Перейти до змісту

Кінотеатр PREMIER CITY (все що до нього відноситься)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

А я обурена бидло-поведінкою наших глядачі і техніками Порті-сітівського 3-го залу.

Вчора ходила на фільм "Нестерпні боси 2"...

Так от біда наших глядачів в тому, що вони можуть дозволити собі поспілкуватись по телефону під час сеансу... і *фак май мозг* вставати лиш почало вмикатись світло...

Тут 2 в 1, бо це кінокомплекс ранувато вмикає світло, а якби дали хвилини 2 після фільму, то люди б і титри прочитали і побачили б невдалі кадри, з яких я, доречі, реготала більше, ніж з самого фільму....

Та й прибиральниці були дуже "тактовні", коли почали прибирати.... і пофіг якось, що ще людей 5-6 сидять і додивлюються фільм.

А так спостерігаєш за цим всім і розумієш, що всі хто був в залі керувались принципом "хто останній той і лох"...

Пічалька.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Не мішало би ше одну тьотю поставити на гардероб, а то хвилин 10 стояв в черзі туда і так само назад.

А ще якийсь прикол з окулярами був, точніше їх не вистачало на Хобіта. Потім десь миску з ними принесли і роздали. Добре шо хоч встигли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає куди поділи фільм "John Wick" (Джон Уїк) ? був-був і зняли з прокату.

В москалів хоча б написали що дата переноситься, а в нас тупо зник і без коментарів. При тому що в інших містах він показується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше мене дістало в кінотеатрі PREMIER CITY це реклама . Прийшов на фільм Поводир - весь в очікуванні початку фільма...і в результаті сидів дивився з 5 різних трейлерів майбутніх фільмів (рекомендую їх показувати після фільма, хто бажає - залишиться і гляне) і потім ще добавили в цей коктейль рекламу "Рідні вікна" - які після перегляду її здавались дуже ...дуже чужими :0156: ...Хвилин 20 сиділи як телепні і дивились всі рекламу...

Так що ще з початку теми ТС -ом я знав що він на фільм не запізнився, бо з такою кількістю реклами - це просто неможливо.

P.S. Фільм мені сподобався )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас якось все через опу, роблять.

Більшість рекламу по зомбоящику сприймають нормально, і розуміють для чого вона.

В кінотеатрі рекламні трейлери, то це ще мені зрозуміло, а от рклама "рідні вікна" це просто власник напевно рішив і тут копійку підмутити, якщо "рідні вікна" проплатили сеанс і вхід безкоштоаниц, тоді немає питань, нехай крутять, і взагалі чи це все правомірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я люблю прийти в кінотеатр і купити відро попкорну і їм як хочу і клав я на те що вам щось не подобається.

Ходити в кінотеатр без попкорну якось не те.Якщо вам не подобається те все діло або можливо вам не вистачає на попкорн це не є привід для такого негативного вираження своїх думок.

В переполненной маршрутке едет женщина с сыном лет так 6. Мальчишка сидит напротив тетки, болтает ногой и старается ударить тетку ногой. Тетушка старалась свою отодвинуть ногу,но пацан не отступал...продолжал бить по ней ногой!!!)))

Женщина обратилась к маме ребенка“ Скажите сыну , чтобы он не пинался“ На что мамаша пацана ответила: “ Я своему ребенку ничего не запрещаю!!!“

В этот момент они подъезжают к остановке и парень лет 25 продвигается к выходу. Достает изо рта жвачку и со словами“ Мне мама тоже ничего не запрещает!!!“ прилепил жвачку мамаше пацана на лоб!...и вышел из автобуса!

Дама, которая мне рассказывала этот случай, уверяет, что это случай из жизни...Не знаю, правда это было или нет, но меня этот случай позабавил)))

p.s. юначе, пройде буквально 5-10 років і тоді знайдуться і на вашому шляху якісь кладуни та покладуть на вашу життєву дорогу щось цікаве. і дай Боже, щоб все було добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає куди поділи фільм "John Wick" (Джон Уїк) ? був-був і зняли з прокату.

В москалів хоча б написали що дата переноситься, а в нас тупо зник і без коментарів. При тому що в інших містах він показується

Я очень жду "Уика" потому слежу когда начнут показывать, по идее в Премьер сити он не идет как премьера с 11 декабря, а стартует с 18го, я так понимаю, что таким образом его показ обходится кинотеатру дешевле. Нет причин снимать его с проката у нас как это сделали в Рассее, там же не украинцы в негативном свете представлены))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький Premier City регулярно відвідую з самого відкриття. Щодо скарг, то погоджусь з Соромітником, гардеробу не вистачає. Хто автівкою, можна залишити верхній одяг в авто на підземному паркінгу. Хто ні, - упс. Також декілька разів була ситуація на касі: чоловік двадцять в черці, а каса працює одна. Хоча, ситуація для Луцька, по суті, буденна.

