Перейти до змісту

Велолюбителів м.Луцька запрошуємо до...


Ира

Рекомендовані повідомлення

Да ладно, харош флудити. По темі:

На днях побачив ситуацію на АС-1, де нормальний мужик, років 28-30 залишив свого кубіка і пішов в пивнушку

24zQq.jpg

Я встиг достати великий і чорний з кармана, запустити фото і сфоткати... кароче якби ябув злодієм, в мене вже був би не дешевий вело..

На моє зауваження "чого не пристебнув, не ашан же" - "Я його дивися з вікна"

Напевне дупою від барної стойки ренгеном дивися ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Пристебнув U-замком, зняв: сідло, педалі, по можливості кермо; встановив ростяжку на колесо, насрав поряд, вивісив табличку у власника хвороби кір і чесотка. Думаю такий вел чіпати не будуть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велолюбителі як ви віднесетесь до того якщо до вас підійде людина і сфотографує вас на вашому коні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одне але! От ви пишете то на живця, то різні способо захисту! Палка то з обох кінців, я думаю як пасуть за байками що по місту так і тут на форумі. А ваші поради тільки їх вчать до чого бути готовим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pokemon, не думаю, що крадії велосипедів вночі помітять 2 кабеля, підчеплені до спиць червоненький і чорний))

зато вони помітять купку попелу від власника, який буде, не маючи елементарних знань, підключати таким методом кабеля до велосипеда.

а якщо серйозно, то коротке замикання, і як наслідок вибиті "пробки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велолюбителі як ви віднесетесь до того якщо до вас підійде людина і сфотографує вас на вашому коні???

Буду позувати, як ТП з соцмереж :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, мінус від мене. Чукча, бачу, спойлєролюбітєль.

е залишайте велосипеди без нагляду і в місцях де їх потенційно можуть вкрасти

Потенційно їх можуть вкрасти будь-де окрім квартири і то... не 100%. Порада бувалого велосипедиста називається

Попитай у веловетеранів, чи вони залишають велосипеди біля магазинів тощо. Думаю, дуже швидко з"ясується, що ніхто із них ніде без нагляду свої велосипеди не залишає. З замком чи без нього.

pokemon, не думаю, що крадії велосипедів вночі помітять 2 кабеля, підчеплені до спиць червоненький і чорний))

Писати, бачу, легко. Тільки й відсидіти за ненавмисне вбивство - теж буде настільки легко, як ти тріпочеш язиком? Загублене чуже життя. хай навіть і велокрадія, носити на своїй совісті - зможеш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати, бачу, легко. Тільки й відсидіти за ненавмисне вбивство - теж буде настільки легко, як ти тріпочеш язиком? Загублене чуже життя. хай навіть і велокрадія, носити на своїй совісті - зможеш?

ви всі такі смішні - тут в людей струм в 380В йде по двох дротиках - червоний унд чорний :_07:

про яке вбивство мова йде?) вбивство своїх трусів від коричневої суміші - оце скоріше всього :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пристебнув U-замком, зняв: сідло, педалі, по можливості кермо; встановив ростяжку на колесо, насрав поряд, вивісив табличку у власника хвороби кір і чесотка. Думаю такий вел чіпати не будуть

я і не помітив цього повідомлення :_07:

жиииирний плюс! :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оууу Miro - ти ж любиш всілякі гонки, то може організуєш якийсь пробіг з метою "Ні кражам велосипедів"! Мо справді чимось допоможе?

Наприклад: налякає грабіжників, підтримає духом тих в кого вел вже стибзили.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли лишаю вєл біля магазину пристібаю замком, розстібаю задні гальма (вібряки) і переключаю передачу на стоячому вєліку, якщо його хтось вкраде то швидко не стартане, а якщо поїде то не зупиняться вчасно, якщо на довго (такого майже не буває) то забираю сідушку. Крадуть їх переважно з сушилок і підвалів/комор, то не залишайте його там, є безліч способів причепити вєл до стіни в квартирі, щоб він не заважав, а якщо вже взагалі немає місця вдома, ну то хоча б сідло і переднє колесо можна зняти і забрати в квартиру, такий вєл може викликати підозру, якщо його будуть вночі кудись тарабанити, ну і вже не комплект важче буде продати. Можна на рамі щось намалювати оригінальне :) своє фото з підписом власник і номер телефону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінально. Тільки ж це твоя пропозиція, тобі і карти в руки ;)

Нііііі! ти ж казав, що я не авторитет, слабо катаюсь, а ти в нас "битий лось":революція - Міро катає;війна, люди гинуть - Міро катає;вибори - Міро катає;долар зріс - Міро катає;То що Міро, все ж сподіваюсь на "гонку-протиугонку" організовану тобою ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На випадок, якщо хтось піймає велозлодія, то я знаю один файний ліс... :glare:

Точно! Стільки м"яса, яку ж кулінарку можна влаштувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот нет чтобы помочь по доброте душевной, так сразу выгоду из этого нашел. Сам то платить будешь, когда у тебя вел спизд*т?

цена вопроса около 1к

Цена вопроса, либо ты звонишь сейчас в милицию и даешь наводку, либо сам становишься соучастником.

Решай. На нарах сейчас, наверное, холодно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прівет флударастам . Пока ви язикі чешете, я навьол контакт с пацанчікамі які промишляють веламі, случайно пересеклісь інтересамі....цена вопроса около 1к, єслі без заморочек.

зря ти так, "совєсті у тєбя нєт"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що вони крадуть вєл для тебе за 1000, можна організувати на живця, а ви накинулися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що вони крадуть вєл для тебе за 1000, можна організувати на живця, а ви накинулися

Не, не так. Хтось краде вел, а вони накинулись за гроші.

Itzamna, ты по понятней объясняйся, а то получается, что может я зря на тебя гоню.

Но все равно, деньги за это никто платить не будет. Это, как бы, добровольно. На благо общества.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На випадок, якщо хтось піймає велозлодія, то я знаю один файний ліс... :glare:

нєє .. до "того самого" довго їхати .... можу запропонувати інший :_07:. В іншому я покатався недавно і з впевненістю можу сказати, що шукати будуть довго ...... ну дуууже багато файних мість де не ходять люди ))

Прівет флударастам :). Пока ви язикі чешете, я навьол контакт с пацанчікамі які промишляють веламі, случайно пересеклісь інтересамі....цена вопроса около 1к, єслі без заморочек.

і чьо пацанчікі здадуть цього підєраста, який робить погані діла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загублене чуже життя. хай навіть і велокрадія, носити на своїй совісті - зможеш?

хлопче, москалів тобі точно не бити.

П.С. Ну і да, потри окуляри, там(де я писав про кабелі) смайлики в кінці, отже... ЦЕ БУВ ЖАРТ!!!! Сарказм, називай як хочеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене не так давно пригода трапилась...

Біля магазину привязав велосипед за вилку до стоянки. Пішов в мазаг. Прихожу, відкривати замок.... забув код )))) Буває в мене таке. Хвилин 10 копаюся, друг вже з ноги на ногу переминається, запізнюємесь, а кода не могу згадати.

Короче, шо робити. Беру, відкручую колесо, лишаю замок на стоянці... навколо люди ходять, усі бачать шо знімаю колесо з вєла, ніхто не підійшов, не спитав хоча б.

Зняв, закрутив, лишив замок там і поїхав.

Потім все ж таки підібрав код але то вже таке.

Просто мені реально було якось стрьомно відкручувати в свого ж вєла колесо бо думаю, зара почнуть підходити, питати, мол, шо за діла.... але ніц.

Отак от.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...