Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

От сьогодні останній день для реєстрації кандидатів, то якщо топістартер не придумає, як причепити галасувалку, то завтра створю окремою темою, цікава ж "соціологія" :)

А в цій темі було б цікаво почути прихильників інших кандидатів, крім одного, якого обговорюють. Хай розкажуть про них щось хороше. Особливо радий був би почитати когось з штабу Палиці Констанкевич :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От сьогодні останній день для реєстрації кандидатів, то якщо топістартер не придумає, як причепити галасувалку, то завтра створю окремою темою, цікава ж "соціологія" :)

А як він придумає?. В паверів же забрали можливість редагувати свої пости. Хіба модер не полінується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сандалов которий когдато любил покурить план

оце я про себе нового взнав... кум рядом сидить і так скоса на мене дивицця "я овас многого нє знаю, оказиваєцца!" :)))))

На закиди троля не відповідаю.

І для всіх - нє, я ніколи не любив покурити план :) Було вино в молодості, пиво - як у більшості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було вино в молодості, пиво - як у більшості.

і вишневий тютюн для люльки, який я любив... жувати, а не те що ви подумали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ми плавно обсудили правдивість деяких вбросів.

Не буду приховувати, я "курив" пару разів років двадцять тому, не "поперло". З того зробив хтось висновок, що я "планокур". Так само роблять висновки за інших людей.

На даний момент я роблю зовсім інші речі. І друзі мої так само, або з калашами, або з пораненими у госпіталі.

Я при всіх прошу командора та торіка забрати в мене модераторські права - в мене нерви не жалізові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у народні депутати бійцям полку «Азов», керівнику «Правого сектору» Волинь Pavlo Danylchuk та заступнику Serhii Merchuk

Так, Павло Данильчук мав намір балотуватися по луцькому виборчому округу № 22, а Сергій Мерчук – по маневицькому округу №23.

P.S. А чому потрібно було тягнути з подачею документів до останнього дня ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю наскількі то правда, але говорили мені люди які його знали ще в молодості

а ті самі люди не говорили, чим грозить клоноводство ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А чому потрібно було тягнути з подачею документів до останнього дня ???

щоб потім сказати, що ця злочинна влада нам... нє... НАМ!!!! відмовила!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ми плавно обсудили правдивість деяких вбросів.

Не буду приховувати, я "курив" пару разів років двадцять тому, не "поперло". З того зробив хтось висновок, що я "планокур". Так само роблять висновки за інших людей.

На даний момент я роблю зовсім інші речі. І друзі мої так само, або з калашами, або з пораненими у госпіталі.

Я при всіх прошу командора та торіка забрати в мене модераторські права - в мене нерви не жалізові.

Діма узбагойся, хто той *план* не курив ? Написав би, *як обично* таким індивідам пишеш, все б стало на свої місця. Знаєш же, що політика грязніша за парашу (у всіх смислах цього слова) , так що нерви тобі ще ой як знадоблятся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю наскількі то правда, але говорили мені люди які його знали ще в молодості

Кідать прєд'яви отак на людях ще й позаочі - признак пі_араса. Краще буть планокуром ніж пі_арасом.

Пробачте за офтоп.

А взагалі всі кандидати по нашому округу - або перевірені ні на що не здатні старпьори, або темні конячки. Я, наприклад, знаю пару чоловік із Самооборони, і вірю їм, і якщо вони кажуть що Лапін нормальний чувак і Самооборона за нього, то і я за нього. Не дарма чоловік хлєбнув гавнєца там разом із простими смертними, його бійці не дадуть йому спуску якщо обереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно Артур, той, що виставляє та збирає рекламні щити на зустрічах з Лапіним у дворах, не міг забрати останнього. Відповідальні жіночки заявили, що його поставив Лапін, і щит стоятиме у дворі в них. Рекламу Ігоря нікому не дадуть паплюжити, і, тим паче, забирати якомусь злодію. Довелось врегульовути питання і телефоном переконувати панянок, що даний інформаційно-візуальний матеріал взавтра стоятиме у іншому дворі. Ось вона народна пильність і сила Ігоревого слова у дії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сандалов которий когдато любил покурить план

Діма, йоптить, наступний раз, як прийдеш до нас на схрон то не неси батарейки, гроші чи інші корисні штуки.

