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно не ходив в кіно ..... хотілось би запитати чи можна в порт . зі своїм пивом ? ....чи то як виховання дозволє =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно не ходив в кіно ..... хотілось би запитати чи можна в порт . зі своїм пивом ? ....чи то як виховання дозволє =)

Звичайно можна, чому ж ні? Часто друзі беруть напоі в тамтамі. Головне, щоб не в скляній тарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиво можна розмішати з попкорном в відерку. Полюбасу пропустять.

Не знаю, чи то фільм всім сподобався, чи то публіка нормальна зібралася....
треба менше напрягатись. Кінотеатр - місце публічне. Білети не зовсім дешеві і важко знайти песонаж, який спеціально припреться на сеанс падлити іншим.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно не ходив в кіно ..... хотілось би запитати чи можна в порт . зі своїм пивом ? ....чи то як виховання дозволє =)

Да беріть!!, ще не забудьте сухариків,чіпсів, а хулєє.... ви ж за квиток заплатите, робіть що хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна хоч зі своїм тортом..... Там проблем немає.. Я брав свої окуляри. Там взяв одні для проби (ходили з сімєю). На виході ми виходили троє, а окуляри здали одні. Нічого пояснювати не прийшлось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось скріншотик сьогоднішніх сеансів з Порт-Сіті. Нам артісти з Кацапії вже такі йолкі-палки наламали, а якби все вийшло, нас вже б не було. Нафіга тих чмирдяїв крутити? Кому аж так весело?

post-4364-0-54637600-1420988607_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає куди поділи фільм "John Wick" (Джон Уїк) ? був-був і зняли з прокату.

В москалів хоча б написали що дата переноситься, а в нас тупо зник і без коментарів. При тому що в інших містах він показується

Я очень жду "Уика" потому слежу когда начнут показывать, по идее в Премьер сити он не идет как премьера с 11 декабря, а стартует с 18го, я так понимаю, что таким образом его показ обходится кинотеатру дешевле. Нет причин снимать его с проката у нас как это сделали в Рассее, там же не украинцы в негативном свете представлены))))

є в хорошій якості, якщо дуже хочеться - можна глянути :)http://rustorka.com/forum/viewtopic.php?p=2327305

або торент ...

Джон Уик (2014) WEB-DLRip.mkv.torrent

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже бачив, але піду в кінотеатр

фільм вартий щоб за нього заплатити і подивитися на великому екрані

патамуша... :) з третьої спроби все ж запустили і йде в Порт-сіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то всім попадаються страшенно брудні окуляри для 3Д чи лише мені? ледь відтерла вологими серветками, та всеодно був дискомфорт, чи то, може, три де в них таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То такі окуляри, купив в них собі нові за 12 грн. і маю спокій, бо часом з того, що пропонують немає що вибрати, всі затерті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби варто відразу давати розгорнуту відповідь хоча б на питання: Де дивились ? і Чому саме не рекомендуєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То такі окуляри, купив в них собі нові за 12 грн. і маю спокій, бо часом з того, що пропонують немає що вибрати, всі затерті.

Аналогічно!! яле я здається купував за 15грн. ну не суть, головне свої і в пакетику)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я цей фільм місяць назад.... Не рекомендую....

Прем'єра була в січні.

А ви дивились в грудні?

Це типу хреновий камріп, та щей одноголосий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://my-hit.org/film/394149/ - Джон Уик. Якість нормальна. Але фільм справді не вражає.

Там выше уже писали "не рекомендую", тут "не вражає"...По моему еще до выхода ленты, трейлер все расставил на свои места, там был раскрыт абсолютно весь сюжет и жанр... Потому после просмотра трейлера фильм либо хочется смотреть, либо человек принимает решение, что это не для него..."Джон Уик" это фильм либо только для любителей боевиков, либо для любителей Киану Ривза, если вы ни к одной из категорий не относитесь, конечно не смотрите.

