Перейти до змісту

обережно ОЛХ


Рекомендовані повідомлення

Ну як , я не розумію, ЯК можна надавати свої данні по ТЕЛЕФОНУ ... омг .

гаразд, опишіть, будь ласка, яким чином вам переказують кошти, не знаючи ваших даних?

якщо приват - номер карти, фамілія і ініціали .. для переказу чього достатньо ... щоб вас розвести на гроші - в банкоматах є функція - отримати гроші з іншої карти і тоді починається - перекиньте на цей рахунок, номер, дані і т.д. .. а людина стоїть біля банкомата і отримує готівку ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 735
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

в банкомата по суті 2 функції: перевірка власних коштів, та їх вивід

Це якщо банкомат якоїсь "білочки". В Приватівських банкоматах функцій - мама не горюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю через Сландо не перший рік. Коли до мене передзвонили такі шулєра вперше - послав на етапі "продиктуйте 3 цифри на звороті карти". Станом на сьогодні в моєму телефоні є контакт, куди зберігаю всі номери. І що ви думаєте? Вже двічі мені телефонували з тих номерів, які вже в мене були збережені)) Тепер посилаю відразу. Тобто вони навіть рідко сімки міняють... Схеми приблизно однакові, бізнес із розряду "10 невдалих дзвінків запорука до 11-го успішного"

050 2242291

093 4560558

066 7896491

066 1799534

095 8742352

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, вони не читають "Оплата тільки по номеру карти ПриватБанку"?

Якось позвонили, а я ж вперто відмовляю всім в називанні "зайвих" циферок-буковок. Хіба ще можу попросити щоб зробили переказ по системі Contact (якщо ще не писала номер карти) для якої вказується для отримання тільки П. І.Б і місто проживання отримувача, а від відправника тільки номер переказу- і все. Залишається отримувачу забрати грошики в касі.

То мені останній раз було заявленно криком "Давайте вже продавайте так як хочем ми, зараз підем у віділення платить. Ми в банківських системах нічавонепанімаєм!А інакше так у Вас ніхто не купить ніколи! Ми так зробимо вам! Людям нада давірати!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене сьогодні намагались розвести. Телефонували з номера 091-940-18-79

Представились працівником дніпропетровськово відділення приватбанку № 4, Сікорський Андрій Петрович.

Розводили взагалі цікаво, я спочатку аж повівся.

Почали розказувати, що мені, як фізичній особі, намагається зробити грошовий переказ якась юридична особа.

Назвали суму, при чому на цю суму я зараз дійсно чекаю оплату від однієї людини.

Сказала, що щоб отримати переказ потрібно або написати заяву в банку і отримати його через 3 дні. Або через банкомат, якийсь-там годен переказ.

Ну я кажу, давайте через банкомат. Він каже, через скільки ви можете бути біля банкомату. Я - 10-15 хвилин.

Він каже: ок, підходьте до банкомату і через 10 хвилин я вам перетелефоную щоб проконсультувати як отримати переказ.

Біля банкомату ми пробуємо зайти в той голден-переказ, але отримуємо відповідь, що зараз тимчасово заблоковані ці перекази через банкомати.

Шахрай пропонує спробувати через термінал, при цьому довго розказує, щоб я нікому не називав свій пін код і інші секретні дані, бо зараз багато шахраїв.

Далі я вставляю картку, він розказує мені: зайдіть в меню грошові перекази, натисніть "відправити переказ". Я кажу, я ж хочу отримати, а не відправити.

Він: так-так, ви так отримаєте. Я, посміхаюсь: ну ок.

Далі він каже, ви знаєте, в майбутньому, щоб отримувати такі перекази, ви можете скористатись вашим особистим паролем, і називає мені цифри (4343).

Я кажу: та я все одно не запам'ятаю. Він: я вам скину на смс.

Далі на терміналі потрібно ввести суму переказу, він каже: введіть свій особистий пароль. Я кажу: який нафіг пароль, термінал просить суму.

