Перейти до змісту

Microsoft презентувала Windows...10!


yucore

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

непоняв.

декілька активних вікон? це як?

В мене буде відкритий ексель, ворд і одночасно текст буде набиратись в активних програмах? Активною залишається завжди она а інша просто залишається запущена на задньому фоні. Чи я чогоь не розумію?

На рахунок віртуальних робочих столів. Сам часто користуюсь бо ця функція уже давно є натівною в мак ос. Дуже зручно в плані того, що переключення настроєно на додаткові кнопки миші.

Я не працював з декількома робочими столами, тому й не розумію їх сенс. Під активними вікнами я мав на увазі, як приклад, що ти в одному вікні набираєш текст у Ворді, а в іншому йде фільм. А між вікнами нативно перемикатися просто: Альт+Таб.

А як ти можеш одночасно набирати текст в різних вікнах\столах і для чого це потрібно, не розумію.

До речі, роботу з декількома робочими столами можна і в 7, 8, 8.1 віндах: http://remontka.pro/betterdesktoptool/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я мав на увазі, як приклад, що ти в одному вікні набираєш текст у Ворді, а в іншому йде фільм. А між вікнами нативно перемикається Альт+Таб.

Ти з двома чи трьома моніторами працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я мав на увазі, як приклад, що ти в одному вікні набираєш текст у Ворді, а в іншому йде фільм. А між вікнами нативно перемикається Альт+Таб.

Ти з двома чи трьома моніторами працював?

Тільки в якості мультимедіа (плеєр)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька робочих столів - непогано .. але .. два монітори краще :)

а декілька робочих столів з декількома моніторами ще краще)))

та і не завжди є можливість підключити до ноута монітор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька робочих столів - непогано .. але .. два монітори краще :)

а декілька робочих столів з декількома моніторами ще краще)))

та і не завжди є можливість підключити до ноута монітор)

згідний .. але коли дома звик до двух моніторів і після цього сідаєш десь працювати - дуже не зручно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декілька робочих столів - непогано

Ні - це шикарно. Там виконуються абсолютно незалежні процеси! Я можу на одному РС дивитися кіно чи мультики, а на іншому набирати документи. На 3-му моніторяться під'єднання VPN, а на 4-му відкритий менеджер віддалених робочих столів!

Із цим навіть 4 монітори не справляться. Хоча ідея із 4-6 моніторів - класна!

Якось так.

zv-arena-ultrahd_600x403.jpg

Але це при умові - кожен монітор - окремий робочий стіл, а не вікно!

Між іншим.

на Хабрі гарний огляд декількох програм класу multi desktop для Windows.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз вдома 2 монітора. Зручніть роботи словами не передали. На одному працюю, а на іншому вісять меседжери або їде фільм або запущена віртуалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки вистачає дві 24-ки - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=682852671777575&l=e06c6c1eec

6 це мабудь забагато .. увага буде розсіяна ... хоча варіант досить непоганий .. да, вінда нормально тримає "незалежні" робочі столи (в певній мірі незалежні) тому ніяких додаткових прог не використовую ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, раз уже пішла тема віртуальних десктопів, то скажу, що поставив одну із запропонованих же мною прог.

Єдиний, на мою думку мінус. Що вони дублюють основний РС без запущених програм.

А мали б, бути унікальними. Як ніби це інший користувач.

Хоча, я мабуть не рився в налаштуваннях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий класний інтерфейс був у windows vista, але її незаслужено обісрали через брак на той час драйверів, програм та оперативної пам'яті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий класний інтерфейс був у windows vista, але її незаслужено обісрали через брак на той час драйверів, програм та оперативної пам'яті

Чим він був кращий?

ІМХО, якщо дивитись на вінду, то нормальний інтерфейс зараз в він7 та він10. віста мала щось середнє між він7 та ХР. Якщо дивитись на ХР то тут все стабільно унило, зате функціонально просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки класична схема, тільки олдскул ^_^

ОЗУ мінімум жре, якщо її мало. для роботи саме те що треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самий класний інтерфейс був у windows vista

13784589925636.png

всі так хвалять windows 7 , але які зміни відбулись у кращу сторону інтерфейсу в порівнянні з vista?

самий класний інтерфейс був у windows vista, але її незаслужено обісрали через брак на той час драйверів, програм та оперативної пам'яті

Чім він був кращий?

ІМХО, якщо дивитись на вінду, то нормальний інтерфейс зараз в він7 та він10. віста мала щось середнє між він7 та ХР. Якщо дивитись на ХР то тут все стабільно унило, зате функціонально просто.

