Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Що цікаво, Гузь і Лапін разом по "Народному фронту" балотувались. Так що такі як Лапін - "крапля в океані", як колись на майдані казали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

Все таки мы сделали правильный выбор с Ляпиным! Очень хочется, что бы все запомнили этот момент! А учитывая с каким разрывом он победил на выборах, понимаешь как важен даже один голос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум потрібно моніторити діяльність всіх обранців, включаючи Лапіна.

Лещенко на укрправді пише цікаві речі:

Итак, парламент принял исторический закон, который может позволить государству взять под контроль один из своих активов – компанию "Укрнефть". А партия "Народный фронт" совершила массовый coming out, расписавшись в собственной заангажированности и зависимости от Игоря Коломойского.

Тобто Лапін тут зіграв проти Яйценюка, а Гузь підтримав шефа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум потрібно моніторити діяльність всіх обранців, включаючи Лапіна.

Я вже промоніторила ) http://w1.c1.rada.go...ep?vid=1&kod=13 як мінімум 3 рази голосував за "антинародні" (на мою думку) закони.

P.S. вроді кнопка "проти" в нього не працює :) (за 196 разів голосування - лише 4 рази "проти")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладай будь-ласка, проблемні закони, будемо питати.

Ну і ще, ти опрацьовуєш колосальні об'єми інформації, надаєш розгорнуті відповіді з готовими посиланнями на правові норми. Ти юридична фірма, чи все ж просто Наталка?

Ну і з Лапіним цікаво також порівняти голосування Гузя і інших волинських обранців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, "фірма" - мене так ніхто ще не називав :_08: . Ніяких колосольнах об'ємів інформації немає - читаю лише те, що стосується роботи (в основному податкове законодавство).

Хочете з Лапіним поріняти Гузя, які проблеми? http://w1.c1.rada.go...ep?vid=1&kod=10 - в Гузя кнопки "проти" взагалі немає :) А якщо серйозно - то порівнюйте, сайт ради у вільномудоступі, на всіх депутатів є компромат ;). На сайті вибирайте шлях: Головна > Склад і структура > Народні депутати України >

Тепер про Закони, коротко (наголошую це моя «особиста» думка, сперечатись ні з ким не буду – не маю часу) ):

№ 123 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу (№1071-д) - за основу та в цілому За Для кого прийнятий цей закон я вже писала в темі «покращення».

№ 150 Поіменне голосування про проект Закону про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті ХІІ Генеральної угоди про тарифи й торгівлю 1994 року (№1562) - у другому читанні та в цілому За Проектом Закону передбачається запровадження, тимчасово, строком на 12 місяців, починаючи з 01.01.2015, додаткового імпортного збору як особливого виду мита у розумінні Митного кодексу України. Ставки:

10 відсотків для товарів, що класифікуються у 1 – 24 товарних групах згідно із УКТЗЕД;

5 відсотків для товарів, що класифікуються у 25 – 97 товарних групах згідно із УКТЗЕД;

10 відсотків для товарів, що підлягають оподаткуванню ввізним митом відповідно до статті 374 Митного кодексу України.

Додатковий імпортний збір не справлятиметься при ввезенні життєво необхідних товарів, а саме: природний газ, вугілля енергетичне, паливо для АЕС, нафта, нафтопродукти (бензин, дизпаливо), банкноти та банківські метали, гуманітарна допомога, товари, що звільняються від сплати ввізного мита відповідно до міждержавних домовленостей, крім вільної торгівлі. Детально розписано в статті 5.

Готові з нинішнім курсом валют ще до здорожчання автомобілів, побутової техніки, продуктів харчування і т.д. щоб бюджет наповнити? Я - ні.

Ну і як завжди, ще на минулому тижні спостерігала за станом даного закону на сайті ради, було – «направлено на підпис президенту». Сьогодні статус - «Повернуто з підписом від Президента (31.12.2014)». Я не здивуюсь якщо на сайті Голос України (оф. видання) від 31.12.2014 з’явиться ще один спецвипуск газети «заднім числом» 31.12.2014 року – тому що в Законі написано що додатковий збір запроваджується з 01.01.2015 року.

№ 151 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо стабілізації платіжного балансу) (№1563) - у другому читанні та в цілому За Ці зміни зумовлені прийняттям проекту № 1562 (вище описано).

№ 98 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (№1578) - за основу (з урахуванням пропозицій Комітету) За

№ 149 Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи) (№1578) - у другому читанні та в цілому За

Я вже писала в темі «покращення» що мене не влаштовує збільшення податкового тиску саме на населення. В тій же темі я описувала деякі зміни та нововведення (ті «що для народу»). Доречі, ставки податків в Україні не є найменшими в Європі, в нас досить високий податковий тиск, інша справа що багато хто ухиляється від їх сплати, а державні органи навіть сприяли цьому.