Він: нічого-нічого, вводьте пароль.

Далі на терміналі з'являється вікно, куди треба вводити номер картки отримувача, він диктує мені номер.

Тут я його ще раз прошу чітко назвати своє ім'я і місце роботи. Прощаюсь і кладу трубку.

От тільки, я забув зафіксувати номер його картки.

У ПБ заявку про шахрая уже подав.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть :0159: , добре що вчасно зрозумів , що це шахрай.

Змінено користувачем ursa
Достали вы уже с оверквотингом!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання: а є хоч один спосіб "зарахування грошей на картку" під час якого треба бути фізично біля банкомату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хз. Я ніколи не отримував переказів від юридичних осіб.

І до того ж він назвав суму переказу, яку я дійсно зараз очікую від людини. Хоча, можливо це просто співпало, адже сума кругла.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОКИ Є ТАКА ТЕМА - розповім свою історію про новий "развадняк" від сландо-олх

не знаю чи новий, але я такий зустрів перший раз

історія наступна..:

на сландо продавав знайомий з Луцька ноутбук

телефонує покупець..представляється..каже що мене цікавить Ваш ноутбук

знайомий каже не питання апарат є ще в продажі - можу надліслати наложним платежем, або по передоплаті на картку Привата

жіночка покупець в свою чергу каже - в мене в Луцьку зараз знаходиться мій знайомий, він може до Вас підїхати і забрати ноутбук. а гроші я Вам скину на картку - як він приїде до ВАс.

знайомий погодився..

через певний час дійсно приїзджає мужчина..знайомий телефонує жіночці покупцю щоб та скидала гроші..

через хвилину знайомому з номеру 10600 приходить на телефон смс, що Ваша картка привата поповненна на такуто суму.- вартість ноутбуку. і ноутбук віддається мужчині..

через певний час знайомий приходить в банкомат зняти гроші, а грошей на картці немає..смс-ка виявилась підробкою

телефонуємо на номер жіночки покупця - телефон зрозуміло поза зоною

в приват ходили, ті кажуть ми нічого не знаємо - ідіть в міліцію

будьте уважні!!! перевіряйте наявність бабла на карточці

до продаж через нет будьте дуже уважні..

як казав Хаус - всі брешуть))

Змінено користувачем xriaps
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо той, від кого чекав, і хотів розвести?

От я щойно про це теж подумав...

Це у мене хотіли купити вилку.

Позвонили, попросили номер картки. Одразу скинули свої реквізити для відправлення.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвали суму, при чому на цю суму я зараз дійсно чекаю оплату від однієї людини.

"Працівник" банку і та людина, яка дзвонила по оголошенню, "працюють" разом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер 10600 фейковий, правильний 10060. І зазвичай після поповнення, в смс-ці має відображатися кінцевий баланс картки.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запорукою вдалої покупки є післяплата, наложений платіж! Зазвичай, нормальні продавці не відмовляють. А нещодавно бачив оголошення де вкінці маленькими буквами написано: "Не ведитесь это развод!". Там здаэться продавалась хороша мат.плата на 775 сокеті за якихось 200 з копійками гривень., адреса продавця з Донецької області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один розводняк з OLX:

знайшов телефон за досить непоганою ціною, починаю спілкуватися з продавцем на рахунок наложки

приходить відповідь - так, можна, але оплатіть наперед за доставку

зразу виникла підозра, але вирішив подивитись чим все закінчиться - попросив вказати потрібну суму

прийшла відповідь - 55 грн (типу за доставку + пересилку грошей)

пишу - так давайте я сам при отриманні і заплачу за все

продавець звісно почав морозитись щось на зразок - та я сам, мені не складно, скидай гроші, причому або номер Київстар або на картку Дельта банку

на цьому я з ним попрощався

на скільки я зрозумів - продавець тупо заробляє на таких от передоплатах, а потім або нічого не відправляє, або відправляє якусь фігню, яка і даром не треба

Змінено користувачем FunTom
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормальне явище., брати передоплату за доставку. А якщо ви передумаєте забирати посилку? в такому разі продавець попадає на гроші, і прийдеться йому платити за доставку товару та його повернення. а ще й за зберігання ,якщо пройде більше 5днів.

