Перейти до змісту

Поради щодо купівлі прального порошку


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Є потреба придбати 6-10 кг упаковку прального порошку. Переглянув пропозиції на OLX.

Зустрів заманливі пропозиції відносно дешевих пральних порошків

Стиральний порошок Original plus концентрат 9кг.-100грн.

Стиральний порошок Clovin Multi COLOR 10 кг. - 90грн.

Є ще також Praktik 10кг за 106 грн, Gallus 10 кг - 140 грн та інші.

Разом з цим є Аріелі, Тайди, Візірі та інші за 200-300 грн.

Маркетинг маркетингом, але потрібно хороший пральний порошок (добре прання, без агресивного запаху і т.д.) і при цьому не хочеться переплачувати.

Сподіваюся, що дешеві пральні порошки не кустарного виробництва...

Хто має досвід використання недорогих пральних порошків, поділіться враженнями.

Який варіант краще обрати: порошок чи гель? Капсули, я так думаю, відносно дорогі.

Дякую за змістовні коментарі. Вітається також інформація про вигідні точки продажу (про автобазар знаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешеві порошки,як правило,привозять з закордонних дискаунтерів.Кожна сітка дискаунтерів має свій власний бренд порошків.Я кілька таких брав-вони ні хороші й не погані.Зарез стараюсь брати Персіл,візір,в крайньому разі Тайд і Аріель.Вони,як не крути,краще перуть і розхід меньший.ІМХО.

Беру і гель і порошок.Для одних речей краще гель,для інших порошок.Капсули і таблєткі не беру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПАККО на Савура має ще бути 25кг пральний порощок за 270 грн орієнтлвно knaub. Іх вже не завозять це старі запаси,якість задовільна.

3кг можна також на пробу придбати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя дружина надає перевагу "рідким" порошкам, так як сухі порошки не завжди добре виполоскаються і на одязі залишаються білі плями. Казала, дешеві порошки не можуть бути добрі як то: агресивний запах+ неякісне прання. Беремо в ДЦ Domol, він є в рідкому стані так і в сипучому і для різного виду білизни. Якістю прання задоволені, ціна відповідає якості. Тим більше, в магазині постійно акція - 2 одиниці засобів прання береш, третя безкоштовно. 1.5 літра гель , сухий 1 кг 35 грм. Коштувало то в межах 70 гр за одиницю товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешеві порошки,як правило,привозять з закордонних дискаунтерів.Кожна сітка дискаунтерів має свій власний бренд порошків.Я кілька таких брав-вони ні хороші й не погані.Зарез стараюсь брати Персіл,візір,в крайньому разі Тайд і Аріель.Вони,як не крути,краще перуть і розхід меньший.ІМХО.

Беру і гель і порошок.Для одних речей краще гель,для інших порошок.Капсули і таблєткі не беру.

Цікавий Ви зробили вибір капсули це і є рідкий поршок тільки вже дозований. Підскажіть "таблєткі" це що таке бо трохи займаюсь цими речами але не вкурсі справи.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавий Ви зробили вибір капсули це і є рідкий поршок тільки вже дозований. Підскажіть "таблєткі" це що таке бо трохи займаюсь цими речами але не вкурсі справи.!

Брали колись Аріель в "таблетка", розмір як металева гривня, за товщиною десь 1 см. Але жінка казала, що то "розвод" рекламний, бо однієї "таблетки" не вистачає на якісне прання, та і якість самого прання залишає чекати кращого.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж надаю перевагу рідким порошкам. Ставлю "5" PERSIL . Купляю німецький на автобазарі або замовляю з Польщі:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надаю перевагу гелям

Купую європейські. Зараз маю такий

gel-dlya-stirki-universalnyy-passion-gold-gel-siniy-exclusive-2-l_9c5fc9081d0cd4f_300x300.jpg

Гарно відпирає

У мене чутлива шкіра та й на різкі та сильні запахи я погано реагую

Раніше купувала дитячі порошки, не такі агресивні як звичайні, але руки пекли після контакту з порошком та й запах мене просто вбивав

Користуючись європейськими гелями таких проблем не спостерігаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купувала колись на Варшавському ринку якийсь німецький 3-кг порошок. Виявилося - кальцинована сода із запахом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як займаюсь Європейськими порошками то можу трохи розказати.

Персіл і Аріель зараз на базарі 90% підробок. Гель підробка на приблизно 65 прань (5л) коштує 130-150грн. Виробник часто Бельгія, Австрія, рідко Німеччина.

