Перейти до змісту

Вибори, Луцьк, мажоритарка. Хто ?


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Усі три волинські олігархи Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк, які голосували за диктаторські закони 16 січня, знову вирішили податися у народні депутати.

Про це інформує власкор «Вголосу».

27 вересня ЦВК зареєструвала кандидатами у народні депутати Ігоря Єремеєва (по 23 виборчому округу) та Степана Івахіва (по 21 виборчому округу). Ще раніше, 8 вересня, кандидатом у депутати був офіційно зареєстрований інший волинський бізнесмен Сергій Мартиняк по 20 виборчому округу. Усі троє йдуть на вибори як самовисуванці.

Зазначимо, що у 2012 році Ігор Єремеєв, Степан Івахів та Сергій Мартиняк балотувалися у парламент як самовисуванці-«незалежники» і здобули перемогу на відповідних округах, широко використовуючи матеріальні фактори стимулювання виборців. Втім, потрапивши до Верховної Ради, стали підтримувати режим Януковича і голосувати за його основні ініціативи. Також усі троє кандидатів підтримали диктаторські закони 16 січня.

Попри осуд громадськості, користуючись недоліками Закону «Про очищення влади», Степан Івахів, Ігор Єрмеєв та Сергій Мартиняк знову йдуть до парламенту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 582
  • Створено
  • Остання відповідь

romaxa11, слухати реклямку ? :) то я її вже тут від вас начитався

мене цікавлять:

- дебати з іншими кандидатами - бо вони накопують все лайно яке можна вирити і ним кидаються. Часто гидко і тупо але можна зробити висновки;

- коротеньке резюме від людей які з ним по роботі перетинались - над цим працюю :) сугубо для себе;

.

але ти можеш мені відповісти на інше питання :)

головним аргументом є не його минуле (яке особливо не озвучується), а - участь в АТО

але є ще два кандидата з точнісінько таким же пунктиком - но за них ви мовчите

то, власне, а чого ви саме за нього так впрягаєтесь ? ...знайомий ? ...оплачено ? :) ...ваш варіант

наступним аргументом буде що в нього "ранг" вище ? :)

.

з чого поки що роблю висновок - Лапін просто-напросто ваш кандидат

і вже доволі нав’язлива його популяризація лише закріпляє цю мислю

хоча народ ведеться напевно

отака от фігня...

P.S.: дуже хотів би помилятись :) хоча б для того, щоб не мучитись з вибором надалі. Але поки що не переконали

По перше, коли Лапіна висували в депутати ніхто з Айдару чи ПС не балотувався. Він був першим і єдиним на цей момент. І це тривало досить довго в часовому проміжку. Ті що висунулись потім знали про Лапіна і його висування, але все ж подали свої кандидатури на цей самий округ, фактично відбираючи голоси в Лапіна і роблячи можливим прохід кандидатів зі сторони. Якщо б Ігор висунувся другим з Айдару чи ПС після свого побратима, я б це сприйняв негативно, або як технологію. Скоріш за все так і є. Час все розставить на місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как человека, я не знаю Лапина, но моя семья очень хорошо знает его отца-судью, который так начудил в Иваничах в свое время, что пришлось срочно в Турийск бежать. Знаю, все скажут, что дети не отечают за дела отцов, но судья-папа, сынок-адвокат, прошлое покрыто мраком, да еще и партия народный фронт... Интереса ради растопырила его предвыборную программу, разочарована, сплошная яценюковская вода. Относительно Луцка заинтересовало ""Призначення на важливі посади будуть відбуватись тільки через відкриті конкурси та громадські слухання" - для того, чтобы влиять на такие моменты надо не депутатство ВР.

Вообще сейчас очень весело наблюдать списки, одни комбаты, все мы помним, как в недалеком прошлом певцов в партию звали пачками. Очень напоминает.

Вывод для меня один: по Луцку голосовать и не за что, и не за кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, треба для них провести #deputatBucketChallenge)

1504046.jpg

ну є в нас в Луцьку люди, які наважаться кинути Єрємєєва в смітник ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і моя родина буде голосувати за Лапіна. Людина незаангажована, людина яка не лясканням язика щось робила для України, на відміну від "вумних" і гарно-балакаючиш. По більше б таких людей, може тоді можновладці наші троха б хвости прикрутили б)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пофігу від якої партії йде Лапін(думаю,що від партії легше було пройти реєстрацію),але я буду голосувати за нього,щоб не пройшов ніхто з інших.Особливо "людина Палиці"!