Навіть якщо деякі зміни в ПКУ і потрібно було робити – то їх потрібно було обговорювати і голосувати за кожну окремо, а не так як це було зроблено.

Далі, поясню чому я виділила голосування №98 і №149. Під №98 за основу приймався проект Закону зі внесеними комітетом поправками. Варто зазначити що комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні дійсно вніс багато суттєвих поправок і повиключав деякі суперечливі норми в проекті Закону. Тому, в ІІ читанні проект №1578 мали розглядати вже з внесеними комітетом поправками. Як ми бачимо Лапін проголосував за проект з внесеними поправками (тобто погодився з ними).

Далі, вночі 28.12.2014 року, відбулося голосування № 149. Як виявилося (вже після опублікування в Голосі 31.12.2014 року), в прийнятому законі, була відсутня значна частина внесених комітетом поправок + були введені нові норми. Тобто проект який виносився на голосування під № 98, і проект під № 149 містили норми які суперечили одне одному. Наш депутат проголосував двічі «за». Тому, це наводить на думку, що або його «попросили», або він «не читав», "або змінив свою думку".

До речі ініціатором всіх названих мною проектів Законів був Яценюк А.П.

І ще, не дарма ж з’явилась інформація в пресі про підміну текстів деяких законопроектів. Якщо у Вас буде можливість порозмовляти з нашими депутатами, запитайте, будь-ласка, як відбувалось насправді голосування (особливо цікавить про мито і про податкову реформу) і чи повністю прочитали депутати ці законопроекти, і чи вони розуміли і знали за що голосують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 року потому...

Правоохранители задержали мужа нардепа на взятке в 2 тыс. долларов

Новости › Происшествия    28.09.2017 - 20:53 

Решается вопрос о задержании должностных лиц, замешанных в деле

В Волынской области полиция задержала главу квалификационно-дисциплинарной комиссии адвокатуры на взятке в 2 тыс. долларов. Об этом сообщает пресс-служба Национальной полиции.

"Председатель квалификационно-дисциплинарной комиссии адвокатуры вместе с другим адвокатом организовали систему вымогательства. Их противоправную деятельность задокументировали сотрудники областного управления защиты экономики Нацполиции и прокуратуры области", - говорится в сообщении.

Согласно информации пресс-службы, схему вымогательства и получения неправомерной выгоды организовал муж народного депутата. Сам гражданин является председателем квалификационно-дисциплинарной комиссии адвокатуры.

По версии следствия, к преступной деятельности в качестве посредника привлек адвоката-члена этой же комиссии. Отмечается, что 2 тыс. долларов и более 5 тыс. гривен неправомерной выгоды требовали чиновники от гражданина за успешную сдачу квалификационных экзаменов, которые необходимы для получения удостоверения адвоката.

3_PM466image003.jpg

 

Оперативники Управления защиты экономики в Волынской области Нацполиции и следователи областной прокуратуры задержали председателя указанной комиссии и посредника при получении взятки 27 сентября 2017 года. Так, по месту жительства фигурантов проводились санкционированные обыски. Решается вопрос о задержании должностных лиц в порядке статьи 208 Уголовно-процессуального кодекса Украины. Действия злоумышленников квалифицированы по ч. 3 ст. 368 (Принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды должностным лицом) Уголовного кодекса Украины.

 

В свою очередь, внефракционный народный депутат Верховной Рады Констанкевич Ирина подтвердила, что ее муж Сорокопуд Николай, который является главой квалификационно-дисциплинарной комиссии адвокатуры, находится в прокуратуре города Луцк.   

Ірина Констанкевич
у середу

Спілкувалася зі своїм чоловіком, який наразі перебуває у Прокуратурі міста Луцька. Вважаю, що ця ситуація була добре зрежисована, аби підставити відому та публічну людину, знаного адвоката. Нас неодноразово попереджали про можливі провокації та підстави. Безперечно ще однією причиною є і те, що на сьогодні, я належу до опозиційної політичної сили, яка на Волині має сильні позиції, власну думку, гостро критикує владу. 
Микола Сорокопуд не брав гроші, про які так яскраво написали деякі ЗМІ. Він був і є чесною та порядною людиною, як адвокат, брав участь у багатьох гучних справах, відстоюючи права людей. Зрозуміло, що це не може усім подобатися 
Але ніхто не скасовував презумпцію невинуватості. Остаточне слово буде за судом, лише він може встановити, чи є склад злочину і чи приналежний до нього мій чоловік А ті хто, готував це все рано чи пізно зрозуміють, що є ще Божий суд і Бог їм суддя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...