Змінено користувачем Master77707
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та хз. Я ніколи не отримував переказів від юридичних осіб.

І до того ж він назвав суму переказу, яку я дійсно зараз очікую від людини. Хоча, можливо це просто співпало, адже сума кругла.

А нічим особливо переказ не відрізняється тільки коли з картки на картку перекидаються гроші, то вказується лише номер карткового рахунку (номер, вибитий на картці), а коли юридична особа перераховує кошти, то вказує рахунок банку, прив'язаний до карткового рахунку (взнається в банку), МФО і ЄДРПОУ банку, а в коментарях на платіж вказується - поповнення карткового рахунку № хххх-хххх-хххх-хххх Степаненка Степана Степановича. ну і сума звісно. Платіж в кращому випадку приходить на наступний день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в коментарях на платіж вказується - поповнення карткового рахунку

Абож якщо юридична особа прислала рахунок - можна конкретно вказати "Призначення платежу: оплата такого то товару згідно рахунку (або навіть рахунку-фактури) №..."

Це нормальне явище., брати передоплату за доставку. А якщо ви передумаєте забирати посилку? в такому разі продавець попадає на гроші, і прийдеться йому платити за доставку товару та його повернення. а ще й за зберігання ,якщо пройде більше 5днів.

І ще не всі продавці хочуть відправляти кур'єрською службою. Буває що за посилку поїздом/автобусом продавець має платити при відправці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

іщо один разваділа русскаязичний

згодився купити у мене товар, але по предоплаті на карту приватбанк

переводити мав через ощадівську карту і щоб я був присутній біля банкомату

послав нах

його номер

0962399967

Одного мене дратує той чісто русскій язик с кацапським акцентом ? :0131: скільки живу, ніколи за собою такого не замічав.

Змінено користувачем Master77707
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурник-дурником, не може глянути в гуглі, що його номер вже неоднорозаво засвічений, і відгуки сумарно однакові - шахрай та разводіла...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонили до мене в Неділю. Номер нажаль не зберіг.

Каже -Я з приват банку і т.д. по накатаній схемі.

-Хотіли б ви збільшити кредитний ліміт?

Кажу не вийде бо вже зняв всі гроші з кредитки і не віддаю бо не хочу( шутка, на всіх кредитках по моїйм заявам ліміт 0.)

А він: - Не повезло їм!

Кажу чого ї? ВАМ! Ви ж приват банка дзвоните!

А він такий:-Ну да , ну да...приємного дня і т.д.

Послав нахер. Більше не дзвонив.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смогла промолчать. Попадалась, к сожалению..(( С названием темы про сайт - согласна, потому что на нем чаще кидают. Можно было бы ввести регистрацию аккаунтов через паспортные данные, как на аукро и часть проблемы была бы решена.

Ще один розводняк з OLX:

знайшов телефон за досить непоганою ціною, починаю спілкуватися з продавцем на рахунок наложки

приходить відповідь - так, можна, але оплатіть наперед за доставку

зразу виникла підозра, але вирішив подивитись чим все закінчиться - попросив вказати потрібну суму

прийшла відповідь - 55 грн (типу за доставку + пересилку грошей)

пишу - так давайте я сам при отриманні і заплачу за все

продавець звісно почав морозитись щось на зразок - та я сам, мені не складно, скидай гроші, причому або номер Київстар або на картку Дельта банку

на цьому я з ним попрощався

на скільки я зрозумів - продавець тупо заробляє на таких от передоплатах, а потім або нічого не відправляє, або відправляє якусь фігню, яка і даром не треба

Це нормальне явище., брати передоплату за доставку. А якщо ви передумаєте забирати посилку? в такому разі продавець попадає на гроші, і прийдеться йому платити за доставку товару та його повернення. а ще й за зберігання ,якщо пройде більше 5днів.