тащі наркотики - будемо відвісати, як старі добрі нарети))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже у всіх партійних списках України :)

Vitalii Chepynoga

Чого ти, хлопче до*бався?

Чи був я тут, чи тут не був…

Я за Україну змагався,

Правда, де саме - я забув

Я ж не сховався у кладовці,

Хоч Яник ледь мене не вбив

Я просто був в командіровці,

(В Монако педікюр робив)

Дивлюся чесно прямо в очі,

Кажу відверто, ось вам хрест.

Два роки я простим робочим

Пахав в “Монакосанспецтрест”

І якщо буде справка нужна

Я принесу, бо там про то -

Як я з Майдану, безоружний

Поїхав на Донбас, в АТО

Щоб скласти у ВееР присягу -

Сухим я вилізу з води.

Достану вам любу бумагу,

Що я був скрізь, всігда, завжди…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав в якійсь гілці.Напишу ще раз.

На любій фірмі людину беруть на посаду не за результатами написаного резюме,а за результатами співбесіди.

Принаймні я колись взяв на роботу кількох молодих хлопців без вищої освіти,на посади де вимагалась вища освіта,через 8-10 років всі вони отримали вищу освіту і стали директорами.І мені було по барабану,хто їхні батьки,курили вони план чи чай.Головне було для мене їх бажання вчитись,співпрацювати,працювати в команді,допомагати один одному.Я не пам'ятаю їхніх резюме,але пам'ятаю їхню щирість,відкритість і блиск в очах.

Це я до того,веду,що тим хто тут розводить демагогію,варто зустрітись з кандидатами і поспілкуватись,провести,так би мовити,співбесіду.Ви ж на роботу їх наймаєте.

Розберіться,кого ви наймаєте,для яких потреб.Що ви хочете?

- Збудувати ще надцять дешевих майданчиків в Луцьку чи змінити країну в цілому?

- Слухати старих сцикливих пердунів з трибуни чи допомагати активістам міняти систему?

- Дати змогу олігархам накрасти ще більше,руйнуючи і уродуючи місто чи дати змогу громаді самій вирішувати як і на що використовувати кошти міста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хотів би висловитись по кандидатурі Костанкевич.

Може,хтось не в курсі,але вона є депутатом міської ради.Чи може хтось навести приклади її діяльності на благо міста поза межами фонду Палиці?

Чи може хтось навести,яким чином вона,як депутат реагувала на події на Майдані?Чи може хтось навести її пропозиції щодо діяльності органів місцевого самоврядування та життя міста?

Взагалі в мене одне жирне питання: Що вона зробила для міста як депутат міської ради без грошей її спонсора?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у народні депутати бійцям полку «Азов», керівнику «Правого сектору» Волинь Pavlo Danylchuk та заступнику Serhii Merchuk

Так, Павло Данильчук мав намір балотуватися по луцькому виборчому округу № 22, а Сергій Мерчук – по маневицькому округу №23.

P.S. А чому потрібно було тягнути з подачею документів до останнього дня ???

Кажуть Данильчук з Ярошем мають розходження в поглядах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу був не був в АТО. Достатньо ось цієї статті. Написана на авторитетному ресурсі УП. Задооовго до виборів. Зола - це Лапін! http://www.pravda.co.../07/17/7032171/

З приводу життя до. Людина з 1997 року адвокат. З 2012 - член кваліфікаційно - дисциплінарної комісії адвокатури Волинської обл. Це я до того, що закони писати теж вміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від п’яти одномандатних округів, що у Волинській області, зареєстровано 62 кандидати у народні депутати України. З них 27 висунутих партіями і 35 самовисуванців, - йдеться наофіційному сайті Центральної виборчої комісії.

Найбільше тих, хто хоче стати народним обранцем, - у Луцькому окрузі № 22 - їх 16.

