Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

On 25.03.2020 at 08:44, flashmax сказано:

Створити нове оголошення, вказати два товари. Більш варіантів немає і бути не може.

 

 

On 25.03.2020 at 10:58, turbo сказано:

Купував один з трьох телефонів в оголошенні - продавець змінив ціну, я купив, далі ціна вернулась на попередню.

Або окремі оголошення, як вже теж було сказано.

 

21 годин тому, PTRo сказано:

Редагувати в оголошенні суму на потрібну,  покупець оформляє. Через 5хв змінити суму назад. Відправляєте як домовились. Робив так, все нормально було.  Інших способів не знаю,  хіба настворювати ще оголошень

Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

0660185637 приставився Станіславом. Класична схема: взяв передоплату за товар, кілька днів кормив казками і зник. На ОЛХ профіль видалений, телефон поза зоною. Профіль на ОЛХ був з 14 року. Гроші скидались на цю картку: 4149 4991 2457 1868 Антоневич Марiя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Незнаю, чи новий метод, але натрапив на розвод через олх доставку. Аккаунт, у них, створений в 17 році, дивно, звичайно розводять із новостворених. Смс з посиланням прийшло від OLX. 

Переписка у вайбері, всю не скрінив, бо багато матюків...) 

Спойлер

Screenshot_20200425_193911_com.android.chrome.thumb.jpg.1e8646b02bde445b4b275332c72c9385.jpgScreenshot_20200425_193625_com.google.android_apps.messaging.thumb.jpg.5509888e8d2e3ecfa2f30c6011fa8236.jpgScreenshot_20200425_193400_com.viber_voip.thumb.jpg.1138a3c0d94a1e12728af925629b8725.jpgScreenshot_20200425_193418_com.viber_voip.thumb.jpg.b42188ec6e213657acf7dc483a8d1d1a.jpgScreenshot_20200425_193448_com.viber_voip.thumb.jpg.94b053ee433889acea7e455b56ae33b5.jpgScreenshot_20200425_193515_com.viber_voip.thumb.jpg.99b6670e11adc6206efb2b97c6c337f0.jpg

Кому сумно на карантині вдома, можна покошмарити гівнюків, і трохи розважитись. 

https://m.olx.ua/obyavlenie/shurupovert-milwaukee-m18-fuel-ideal-komplekt-IDHOGhX.html#position=4&page=1  Посилання на оголошення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шустрі хлопаки. Був Мариною, тепе вже Олег. Аккаунт ще старіший, з 14 року. 

https://m.olx.ua/obyavlenie/shurupovert-milwaukee-m18-fuel-ideal-komplekt-IDHOMIZ.html#position=4&page=1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Серега89 said:

Незнаю, чи новий метод, але натрапив на розвод через олх доставку. Аккаунт, у них, створений в 17 році

https://pikabu.ru/story/novyiy_razvod_na_olx_predosterezhenie_7082545

старий, але навіть ссл сертифікат намутили

було у мене зламали екаунт, яким я майже не користувався, але ніби нічого не встигли продати і перепривязати екаунт не додумались, ламають дуже просто, є сайти де злиті логіни/мейли/паролі (мій наприклад був з сайту едоба), і просто їх перебирають, особливо якщо мейл український.

 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила безпечних покупок на олх не даремно написані, читайте.

Там всі варіанти шахрайств по суті описані.

Змінено користувачем flashmax
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато разів робила покупки на ОЛХ та жодного разу не було проблем взагалі.. Я дуже уважно перевіряю продавців та тільки після цього купую.. і ще не разу не промахнулася! Навіть якщо ви перевели гроші з картки приват та вам не вислали те, що ви оплатили, ви завжди можете піти до відділення банку і написати заяву, за якою вам повернуть гроші, але для цього збережіть скріншоти переписки з продавцем!

  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Galanim сказано:

ви завжди можете піти до відділення банку і написати заяву, за якою вам повернуть гроші, але для цього збережіть скріншоти переписки з продавцем!

серйозно? зразу видно, що ви такого ніколи не робили...

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Серега89 сказал:

Незнаю, чи новий метод, але натрапив на розвод через олх доставку. Аккаунт, у них, створений в 17 році, дивно, звичайно розводять із новостворених. Смс з посиланням прийшло від OLX. 

