Перейти до змісту

З Днем Народження atoller


kvit

Рекомендовані повідомлення

Вітаю з Днем Народження! Бажаю тобі щастя, здоров’я, успіхів у всіх починаннях!

Всього самого найкращого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав в асьці - напишу ще й тут:

Толік!

Щиро вітаю тебе з твоїм Днем Народження! Бажаю тобі міцного здоров'я, якого б вистачило на всі твої задуми і проекти, на довге-довге життя; удачі і успіху на твоєму шляху, вірних друзів, здобутків і матеріальних, і духовних, і більше вільного часу на спілкування за бокалом пива

Я вдячний долі, що вона звела мене з тобою. Я схиляюся перед твоєю енергійністю, вмінням добиватися свого - і бажаю й надалі жити тією іскрою, яка горить в тобі!

З щирою і глибокою повагою, Yarchik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднуюся до привітань, особливо до тих які сказав Yarchik, навіть незнаю, що до них ще додати

Всього найкращого тобі мій друже-колего

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я не можу не приєднатись до цих теплих слів, які, я впевнений, були сказані щиро і від усього серця. Хочу побажати тобі здоров'я і удачі в виконанні всіх твоїх планів. Ну і вірних друзів, на яких ти міг би покластись в будь-який момент твого життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравляю! Здоровья, успехов в личной жизни :) и в борьбе с бизнес-конкурентами! :rolleyes::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднуюсь до привітань!

Щастя, здоров"я, удачі!

Всього тобі найкращого! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

присоединяюсь к поздравлениям и желаю безоблачного неба во всех отношениях :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як вже було написано багато гарних побажань то побажаю лише щоб все що тобі бажали в цей день здійснилось gallery_7_30_7882.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім!

Без друзів і колег був би неможливий ріст.

Усім вам моя взаємна шана!

Удачі всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть и с опозданием, все равно присоиденяюсь к поздравлениям!!! Всего самого нилучшего!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Толік щиро вітаю тебе з Днем народження!

Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Хай доля збагачує тебе життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...