Перейти до змісту

Велозона


romanc

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось я часто чую від жінок: "Відчувати себе жінкою". Ніби вони не жінки за визначенням. Якісь проблеми самоідентифікації? Коли я кручу детальки, перебираю свій велосипедик, коли все добре виходить, я собою задоволена і при тому не відчуваю себе мужиком, чи менш жіночою ніж ті панночки, яки ковиляють повз на височенних каблуках, зі штучними заческами та макіяжем.

Не бійтеся брати до рук інструменти, розбиратись в техніці, дівчата. Хлопцям це подобається, повірте мені. А дядьків, що приходять до мене і просять їм поремонтувати, чи підкачати колесо я не стаю меньш поважати, чи не вважати їх мужиками із-за того. Хіба шо, за хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во во... Всі ж в дитинстві навчилися дупу витирати, хто лівою, хто правою і не важливо чоловік ти чи жінка ;) І тут не складно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув історії, що в Німеччині викидають велосипед зі зпущеним колесом і йдуть купувати новий.

Не викидають, а везуть до нас, де в свою чергу за них просять забагато грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінки (та й чоловіки) насправді можуть багато чого самі, але який сенс все робити самій? Навіщо робити ремонт самій, виготовляти меблі, ходити на полювання, садити, а потім збирати урожай тощо. Ми ж не в первісному суспільстві живемо. У нас є право вибору і ми можемо робити те, що нам подобається

Якщо комусь подобається розбирати велосипеди, то хай розбирає. У нас є чарівна форумлянка яка ремонтує машини. Це її робота-хобі. Це ж не означає що кожен має ремонтувати свій автомобіль сам

Невже не краще попросити про послугу компетентнішу людину і не витрачати на це свій час та сили, псувати настій, займаючись тим, чим не хочеться?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно, тільки те, що хочеться, а не те що потрібно, *бо ж я жінка і мені не личить, а так хочеться, але що люди скажуть*. Про то я й кажу. Не відмовляти собі в задоволенні за ради умовностей. Не треба постійно доказувати, що ти жінка, якщо нею народилася. Будь самодостатньою людиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

резюме з усього вищесказаного:

кожна жінка хоче бути сильною та самодостатньою щоб полагодити колесо, але привабливою настільки, щоб ніколи того не робити

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...