Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Ось передвиборча програма одного кандидата

Шановні земляки! Я - Степан Сидорович Гімно, кандидат в нардупи по 100500 виборчому округу.

Мене добре знають в цьому вибочому окрузі не тільки із-за фамілії. Протягом 50 років у вашому окрузі в селі Нью-Гамнюкі Жопозадріщєнського района жили всі мої родичі і к сожалєнію там і померли. У Жопозадріщєнську січас в мене родичів нема, зато єсть много знакомих і друзєй, з якими я частенько бухаю і оттягуюсь по саунах з прастітутками, які надіюсь, поможуть мені пролізти до ВР. Я вже много раз робив цю попитку, но вона оказувалась всякий раз неудачна, но я всьоравно її не бросю, потомушо мені нема на шо содіржать автопарк з 10 автомобілів, штат прислуги, 5 домів, обвєтшалий домішко на Канарах і малєнький самольотік.

Ваш округ для мене дуже прівлєкатільний не тільки харошой пріродой, но і добрими пєнсіонєрами, які за 1 кг гречки і літру позапрошлогодньої олії проголосують за моє сите і безбідне життя, бо я вже, єслі чесно, поіздєржавсь чуток, прєбивая вдалі от родіни на нєнавісной канарщінє.

Справедливі та законні інтереси жопозадріщенців, на стражі яких я буду стояти - вимагають негайної єдності дій, спрямованих на досягнення головної мети - забезпечення нової якості життя в Жопозадріщєнському районі. Домогтися таких позитивних змін здатна моя потужна, згуртована команда, яка вміє вкрасти гроші навіть там, де їх немає.

Будучи колись давно депутатом місцевого рівня я всіляко сприяв розкраданню народних коштів, приватизації держмайна за копійки і дєрібану землі під гаслом «Україна для людей». Поетому я рішив вернутись у велику політику, бо не можу дивитись, як тут тупо крадуть без мене.

Чому я йду до ВР?

А хєр його зна! Нє, скоріше не так: у складні часи потрібно діяти, а моя попередня робота чітко показала, що я діяти вмію, а також вмію гарно обісцяти перед виборами. Як тільки ви оберете мене – я відразу сяду в свій маленький літачок і свалю в своє тьопліньке гньоздишко на Канарах і буду гріти там свою пропиту морду і волохате пузо на сонечку, пока якась падла не позвонить і не предложить мені дєнєг за тушканізацію, або за лобіювання якогось великорозумного закону.

Що я пропоную?

А я пропоную конкретну комплексну програму, яка є результатом потужного висєра моєї команди на посиденьках в сауні з прастітутками.

Я назавав цю програму План Гімна.

Я не буду вам морочити голову пунктами, бо як сказав би Подерв’янський там дохуя масла. Зупинюсь коротенько на окремих. Нам треба зберегти Жопозадріщєнськ і я придумав як. Створити фонд імені Гімна, куди ви будете пречисляти ваші грошики, а я тіпа втілювати в життя всі ваші мрії.

Обіцяю, що до 2020 року ваш Жопозадріщєнськ стане містом улибчівих людей, бо я поверну Жопозадріщєнську його улибатєльну способность і інвестиції у вигляді смердячих генделиків і шаурмичних від дяді Гогі, а також планую вирити метро до Нью-Гамнюків, шоб проводить там шахматні турніри.

У ВР:

Обізатільно треба змінити систему влади, щоб менше пиздили грошей, бо так як пиздили папєрєднікі, ізвінітє, ні в какіє рамкі нє входіт (хм… * тут кандідат задумавсь: входіт-виходіт, входіт-виходіт* і ощутив процес… ) і обізатільно заніматись реформами (опять ощутив процес і подумав: А я чо тоді туда йду, єслі там спиздить нічого нільзя? Хм…Работать?)

Обіцяю…

Обіцяю…

Обіцяю…

Голосуйте за План Гімна і ви не пожалкуєте, що вибрали мене, бо як той казав: Гімно, воно і в Африці Гімно.

Редаговано в Четвер, 02 жовтня 2014 17:30

4 коментарі

вхід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

"айяйяй ой яка хороша людина, той Єрємєєв, буду за нього голосувати" фу бл_ть...

віддати тисячі, щоб потім добратись до державних мільйонів через тендери і т.п.

'свята трійця' волині голосувала майже за всі закони партії регіонів, мені совість не дозволила б взяти ті подачки, навіть на садок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як цікаво. ,комуняки по кожному округу висунули своїх кандидатів.А демократів не нашкреблось.Невже так обніщали?