У виборчому окрузі № 19 (м. Володимир-Волинський) зареєстровано 14 кандидатів: Олексій Буторін(самовисування), Сергій Головатий (самовисування), Ігор Гузь (партія «Народний фронт»), Юрій Гупало (самовисування), Сергій Дзенік (самовисування), Костянтин Зінкевич (самовисування), Сергій Ковальчук (самовисування), Зінаїда Купира (самовисування), Євген Мельник (ВО «Свобода»), Андрій Оніщук («Батьківщина»), Ганна Савюк (КПУ), Олександр Скіпальський (самовисування), Микола Юнак(самовисування), Віктор Ярема (Радикальна партія Олега Ляшка).

У виборчому окрузі № 20 (м. Горохів) – 12 кандидатів: Володимир Бондар (партія «Блок Петра Порошенка»), Володимир Вдовенко (самовисування), Ігор Воронко (самовисування), Роман Карпюк(«Батьківщина»), Володимир Красуля (самовисування), Сергій Мартиняк (самовисування), Анатолій Маткобожик (КПУ), Віктор Сава (партія «Блок лівих сил України»), Володимир Саєвич(самовисування), Вячеслав Федін (Радикальна партія Олега Ляшка), Юрій Цейко (само висування),Олексій Чайка (самовисування).

У виборчому окрузі №21 (м. Ковель) – 8 кандидатів: Олександр Гаврищук (самовисування), Михайло Гетьман («Батьківщина»), Сергій Дружинович (партія «Сила Людей»), Валерій Івасюк (самовисування),Степан Івахів (самовисування), Олександр Кононович (КПУ), Тетяна Кучер (Радикальна партія Олега Ляшка), Микола Скальський (партія «Блок лівих сил України»).

У виборчому окрузі № 22 (м. Луцьк) – 16 кандидатів: Роман Бондарук (самовисування), Анатолій Грицюк (самовисування), Борис Загрева (самовисування), Роман Іванюк («Блок Петра Порошенка»),Геннадій Кожевніков (партія Українська платформа «Собор»), Ірина Констанкевич (самовисування),Антон Кривицький (самовисування), Ігор Лапін (партія «Народний фронт»), Андрій Омельчук(самовисування), Віктор Пащук (КПУ), Костянтин Петрочук (Радикальна партія Олега Ляшка),Олександр Пирожик (самовисування), Роман Поліщук (партія «Блок лівих сил»), Григорій Пустовіт(«Батьківщина»), Ігор Рицко (самовисування), Олександр Шуцький (самовисування).

У виборчому окрузі № 23 (смт. Маневичі) – 12 кандидатів: Василь Байцим (партія Зелених України),Федір Веніславський (самовисування), Юрій Дмитрук (КПУ), Ігор Єремеєв (самовисування), Павло Забокрицький (самовисування), Людмила Кирда («Батьківщина»), Юрій Кулачек (самовисування),Роман Ляшко (Радикальна партія Олега Ляшка), Анатолій Медведєв (самовисування), Дмитро Савич(самовисування), Олег Савчук (самовисування), Сергій Ткач (партія «Блок лівих сил України»).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капєц.Заме сумне , що Маневичі , Горохів і Ковель знову виберуть чУДАКІВ єремєєва , мартиняка та івахіва.Те що вони голосували за закони 16 квітня їм пофіг.Бабло краще.Встид всієї Волині.Як ще ващучка не посміла?Видно мартиняк "відмовив".Єремєєв вже зачвітився в Покащеві з хабарями.Далі буде.Голосуйте , а потім будете плакати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капєц.Заме сумне , що Маневичі , Горохів і Ковель знову виберуть чУДАКІВ єремєєва , мартиняка та івахіва.

:(

а Луцьк "палицю" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так здавна повелось- осел навючений золотом бере самі неприступні фортеці.

Луцький район відноситься до 21го округу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу з телефона. Ось відкритий підкуп селян.

http://lutsk.eu/fullnews/139681

Насправді купляння не таке дороге, особливо при теперішньому курсі. Якщо доти по 500грн 40 000 виборців, то це буде тільки 20 000 000 грн. Менше півтора лимона баксів, а колись давали і три і п'ять. Ця сума з надлишком окупитися якимось невеличким тендерком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що від Констанкевич принесли анкету для підприємців.Створюється волонтерська організація по їх захисту. Тобто з виборцями працюють дуже щільно. Одного геройства сьогодні замало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...