Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

І ще продацю треба було сказати що він сам мудак. Якщо хоче зробити як слід то хай сам робить а не відпраивив дружину. Мож вона новою відправляла перший чи другий раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

la20, а вы не подумали что возможно он работает, а она нет, да и обзывать людей не зная....

С своей стороны - я посоветовал чтобы он объяснил жене как правильно оформить декларацию, мотивируя тем что люди разные, и он мог бы нечего и не получить за товар.

Ладно, главное обе стороны ситуации остались довольны!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Доброго дня. Залиште, будь ласка, контакти шахраїв за цим посиланням - http://blog.olx.ua/4019/ne-dadim-moshennikam-shansa/ щоб проінформувати та попередити інших користувачів.

Також, обов'язково напишіть нам про підозру на шахрая через Службу підтримки http://olx.ua/uk/contact/. Якщо Ви стали жертвою шахрая, то радимо вчинити так:

Зв'яжіться з адміністрацією сайту за допомогою розділу «Зворотній зв'язок». Надавайте, будь ласка, повне підтвердження шахрайських дій користувача (а саме - сканкопію або фото чека, накладної, рахунку з координатами, телефоном та іншими даними шахрая), подробиці вашої угоди, листування з продавцем.

Ми також рекомендуємо вам звернутися в місцеве відділення міліції з заявою про факт шахрайства. Після вашого звернення на підставі офіційного запиту ми зможемо надати представникам правоохоронних органів дані для подальшого розслідування.

Офіційна підтримка Olx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заплатил за доставку 29грн, и спрашиваю - это все, в ответ - да все

бувало і не таке

Випадок №1 - прийшов на пошту, наложений платіж має бути 2000грн, дівчинка чемно видає товар, називає ціну за доставку і все... кажу а наложений - довго дякувала ітд

Випадок №2 - замовляв товар наложеним, ціна аналогічна першому. Жіночка чемно попросила прислати 100грн передоплати за доставку. На заперечення, що доставка туди-назад буде 50 - відповіла, що ок, 50 так 50. Я попросив дати карту і почав шукати нові оголошення, де не просять 50грн. Прийшла смс з картою, а через 20хв набрала сама жіночка і сказала, що відправить і так, тільки вразі відмови просила оплатити доставку туди-назад. Отаке. Так що люди всілякі є.

Змінено користувачем keepo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжина... Закінув девайс на ОЛХ за 250грн дзвонить номер 094-976-51-69 назвався Давидов Юрій Петрович тіпа місто Полтава каже що купляє! Як обично дав номер картки! Жду! Дзвонить 056-785-91-26 каже корпоративний хтось там! Питає чи очікую платіж на 250грн я йому кажу що ні!!! Відповідь в телефон "чипушило" і поклав слухавку! Не вже бля той приват та мєнти такі безсилі!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжина... Закінув девайс на ОЛХ за 250грн дзвонить номер 094-976-51-69 назвався Давидов Юрій Петрович тіпа місто Полтава каже що купляє! Як обично дав номер картки! Жду! Дзвонить 056-785-91-26 каже корпоративний хтось там! Питає чи очікую платіж на 250грн я йому кажу що ні!!! Відповідь в телефон "чипушило" і поклав слухавку! Не вже бля той приват та мєнти такі безсилі!

складується враження, що вони "в зв'язці" працюють)))

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все простіше +38 056 - ХХХ - ХХ - ХХ, це всього лише багатоканальний GSM-шлюз (такими ж користується і приват)

можна сидіти в одній квартирі і окучувати лохів...

Змінено користувачем Deemon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях був дзвінок з номеру 095-001-06-59, цікавився товаром на ОЛХ. за традицією погуглив цей номерок - знайшов цікаві коментарі - 1 і 2.

запропонував йому дати завдаток на пересилку, порчув у відповідь хамство та агресію.

якби реально був зацікавлений в покупці, то обсудили б деталі, а так думаю морочив голову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один номер добавлю 094-816-81-32

Звонив правда не мені, а дружині, після слів срочно до 12 годин хоче оплатити, послані... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один номер добавлю 094-816-81-32

Звонив правда не мені, а дружині, після слів срочно до 12 годин хоче оплатити, послані... :)

А в чому "розвод"? :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

робить замовлення і не забирає товар з пошти. таких треба переписувати, підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому "розвод"? :_39:

якщо треба дублювати то скажу ще раз.

