Перейти до змісту

Альтернативна енергетика


Рекомендовані повідомлення

@sergkots згадав один випадок. Один власник поставив собі вітряк біля свого будинку. Потім сам же і знімав. Просто в якомусь положенні це диво техніки видавало досить  гучний шум. І що він тільки не робив, але видно десь був чи резонанс, чи ще щось, усунути так і не вдалось.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 750
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

3 хвилин тому, Electronshik сказано:

@sergkots згадав один випадок. Один власник поставив собі вітряк біля свого будинку. Потім сам же і знімав. Просто в якомусь положенні це диво техніки видавало досить  гучний шум. І що він тільки не робив, але видно десь був чи резонанс, чи ще щось, усунути так і не вдалось.

 

Було таких випадків багато. В сучасних вже ці дитячі хвороби вилікували. Інфразвук, наприклад, видавала конструкція вітряка, в якій ротор знаходився за мачтою. При проходжені лопаті за опорою генерувався інфразвук, правда розміри вітряка були не такі маленькі як в цього на даху. В Ліпінах теж є вітряк в приватному будинку - щось сусіди на сполох не б'ють. 

Стосовно вітряка на Соборності - він там стоїть неправильно. Дуже багато завихрень повітря біля будинку - його постійно крутить в різні боки. Потрібно піднімати вище або використати конструкцію як у відео вище. Вертикальні я б не ставив - там точно буде вібрація.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Dim@ сказано:

Так вся фішка в тому, щоб не лише витрачати для власних нужд, а й продавати надлишок державі по зеленому тарифу, який в декілька разів вище звичайного.

Мене більше цікавить тема автономії і незалежності від централізованих ліній та забезпечення потреб житлового будинку. Продавати електроенергію я ще не готовий)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Damask це дуже і дуже дорого. Вам буде потрібно десь 20-25кВт енергії, звичайно що це залежить від площі. То можете порахувати скільки це обійдеться.

P.S. Коли електроенергії буде надлишок (а таке реально) то її буде доцільніше продавати, поставивши лічильник та заключивши договор з обленерго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для чого 20-25кВт? Просто потрібно акумулювати вироблену електроенергію, для цього вистачить і 5кВт, а може і менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Orfey якщо автономію робити то порахуйте разове миттєве споживання електроенергії. Це і електроплита, і електроопалення, не думаю що соняшних конвекторів вистачить. А ще ввімкнути праску або пральну машинку, тощо.

На опалення правда можна і систему теплового насоса зробити, якщо в грошах немає ліміту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Orfey якщо автономію робити то

Мінімізація нераціональних витрат електроенергії:

система сонячних колекторів для ГВП, пралку сюди ж через термостат

Опалення - твердопаливник.

Освітлення - лед + побутова техніка А, А+

Приготування їжі - зкраплений газ і звичайна плитка.

Отже це все дорого, якщо лінія під боком, якщо ж підключення

до леп не світить - це інвестиція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і скільки буде максимальне навантаження 0,5-1 годину. Все що більше 5 кВт буде брати з акумуляторів, так само і нічний час. А коли споживання меньше 5 кВт - заряджати акуми. думаю 2-4кВт навідь буде достатньо, якщо воду ще підігрівати сонячними колекторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Orfey @BanderaLutsk я мав на увазі повністю автономну систему. Така що не потребує ніякого палива. І це зараз дорого. Особливо взимку, і коли немаленький мороз, при цьому ККД соняшних панелей мінімальний, а тепловий насос ефективний до якогось певного значення мінусової температури. Як тоді бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Electronshik сказано:

@Orfey @BanderaLutsk я мав на увазі повністю автономну систему. Така що не потребує ніякого палива. І це зараз дорого. Особливо взимку, і коли немаленький мороз, при цьому ККД соняшних панелей мінімальний, а тепловий насос ефективний до якогось певного значення мінусової температури. Як тоді бути?

Німці роблять наступним чином: на весь південний схил даху ставлять плоскі сонячні колектори. Тепло від сонця йде на гарячу воду та опалення. Тепловий акумулятор ставлять якомога найбільший (навколо великої утепленої цистерни будують будинок) - це тепло йде на опалення та гарячу воду. Взимку, коли сонця мало, підключається автоматичний котел на пелетах, що нагріває воду в двох контурах (опалення та гаряча вода). Сонячні батареї лише як бізнес - продаж електроенергії..

Для повністю автономного житла потрібно доволі потужний теплоакумулятор (десь 1м3 на 1 м2), та потужний електроакумулятор - тут вже в залежності від приборів. Для нашої широти можливо, але дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2017 at 18:18, sergkots сказано:

По фото видно, що технічне рішення по встановленню вітряка не є досконалим. І так - потрібно переробити, допомогти людині зробити правильно а не заборонити. Найпростіше взяти і заборонити - не потрібно думати, залучати спеціалістів. Просто взяти і підписати папера, що забороняє - в цьому вся наша влада. 

На весь Луцьк це один вітряк - одна людина зі всього міста вирішила стати трішки незалежнішою від ахметова. І все всі фас.

 

О! Тут і спільні точки дотику. Треба було робити досконаліше і йти в дружбу із жителями, а не "лізти в пляшку" - я тут зароблятиму на вас, а ви .. терпіть або й мовчіть. Реакція очікувана, а влада пішла за масами, їй простіше так, не думаючи, бо не заробиш "втемну".