Загалом, все вірно сказано. А те що від партії, то на скільки пам'ятаю, то хоч ти і самовисуванець, але мусиш бути "тіпа" від якоїсь партії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кандидатів вище , я б не обрав нікого, хіба Лапіна, але якийсь він сумнівний .

romaxa11 - запитую Вас, бо Ви багато за нього як кандидата писали...Прокоментуйте будь-ласка інформацію про батька-суддю та його минуле . Цікаво знати хто він насправді, а не рекламну інформацію.

Також цікавить чи є тут ще люди які знають чи знали Лапіна до АТО?.

Буду дуже вдячний, за інформацію, бо дуже важко вибрати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Турчинов по суті кинув Юлю, в прямому і в переносному. І мені чогось ні крапельки не шкода, хай бабця внуків глядить, її час уви пройшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю Лапіна років 10-ть,а може й більше.Але тільки на побутовому рівні.100 грам пили не раз,балакали,дещо йому робив за своїм профілем.Далеко не глупа людина.Певне і за своїм фахом толковий чоловік.Специфічна манера спілкування.Але це певне більше позитив,ніж негатив.Нічого поганого сказати про нього не можу.Певне теж за нього голос віддам.Тим паче достойних опонентів немає.А чоловік зробив більше для України,ніж всі опоненти разом взяті.ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у Лапіна батько був суддею, купу років як на пенсії. Я не знаю про його батька практично нічого. Чув що були якісь негативні моменти. Суддя - це завжди моменти, деколи об'єктивні, деколи суб'єктивні. Якщо врахувати. що пік його роботи був десь за правління Кравчука-раннього Кучми. То порівняно з сучасними "суддями" аж якогось бєзпрєдєла він фізично не міг вчудити, бо і судді і мєнти в ті часи трохи відрізнялись від теперішніх. Але це просто логічні судження. От Терновнік може щось більше розкаже крім заінтригованих очорняючих порожніх постів. А заразом хто її батько, щоб ми зробили висновки про Терновнік.

Лапіну 45 років. Він вже давно зрілий мужчина. Якщо до цього моменту "батько-суддя" це єдиний компромат, не все так погано в нашому домі.

Я за Лапіна і не позволив собі ніразу сказати щось провокативне проти його конкурентів. Чого ви, симпатики інших, робите піар Лапіну? Краще розкажіть про принади ваших симпатій. Чи нема що казати не почервонівши? Тут же ш загальна тема.

Я не збираюсь тут насилувати когось, впрошувати, заобіцювати. Є конкретна людина Ігор Лапін. Він не ховається від спілкування, сам їздить по Луцьку і щиро спілкується з людьми. Що вам заважає, якщо вам так важко, знайти час і зустрітись з ним, задати питання про батька, роботу, програму, просто подивитися в очі? Дасте свої зауваження, поради по програмі, меті, цілях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна зробити щось типу чата Лапіна на Борді. Не треба нікуди їздити, хай просто виділить кілька годин на спілкування з юзерами, відповість сам , без адвокатів, на питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз ця тема, як і всі інші про місцеві вибори, плавненько так зтікає в... реклямку одного кандидата, то хочеться продовжити...

а чому людина яка так дофіга зробила (доречі так і не понятно чого)* для України, зараз тусить в Луцьку а не продовжує боротьбу на Сході разом з побратимами ?

історію про те що весь Айдар вирішив відправити його на вибори я уже чув... поржав, могли б чьот оригінальніше придумати

і чому саме він зробив більше як всі інші разом взяті, як тут озвучили ? там ото 2 людини ще з Айдару є.... самозванці ? наврядчи

і чому якщо він ізбранний - то ті 2 людини все ж представлені ?

доречі, а ті двоє зараз воюють чи теж відсвічують перед виборцями ?

.

ви мене пробачте, я вірю канєшно що Айдар воює, але чьот ці тіпи заточені під вибори - шибко мутно виглядають усі

а по минулому адвоката, сина судді - то особливо і питань не виникає... не даремно ж усі так чемненько мовчать :)

но тут стверджувати не берусь - бувають дива на світі... хтось напевно і вірить

.

а, і ще цікавить чому пост з елементами правди - порожній ? а вся реклама кандидата, основана лише на тому чим він займався 6 місяців зі своїх 45 років - то щира правда ?

.

почути б отих двох конкурентів - підозрюю що мають чим поділитись

.