Переписка у вайбері, всю не скрінив, бо багато матюків...) 

  Скрыть контент

 

Кому сумно на карантині вдома, можна покошмарити гівнюків, і трохи розважитись. 

https://m.olx.ua/obyavlenie/shurupovert-milwaukee-m18-fuel-ideal-komplekt-IDHOGhX.html#position=4&page=1  Посилання на оголошення. 

Ну а написати в чому развод важко? Якби нижче не було лінку на Пікабу, то з твого повідомлення я так би й не зрозумів, що лохотронщики дають лінк для оплати на лівий сайт.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Galanim сказано:

Багато разів робила покупки на ОЛХ та жодного разу не було проблем взагалі.. Я дуже уважно перевіряю продавців та тільки після цього купую.. і ще не разу не промахнулася! Навіть якщо ви перевели гроші з картки приват та вам не вислали те, що ви оплатили, ви завжди можете піти до відділення банку і написати заяву, за якою вам повернуть гроші, але для цього збережіть скріншоти переписки з продавцем!

Ну і нафіг цю х...ю писати? Банк до відносин продавця з покупцем немає жодного стосунку. В банку порадять написати заяву в Поліцію і все.

  • Збентежений 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, VojinSvitla сказал:

Ну і нафіг цю х...ю писати? Банк до відносин продавця з покупцем немає жодного стосунку. В банку порадять написати заяву в Поліцію і все.

прочитай про чарджбек

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Bliksss сказано:

серйозно? зразу видно, що ви такого ніколи не робили...

 

один раз мені повернули кошти, після звернення у чат ПБ, але тому, що була купа скарг по тому номеру карти (попався мамкін продаван)

інший два рази - послали у поліцію

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, flashmax сказано:

один раз мені повернули кошти, після звернення у чат ПБ, але тому, що була купа скарг по тому номеру карти (попався мамкін продаван)

таке і в мене було, але, в обох - картки привата, часу минуло - мало, і як вже сказано - "було багато скарг".

 

5 годин тому, Polystar сказано:

прочитай про чарджбек

про те як він має працювати, чи як працює у нас? Якщо вас кинуть на лох.уа - жоден банк не зробить чарджбек, а приват тим більше.

Тому і посилають до ментів. Якби банки відшкодовували гроші всім кого швирнули - вони б збанкрутували. Були випадки,

коли невелику суму повертали за покупку в магазині (закордонному).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2020 at 09:37, Galanim сказано:

Багато разів робила покупки на ОЛХ та жодного разу не було проблем взагалі.. Я дуже уважно перевіряю продавців та тільки після цього купую.. і ще не разу не промахнулася! Навіть якщо ви перевели гроші з картки приват та вам не вислали те, що ви оплатили, ви завжди можете піти до відділення банку і написати заяву, за якою вам повернуть гроші, але для цього збережіть скріншоти переписки з продавцем!

якшо ви купили по передоплаті,товар на пошті перевірили він не якісний чи не відповідае замовленю ви написали відмову на пошті банк може блоканути картку продавця до виясненя з продавцем конфлікту..якшо ви отримали,вишли з посилкою забудьту про своі кошти.не знаю про всі банки про привіт банк кажу.

Змінено користувачем petro22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2020 at 13:36, VojinSvitla сказано:

Ну і нафіг цю х...ю писати? Банк до відносин продавця з покупцем немає жодного стосунку. В банку порадять написати заяву в Поліцію і все.

ще можуть сказати ваша заява,скарга направлена у відділ безпеки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

099 223 8411 приежають фальш бакс дають.

коротко.дзвонить дівчина з цього номера.домовляеться про зустріч.

приежае якоби подруга дае 100$ каже немае до поміняти.борза.бере товар дае фаль валюту.на перевірку стрьомно дивиться,шугаеться.

міняе місця зустрічі.на першій зустрічі,стояли на vectra b седан стояли.на другу підіхали девушка машина відіхала за 100 метрів.працюють по закупках кідало велосипедів.світла дівчина.спортивна.шустра.років 25.будьте обережні з такими кліентами.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, petro22 сказано:

099 223 8411 приежають фальш бакс дають.