Оригінал коштує не меньше 280 - 300грн, виробник Німеччина, код 40, пере відмінно! Ось фото оригіналу:

DSC_0098.jpgDSC_0099.jpg

Якщо такий варіант дорого, то є хороший дискаунтер марки "Форміл". Ціна на 30-40% дешевше відомих марок. Пере досить добре, підробок ще поки немає ( мабуть) .

По сипучим ситуація схожа, але передаю перевагу рідким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як займаюсь Європейськими порошками то можу трохи розказати.

Персіл і Аріель зараз на базарі 90% підробок. Гель підробка на приблизно 65 прань (5л) коштує 130-150грн. Виробник часто Бельгія, Австрія, рідко Німеччина.

Оригінал коштує не меньше 280 - 300грн, виробник Німеччина, код 40, пере відмінно! Ось фото оригіналу:

DSC_0098.jpgDSC_0099.jpg

Якщо такий варіант дорого, то є хороший дискаунтер марки "Форміл". Ціна на 30-40% дешевше відомих марок. Пере досить добре, підробок ще поки немає ( мабуть) .

По сипучим ситуація схожа, але передаю перевагу рідким.

Тобто промислові підробки? Підробляються ще у Європі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як займаюсь Європейськими порошками то можу трохи розказати.

Персіл і Аріель зараз на базарі 90% підробок. Гель підробка на приблизно 65 прань (5л) коштує 130-150грн. Виробник часто Бельгія, Австрія, рідко Німеччина.

Оскільки теж займаюсь хімією, то скажу, що на упаковках хоч і пишуть Бельгія-Люксембург дешеві "Аріелі", "Персіли" бодяжать в Угорщині, якість припаршивейша.

Рекомендую з недорогих PassionGold і Galus, перший польський, другий німецький, найкраще співвідношення ціна\якість. Сам користуюсь тому і сам продаю. Оскільки ці порошки офіційно імпортуються, рекомендую брати в магазинах де є сертифікат. На ринку і в інеті найшвидше можна натрапити на фальсифікат, від якого будете в кращому разі чухатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю і свій коментар, так як займаюсь хіміэю вже 4 роки - маю оригінальний аріель в продажі, залишав собі на пробу - якістю задоволений дуже, проте знаю про існування найпоширенішого серед підробок аріеля,який в півтора рази дешевше, дехто на ньому вже давно піднявся і як то кажуть хату побудував) не пере взагалі ніяк. з'явилося багато левака серед персілів, він на 70 прань. дуже хороша якість в нормального персіла, weiber riese, візіра, пассіон голд, форміл

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати http://board.lutsk.u...k-persil-15-kg/, ще залишилось кілька упаковок, також собі залишив одну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто займається побутовою хімією і пише про підробки, то вже напишіть, як відрізнити оригінал від підробок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто займається побутовою хімією і пише про підробки, то вже напишіть, як відрізнити оригінал від підробок.

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто займається побутовою хімією і пише про підробки, то вже напишіть, як відрізнити оригінал від підробок.

А я на першій сторінці не написав?

В мене в наявності є оригінал дуо-капсули 60шт Німеччина Персіл. Виходять 4.25грн за шт.

Упаковка 255грн.

П.С. Недавно заходив на Волі там де друкують рекламу, стояло 3 великих рулона з етикетками Ариель. А далі здогадуйтесь де наливалось.

Можу тільки по секрету сказати що опт на 5л контрафакт 110грн. Дешевше води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато хто займається побутовою хімією і пише про підробки, то вже напишіть, як відрізнити оригінал від підробок.

Читай уважніше, бери хімію в спеціалізованих магазинах де є документи (сертифікати). Хоч економити на здоров'ї - йди на базар і вір словам продавців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читай уважніше, бери хімію в спеціалізованих магазинах де є документи (сертифікати). Хоч економити на здоров'ї - йди на базар і вір словам продавців.

Я думаю, що наявність сертифікату не захистить від купівлі неякісного товару.

Та й сертифікат може бути підроблений, або куплений де невідомо. Тому й купуєш на свій страх і ризик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за дописи. Але "чукча" до кінця не зрозумів, як не натрапити на підробку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a ja pruwozy postijno z Nimechunu,na danuj moment ja , moji dryzi i znajomi korustyjemos PRUDAX y poroshky, dyze zadowoleni i jakistjy i cinojy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно користуюся німецьким пральним порошком FORMIL. Звичайним, не рідким.

На вихідних буде можливість привезти під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно користуюся німецьким пральним порошком FORMIL. Звичайним, не рідким.

На вихідних буде можливість привезти під замовлення.

Зорієнтуйте в цінах (в ПЛ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...