Раньше было нормально с предоплатой. Но FunTom, к сожалению, прав. Перевела 100 грн., как же - что бы не забрали ноут по хорошей цене, а без предоплаты он не согласен - (говорит как-то раз наложкой товар не забрали), продавец еще день парил мозг по телефону, что вот мол дела - скоро иду на почту отправлять вам товар. И видимо собрал не мало стольников... После номер отключили... А в милиции заявление на сумму сто грн не принимают...

На подозрительно "классную" цену бесполезно вестись. Особенно если объявление проплачено и висит впереди - вещь и так бы забрали. Я уже зная это - позвонила. Продавец начал чесать, что низкая цена, потому что это ломбард, что наложкой он прислать не может, т.к. вынесет вещь только после полной оплаты. Может выслать документы. Но что-то не получается с ящиком - они аж 5Мб весят. Дал карту ощадбанка (а не привата почему-то). Я перезвонила и говорю - назовите свой адрес - я к вам еду. Он назвал какой-то городок, что не найти на карте и сказал, когда выеду - тогда и звоните. А в переписке написал - что пока я думала ноут продан. Пишу с другого ящика - да в продаже. После лот исчез - значит накидался на нужную сумму (цена больше 2000грн была). Режет глаза то, что объявление написано правильно, в заголовке ошибка и переписка - очень безграмотная. Т.е. текст просто скопирован, а сам 2 слова связать не может.

У меня еще была мысль, а давайте задолбаем их в ответ звонками и будем разводить, что мы бежим в банк оплачивать?)))) Вот это объявление ну очень похоже на тот ломбард. И еще надпись - время работы и девочки на мониторе... только другие были) и фото любительские, еще и предлагал в скайпе показать его... и куча других лотов - телефоны были... хорошо, что не попалась, но за других обидно, что они безнаказанно кидают... http://tyachev.zak.olx.ua/obyavlenie/noutbuk-lenovo-g570-IDaTR1P.html#c79de98e56;promoted извините, если ошибаюсь...

Еще читали про такой развод? Покупатель звонит - берет у вас номер карты, что бы оплатить. Деньги приходят, вы отправляете товар куда вам написали. А после на вас заявление в милицию - вам перечислены деньги, но товар не отправлен. При этом ваш номер карты мошенник дал постороннему человеку, который на сландо хотел купить что-то у мошенника с такой же суммой. Этот посторонний человек оплачивает на вашу карту, а ваш товар уходит мошеннику... И вы остаетесь крайним в милиции... Только как с отправкой интересно - ФИО то паспортные они должны давать....

Почитайте в инете - разводов очень много. И не только возле банкомата (читала подобную темку) - вам приходит просто смс, вы говорите код с нее "банковскому работнику" - и в банкомате снимают деньги за вас по услуге без карты. Девочке еще сказали, что операция не удалась и 2 раза так по кредитке сняли...

Может кому мои наблюдения помогут.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевела 100 грн., как же - что бы не забрали ноут по хорошей цене

сорі пані, але це класична схема загону оленів роздування неіснуючого попиту, можна посилати одразу таких продаванів.

точно так само з купою на ходу придуманих казкових історій про ломбарди\конфіскати\бла бла.

якщо назрівають озвучені продавцем мутнуваті схеми з Ощадбанком - посилати.

на рахунок задовбати звінками - стартовий пакет коштує в роздріб ~$1\шт, думаю тут все ясно.

раніше була трава зеленіша, ковбаса по 2.20 і тд.... :)

Якщо станом на сьогодні, лише на одному olx крутиться 8.5 млн оголошень, напевно більше шансів клюнути на шахрайство, аніж рік-два тому, ага?

п.с. неодноразово казав, супер ціна\халява\лапша на вуха - в людей відключає здоровий глузд і вміння подумати\аналізувати, ну що ж тоді, приходиться линяти на кровні і псувати собі нерви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...