коротко.дзвонить дівчина з цього номера.домовляеться про зустріч.

приежае якоби подруга дае 100$ каже немае до поміняти.борза.бере товар дае фаль валюту.на перевірку стрьомно дивиться,шугаеться.

міняе місця зустрічі.на першій зустрічі,стояли на vectra b седан стояли.на другу підіхали девушка машина відіхала за 100 метрів.працюють по закупках кідало велосипедів.світла дівчина.спортивна.шустра.років 25.будьте обережні з такими кліентами.

ти хоч перевірку правопису вмикай, коли пости пишеш, а то боляче читати. 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

#ШахрайГудбай від НБУ: https://bank.gov.ua/promo/stopfraud/

 

Цитувати

Телефонне шахрайство

 

Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші.

 

                                                       

icons_small_2.png

Що потрібно шахраю?

 

  • Реквізити платіжної картки
  • Паролі, коди банків та мобільних операторів
  • Кодові слова
  • Зняти ліміти з картки жертви
  • Або переконати жертву здійснити переказ коштів на свою користь.

 

 

Image_5.jpg

Image_6.jpg

 

                                                       

icons_small_3.png

 

Шахрай може назватися будь-ким!

 

  • Працівником банку
  • Працівником НБУ, Пенсійного фонду, Фіскальної служби
  • Працівником поліції
  • Працівником комунальних служб
  • Працівником мобільного оператора
  • Покупцем вашого товару тощо.

Що робити?

 

Припинити розмову, якщо...

  • запитують термін дії картки, тризначний номер на звороті картки, паролі, коди банків та мобільних операторів;
  • обіцяють легкі гроші (несподіваний виграш);
  • керують в телефонній розмові вашими діями (направляють до терміналу чи банкомату);
  • просять сфотографувати та переслати/надати фото платіжної картки;
  • лякають, що ваша картка заблокована, а злочинці зламали рахунок;
  • просять перейти за посиланням та зазначити всі персональні дані та реквізити платіжної картки.

Image_11.jpg

Випадково повідомили шахраю реквізити картки та паролі?

 

  • Негайно заблокуйте картку 

(Телефонуйте на гарячу лінію банку, вказану на звороті картки або через інтернет-банкінг)

  • Зверніться до Кіберполіції онлайн 

(за посиланням ticket.cyberpolice.gov.ua)

 

 

 

Три типових сценарії телефонного шахрайства

 

icons_small_4.png

Сценарій "Ваша картка заблокована" 

 

Шахрай маскується під працівника банку і просить надати інформацію: реквізити картки, одноразові паролі. Також під час розмови шахрай може переконувати здійснити перерахунок коштів, зняти ліміт по картці.

 

Пам’ятайте, працівники банку ніколи не телефонують, щоб дізнатись зазначену інформацію.

 

Є сумніви шахрай чи працівник?

Передзвоніть на офіційний номер телефону банку, який зазначеній на картці.

 

icons_small_5.png

Сценарій "Мамо, я в поліції або у лікарні" 

 

Вночі телефонує нібито представник правоохоронних органів і повідомляє, що Ваш родич в поліції за бійку, ДТП, крадіжку тощо. Щоб його визволити вам необхідно сплатити кошти (перерахувати грошову компенсацію постраждалому/слідчому/лікарю чи судді тощо). Для переконливості шахрай передає слухавку нібито родичеві, який жалібним голосом пояснює, що сталася біда.

 

Перед тим, як віддавати, сплачувати чи переказувати кошти, зателефонуйте своєму родичу та запитайте, як у нього справи.

icons_small_6.png

Сценарій "Ви виграли автомобіль, квартиру, мільйон тощо" 

 

Жертві надходить SMS-повідомлення щодо виграшу, більше деталей на сайті або за телефоном.

 

Особа, передзвонює за вказаним номером, де їй пояснюють, щоб отримати свій приз, необхідно сплатити податок у розмірі 1% від його вартості. Для переконливості шахраї можуть створити сайт, на якому є вся інформація щодо "акції" та відгуки попередніх переможців.

