Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

До обіду OLX ще якось працював через раз, а зараз вже 3-4 години лежить.

502 - Хьюстон, в нас проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

новий-старий развод

1. Продаєте Iphone, вам пишуть: "куплю, але перевірте чи підійде мій Apple ID до вашого телефону, а то уже декілька раз приходив(ла) за телефоном, а він не підходив"

Ви вводите чужий Apple ID - телефон блокується, и вимагаються кошти.

2. У вас купують Iphone наложкою або через ОЛХ доставку. 

На пошті при огляді вводять свій Apple ID і повертають тел назад.

Вимагають або продати за  пів ціни, або розблокувати за кошти.

Доказати важко, хіба камера на пошті прямо знімала дії шахрая.

 

Аналогічно з телефонами Xiaomi

 

Будьте обережні.

Змінено користувачем flashmax
  • Дякую! 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Новий розвод на олх?

Що за тими лінками? І які файли завантажаться в телефон чи пк?

 

https://board.lutsk.ua/imgstore2/image/RMGl

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дядя присилає не те що на фото. Якщо це мамка - то приїде залита флюсом і гріта.

 

Михайло Олександрович

063 695 7150 - телефон

5168 7573 8437 9386 - картка

м. Вінниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

На днях став жертвою олх розводу з передоплатою.  Написав до служби підтримки олх,акаунт шахрая заблокували. Через кілька днів він зявився з нового номеру,притому що оголошення те саме,фото і опис,змінив лише місто і ціну. Як гарантію,тоді  він надав мені фото посвідчення пільговика,видане МВС України. Скажіть,якщо допустим посвідчення справжнє, і людина має якесь відношення до МВС, то я так розумію краще не звязуватись,бо шахраєм зроблять ще мене. Чи всетаки є спосіб наказати гниду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может удостоверение утеряно или украдено или подделано? Если доказать мошенничество, не сделают виноватым. Только не сильно полиция торопится мошенников выслеживать и находить(( из моего опыта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа навіть не в грошах,хай будуть йому на ліки, а в тому,що ця мразь і далі продовжує наживатись на довірливих громадянах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wasistdas сказано:

На днях став жертвою олх розводу з передоплатою.  Написав до служби підтримки олх,акаунт шахрая заблокували. Через кілька днів він зявився з нового номеру,притому що оголошення те саме,фото і опис,змінив лише місто і ціну. Як гарантію,тоді  він надав мені фото посвідчення пільговика,видане МВС України. Скажіть,якщо допустим посвідчення справжнє, і людина має якесь відношення до МВС, то я так розумію краще не звязуватись,бо шахраєм зроблять ще мене. Чи всетаки є спосіб наказати гниду.

 

Такі люди використовують лєві документи, не обов'язкового згублені, просто випросили в інших довірливих людей.

Вам потрібно звернутись до поліції.

А на далі користуйтесь ОЛХ доставкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, wasistdas сказал:

На днях став жертвою олх розводу з передоплатою

А дані картки отримувача і в посвідченні співпадали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так співпали,правда в даних картки прізвище по англійськи. А головне те що в новому акаунті, який він створив коли заблокували попередній імя теж те саме. Або він страх втратив або переконаний що йому нічого не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, flashmax сказал:

Такі люди використовують лєві документи, не обов'язкового згублені, просто випросили в інших довірливих людей.

 

44 минуты назад, wasistdas сказал:

Так співпали,правда в даних картки прізвище по англійськи.

Тоді велика ймовірність, що документи не "ліві". 

Ну да, ну да, такі собі довірливі люди із числа співробітників МВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Cherman сказано:

Зараз не проблема виготовити/дістати якесь посвідчення, чи то атошника, чи мента/сбушника.

це з власного досвіду, чи так, аби сказати?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дацович Денис Сергійович, номер посвідчення пільговика 015611 кіровоградської обл

Номер картки  А-банк
5174749900360430
Dashovich D.C

Номер телефону писати думаю нема потреби,він їх всеодно міняє,хоча зараз це +380944977310,а раніше був 0637838458

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 31.01.2019 at 22:05, Saddy сказано:

Що за тими лінками? І які файли завантажаться в телефон чи пк?