P.S.: * - так, мені не зрозуміло чому саме він має стільки заслуг перед батьківщиною, ібо вважаю що кожен з солдатів хто там воював і продовжує то робити - в певній мірі герої.

.

P.P.S.: і чим більше людей ото так впрягається, ще й знайомих - тим більше хочеться зрозуміти мотив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому людина яка так дофіга зробила (доречі так і не понятно чого)* для України, зараз тусить в Луцьку а не продовжує боротьбу на Сході разом з побратимами ?

Казав, що лікується. Контузія. На одне око дуже пагано бачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважаемый romaxa11' ! Относительно "негативных моментов" прикрытие ментовского безпредела - это один из негативных моментов, о которых знаю не по наслышке. Слухов не распространяю и, как Вы изволили выразиться, пустопорожне не очерняю. Заметьте, ни единого очерняющего слова о кандидате, который Вам симпатичен, мной лично высказано не было. Было высказано сомнение, кстати говоря, не только мной, но Вам приятно было написать именно мне, благодарю за оказанное внимание :)

О моем отце, маме и других близких родственниках Вы обязательно узнаете, если мне взбредет в голову баллотироваться на выборную должность в органы законодательной, или исполнительной власти. Словом, не ждите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пані Терновник, я просто вважаю що очорняти дорослу людину батьками, некоректно. Ще більш некоректно говорити про це аморфно, без наведення прикладів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Якщо у Лапіна батько такий-пресякий, то чому він їздить на старенькому авто, яке йому сам Ігор і подарував?

2. Син не пішов по стопам батька - Лапін за фахом - військовий. Коли пішов на пенсію за станом здоров'я - отримав другу(здається) вищу освіту і став адвокатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Volyniaka, треба для них провести #deputatBucketChallenge)

1504046.jpg

ну є в нас в Луцьку люди, які наважаться кинути Єрємєєва в смітник ?

я піду того брехуна кидати, якщо ще хтось зі мною піде, весь луцьк своїм бізнесом окупувало на пару з дружбанчиком івахівом,зараз ніби за Україну а раніше за яника жопу рвали, раз був в нього в хаті, допомагав другу електрику він там роботу мав, та сука геть вже з жиру збісилася, понакуповлював такого, що продай пару речей і можна бтр купити, а якщо продати весь той будинок, то можна собі приватну армію зробити, олігархі як були так вони і будуть і є, бо в нас нород ведеться бо ще не розумний, і вибиратимуть знову тих самих за їх матеріальні блага, но система то не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще більш некоректно говорити про це аморфно, без наведення прикладів.

такі да (с) Не обовьязково називати фамілії, але саму історію розказати треба, або не треба було й починати. А там вже громада хай сама вирішує, варто цю історію брати до уваги чи не варто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок поганого запаху від Айдару. Особливо для Соромітника. Зроби екскурсію по штабах. Глянь, що там в Омельчука, що в "Алмаза" і що в Лапіна. Яка ведеться робота, хто в команді і чи взагалі є якась штабна діяльність, чи все зводиться до реєстрації кандидата. А ще непогано б глянути кожному у вічі і задати пару запитань про вибори, війну і чого в депутати йде. Може все й проясниться.

Технології ще ніхто не відміняв, брудної політики також. І дуже мало людей хочуть щось реально змінювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, ти мене не чуєш...

я не голосуватиму за штаб Лапіна (бо ті люди в Раду не підуть), я не голосуватиму за його програму (бо це відверта брехня як у всіх і завжди), я не голосуватиму за його невідомі "заслуги" перед Батьківщиною...

я проголосую за людину, яка своєю професійною діяльністю за довгі роки довела що варта мого голосу

штаб Лапіна і ви як його частинка - як тільки можете, переводите тему з його минулого на останні 6 місяців війни... ібо за 20 років похвалитись напевно нічим

.

і скоріше за все в інших кандидатів історія дуже схожа... нажаль

але обговорювати варто, можливо хтось з кандидатів і виявиться тією незаангажованою людиною, яка йде у владу щоб щось змінити (як би абсурдно то не звучало)

за нього голос і віддам, навіть якщо він буде зовсім непрохідний - бо вважаю що це правильно

...а стадо всеодно зробить свою чорну справу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були собі прості люди, які не світились, не морались і просто працювали, одружувались, родили дітей. А потім почався Майдан і звичайні люди ставали незвичайними, нестадом і нетерпілами, вони ставали людьми. А потім почалась війна і найкращі з них взяли автомати і пішли на Схід. Якщо комусь шкода що Ігорко в цій мясорубці залишився живим і що зараз не там - це його проблема. Його делагували бійці на Сході, його підтримала Самооборона. Іншого шляху змінити владу просто немає. Я вперше беру участь в такій діяльності. Розглядаю її продовженням своєї громадської діяльності, тому роблю її безкоштовно, та і грошей ніхто не пропонує:) Це моя допомога відважним хлопцям на Сході.

