Перейти до змісту

Альтернативна енергетика


Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, vaz75 сказано:

А можеш "розжувати"?

На скільки я розумію колектор видає на виході 46 градусів теплоносія. На градуснику 23,5 в кімнаті?. Ну не знаю. Зараз від дахової котельні на вході 49 градусів, квартира не прогрівається вище 21 градуса при повністю відкритих клапанах батарей.

в одній кімнаті, нагрітій газом в мене 22. в іншій з колектором 23.5.

Квартира, думаю, не прогрівається, тмоу що не утеплена, втрати великі.

В мене, для прикладу, 10см пінопласту на стінах, 18см вати на стелі, 2 камерні вікна. 22 градуси.
в іншій частині мого будинку, не утепленій і з дешевими вікнами ледь 18.


 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 годин тому, HWman сказано:

42-річний український фермер Ігор Дугинов винайшов економічний і корисний в господарстві пристрій - мотоблок з сонячною батареєю.

Хм... а це корисний пристрій, чи забавка для сільських понтів і можливість попіаритись на гучних заголовках?

14 годин тому, HWman сказано:

Ігор за допомогою свого «сонячного» мотоблока виконує повний спектр сільськогосподарських робіт, починаючи з простої прополки міжрядь, закінчуючи посадкою і складанням картоплі.
http://agronews.ua/node/81333

Цитувати

– А копати картоплю таким пристроєм можна?

– Чому б ні? До мотоблока можна причепити будь-яку установку. Але я не пробував, бо картоплі ми майже не вирощуємо. Минулого року посадили всього три рядочки біля хати. Ми з дружиною два роки захоплювалися сироїдінням, зараз покинули, але від картоплі за цей час відвикли. Наш 20-річний син картоплі теж майже не їсть. Ми в основному харчуємося іншими овочами та фруктами.

http://ecotown.com.ua/news/Fermer-iz-CHernihivshchyny-skonstruyuvav-motoblok-shcho-pratsyuye-vid-enerhiyi-sontsya/

не знаю, що це за агроприйом такий на полі - "складання картоплі" за допомогою мотоблока, але на одному сайті пишуть, що Ігор таким займається, а на іншому (де є хоч якісь цифри) - що навіть і не пробував, але теоретично - можливо )))

 

але це якось більше на забавку схоже.

Ігор змайстрував мотоблок вагою 200кг (!) з електродвигуном 1кВт (!) - якось повірити в те, що сонячна панель зможе "потягнути" такий мотоблок по рівній землі - ще можна, а от що такий монстрик ще й орати зможе - то вже якось не віриться.

а виходячи з того, що це - тільки забавка, до серйозної роботи не придатна в принципі - то про окупність взагалі мова не доречна поки.

чи я помиляюсь? чи справді кіловатна сонячна панель коштує 6000грн., і вироблена нею енергія в режимі реального часу може замінювати коня?! (тільки от чому тоді ще Тесла не випускає, і навіть не мріє поки про випуск електротракторів?...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А куда подівся користувач  DOCENTвін вже не займається встановленням панелей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, HWman сказал:

Український фермер створив мотоблок, що працює на сонячній батареї
Таким чином подібна конструкція в силах заощадити колосальну кількість грошей. Ще б пак, адже за сонячну енергію платити не доводиться, а сама батарея окупається вже через рік використання.

ігор за допомогою свого «сонячного» мотоблока виконує повний спектр сільськогосподарських робіт, починаючи з простої прополки міжрядь, закінчуючи посадкою і складанням картоплі.
http://agronews.ua/node/81333

більше схоже на тупий примітивний жарт ніж на реально працюючий пристрій.  сонячна панель перекриває для того хто працює на техніці вид що попереду і що що з боків. а про потужність панелі для такого мотоблоку вже вище написано. 

 

p.s.  може цей мотоблок ще біткоїни майнить одночасно? тоді навіть на город його вивозити не треба! :D

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вага 200кг... Мотор 1квт цікаво де панель бере ампери щоб крутанути той "двигун" ?

 

261214_3.jpg.1b1cbcb18bd53bb18334a107ed4efc5f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель лише злегка підживлює акум. А ток смішний, максимум заряджати планшет.

Писаки, котрі брали інтерв'ю, фізику прокурили за рогом школи

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2018 в 15:57, Dima4s сказал:

в одній кімнаті, нагрітій газом в мене 22. в іншій з колектором 23.5.

Чудовий результат, Вітаю.
Ааа, я було подумав що мається на увазі повністю без опалення нагрів до стількох... Ну, на скільки я сьогодні помітив, сонця було не дуже то і багато, в принципі...

Змінено користувачем HWman
Ааа...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2018 в 19:46, Oli сказал:

Вага 200кг... Мотор 1квт цікаво де панель бере ампери щоб крутанути той "двигун" ?

