Перейти до змісту

Microsoft презентувала Windows...10!


yucore

Рекомендовані повідомлення

С каждой "новой" версией Винда внешне всё больше и больше походит на юниксоидные системы

як на мене, то на кусок лайна вони все більше схожі, починаючи з 8. Скільки вони молдаванам заплатили, щоб вкласти плитку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 89
  • Створено
  • Остання відповідь

как-то вообще без разницы, тратить деньги на переход со своей купленной 8.1 на 10-ку - нет, не буду. Годика через 2 - подумаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони навмисне 9 пропустили, щоб не наповнювати ринок якісною продукцією ... :)

95 - NT - 98 - 2000 - Melenium - XP - Vista - 7 - 8 - .... - 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, дада, гурме, тільки шеф-кухарі нікому не скажуть, що омар - це і не омар, а рак-переросток, а гарсон прикручує йому пласкогубцями великі клешні, щоб вигляд був більш впічітляющий :D

іксклюзів, кулє...

я ж так і написав :) нє ?

перший з піною з рота доказує що ... даж на хліб не намажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починається срач, який ніяким боком не впливає на продукт і його долю

Я ніякого срачу не бачу і близько, більшості просто п.х (с) :)

Ну а ми качаем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене МС єдина компанія що рухається в правильну сторону намагаючись уніфікувати всі пристрої під однією ось, як в їх це получиться побачимо.

тільки вони рухаються зав'язаними очима, спиною вперед і з підскоком.

на мою думку правильно було б розвивати принцип модульності (типу подібно Linux, але більше розвинути), тобто продавали універсальне в кавичках ядро ос за певну ціну, а далі в процесі могли б доставляти потрібні певні компоненти в міру необхідності теж за певну ціну, і користувач має повну свободу дій,

для чайників барижили б ос вже з певним набором модулів

але ні, як же так, ми краще все напхаємо в купу гівна і ціну виправдаємо.

НІ пкашнікам - ні планшетнікам, будуть стрибати від одних до других, банально надіятись, що задовольнять всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не можливо зробити локального користувача на момент установки (якщо підключено інет), в 8.1

була не дужа явна можливість, але була ...

- запустив, встановив оновлення, натиснув перегрузити (для завершення оновлень) - синій єкран .. з стабільністю поки туго ...

- маю два монітори .. переніс панель на другий монітор (поставив збоку), переключився в онлайн профіль, повернувся назад - панель на першому моніторі .. довелось знову ручками ставити назад ... перегрузив комп під локальним користувачем - все норм ...

- немає (явно) можливості включити "панель управления, класичну" .. зате пропонується нова версія (яка була додатково в 8,1) .. фактично налаштувань там мізер ...

плюси:

- цікава кнопка "Пуск" ...

- відсутність екрану "Метро", тобто - онлі "робочий стіл" ..

- віртуальні робочі столи (аля Лінукс)

взагалі, на перший погляд, не дуже багато змін в порівнянні з 8.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, на перший погляд, не дуже багато змін в порівнянні з 8.1
Примечания

Technical Preview не поддерживает некоторые процессоры и аппаратные конфигурации ПК.

Если у вас установлена Windows 8 Профессиональная с Media Center, при установке предварительной версии Windows Media Center будет удален.

После установки предварительной версии вы не сможете воспроизводить DVD-диски с помощью проигрывателя Windows Media.

Ой ^_^

Будєм пасматрєть, коротше кажучи. Ще часу і часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нове оформлення, дуже тонкі границі вікон :

Windows 10 Windows 8.1

01.png14.png

тонкі границі вікон і тінь :

02.png

цікавий пункт ... можна буде оновитись на новий білд ?

03.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- не можливо зробити локального користувача на момент установки (якщо підключено інет), в 8.1

Все возможно, я тоже первый раз не заметил ;)

- запустив, встановив оновлення, натиснув перегрузити (для завершення оновлень) - синій єкран .. з стабільністю поки туго ...

И это не правда, это смотря чем активировалась ОС
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінуси:

- не можливо зробити локального користувача на момент установки (якщо підключено інет), в 8.1

була не дужа явна можливість, але була ...

- запустив, встановив оновлення, натиснув перегрузити (для завершення оновлень) - синій єкран .. з стабільністю поки туго ...

- маю два монітори .. переніс панель на другий монітор (поставив збоку), переключився в онлайн профіль, повернувся назад - панель на першому моніторі .. довелось знову ручками ставити назад ... перегрузив комп під локальним користувачем - все норм ...

- немає (явно) можливості включити "панель управления, класичну" .. зате пропонується нова версія (яка була додатково в 8,1) .. фактично налаштувань там мізер ...

плюси:

- цікава кнопка "Пуск" ...

- відсутність екрану "Метро", тобто - онлі "робочий стіл" ..

- віртуальні робочі столи (аля Лінукс)

взагалі, на перший погляд, не дуже багато змін в порівнянні з 8.1

Не правда, і локальний в мене є, і оновлення стабільно прилітають, і з панеллю управління також нема проблем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- не можливо зробити локального користувача на момент установки (якщо підключено інет), в 8.1

Все возможно, я тоже первый раз не заметил ;)

я мав на увазі, що не так явно як в 8.1

- запустив, встановив оновлення, натиснув перегрузити (для завершення оновлень) - синій єкран .. з стабільністю поки туго ...

И это не правда, это смотря чем активировалась ОС

чим активува ? бету ? офіційним ключем ..а ви ? вибачте, але дурне питання ... тим більше що я опис свій випадок, я ж не сказав що у всіх так ..

Не правда, і локальний в мене є, і оновлення стабільно прилітають, і з панеллю управління також нема проблем :)

читайте уважніше .. я писав в порівнянні з 8.1, все зроблено не настільки явно і на виду а заховано подальше ... просто пропонуються "простіші варіанти" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поганяв на віртуальні машині. Стабільності нуль. Порадувала кнопка "пуск". Нечасто, але нею користуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може через те ?

На віртуальних машинах сервера ганяють.

Можливо, тому що це сирий реліз, випущений тільки для ознайомлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На віртуальних машинах сервера ганяють.

Це я знаю. Але! Не кожна ОС коректно працюватиме на Віртуалці! Деяким потрібне залізо реальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На віртуальних машинах сервера ганяють.

Це я знаю. Але! Не кожна ОС коректно працюватиме на Віртуалці! Деяким потрібне залізо реальне.

нєєє, тут якраз діло в тому, що вона сира. технікал прев'ю як не як. Буду далі ставити бети або оновлювати. побачим, що з того вийде :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середина 2015 року. На вінді з'явилась можливість декількох робочих столів)

Не розумію, яку вигоду для ПК дає можливість декількох робочих столів порівняно з декількома активними вікнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, яку вигоду для ПК дає можливість декількох робочих столів порівняно з декількома активними вікнами.

Це говорить про те, що ти НІКОЛИ не користувався *nix подібними системами!

Це ультразручно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Середина 2015 року. На вінді з'явилась можливість декількох робочих столів)

Не розумію, яку вигоду для ПК дає можливість декількох робочих столів порівняно з декількома активними вікнами.

непоняв.

декілька активних вікон? це як?

В мене буде відкритий ексель, ворд і одночасно текст буде набиратись в активних програмах? Активною залишається завжди она а інша просто залишається запущена на задньому фоні. Чи я чогоь не розумію?

На рахунок віртуальних робочих столів. Сам часто користуюсь бо ця функція уже давно є натівною в мак ос. Дуже зручно в плані того, що переключення настроєно на додаткові кнопки миші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...