Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Акуєть серйозна фірма... Через OLX купує шапку

Серйозна фірма візьме в оренду дирокол.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Сьогодні дзвонили купити пальто - схема як описані раніше. Знову мають зачислити гроші через приват банк, тому що просто так гроші на карту не перекидаються.... невже вони досі вірять що люди не розуміють цього?

Ось телефони: +38063 552 02 59 і номер привату +38091 932 19 43

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+38091 932 19 43

091 - це не Приватбанк, це - 3Моб (Utel,Укртелеком)

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+38091 932 19 43

091 - це не Приватбанк, це - 3Моб (Utel,Укртелеком)

мала на увазі з цього номера представилися приват банком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як з цим боротися? Фактично вони не крадуть, а допомагають добровільно перекинути кошти на їх рахунок шляхом обману. Через півгодини має перезвонити один, пояснити як активувати послугу пересилання грошей з корпоративного рахунку на приватнку картку.

Звонят з номерів 0919418572, 0631002279. Хоча, без толку номери зберігати, вони їх все одно міняють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як з цим боротися? Фактично вони не крадуть, а допомагають добровільно перекинути кошти на їх рахунок шляхом обману.

Тільки поширюючи інформацію про спосіб обману. Чим більше людей будуть проінформовані, тим менше цих дзвіночків буде. Наразі бачимо - раз дзвонять (і кількість таких дзвінків постійно збільшується) значить ще багато людей ведеться.

Можна їм голову поморочити, час потягнути, типу, "ой не виходить, шось не те натискаю" або "передзвоніть через півгодини, а потім ще через пів ітд..." цим знижуємо "продуктивність" шахраїв і, можливо, їм через вас часу і терпіння на дзвінок до лоха не вистачить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як з цим боротися?

в створеній вами темі напишіть великими буквами "РАЗВОДИЛАМ НЕ ЗВОНИТЬ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж має бути якийсь правовий шлях? Тут є юристи? Зараз в міліцію звертатися не можу, бо немає складу злочину. А якщо повестися на розвод, буде склад, але чи допоможе міліція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, чи варто ось це купляти за 20 грн. На Олх

post-26012-0-52317300-1418253538_thumb.j

Змінено користувачем sveta.anna3710
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж має бути якийсь правовий шлях? Тут є юристи? Зараз в міліцію звертатися не можу, бо немає складу злочину. А якщо повестися на розвод, буде склад, але чи допоможе міліція?

теж цікаво.

наскільки я цікавився то казали що міліція безсила щонебудь зробити. мені правда це в голову не вкладається як так. людина яка виходить на зв'язок обдурює продавця, заволодіває його коштами, при цьому по номеру карточки/рахунку можна елементарно затримати такого собі горе бізнесмена, шукача лохів і легких грошей. чому тут єдина порада самостійно розбиратись і інформувати одне одного щоб не попадались??? і номер часто густо по пів року один і той же !!!! десятками людей розводять і ще більше пробують і навіть не міняють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, чи варто ось це купляти за 20 грн. На Олх

звичайний дешевий злам, навіть якщо доставка безкоштовна - брати не варто.

сходіть на варшавку, попитайте батарейку "хайкопі" (High copy) синя упаковка, не менше 70грн, або аваланч (Avalanche) не менше 100грн - але вони того варті.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж має бути якийсь правовий шлях? Тут є юристи? Зараз в міліцію звертатися не можу, бо немає складу злочину. А якщо повестися на розвод, буде склад, але чи допоможе міліція?

Записав розмову з цим розводом. Вияснили реквізити власника карти (карта була чистою без оборотів, власник зареєстрований в м. Одеса) на яку мав бути здійснений переказ моїх коштів шляхом обману. Коли я їх зателефонував і сказав що перевів кошти на такого-то власника карти, вони бистренько пропали і виключили всі телефони :0155: )

Звернулися в міськвідділ, вони нас там "культурно" послали. А реально ті тіпочки то кинуть ще не одну людину, ось така історія...

доречі якось буду мати час виложу дану розмову сюди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

цікавить таке питання.переглядаю часто оголошення на олх.буває з одного профіля штампують 10 оголошень в різних рубриках.при тому вони всі з одним номером телефону та різними іменами.ось як приклад:http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-chastinu-virobnicho-bazi-640m2-m-lutsk-ID4PTI7.html#4c1275c8ce

частину виробничої бази продає такий собі степанович.відкриваєм інші оголошення його.там якесь взуття продає по тому ж номеру така собі ксенія...а ще далі якийсь китайський айфон,телефон той ж але продає вже якась інша маруся...в чому суть?бідна сім"я а один телефон на всіх?))))бо я що не вникаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить таке питання.переглядаю часто оголошення на олх.буває з одного профіля штампують 10 оголошень в різних рубриках.при тому вони всі з одним номером телефону та різними іменами.ось як приклад:http://lutsk.vol.olx.ua/obyavlenie/prodam-chastinu-virobnicho-bazi-640m2-m-lutsk-ID4PTI7.html#4c1275c8ce

частину виробничої бази продає такий собі степанович.відкриваєм інші оголошення його.там якесь взуття продає по тому ж номеру така собі ксенія...а ще далі якийсь китайський айфон,телефон той ж але продає вже якась інша маруся...в чому суть?бідна сім"я а один телефон на всіх?))))бо я що не вникаю

часто буває, що одним обліковим записом користуються декілька осіб (родичів, співробітників).

але телефони зазвичай вказують різні )

один телефон на різнотипні оголошення під різними іменами - зазвичай це шахраї промишляють.

