Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, fedot сказал:

Позавчора спілкувався з товаришем, якого дуже поважаю. Він старше мене, він пройшов Афган. І сказав мені наступне:

 - ...я виходжу з позиції, якої притримується кацапстан, тобто - іхтамнєт. Цю позицію треба задекларувати на весь світ, прийняти її і акцентувати на ній увагу всього міжнародного суспільства - голосно і чітко....

-.... ми підходили до кишлаку, на пагорб виїжджав БТР чи БМП обладнаний "матюгальниками" і багаторазово проголошувалось "переконливе прохання" покинути кишлак, оскільки за 3 години буде зачистка. Через три години починала працювати арта, літаки, гелікоптери..Потім йшли ми...

 - ...втрати неминучі, але цю всю срань можна закінчити за місяць, поклавши 4-5 тисяч військових. І це значно розумніша для мене переспектива, ніж мати цю пухлину роками, а, можливо, й десятиліттями, і ВЖЕ лишивши там більше десяти тисяч життів....

Я відповів йому лише те, що треба мати яйця...

так то Афган, чужая страна, кишлаки и нафиг не сдались союзу, да и жители тоже. и чем закончилось? И сколько погибло потом в освобожденных кишлаках?

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

45 минут назад, fedot сказал:

Позавчора спілкувався з товаришем, якого дуже поважаю. Він старше мене, він пройшов Афган. І сказав мені наступне:

 - ...я виходжу з позиції, якої притримується кацапстан, тобто - іхтамнєт. Цю позицію треба задекларувати на весь світ, прийняти її і акцентувати на ній увагу всього міжнародного суспільства - голосно і чітко....

-.... ми підходили до кишлаку, на пагорб виїжджав БТР чи БМП обладнаний "матюгальниками" і багаторазово проголошувалось "переконливе прохання" покинути кишлак, оскільки за 3 години буде зачистка. Через три години починала працювати арта, літаки, гелікоптери..Потім йшли ми...

 - ...втрати неминучі, але цю всю срань можна закінчити за місяць, поклавши 4-5 тисяч військових. І це значно розумніша для мене переспектива, ніж мати цю пухлину роками, а, можливо, й десятиліттями, і ВЖЕ лишивши там більше десяти тисяч життів....

Я відповів йому лише те, що треба мати яйця...

В такому випадку ху*ло знову заведе регулярні війська. Вже проходили.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, fedot сказано:

...спілкувався з товаришем.... Він ... сказав мені наступне:

...поклавши 4-5 тисяч військових

1. може гарантувати, що не більше? сумніваюсь.

І як тільки ми почнемо там так воювати, як твій товариш в афгані, паРаша відкрито теж почне (читай мій попередні пост, варіант 1.1)

2. кого з своїх родичів ти, чи твій товариш готовий віддати в список цих "4-5 тисяч"?

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 - а хтось тобі взагалі якісь гарантії дає?

6 хвилин тому, jack74 сказано:

І як тільки ми почнемо там так воювати, як твій товариш в афгані, паРаша відкрито теж почне

гарнтуєш? Чи не факт?

2 - з моїх родичів - я. З його не знаю, хоч він сам там був. 

А хто кого "готовий" віддати зараз, коли "200" раз в день-два? Чи це норма?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fedot сказано:

гарнтуєш? Чи не факт?

що значить "не факт"? Вже проходили, взагалі то! Тут не я, хуйло гарантує

 

твій товариш, при всій повазі, не став генералом, я так розумію, і я дозволю собі сумніватись в його адекватній оцінці розміру можливих втрат (сухими словами). Там, в Афгані, проти совєтів воювали душмани, а штати відкрито ну ніяк не виступили б. А тут проти нас відкрито розпочне воювати паРаша, про що вони вже не раз говорили, і лише цього й чекають.

Тому тут потрібно добре зважити всі можливі наслідки і чи варті вони будуть тій ілюзорній меті...

 

6 хвилин тому, fedot сказано:

А хто кого "готовий" віддати зараз, коли "200" раз в день-два? Чи це норма?

ну так а я про що?!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

І як тільки ми почнемо там так воювати, як твій товариш в афгані, паРаша відкрито теж почне

навіть і відкрито не треба починати, арта буде діставати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще про миттєву нічну спецоперацію, щоб за одну ніч винищити всю верхівку лднр, я б ще послухав би, а от відкрито розпочати бойові дії - це лише й потрібно паРаші, і вони видадуть за "геноцид злочинної київської влади проти свого народу" і почнуть захищати своїх "рускоязычных" (для чого вони й закон змінювали, нагадаю тобі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

А тут проти нас відкрито розпочне воювати паРаша, про що вони вже не раз говорили, і лише цього й чекають.