Скоріше продались ще до виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюся я на свій округ №20 і тихо офігіваю, а за кого голосувати то? Із цих всіх я чув лише Мартиняка, Бондаря і Красулю, а решта хто такі? Де кандидати від самопомічі чи хоча б від фронту змін? При таких розкладах реально знов пройде Мартиняк. І що виходить, або йти голосувати за Бондаря або можна взагалі не йти :( Решта я сумніваюсь що зможе скласти конкуренцію Мартиняку і Бондарю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по селах однозначно народ голосуватиме за Єремєєва, Івахіва і Мартиняка... голови сільрад і деректори шкіл постараються провести правильну агітацію... типу там вікно посатив, там двері, там на церкву/дзвона грошиків дав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивлюся я на свій округ №20 і тихо офігіваю, а за кого голосувати то? Із цих всіх я чув лише Мартиняка, Бондаря і Красулю, а решта хто такі? Де кандидати від самопомічі чи хоча б від фронту змін? При таких розкладах реально знов пройде Мартиняк. І що виходить, або йти голосувати за Бондаря або можна взагалі не йти :( Решта я сумніваюсь що зможе скласти конкуренцію Мартиняку і Бондарю.

Придивись до Цейко.Вроді серед тих гоблінів самий адекватний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, він то може і адекватний, але чи багато за нього хто чув в окрузі? Тут питання в тому чи голосувати за того хто тобі симпатизує, чи голосувати проти Мартиняка.

Порох зробив помилку що виставив Бондаря в окрузі, він хоч і був з майданом але людина далеко неоднозначна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по селах однозначно народ голосуватиме за Єремєєва, Івахіва і Мартиняка... голови сільрад і деректори шкіл постараються провести правильну агітацію... типу там вікно посатив, там двері, там на церкву/дзвона грошиків дав...

Для тих падлюк і церква не свята.

От дивлюся я на свій округ №20 і тихо офігіваю, а за кого голосувати то?

Дійсно.Каті ващучки то ....нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як самопомыча нема тупо спорчу блан шоб тім хто в списку не доставався

???...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув ще раз списки, а хіба Івахів з Гузьом на минулих виборах не по 21 окрузі йшли? З якого це дива Гузь на другий округ перейшов? Тоді справді виходить що з великою імовірністю "наша" трійка знов вибереться, а я таки надіявся що цей раз Гузь обійде Івахіва, шанси в нього таки були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, він то може і адекватний, але чи багато за нього хто чув в окрузі? Тут питання в тому чи голосувати за того хто тобі симпатизує, чи голосувати проти Мартиняка.

Порох зробив помилку що виставив Бондаря в окрузі, він хоч і був з майданом але людина далеко неоднозначна.

Так він вроді зараз їздить по округу зустрічається і балакає з людьми.

А стосовно Бондаря наведу одну його цитату(можливо не дослівно,але приблизно так) після першого майдану:"Я на майдані свої діла порішав,далі мені все пох."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він вроді зараз їздить по округу зустрічається і балакає з людьми.

Цього мало, на такі зустрічі не так і багато людей ходить, особливо зараз, коли ще не закінчились осінні польові роботи. Тут навіть проблема не стільки в тому хто він, а в тому що про нього мало хто чув, йому б не самовисуванцем бути, а йти від адекватної партії, тоді рейтинг би був значно більшим, хоча б через те що частина проголосувала не за нього а за партію і до цього б ще додати графічну рекламу по районах, просто для того щоб той хто не чув про нього взнав хто це.

ІМХО тоді б в нього значно більше шансів було б потягатись хоча б з тим самим Мартиняком. За Бондаря і так ІМХО небагато буде голосувати, і то думаю основна частина буде голосувати не за нього а проти Мартняка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,,

Навіть революційний товар потребує правильного висвітлення його переваг та особливостей.,,

Те ж саме можна сказати і про політиків.Одна кандидатка по Луцьку щільно працює з цільовими аудиторіями виборців.

Пропонує різний захист ,ходять волонтери.На це все потрібен ресурс Організаційний і грошовий звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше, одна кандидатка запізно і якось штучно взялась допомагати підприємцям за двадцять днів до виборів. По друге, підприємцям потрібні дешеві, як в Європі, кредити і багато багатих клієнтів, готових платити за вироблений чи привезений товар. Як з цим розібратись без реформування суті держави, локально в Луцьку - це ще той ребус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вчилась в універі, то Констанкевич була моїм викладачем

тітка розумна (як викладач свого предмету), але хабарі бере

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Самопомочі: Читав пару місяців назад статтю, чи то на ZIK, чи то де, з приводу Садового, і його корєша, начальника управління одного з москальських банків у Львівській області. Так от, як Садовий став мером, одразу рахунок Львова (ну там куди казначейство грошики перечисляє і податки місцеві падають) перекочував в цей москальський банк, вроді ВТБ, точно не згадаю. А після того бачу у Луцьку біл-борд з рекламою Самопоміч-Волинь-Луцьк, на якому піднімалось питання знаходження грошей міського бюджету на рахунку в москальському банку. Не знаю, чи то про Луцьк йшлося чи що, бо такі факти мені не відомі. Але заїло що Садовий в чужому оці трісочки помічає, а в свому колоду не бачить.