в даній ситуації - треба просто подзвонити й з'ясувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!!!0962379072!!! ось ще один номерок з якого хотіли сьогодні розвести малого коллеги по роботі, він продає приставку на сландо, сидів біля, мене включили громку связь, поржали ми сбоку то піпець,та сама шняга з тими самими замолотами, я йому підсунув карту взагалі Банку "Форум", він сказав підійти через 10 минут до банкомату. Передзвонив через 10 хвилин, каже ну що там, малий - я вже біля банкомату в мене 2 грн на рахунку, а той козел каже - тіпа о блін, а мені теж по вашій карті відмову каже, а нема у вас кредитки чи іншої карти, ну у нас терпець лопнув ми почали ще більше сміятися і він кинув трубку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, друзі! Давіть піявок! З наступаючим, вас, охотнікі! ;))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

+380936234258 Представляється Романом. Виставив на продаж шапку на сайті OLX .Звонить цей клієнт,звучать стандартні питання,його все влаштовує,каже що сам з Запорізької області,і готовий її купити,просить номер карти, Ми з ним домовилися за покупку і договорились зізвонитись. На наступний день звонить цей номер +380919321941, Алєксєй,сатруднік приват банку,каже ,ви очікуєте перевод,ідіть до банкомату і підтвердіть його,добавляє що це мій перший перевод від фірми і його треба підтверджувати,а наступні вже ні.Широким Шагом був послан співробітник приватбанку.ЦЕ ШАХРАЇ , БУдьте обережні

Сьогодні був звінок з цього номера +380936234258, ніби покупець з Дніпропетровська, зацікавився моїм оголошенням - жіноча сукня - питає в якому стані, примірки не цікавлять, хоче купити ніби на перепродаж, чи готова відправити в Дніпропетровськ Новою поштою. Я відповіла, що тільки наложеним платежем. Після цього сказав, що запитає на пошті умови, і перезвонить. Звичайно, ніхто не перезвонив.

Знайшла цей номер на багатьох сайтах з коментарями про шахрайство.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Теж стикнувся з шахраями на OLX. Хотів купити телефон б\в, бюджет обмежений. Знайшов оголошення про продаж телефона, спеціально шукав в Луцьку. Набрав, сказав що з Луцька, що хочу подивитись. На що отримав відповідь, що продавець сильно зайнятий і щоб набрав його ввечері. За годину, дві оголошення з сайта зникло, номер мовчить досі.( вже тиждень), Надзвонював заради цікавості. ном.тел 0987113011

Почав пошук далі по тій же схемі, знайшов інший телефон, набрав, сказав що хочу подивитись, що з Луцька. І знову продавець сильно зайнятий, на роботі до вечора( хоча чути голоси дітей) На питання в якому районі міста можна зустрітись, задумався і сказав що не знає бо недавно переїхав, пообіців перезвонити ввечері сам. Ну і як в попередній раз оголошення зникло, на номер не набирав. Ном. тел. 0999357668

Будьте обережні при покупках на OLX

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестру так OLXанути хотіли. Вже повелась і з чоловіком пішли до банкомату. І вже біля нього Швагро допер, що це розвод ) А я взагалі на олх тільки купляю і тільки накладним. Не ризикую, краще переплачу. На аукро у перевірених продавців можу інколи наперед кошти кинути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Argon VVS, шановний, заспокойтесь і приберіть мат. А то окрім чорного списку на сайті отримаєте ще й бан.

Якщо людина не права і помилково написала тут ваш номер - вам варто просто зв'язатись з нею і пояснити ситуацію. І швидше за все, номер приберуть.

Всі ми люди, всі помиляємось. І з усіма можна знайти спільну мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій був але вже не мій і шо то таке робиться я ж нікого не кидав бла бла бла)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вапше то не я продавав, а менша систра кидала кота в клавіатуру і уголошення саме набралось

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж стикнувся з шахраями на OLX. Хотів купити телефон б\в, бюджет обмежений. Знайшов оголошення про продаж телефона, спеціально шукав в Луцьку. Набрав, сказав що з Луцька, що хочу подивитись. На що отримав відповідь, що продавець сильно зайнятий і щоб набрав його ввечері. За годину, дві оголошення з сайта зникло, номер мовчить досі.( вже тиждень), Надзвонював заради цікавості. ном.тел 0987113011

Почав пошук далі по тій же схемі, знайшов інший телефон, набрав, сказав що хочу подивитись, що з Луцька. І знову продавець сильно зайнятий, на роботі до вечора( хоча чути голоси дітей) На питання в якому районі міста можна зустрітись, задумався і сказав що не знає бо недавно переїхав, пообіців перезвонити ввечері сам. Ну і як в попередній раз оголошення зникло, на номер не набирав. Ном. тел. 0999357668

Будьте обережні при покупках на OLX

Так шановний , перший номер мій колись був, але поміняв вже бо невигідний тариф був, другий не мій !! І, що це за б_ять неподобство таке??? Я що вас кинув чи що ? Що тут таке пишете? Не брав трубку значить були на те обставини особисті. І той телефон я продав людині яка раніше першою його резервувала.

Попрошу адміністрацію більш ретельно, дивитися за даними темами, а то безпідставно псують репутацію людям за ким номери закріплені, і це неподобство писати в луцьку книгу скарг за те, що продавець не зміг взяти трубку!!!!!!! Бо дуже легко деяким людям взяти і обісрати людину, яка нічого поганого їй не зробила...

Ви мене не кинули, не змогли. А просто видалили оголошення, та змінили номер телефону. В той же день як ми мали зустрітись, Для огляду та продажу. Ваші справи та дії мене мало цікавлять, Просто якщо справедливо розібратись то Ви зробили м"яко кажучи не гарно.ІМХО І доречі ніхто не стверджував що другий номер телефону Ваш.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо дуже легко деяким людям взяти і обісрати людину, яка нічого поганого їй не зробила...

Так і хорошого також...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...