 

Пам’ятайте! Податки не перераховує отримувач виграшу (вони утримуються з суми виграшу через її зменшення на суму податків)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вже зрадів що епоха бідності скінчилася....

 

Spoiler

20200707_150350.jpg

 

 

 

на тій стороні чемна дівчина зібрала "мої" контактні дані і зказала що тиражна комісія зв'яжеться зі мною протягом 4-5 днів

 

і не бояться так відкрито працювати... напевно приплачують кому треба

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні чуть не попався на "вудочку". Деталі: Подав оголошення на ОЛХ про продаж меблів, за хв 20 дзвонять представляються, що вони фірма яка скоповує реставрує і перепродає і вони зараз оплатять вартість лоту, а через кілька годин приїдуть грузчики. Кажуть, що  заплатити готівкою чи напряму на карточку вони не можуть, мол давайте ми вам через приват переказ зробимо, -дайте нам номер картки і підїдьте до банкомату наберіть, а ми вам скажемо що нажимати, щоб отирмати гроші.
Далі, приїхав, набрав, спочатку все виглядає нормально, - вставте карточку перейдіть до інших операцій, перекази, - отримати переказ, введіть цифру підтвердження (яка прийшла на їх телефон), - тут починається саме "веселе" - введіть код рахнку (чи якось так), яке вони мені диктуюють - і тут номер довший поля вводу - кажу це їм, - вони мені, не переживайте,  це мол стрий банкомат, зараз виправим і пропонуюють перейти до зміни пінкоду - я й кажу, стоп, - я не ідіот, код міняти не буду, - зараз підійду до іншо банкомату. Підхожу до іншого (2-3хв), вставляю карточку, - і тут мій пін код не проходить !!!
Пробую зайти в Приват24, - каже такого фінансового номеру не існує !!!
(А втой же час від них активно пробують додзвонитися до мене, але я поки не розібрався, активно ігнорю ці дзвінки)
Швидко 5ть раз набираю пін код (явно, я його вже не вгадаю), але таким чином блокую картку.
Втавляю іншу картку в банкомат і перепривязую свій номер назад, заходжу в приват24 блокую всі інші картки (ці ще активно пробують додзвонитися). Та, замітив, що картка, яка залишилася в банкоматі зникла в меню і подивитися операції по ній я не можу, - дзвоню на гарячу лінію підтримки, - розказую, ситуацію, та прошу перевірити рух по всіх моїх раханках, - як кажуть повезло, що швидко второпав, що робити, єдине, що вони вспіли, - це перевести скарбничку на заблоковану картку.
Далі, йду на відділення, виготовляти нову карточку (ну і коротко оператору розказую чому роблю нову), - і тут вона в моїх даних каже подивіться і перевірте чи це актуальні ваші фінансові номери, і, що я бачу - додатковий номер, з якого до мене дзвонили (зрозуміло, одразу його і видалили)!!!
Як висновок, - ніяких сумнівних опрерацій не проводьте, - або готівка, або пряме перерахування на картку !!!

І ГОЛОВНЕ, - НОМЕРИ ШАХРАЇВ:
+380 99 621 1288, з цього номеру постійно бомбили
+380 95 157 4397, - з нього прийшов перший дзвінок і його додали як додатковий фінансовий

  • Збентежений 4
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, Patrick said:

Сьогодні чуть не попався на "вудочку". Деталі: Подав оголошення на ОЛХ про продаж меблів, за хв 20 дзвонять представляються, що вони фірма яка скоповує реставрує і перепродає і вони зараз оплатять вартість лоту, а через кілька годин приїдуть грузчики. Кажуть, що  заплатити готівкою чи напряму на карточку вони не можуть, мол давайте ми вам через приват переказ зробимо, -дайте нам номер картки і підїдьте до банкомату наберіть, а ми вам скажемо що нажимати, щоб отирмати гроші.

Я б вже тут щось запідозрив.

Змінено користувачем turbo
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Patrick сказано:

Далі, приїхав, набрав, спочатку все виглядає нормально, - вставте карточку перейдіть до інших операцій

 Вже тільки через те, що треба кудись їхати, послав би їх туди, куди одного послали, так він далі йде...:0011:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...