Перейти до змісту

Буржуйки - кіборгам та всім іншим


difoto

Рекомендовані повідомлення

Є у виробі (як платіжний термінал) там метал 3 мм. 50 км від Луцька, власним транспортом не зможу - бус потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приймаю допомогу у будь-якому вигляді - витратні матеріали або грошима.

Карта ПБ 5168742348047329 (Сандалов Д.Л.)

+210

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька новин:

1. робота не то шо кіпить - горить!!! За один день зтерлись щітки у трьох болгарок :) Наші "різуни" - просто монстри!

2. долучився до роботи зварювальник з Луганська - Валерій(звісно - безоплатно)

3. вчора забрали в дяді Фьодара біля 40 метрів труб - пішло в роботу!

4. інша бригада зварювальників зробила за день 10 буржуйок!

Ну і ще: ми розробили сучасну систему кріплення для реставрації старих касок "Шуберт", МК7 та ін.

з отакого 6DgKp.jpg

робим отаке JbeOv.jpg

чотириточкова система підвіски

oAEGx.jpg

приходив krava , вдів, попускав слюні, сказав ХОЧУ ТАКЕ!!! Приніс свою "шапочку" - поміняли - тепер буде зручніше!

Велика подяка всім, хто відгукнувся!

Всім, хто лишається "за кадром", не афішуючи допомогу - окрема подяка!

Кожною гривнею ви без перебільшення прискорюєте нашу перемогу, і не в тому діло, що ми зігріваємо, взуваємо та вдіваємо вояків, а втому, що ВОНИ ВІДЧУВАЮТЬ, ЩО ЇМ Є ЗА КОГО ВОЮВАТИ, ЩО У НИХ Є НАДІЙНИЙ ТИЛ, ЩО ПРО НИХ НЕ ЗАБУВАЮТЬ!

Не зупиняйтесь - так переможемо!

PS кожна зайва копійка, яка не потрібна у поточній ситуації, йде на теплі речі, сухпайки та інше, необхідне на війні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Берем два балона, обрізаємо по червоним лініям(верхній балон має вставлятись в нижній). Коронковим свердлом вирізаємо на верхньому отвір 51-52 мм для димаря.

Вварюємо кільця з катанки 6-8 мм у нижній та верхній балони, на нижнє кільце наварюємо прутки, на які кладуться дрова, верхнє кільце служить для того, щоб пічку не деформувало. На кришку зсередини прихватуємо 3-4 полоски(жовтий колір) для її зручного закривання. Приварюємо знизу три ніжки з квадрата 25 мм, важливо одну приварити точно по лінії під отвором димаря, щоб пічка не перевернулась. Вварюємо коліно димаря, воно може бути коротеньким, але мусово зробити муфту-подовжувач, щоб вставляти ще одну трубу 50 мм. Зверху робим бульше кільце-решітку, яке кладеться наверх замість кришки, коли піч

прогріється - можна класти каструлю або пательню.6D10I.jpg

1PjSq.jpgKUYn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, принось на Перепоги, 14, на 2й поверх.

Коронковим свердлом вирізаємо на верхньому отвір 51-52 мм для димаря.

Якщо затупиться свердло і не матимете можливості нагострити - напишіть мені в ПМ, постараюсь вирішити, знайомий гарно гострить свердла, може і це зможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую вам!

Дякую свiтлiй головi, яка придумала в ПТУ поеднати навчальну програму з реальними потребами!

http://youtu.be/5ZH9rnYID3w

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До Луцька повернулись бійці добровольчого корпусу, що воювали під Донецьком

http://youtu.be/iYKCt-JdLJM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GH1ub.jpg

Ось такі чудо-пічки робить наш кримський козак-переселенець Олег. Пічки дуже правильні, з перегородками всередині для повного згоряння палива та піролізних газів, на верхній площині можна впевнено смажити сало або гріти воду. Ну і саме собою гріє вона досить непогано.

Так от, дорогі друзі - Олег всю зварювальну апаратуру купив за власний кошт вже у Луцьку. І метал - теж за власний кошт. І навіть перші балони на скупці брухту купляв по 100 грн, догадаєтесь за чиї гроші?

Давайте шукати балони, метал листовий 4-6 мм і труби 60-100 мм. Давайте без відмазок!

Якщо переселенець з Криму останні гроші витрачає на це і каже, що не може сидіти без діла у такій ситуації в країні - задумайтесь, хто більший патріот - ви, западенці-бандерівці, чи він, кримчанин?!

Подзвонити в село, запитати за балони, поритись в гаражі на предмет куска металу 50х50см., запитати знайомих за труби - це 10 хвилин вашої допомоги нашій Країні!

PS приймаєм також електроди, дріт, круги до болгарки.

PPS хто геть немає ніяких варіантів - можете просто мене заправити, шоб я мав як те все діло завезти.

картка ПБ

5168742348047329 Сандалов Дмитро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots, афігєнно, але є одне але. І вони і ми відправляємо пічки на фронт за волонтерські кошти. Якби ми робили подібні - то за зібрані кошти відправив би 5-10 пічок. А реально відправлено вже понад 150. Як окопних буржуйок, так і піролізних печей тривалого горіння, які, доречі, на одній загрузці працюють 12-14 годин. Так що наш принцип - краще зробити більше незграбних буржуйок, ніж одну отаку чудо-піч(тим більше, що постом вище я писав про пічки від Олега-переселенця, які не сильно гірші за цю)

Були в нас проекти і за штуку баксів, з елементами Пельтьє на 300 Ват ))))

JduZ8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...

Випадково попалось, викладу сюди... Думаю, Діма не сильно образиться

Волинські волонтери виготовляють «буржуйки» для військових на передову

Цитувати

Громадське. Волинь (Hromadske. Volyn)

Опубліковано 23 лют. 2016 р.

Волонтер із села Гірка-Полонка Тарас Моколюк разом з іншими однодумцями протягом двох місяців виготовляє «буржуйки» для українських вояків на передову. Про це він розповів під час зустрічі з журналістами «Громадського. Волинь».
«Випадково познайомились з волонтером Алімом Сайдометовим… Він почав розповідати, що почав займатись волонтерством. Я подумав, а чому б не допомогти. Запитав, чи потрібні «буржуйки». Він сказав, що потрібні. Алім знайшов у нашому селі десять чи дванадцять балонів, привезли їх до мене - і так ми почали нашу роботу.
Хлопець розповідає, що виготовляє і горизонтальні, і вертикальні «буржуйки з мінімальним використанням матеріалів.
«Ми вирішили, що треба до мінімуму звести використання матеріалів, адже їх немає, як і коштів»

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого я маю ображатись  естафету перейняв Алім :) Я займаюсь УАЗами більше.

А про Аліма я писав вже:)

 

Алім.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...