Перейти до змісту

Microsoft презентувала Windows...10!


yucore

Рекомендовані повідомлення

А для мене ще й FAR нормальний - навыть зараз використовую його час выд часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

*ля..

tree x gold згадати для повноти :) Якого я не розумів ніхєре. VC та NC були чарівні букви.

Але, мені до вподоби класничний віндовий Експлорер. Я справляюся.

Хоча, за відсутності графічної оболонки чарівними стають букви MC

"Когда дядюшка Нортон оставался в одиночестве - он страдал звёздной болезнью!" ;) Дехто вкурсі про що я.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не показуйте це мікрософту а то і його випиляють, а ще можна як у бубунту зробили - там щось з заголовками вікон намутили і замінили місцями кнопки ок та cancel. А ще можна дійсно положення кнопок вікна по замовчуванню зробити зліва.

щось я цей поток мислі непоняв

Я користуюсь маком вдома (де кнопки вікна зліва), віндою з тоталом на роботі і норм. тотал випиляти не МС не зможуть бо це стороння програма стороннбого розробника, а не МС

робочий стіл випиляють (мав на увазі його, а не тотал), а можна ще випиляти меню вікна і зробити так як в Unity - оце жесть буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робочий стіл випиляють (мав на увазі його, а не тотал), а можна ще випиляти меню вікна і зробити так як в Unity - оце жесть буде.

емм........ в мака щось схоже на юніті але там зроблено зручно (дискомфорту за 6 років не відчуваю). Юніті сам не переношу і зразу після установки ставлю гном або кде.

Те, що робочий стіл, випилять малоімовірно бо багато "продвинутих" користувачів втратять місце для зберігання самий найважливіших файлів, фоток і т.п. і людям, що відновлюють інфу не буде чим зайнятись (шутку думаю зрозуміли всі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робочий стіл випиляють (мав на увазі його, а не тотал), а можна ще випиляти меню вікна і зробити так як в Unity - оце жесть буде.

емм........ в мака щось схоже на юніті але там зроблено зручно (дискомфорту за 6 років не відчуваю). Юніті сам не переношу і зразу після установки ставлю гном або кде.

Те, що робочий стіл, випилять малоімовірно бо багато "продвинутих" користувачів втратять місце для зберігання самий найважливіших файлів, фоток і т.п. і людям, що відновлюють інфу не буде чим зайнятись (шутку думаю зрозуміли всі).

тож може виявитись що режиму робочого стола не буде у якійсь там версії нової вінди, бо у Windows Phone його немає.

ця плитка з робочим столом (фалопомойкою) стане зайвою і пуск допилювати не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля..

tree x gold згадати для повноти :) Якого я не розумів ніхєре. VC та NC були чарівні букви.

Але, мені до вподоби класничний віндовий Експлорер. Я справляюся.

Хоча, за відсутності графічної оболонки чарівними стають букви MC

"Когда дядюшка Нортон оставался в одиночестве - он страдал звёздной болезнью!" ;) Дехто вкурсі про що я.. :)

для повноти ще нортон командер згадати і волков командер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі кажуть що мікрософт випускає нормальну вінду через одну, то виходить перескочили з нормальної 9 до поганої 10?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий білд вийшов, можна оновитись ... окрема образа не буде ... що нового

- http://microsoftport...-microsoft.html

- http://microsoftport...build-9860.html

- http://microsoftport...build-9860.html

перечитав і подивився відео

на одному з відео де чувак стилусом тикає в планшет все, ІМХО, дуже туго працює

Короче виправлено

• В некоторых местах дизайн пользовательского интерфейса временно может вернуться к прежним вариантам, пока Microsoft работает над финальной реализацией. Например, в новой сборке реализовано довольно сложное подключение к сети Wi-Fi, но Microsoft обязательно исправит это позже;

• Некоторые пользователи так же могут увидеть искажённые символы в IE и исчезнувшие пункты меню Пуск. Всё будет зависеть от вашего драйвера дисплея;

• Некоторые ПК могут «проснуться» и не вернуться в «сон» должным образом;

• Игры Microsoft Solitaire и Маджонг в некоторых случаях могут просто не запуститься;

• При использовании 2 внешних мониторов вы можете получить «Синий экран смерти». Над исправлением этой проблемы уже работают;

Было внесено около 7000 улучшений и исправлений в ОС, между сборками 9841 и 9860.

новый Центр уведомлений

1413932026_acdesktopfull.png

Когда вы работаете на нескольких мониторах, используйте комбинацию WIN + SHIFT + , чтобы переместить активное приложение на другой монитор.

поржав з комбінації клавіш коли глянув на клаву .... "зручно" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда вы работаете на нескольких мониторах, используйте комбинацию WIN + SHIFT + , чтобы переместить активное приложение на другой монитор.

поржав з комбінації клавіш коли глянув на клаву .... "зручно" :_07:

на звичайній клавіатурі - під праву руку все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда вы работаете на нескольких мониторах, используйте комбинацию WIN + SHIFT + , чтобы переместить активное приложение на другой монитор.

поржав з комбінації клавіш коли глянув на клаву .... "зручно" :_07:

на звичайній клавіатурі - під праву руку все нормально

звичайна може бути без правої кнопкі "віндовс" і переносити руку з мишки не варіант. Краще б замість переключень вікон через Він+Таб (той самий альт+таб тільки з візуальним ефектор 3Д) зробили переключення робочих столів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на маку переключення по робочих столах CTRL + стрілка вправо/вліво .... мегозручно

на скільки я знаю мають бти приблуди для налаштування розкладки клавіатури для себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У гидры, АТИшной CTRL+ мышкой по часовой, либо против часовой - удобно было.

ЗЫ пошли курить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У гидры, АТИшной CTRL+ мышкой по часовой, либо против часовой - удобно было.

ЗЫ пошли курить.

Непіду, там холодно і я кинув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...