хотів гроші перевести тількі через карточки (більше просто не звонив і не випитував номер карточки, до якого дійсна, перезвонить работнег банка.... стандартні схеми)

коли звонять і зразу кажуть, що срочно на протязі 2-3 годин можуть тількі перевести гроші, а про товар нічого не запитують.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу додати ще два телефони одного шахрая, який хотів розвести мене на ОLX... Послав його на х..й. Назвався Владимиром з Костопіля.

+380960135393

+380935167270

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купував на OLX оперативну память по цьому повідомленню -

http://lutsk.vol.olx...html#018723f5f8

Вказав в оголошенні 2-4 гб, при телефонній розмові запропонував приїхати на зупинку ДЕПО біля потебні що на ГПЗ і там зустрітися. При зустрічі приніс планку з відірваною этикеткою, на моє запитання чому немає этикетки, сказав що це 2гб немає этикетки тому й ціна 210 грн. Я звик людям довіряти але коли приїхав додому і вставив її у компютер - виявилося що це 512 мб. Звоню і питаю шо за - починає вибачатися що не знає як так сталося і він певно перепутав, приїжайте через 2 години знову на зупинку і я вам або поверну гроші або память на 2 гб іншу планку віддам. Приїжаю, звоню - а в абонента стоїть переадресація на інший номер. Звоню з іншого номеру - бере трубку і чуючи мій голос відразу скидає і знову в переадресацію . Шахрай, він продає ще там багато чого - обережно!

Ось Його номер - 093 412 6091 - В ОГОЛОШЕННІ НАЗИВАЄ СЕБЕ Сашою, високого зросту на вигляд років 20 - 23

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купував на OLX оперативну память по цьому повідомленню -

http://lutsk.vol.olx...html#018723f5f8

Вказав в оголошенні 2-4 гб, при телефонній розмові запропонував приїхати на зупинку ДЕПО біля потебні що на ГПЗ і там зустрітися. При зустрічі приніс планку з відірваною этикеткою, на моє запитання чому немає этикетки, сказав що це 2гб немає этикетки тому й ціна 210 грн. Я звик людям довіряти але коли приїхав додому і вставив її у компютер - виявилося що це 512 мб. Звоню і питаю шо за - починає вибачатися що не знає як так сталося і він певно перепутав, приїжайте через 2 години знову на зупинку і я вам або поверну гроші або память на 2 гб іншу планку віддам. Приїжаю, звоню - а в абонента стоїть переадресація на інший номер. Звоню з іншого номеру - бере трубку і чуючи мій голос відразу скидає і знову в переадресацію . Шахрай, він продає ще там багато чого - обережно!

Ось Його номер - 093 412 6091 - В ОГОЛОШЕННІ НАЗИВАЄ СЕБЕ Сашою, високого зросту на вигляд років 20 - 23

Давайте зберемось - зловимо його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купував на OLX оперативну память по цьому повідомленню -

http://lutsk.vol.olx...html#018723f5f8

Вказав в оголошенні 2-4 гб, при телефонній розмові запропонував приїхати на зупинку ДЕПО біля потебні що на ГПЗ і там зустрітися. При зустрічі приніс планку з відірваною этикеткою, на моє запитання чому немає этикетки, сказав що це 2гб немає этикетки тому й ціна 210 грн. Я звик людям довіряти але коли приїхав додому і вставив її у компютер - виявилося що це 512 мб. Звоню і питаю шо за - починає вибачатися що не знає як так сталося і він певно перепутав, приїжайте через 2 години знову на зупинку і я вам або поверну гроші або память на 2 гб іншу планку віддам. Приїжаю, звоню - а в абонента стоїть переадресація на інший номер. Звоню з іншого номеру - бере трубку і чуючи мій голос відразу скидає і знову в переадресацію . Шахрай, він продає ще там багато чого - обережно!