Фильм заполнен жестокостью, очень динамичен, но, как ни странно для боевика, в нем есть и сюрпризы, наверное их больше, но для меня их было два, первый это герой Уильяма Дефо и он сам, второй это саундтрек, он мощный, четко и тонко подобранный, во всех сценах 100 процентное попадание...Ну а Киану...он и в Африке Киану, я буду на него смотреть, даже если он снимется в мыльной опере или весь фильм будет сидеть перед камерой на стуле, ради него я всегда пойду в кинотеатр)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://my-hit.org/film/394149/ - Джон Уик. Якість нормальна. Але фільм справді не вражає.

Там выше уже писали "не рекомендую", тут "не вражає"...По моему еще до выхода ленты, трейлер все расставил на свои места, там был раскрыт абсолютно весь сюжет и жанр... Потому после просмотра трейлера фильм либо хочется смотреть, либо человек принимает решение, что это не для него..."Джон Уик" это фильм либо только для любителей боевиков, либо для любителей Киану Ривза, если вы ни к одной из категорий не относитесь, конечно не смотрите.

Фильм заполнен жестокостью, очень динамичен, но, как ни странно для боевика, в нем есть и сюрпризы, наверное их больше, но для меня их было два, первый это герой Уильяма Дефо и он сам, второй это саундтрек, он мощный, четко и тонко подобранный, во всех сценах 100 процентное попадание...Ну а Киану...он и в Африке Киану, я буду на него смотреть, даже если он снимется в мыльной опере или весь фильм будет сидеть перед камерой на стуле, ради него я всегда пойду в кинотеатр)))).

Як завжи, немає що добавити, прям все "в точку"!!))

Мда, вмієте ви.........."розтавити усе по куткам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший фільм. Класичний бойовик, яких давно не було - мало трьопу і купа екшену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Джон Уик" это фильм либо только для любителей боевиков, либо для любителей Киану Ривза

В принципі, після цієї фрази можна було й закінчити :)

Щодо фільму, то я абсолютно не в захваті. Ні, не від Кіану, він, як завше - на висоті. Але є кілька запитань, на які я не можу знайти відповіді.

1) Невже бюджету не вистачило, щоб найняти росіян, для зйомки росіян?

2) Стосується першого ж, дорослі мужики, в бані, з бл*ядями і шампанським співають "баю-баюшки-баю"! Пздц... ННе здивувався б, якби співали гімн расєї...

3) Від деяких сцен у фільмі, просто таки смердить примітивізмом. Герой - він і в Африці герой, але коли його майже вбили, він ожив. Всі решта померли і від менш смертельних ран...

4) Сюжет - класика. Страшная мстя. Власне, багато акторів із цього починали, а дехто до цього скотився.

Якби фільм зняли без отих вищеперечислених "ляпів" - міг би бути ну дуже сильним! Моя оцінка - 6,5/10. (не здивуюся, якщо Кінопошук поставив таку ж (справді не дивився) ).

Хороший фільм. Класичний бойовик, яких давно не було - мало трьопу і купа екшену.

Тоді вже краще "Еквалайзер / Великий уравнитель". Там екшену 2 вагони і ще одна тєлєжка. Трьопа - 10 речень.

Голівуд скочується до Болівуда...

АПД.

Здайотся мне, джентельмени, що буде пріквел. :) Про "Бабу Ягу" (Ой ,спойлер) :)

Труднощі перекладу, але він мав би бути не "Баба Яга", а швидше "Бабай"! Це було б влучніше.

Бо вийшла якась баба з яйцями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, 1 і 2 твої зауваження вчора так само з жінкою думали :). Або хоча б найняли для озвучки фраз парочку росіян... Бо те шо вони говорили я розумів через слово.

А ще дивно було повна відсутність реакції поліції під час стрілянини у місті. Навіть не їхали з мігалками через якийсь час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рейтинг фільму 7.4 що є дуже кльово, можна навіть сказати що круто

більшість критики також позитивна

напевно тому що всі ваші придирки до перекладу і знання специфіки поведінки биків з бл*дями в бані :) до фільму якби особливо не придерешся, якщо не вимагати драматургії як в "Титаніку"

ну та кожному своє, я давно так не кайфував

захотілось навіть передивитись якусь класику типу "Кобра"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...