До того планував за Самопоміч голосувати, після - передумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вчилась в універі, то Констанкевич була моїм викладачем

тітка розумна (як викладач свого предмету), але хабарі бере

Колись і мені влаштувала "холодний душ" на випускному екзамені, хоч я того і заслужив.

А взагалі - якійсь момент фемінізму за нею помічений був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спєц у банківській справі, але чи не підозрюєш власне ти , Вадім, що Садовому було легше-скоріше-простіше вирішувати певні грошовіі питання через банк, у якому працює його "корєш", хай і російський.

Єслі шо - це просто питання, я не в курсі за Садового і т.п. Без політики, карочє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не спєц у банківській справі, але чи не підозрюєш власне ти , Вадім, що Садовому було легше-скоріше-простіше вирішувати певні грошовіі питання через банк, у якому працює його "корєш", хай і російський.

Єслі шо - це просто питання, я не в курсі за Садового і т.п. Без політики, карочє.

Я такий самий спєц в банківській справі як і ти... Я розглядаю ситуацію з того боку що корєш Садового мав з цього некіслий профіт, і гіпотетично зацікавив Садового не лише опціями "легше-скоріше-простіше", але й відкатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов статтю, датовану 31 липня, про яку я і казав.

http://www.hromadske...dlya-lvivskogo/

і цитата:

Самопоміч для львівського мера

...

У міській раді регулярно спалахують скандали навколо земельного дерибану. Один з найгучніших – виділення без аукціону трьох гектарів землі маловідомій фірмі - «Львівський автоцентр КАМАЗ». Засновником компанії є Юрій Дашко, який також працював директором львівського готелю «Асторія». Її, в свою чергу, контролює банкір Віталій Ломакович.

Останній наближений до Садового. Коли Андрій Іванович став мером, то перевів депозитні кошти міської ради до українського представництва Банку Москви, яке на той час очолював Ломакович. Низка львівських комунальних готелів перейшли під контроль Ломаковича саме в часи мерства Садового. Міський голова нещодавно сватав Ломаковича журналістам як нового губернатора Львівщини. Такий плідний і потужний союз міг не сподобатися багато кому з місцевих господарів життя.

Знайшов ще й відеосюжет "Слідство.Інфо", дивитися із 7:43:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув ще раз списки, а хіба Івахів з Гузьом на минулих виборах не по 21 окрузі йшли? З якого це дива Гузь на другий округ перейшов? Тоді справді виходить що з великою імовірністю "наша" трійка знов вибереться, а я таки надіявся що цей раз Гузь обійде Івахіва, шанси в нього таки були.

Так, Гузь йшов по Ковелю, а тепер перескочив на Володимир... Ковель влада злила Івахіву, це єдине АДЕКВАТНЕ пояснення його маневру...

А Гузь на зустрічі в Володимирі виборцям на запитання про стрибок по округах нічого внятного і не відповів...

Теперішній владі ВИГІДНО щоб в Раду попав Єремєєв+Івахів+Смітюх... і я думаю, що - попадуть... це в першу чергу бізнесмени на яких при потребі дуже швидко можна надавити... і вони там ще й як будуть співати під дудочку Пороха за потрібні закони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пакеті з Самопоміччю йде Воля. Для того, щоб попасти в парламент їм прийшлось об'єднатись. Вадим, Садовий звичайний український мер-корупціонер. На початках мерської кар'єри львів'яни нехіло на нього гнали. Фактично на ньому б давно поставили жирну крапку, якби він не пропіарив себе і Львів в часи Майдану. В Львові навів красу, якщо там і можна щось навести в одному з найгарніших міст Східної Європи. Пропиляв разом зі всіма кошти на Євро-12. Він точно нічим не гірший Яйценюка, Гриценка і інших. Сам не в захоплені від коаліції Волі, але партія молода, специфіка голосувань народу за перші місця в рейтингах. Воля хотіла об'єднатись і з Гриценком і з ДемАльянсом. Але ці хлопці вирішили йти окремо. Без Єгорки Соболєва парламент втратить багато. Тому пропоную все ж розібратись краще:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...