Ось Його номер - 093 412 6091 - В ОГОЛОШЕННІ НАЗИВАЄ СЕБЕ Сашою, високого зросту на вигляд років 20 - 23

Давайте зберемось - зловимо його.

Замовте хтось диск в ньогго, бо на мій голос він кине трубку і в ігнор, впевнений що диск також без єтикетки і за 600 грн неробочий . http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-vnchester-500gb-IDcUuet.html#0f6b3b719c

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купував на OLX оперативну память по цьому повідомленню -

http://lutsk.vol.olx...html#018723f5f8

Вказав в оголошенні 2-4 гб, при телефонній розмові запропонував приїхати на зупинку ДЕПО біля потебні що на ГПЗ і там зустрітися. При зустрічі приніс планку з відірваною этикеткою, на моє запитання чому немає этикетки, сказав що це 2гб немає этикетки тому й ціна 210 грн. Я звик людям довіряти але коли приїхав додому і вставив її у компютер - виявилося що це 512 мб. Звоню і питаю шо за - починає вибачатися що не знає як так сталося і він певно перепутав, приїжайте через 2 години знову на зупинку і я вам або поверну гроші або память на 2 гб іншу планку віддам. Приїжаю, звоню - а в абонента стоїть переадресація на інший номер. Звоню з іншого номеру - бере трубку і чуючи мій голос відразу скидає і знову в переадресацію . Шахрай, він продає ще там багато чого - обережно!

Ось Його номер - 093 412 6091 - В ОГОЛОШЕННІ НАЗИВАЄ СЕБЕ Сашою, високого зросту на вигляд років 20 - 23

Давайте зберемось - зловимо його.

Замовте хтось диск в ньогго, бо на мій голос він кине трубку і в ігнор, впевнений що диск також без єтикетки і за 600 грн неробочий . http://lutsk.vol.olx...html#0f6b3b719c

Для цього потрібно зібратись гуртом та офлайн домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кипіруйте даний текст у свої оголошення і назавжди позбудитесь назойливих дзвінків

ВНИМАНИЕ! Информация для мошенников: Я никому не сообщаю данные о сроке действия карты, пин код, CVV2, CVC2, CID, ключевые слова и другую информацию! Даже если будут звонить работники банка под страхом блокировки счета, непрохождения операции и штрафных санкциях - ничего не скажу! Также, телефон указанный на сайте не привязан к указанной карте! Не тратьте свое и мое время!
Змінено користувачем Master77707
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

H2x4M.th.jpg

Для загальної інформації!

Основні прикмети шахрая в оголошеннях на olx:

1. Ціна суттєво нижча ринкових.

2. Свіжа реєстрація користувача.

3. Відсутність мобільного номеру для зв'язку.

4. Терміновість.

5. "Мороз" при бажанні реальної зустрічі.

По даному оголошенні не звертався. Але готовий побитися об заклад, що кидалово.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонує +380948642339, розпитує про товар, просить номер карти, ПІБ, каже, що за годину переведе гроші.

Виникли сумніви, загуглив номер, є їхня схема розводу.

За деякий час телефонує +380567670134 і представляється кимось з ПриватБанку, говорить швидко, професійно, називає номер карти, ініціали. Питає чи очікую я платіж N-грн, на відповідь, що ніяких платежів не очікую закінучує розмову.

Будьте обережні :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ користуйтесь інтернет банкінгом і не матимете проблем.

В мене особисто для всіх розрахунків в Приватбанку відкритий інтернет рахунок , через який ідуть всі операції, відповідно тільки він і світиться на аукціонах, грошей на ньому ніколи не має, перекидаю при потребі з іншого рахунко і відповідно виводжу після розрахунку.

Великий плюс в тому що фізично картки немає а тому її згубити не можливо навіть :_08:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я добавлю ще один номер. Поставили продавати гітару. Дзвонить номер - все купляють гітару , кинули куди відправляти і я їм кинула номер карточки. Через пару хвилин дзвонять - питання до мене: до якого числа карточка, потім назвіть останні чотири цифри на зворотті карточки. Як тільки я сказала, що це за розводнякі, що не перший раз користуюсь карточкою - одразу поклали трубку! НОМЕР 0938386374!!!!!!!!!!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...