Висновок - власник вітряка скнара і рвач. Таку ідею псує! :mdr: І як тепер мені/тобі/вам переконувати власне ОСББ що вітряк і панелі - то добре? Ткнуть "Он робили - зняли муніципали, жителі проти."  - і все. Воно тими наїздами і не ідеальним в наших умовах обладнанням ставить під сумнів всю "зелену" енергетику в Луцьку. І встановлювачі теж "добренькі" - аби заробити. А порахувати, мабуть, і не вміють. Інсталятори лише.

Сумно.:(

ІМХО зараз встановлювачів "зеленого" обладнання треба шукати не на Волині. Місцеві хай ще вчаться. А за "зеленою" енергетикою таки майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, LIROL сказано:

я тут зароблятиму на вас, а ви .. терпіть або й мовчіть.

Він на жителях не заробляє. Навіть навпаки - навантаження на електромережу значно нижче стає. Можлива проблема (наголошую - можлива, бо документів, що можуть підтвердити заяви немає) лише у вібрації та шумі  від вітряка. Ці звинувачення тут не підтвердили - тому вийшло як в анекдоті.

28 хвилин тому, LIROL сказано:

І встановлювачі теж "добренькі" - аби заробити. А порахувати, мабуть, і не вміють.

Докази де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2017 at 01:28, Damask сказано:

а яка (в середньому) потребність в кіловатах одного будинку ?
Я розумію що будинок будинку різня але якщо відкинути те що нічого потужного (станки, бетономішлки і т.д.) не запускати?

Цікавлюсь так я думаю чи на ділянці де не підведена електрика від "стовпа" встановити сонячні батареї чи буде вистачати для повсякденних нужд.

Потребу будинку в енергії тяжко розрахувати.

Більш точно можна підібрати обладнання тестуванням системи.

Так як система модульна є можливісьть нарощування як АКБ так і поля фотомодулів з точнісьтю до 100%.

Потрібно підібрати інвертор так як його потужнісьть не можна збільшити (потрібна заміна )

Рекомендована потужнісьть інвертора для домогосподарства 3-5 кВт (краще 5кВт. включений електрочайник та пилосос перегрузять 3кВт інвертер )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2017 at 21:32, Zalepok44 сказано:

Нема, є договір в дачного масиву з обленерго

Для продажу енергії потрібно вийти з коперативу (дачного) та підключитись до обленерго.інакше ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.07.2017 at 23:50, Damask сказано:

Мене більше цікавить тема автономії і незалежності від централізованих ліній та забезпечення потреб житлового будинку. Продавати електроенергію я ще не готовий)

Якщо є мережа тільки продаж !! а то якщо не має тоді розглядаємо автономну станцію.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Він на жителях не заробляє. Навіть навпаки - навантаження на електромережу значно нижче стає. Можлива проблема (наголошую - можлива, бо окументів, що можуть підтвердити заяви немає) лише у вібрації та шумі  від вітряка. Ці звинувачення тут не підтвердили - тому вийшло як в анекдоті.

Заробляє. Закон. Стаття 5 пункт 1, та стаття 6 пункт 1.1 та пункт 2. Що туди дах відноситься, то це цивільний кодекс частина друга стаття 382.

Якщо простою мовою, то дах - спільна сумісна власність, і з неї вигоду повинні мати ВСІ власники житлових/комерційних/нежитлових приміщень, наприклад, у вигляді орендної плати ;) або ремонту/облагородження будинку/прибудинкової території.

1 година тому, sergkots сказано:

Докази де?

Ланцюжок причинно-наслідкових зв'язків. Мають зняти уповноважені органи - скарги жителів - обґрунтованість скарг - фабричний генератор (бракований? але вже два генератори бачили, так що хибне припущення, та і вище хтось стверджував про повне лікування "дитячих хвороб" агрегатів) - неналежний монтаж - поганий монтаж/невідповідна ситуації конструкція. Останні пункти - вина інсталятора. Недосвідченість, скнарість або псевдоекономія на розрахунках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, DOCENT сказано:

Якщо є мережа тільки продаж !! а то якщо не має тоді розглядаємо автономну станцію.

 

Дякую. Чітко і зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 07.07.2017 at 10:48, Dima4s сказал:

3)Скільки разів проїздив повз- постійно дивувався чого ж він або не крутиться або ледь крутиться. Звідки взятись шуму від лопастей які не обертаються?))

Якось був там у вітряний день, завивання чути навіть на зупинці коло того будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.07.2017 at 17:49, HWman сказано:

Якось був там у вітряний день, завивання чути навіть на зупинці коло того будинку.

Вже не чути (зняли)

IMG_0854.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автопотяг 128 фотомодулів (ще одна 30кВт зелений та 2,1 кВт автономна станції)

IMG_0858.JPG

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@DOCENT приємно бачити що є люди, котрі не роздумують над цим, ніби дорого, не рентабельно, а просто діють. Таких би побільше у нас, зовсім у іншій країні жили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@HWman спитайте про вартість цього задоволення. А потім подумайте чи спроможні таку суму викласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Electronshik сказал:

@HWman спитайте про вартість цього задоволення. А потім подумайте чи спроможні таку суму викласти.

Я? Ні, але якби була можливість - спробував би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки коштує розпочати власну справу  (бізнес) ?

які гарантії успіху ??

через скільки часу отримаєте перші прибутки ???

 

а скільки треба викласти за автівку ??

а хто скаже в скільки обійдеться ще рік експлуатації ??

 

зелений тариф це БІЗНЕС з гарантією що весь ваш товар (електроенергію) куплять з привязкою до курсу євро .щей з контрактом до 2030 року.!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...