Соромітник, ти з самого початку виставляєш якісь завищені вимоги до кандидата, які, очевидно що списуєш з себе. Але ж сам в цьому бацькатись не хочеш. Для чого так насилувати суспільство? Ти ж не говорив з Ігорем. Не вникав, чого Діфото, Климчук і багато хороших людей підтримують саме Лапіна. Ти шукаєш гівна, віртуально його знаходиш, віртуально підтверджуєш і задоволений продовжуєш займатись своїми справами.:)

Що б ти не писав, але виграє вибори не Ангел Гавриїл, а хтось з списку кандидатів. Я борюсь, щоб це був Лапін і з кожним днем переконуюсь все більше, що прийняв правильне рішення. Оголошення про зустрічі хтось зриває, звідкись намалювались два штемпа для дискредитації представників добровольчих батальйонів, бруд про батька-суддю і тишина про його минуле. Він же ш не ховався, просто працював, тільки як воїн він вистрілив тоді, коли була можливість. Як і більшість простих працівників підприємств, підприємців. Не було можливості засвітитись раніше, хіба це погано?

Зверніть увагу, йде купа людей, де їх підтримка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Були собі прості люди, які не світились, не морались і просто працювали, одружувались, родили дітей. А потім почався Майдан і звичайні люди ставали незвичайними, нестадом і нетерпілами, вони ставали людьми. А потім почалась війна і найкращі з них взяли автомати і пішли на Схід. Якщо комусь шкода що Ігорко в цій мясорубці залишився живим і що зараз не там - це його проблема. Його делагували бійці на Сході, його підтримала Самооборона. Іншого шляху змінити владу просто немає. Я вперше беру участь в такій діяльності. Розглядаю її продовженням своєї громадської діяльності, тому роблю її безкоштовно, та і грошей ніхто не пропонує :) Це моя допомога відважним хлопцям на Сході.

Соромітник, ти з самого початку виставляєш якісь завищені вимоги до кандидата, які, очевидно що списуєш з себе. Але ж сам в цьому бацькатись не хочеш. Для чого так насилувати суспільство? Ти ж не говорив з Ігорем. Не вникав, чого Діфото, Климчук і багато хороших людей підтримують саме Лапіна. Ти шукаєш гівна, віртуально його знаходиш, віртуально підтверджуєш і задоволений продовжуєш займатись своїми справами. :)

Що б ти не писав, але виграє вибори не Ангел Гавриїл, а хтось з списку кандидатів. Я борюсь, щоб це був Лапін і з кожним днем переконуюсь все більше, що прийняв правильне рішення. Оголошення про зустрічі хтось зриває, звідкись намалювались два штемпа для дискредитації представників добровольчих батальйонів, бруд про батька-суддю і тишина про його минуле. Він же ш не ховався, просто працював, тільки як воїн він вистрілив тоді, коли була можливість. Як і більшість простих працівників підприємств, підприємців. Не було можливості засвітитись раніше, хіба це погано?

Зверніть увагу, йде купа людей, де їх підтримка???

А підтримка є, просто вона не афішується. Он ВДУ вже знову "включається всіма силами"... Чи ви рахуєте, що цього разу між студентами не будуть розподілені луцькі будинки і ті не будуть їздити по них і вичищати поштові скриньки від агітації інших депутатів, а не вкладатимуть туди "Паличихи" рекламу?)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Maxfer, то не той Климчук :) то з самооборони мався наувазі Богдан

Ді - планокур ? чьо я пропустив ? як зі мною - то максимум пива попити :) не дружу я з вами

ну але так, волю стада вони все ж не відображають... просто ще цього не зрозуміли і вірять в щось світле

.

ліричний відступ:

хтось вірить в Бога але починає вестись на релігію...

хтось вірить в зміни але починає вестись на політичні проекти...

...але тоді вони втрачають віру і починають агресивно захищати чиїсь інтереси, путаючи їх зі своєю метою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сер да ви бред несете, сандалов которий когдато любил покурить план, и покойник климчук, ето не покозатель извязвления воли народа луцкого))))))
:0165:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...