там в залежності від того з якої країни перейшли (ви ж не думаєте, що ці оголошення хтось руками додає на лох.уа чи подібні гс? )

В рашці - знімуть гроші з мобілки якщо по такому лінку перейти, в Україні - складніше з мобілки списати гроші, тому просто накачаєте собі троянів, реклами, або станете частиною ботнета.

Самі розумієте, тільки справжній лох - піде в поліцію з заявою що хотів "полуничку" на шару, а отримав буй - "вєрнітє моі деньгі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, wasistdas сказал:

Дацович Денис Сергійович, номер посвідчення пільговика 015611 кіровоградської обл

Номер картки  А-банк
5174749900360430
Dashovich D.C

Номер телефону писати думаю нема потреби,він їх всеодно міняє,хоча зараз це +380944977310,а раніше був 0637838458

 

перший рядок гугла - https://www.telefonnyjdovidnyk.com.ua/nomer/0637838458

там вказана інша карта...

от і ти спершу погуглив би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.02.2020 в 17:23, wasistdas сказал:

На днях став жертвою олх розводу з передоплатою.  Написав до служби підтримки олх,акаунт шахрая заблокували. Через кілька днів він зявився з нового номеру,притому що оголошення те саме,фото і опис,змінив лише місто і ціну. Як гарантію,тоді  він надав мені фото посвідчення пільговика,видане МВС України. Скажіть,якщо допустим посвідчення справжнє, і людина має якесь відношення до МВС, то я так розумію краще не звязуватись,бо шахраєм зроблять ще мене. Чи всетаки є спосіб наказати гниду.

Ви платили через термінал чи з допомогою інтернет-банкінгу? Якщо, 2-ге то зверніться в підтримку свого банку і почитайте про "чарджбек"

Шанси звичайно мінімальні, але поки є бажання щось зробити - то робіть ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання не зовсім по темі, та все ж.
Підкажіть як продавати з ОЛХ доставкою якщо людина замовляє два товари з одного оголошення, або товари по різних цінах? Крім редагування оголошення на потрібну суму, є ще якийсь спосіб?

П. С. Запит "ОЛХ" в пошуку зовсім не індекується

Змінено користувачем VojinSvitla
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

П. С. Запит "ОЛХ" в пошуку зовсім не індекується

лише 3 символи

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2020 at 16:58, VojinSvitla сказано:

Питання не зовсім по темі, та все ж.
Підкажіть як продавати з ОЛХ доставкою якщо людина замовляє два товари з одного оголошення, або товари по різних цінах? Крім редагування оголошення на потрібну суму, є ще якийсь спосіб?

З Коронавірусом всі забули як торгувати на ОЛХ?
Ще підкажіть як глянути в яких розділах і скільки використано ліміту на оголошення?

Змінено користувачем VojinSvitla
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2020 at 16:58, VojinSvitla сказано:

Питання не зовсім по темі, та все ж.
Підкажіть як продавати з ОЛХ доставкою якщо людина замовляє два товари з одного оголошення, або товари по різних цінах? Крім редагування оголошення на потрібну суму, є ще якийсь спосіб?

П. С. Запит "ОЛХ" в пошуку зовсім не індекується

Створити нове оголошення, вказати два товари. Більш варіантів немає і бути не може.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував один з трьох телефонів в оголошенні - продавець змінив ціну, я купив, далі ціна вернулась на попередню.

Або окремі оголошення, як вже теж було сказано.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.03.2020 at 16:58, VojinSvitla сказано:

Питання не зовсім по темі, та все ж.
Підкажіть як продавати з ОЛХ доставкою якщо людина замовляє два товари з одного оголошення, або товари по різних цінах? Крім редагування оголошення на потрібну суму, є ще якийсь спосіб?

П. С. Запит "ОЛХ" в пошуку зовсім не індекується

Редагувати в оголошенні суму на потрібну,  покупець оформляє. Через 5хв змінити суму назад. Відправляєте як домовились. Робив так, все нормально було.  Інших способів не знаю,  хіба настворювати ще оголошень

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...