то назвіть відмінності у інтерфейсі між 7 і віста?

Значить у хр все функціонально - тож додали туди аеро стало все класно, але потім почалось - випиляли квікланч (у 7) а потім і кнопку пуск (у 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випиляли квікланч (у 7) а потім і кнопку пуск (у 8)

для чого він потрібен якщо можна просто "закріпити" прогу на панелі задач ? маленький монітор і куча програм ? - візьміть більший ... хочеться щоб була панелька з ярликами - "включіть" панель "рабочий стол" - http://dj-design.narod.ru/m5/0022.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випиляли квікланч (у 7) а потім і кнопку пуск (у 8)

для чого він потрібен якщо можна просто "закріпити" прогу на панелі задач ? маленький монітор і куча програм ? - візьміть більший ... хочеться щоб була панелька з ярликами - "включіть" панель "рабочий стол" - http://dj-design.narod.ru/m5/0022.png

тотал рішає

Правильно настроєна верхня панель заміняє робочий стіл мені уже 9 років

5ea91-clip-77kb.jpg?nocache=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

випиляли квікланч (у 7) а потім і кнопку пуск (у 8)

для чого він потрібен якщо можна просто "закріпити" прогу на панелі задач ? маленький монітор і куча програм ? - візьміть більший ... хочеться щоб була панелька з ярликами - "включіть" панель "рабочий стол" - http://dj-design.narod.ru/m5/0022.png

тотал рішає

Правильно настроєна верхня панель заміняє робочий стіл мені уже 9 років

не показуйте це мікрософту а то і його випиляють, а ще можна як у бубунту зробили - там щось з заголовками вікон намутили і замінили місцями кнопки ок та cancel. А ще можна дійсно положення кнопок вікна по замовчуванню зробити зліва.

випиляли квікланч (у 7) а потім і кнопку пуск (у 8)

для чого він потрібен якщо можна просто "закріпити" прогу на панелі задач ? маленький монітор і куча програм ? - візьміть більший ... хочеться щоб була панелька з ярликами - "включіть" панель "рабочий стол" - http://dj-design.narod.ru/m5/0022.png

для чого його випилючати було? Він же просто відключався при потребі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не показуйте це мікрософту а то і його випиляють, а ще можна як у бубунту зробили - там щось з заголовками вікон намутили і замінили місцями кнопки ок та cancel. А ще можна дійсно положення кнопок вікна по замовчуванню зробити зліва.

щось я цей поток мислі непоняв

Я користуюсь маком вдома (де кнопки вікна зліва), віндою з тоталом на роботі і норм. тотал випиляти не МС не зможуть бо це стороння програма стороннбого розробника, а не МС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще приблуди типу Rocket Launcher чи подібні.

Чим менше стороннього софту - тим менше шансів на "виліт".

Мені в сімці і мега-панелі тотала не потрібно. Я просто розтягую рідну панель задач на три рядки і там поміщається ВСЕ.

Я користуюсь маком вдома (де кнопки вікна зліва)

В вінди теж кнопки є зліва. Клацніть по іконці запущеної програми (в лівому верхньому кутку) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще приблуди типу Rocket Launcher чи подібні.

Чим менше стороннього софту - тим менше шансів на "виліт".

Мені в сімці і мега-панелі тотала не потрібно. Я просто розтягую рідну панель задач на три рядки і там поміщається ВСЕ.

Тим самим зменшується робоча область екрану по висоті. В тоталі це не мегапанель, а просто панель з ярликами (стандартні можна видалити і свої докинути). Тотал в свою чергу потужний файловий менеджер навпроти якого провідник вінди сосе по всім пунктам:)

Я користуюсь маком вдома (де кнопки вікна зліва)

В вінди теж кнопки є зліва. Клацніть по іконці запущеної програми (в лівому верхньому кутку) ;)

я про оці кнопки .... і скоріше за все вони мались на увазі в пості alexvvv

d4d61-clip-32kb.jpg?nocache=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим самим зменшується робоча область екрану по висоті. В тоталі це не мегапанель, а просто панель з ярликами (стандартні можна видалити і свої докинути). Тотал в свою чергу потужний файловий менеджер навпроти якого провідник вінди сосе по всім пунктам

Я знаю, що таке тотал - сам користуюсь ним ще з часів Win98. Встановлюється першим на нову вінду ^_^

А зменшення розміру робочого вікна, імхо, не настільки суттєве, щоб перекрити всі зручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...