 

261214_3.jpg.1b1cbcb18bd53bb18334a107ed4efc5f.jpg

Скоріше за все рухається вона дуже повільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2018 в 19:59, Deemon сказал:

Панель лише злегка підживлює акум. А ток смішний, максимум заряджати планшет.

Певно ящик планшетів. Панель з вигляду ват на 200-250 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, HWman сказано:

Певно ящик планшетів. Панель з вигляду ват на 200-250

Та хоть два ящика. Де в неї стільки потужності щоб кіловатний двиг крутити щоб совати саму себе, я вже мовчу про корисну роботу?

Навіть якщо і на акумах (котрі, певно,  оте що накрито кожухом) то їх же зарядити потрібно, щоб скористатись і ще питання на скільки соток їх вистачить.

Схоже в дядька руки чухались і лишні гроші мав.

Змінено користувачем S30
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, S30 сказано:

Та хоть два ящика. Де в неї стільки потужності щоб кіловатний двиг крутити щоб совати саму себе, я вже мовчу про корисну роботу?

Навіть якщо і на акумах (котрі, певно,  оте що накрито кожухом) то їх же зарядити потрібно, щоб скористатись і ще питання на скільки соток їх вистачить.

Схоже в дядька руки чухались і лишні гроші мав.

 

Читав в статті, він лікар, акушер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oli сказано:

Читав в статті, він лікар, акушер

Мо апарат призначався для прополки чого іншого, а вийшов культиватор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, S30 сказал:

Та хоть два ящика. Де в неї стільки потужності щоб кіловатний двиг крутити щоб совати саму себе, я вже мовчу про корисну роботу?

Певно двигун стоїть з запасом ;) . Проте, 250 Вт це вже трохи є, як не крути, 1\3 коника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, HWman сказано:

Певно ящик планшетів. Панель з вигляду ват на 200-250 :D

може там акум якийсь з інвертором і панель тільки для підзарядки. чи так не вийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, HWman сказано:

Певно двигун стоїть з запасом

Ага, ще одна людська сила пхає його.

Зі слів автора 1кВт.

2л нафти на годину  роботи мотоблока?

Я дома культивую (зрихлюю фрезами на глибину не менше 30см, ширина захвата сантиметрів 80) грунт на площі 4 сотки. На це йде близько години враховуючи, що площа не одним шматком і то менше нафти трачу.

Сумніваюсь що його шайтан-машина зробить ту ж роботу на віть якщо врахувати, що грунт у мене не важкий.

 

Цитувати

може там акум якийсь з інвертором і панель тільки для підзарядки

Да пофіг, фізику не обманеш. Шо влив, те візьмеш  мінус втрати.

 

"Шкрябати" грунт поверху від зілля - вірю. Для серйозної роботи - не надовго.

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в дитини ось такий пластмасовий, тягне людину 75кг, мотор 12в 45Вт

 

Шкрябати землю буде не гірше

 

551962540_1_644x461_kvadrotsikl-dityachiy-lutsk.jpg.8abba6feca536498ef1b5cfcd7246911.jpg

image_1.thumb.jpg.d93e791762e5f6ca32ae5f017dd3ff82.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ключове слово - доцільність, потрачений час і супутні витрати на це все рукоблудство, до уваги можна не брати.

100 баксів панель - це приблизно 105 літрів петролю, якого вистачить на 10 сезонів обробітку мотоблоком чи 15 мотокультиватором...

 

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Deemon сказал:

100 баксів панель - це приблизно 105 літрів петролю, якого вистачить на 10 сезонів обробітку мотоблоком чи 15 мотокультиватором...

Все б нічого, але кожен сезон ціна на пальне росте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да розвод це все, дурних хватає, будуть пропозиції продати він і продасть і не один такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, HWman сказано:

Все б нічого, але кожен сезон ціна на пальне росте ;)

а панель деградує, і акуми сульфатуються.

 

з власного довсвіду, володіючи двома (2Т, 4Т) мотокосами, ручна коса - практично не затребувана, юзається вкрай рідко, для мінімальних робіт. 

точно так само - мотокультиватор vs лопата.

дизель за 30 перевалив, але ніхто ж не ставить трактори під навіс і не розчехляє соху, серпи та ціпи :) 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Oli сказал:

да розвод це все, дурних хватає, будуть пропозиції продати він і продасть і не один такий.

Да, не сильно багато раціональності у тому сонячному культиваторі, проте темка он як оживилась ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 07.09.2017 at 16:24, HWman сказано:

Як вирінується проблема снігу зимою? 

Проблема вирішується сама ,без мого втручання 

За три зими ніразу не чистив .

IMG_8666.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, DOCENT сказал:

Проблема вирішується сама ,без мого втручання 

За три зими ніразу не чистив .

IMG_8666.JPG

Зрозуміло, панелі нагріваються тим самим скидають з себе сніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, HWman сказано:

Зрозуміло, панелі нагріваються тим самим скидають з себе сніг.

Так ,сніг не тримається . Поверхня скло щей з підігрівом . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...