Але от жодного разу мені хрумом/шарудінням/розмовами/т.п. в залі не докучали. Можливо, мені щастить. Можливо, має місце якийсь психо-емоційний фактор. Одна людина спокійно засинає при включеному світлі і телевізорі, а іншого дратує тікання годинника.

Закінчу на позитивній ноті. Від моєї дитини подяка Premier City за те, що на відміну від АнденалінСіті, прем'єри мультів показують не лише в 3D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MaestroA, гардероба вже змайстрували :) замість "секції очікування"

так що все пучком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше мене дістало в кінотеатрі PREMIER CITY це реклама . Прийшов на фільм Поводир - весь в очікуванні початку фільма...і в результаті сидів дивився з 5 різних трейлерів майбутніх фільмів (рекомендую їх показувати після фільма, хто бажає - залишиться і гляне) і потім ще добавили в цей коктейль рекламу "Рідні вікна" - які після перегляду її здавались дуже ...дуже чужими :0156: ...Хвилин 20 сиділи як телепні і дивились всі рекламу...

Таки да.Пам"ятаю дуже сильно хотів попасти на "Лють" був вихідний день, да ще й напевно перший день прем"єри, я здогадувався що буде повний зал, тому забронював квиток наперед через інтернет, як взнав що бронь знімається за 30хв. то трішки розчарувався, але все ж таки(ладно) бо дуже сильно кортіло подивитися саме в цей день, ну так виходило.Отже вийшло так, приїхав купив квиток за 30хв. потім в залі ще, дійсно приблизно 20хв.трейлерів,раніше такого не було, може те що повний зал і фільм хороший(то вони "відірвалися") не знаю, але виходить я пішов на кіно яке йде приблизно 2год. але до цього я ще 50хв. реально мучився((.

Більш не бронюю, щоб там не торчати, бо знаю що ще в залі мучитися, а це вже занадто багато 50хв в "пусту".Я не скаржуся, але якось це все не зручно, хоча б за 15хв. знімали бронь і трейлери показували ну максимум два,три, ну а реклама це взагалі брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але от жодного разу мені хрумом/шарудінням/розмовами/т.п. в залі не докучали. Можливо, мені щастить.

Я вам дуууже завидую :_02: , в принципі поїдання попкорну не заважає(щоб аж так капець) ну а от пакетики з під чіпсів Ооо!! це дурдом, да і їдять ті чіпси хто як, є таке що хрумстить на пів залу, потім відкриває пепсі а вона в різні сторони(сам бачив в залі два рази) люди по бокам хто рже, хтось возмущається короче балаган.

Добре вам))) сам хочу навчитися на таке не звертати уваги, бо щось доказувати чи когось вчити бесполєзно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мені в голову така ідея приходила.

Як на мене - просто і геніально ^_^

класні ідея, може хоч тоді екранки будуть виходити з пристойною якістю звуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реклама теж кумарить. Але коли фільм дорослий - тоще пів біди.

А коли йдеш на мультики з малечою, і крутять трейлери фільмів жахів, чи вбивства - це просто нонсенс якийсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

уроди млін, знову прокинули з фільмом "John Wick"

я вже три чи навіть 4 тижні не був в кінотеатрі :) завдяки такому менеджменту можу взагалі відвикнути носити їм гроші щотижня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нікому не заважає перед диванами металева труба перед очима?

Заважає. На нижніх диванах немає не тільки труби, але й не чути хрумкоту і тупих коментарів. Правда, ціна троха того, хехе ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра сходити подивитись... Гадаю довго терпіти хрумання і тупий гамір не буду... Буду вгамовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тра сходити подивитись... Гадаю довго терпіти хрумання і тупий гамір не буду... Буду вгамовувати...

Йдіть на вечірній сеанс і буде вам щастя ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нікому не заважає перед диванами металева труба перед очима?

Колись після сеансу, бистренько заскочив на верх, подивитися що там такого! Це-пі.....труба-це труба!! :_07: перед очима, невже удобно? брєд.А взагалі замітив,що туди ідуть пожерти,задерти ноги,поговорити по мобілі,поспати,пососатися,попонтуватися, хто там дивиться уважно кіно з "рискою у низу" вибачте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно якось :) а чому я ніколи не пробував сидіти на диванах останнього ряду ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...