ну не факт, що почне, але треба підібрати слушний момент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv Почне, можете не сумніватись. Для них це буде "опеєрация по прінуждєнію к міру". Згадайте Грузію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

@alexvvv Почне, можете не сумніватись. Для них це буде "опеєрация по прінуждєнію к міру". Згадайте Грузію

а ну так, стійте не провокуйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv Готові розпочати повномасштабну війну? Порахуйте шанси успішного проведення таких бойових дій! І що отримаєте в результаті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Порахуйте шанси успішного проведення таких бойових дій!

А як порахувати? Хто володіє інфою по армії? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ми тут сваримось?

що наша країна може протиставити?

ні тобі атомної зброї, ні тобі грошей на армію, рівним щотом НІЧОГО.

 

До тих пір, поки лікар, вчитель та правоохоронець буде думати де б то заробити якісь гроші на хліб, в цій державі ніколи толку не буде.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

До тих пір, поки лікар, вчитель та правоохоронець буде думати де б то заробити якісь гроші на хліб, в цій державі ніколи толку не буде.

якщо зайти сьогодні в якийсь розважальний заклад побухати, то щось не помітно що десь війна чи проблеми у вчителів. Про лікарів я промовчу, то окрема каста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

якщо зайти сьогодні в якийсь розважальний заклад побухати, то щось не помітно що десь війна чи проблеми у вчителів. Про лікарів я промовчу, то окрема каста. 

Подивись хто туди ходить в бари?

Якій контингент?

Або студенти яким батьки гроші дають, або середній менеджерський склад скажем це так.

Роботяг я щось не наблюдати які в бєльдік грають чи в кеглі.

 

В нас нема де заробляти гроші, мало фірм та компаній де можна отримати досвід. Я читаю наприклад в Києві по своїй спеціальності то там стільки вимог, що якщо рівняти Луцьк то це взагалі відстала дєрєвня в ІТ технологіях наприклад, я маю на увазі більшість наших фірм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

чи проблеми у вчителів.

кожен нормальний вчитель готує дітей до ЗНО і не жужжить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

кожен нормальний вчитель готує дітей до ЗНО і не жужжить

я не мав на увазі "шабашкі" тіпа переробітку для себе.

 

Нормальна робота має бути така, в 9:00 до 17:00, і все ти вже вдома. Займаєшся відпочинком.

А не думаєш де б то ще підшабашити. Значить вчителя спеціально нікуя не вчать щоб до них ходили на підготовчі курси скажем це так.

І яка ефективність вчителя який відфігачив зміну, а вечором ще когось там чомусь там вчить. Ніяка. Так само й лікаря, хоча з лікарями по іншому вони отримують більше досвіду, але коли тоді відпочивати. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

кожен нормальний вчитель готує дітей до ЗНО і не жужжить

ну тим більше 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MACCEN сказано:

 Значить вчителя спеціально нікуя не вчать щоб до них ходили на підготовчі курси скажем це так.

якось так...

 

ну і програма подебільному написана старичками-комуністами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MACCEN сказано:

В нас нема де заробляти гроші, мало фірм та компаній де можна отримати досвід. Я читаю наприклад в Києві по своїй спеціальності то там стільки вимог

Київ різношерстий, можна і по нашим можливостям працювати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Київ різношерстий, можна і по нашим можливостям працювати 

В нас?

На яку зарплату?

Тут вище не пригнеш ніяк, ну напркилад сисадміну більше 15 тисяч в Луцьку мало хто платить. І таких місць не так багато це точно.

Про 20-30 тисяч я мовчу. Хоча в Києві старт іде від 25 тисяч. і там можна досвіду більше отримати за той же самий період часу, бо більше фірм, вимог та досвіду.

 

Наприклад є адміни в Луцьку які все життя адмінять одну фірму з 30 компів, і вони знають на дуже низькому рівні адміністрування, тому що більших знань не потребувала ця фірма. А коли звільняються чи там фірма закрилась то вони в холоді, стільки років працював в банку а крім банківського софта нічого не шарить людина, і все ступорняк, а там платили 15 тисяч. а знань на рівні студента сучасного.

 

PS: Це я рівняю з тим з чим стикаюсь сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, alexvvv сказал:

А як порахувати? Хто володіє інфою по армії? 

@alexvvv

 

30 минут назад, MACCEN сказал:

що наша країна може протиставити?

ні тобі атомної зброї, ні тобі грошей на армію, рівним щотом НІЧОГО.

Доплюсуйте якість озброєнь, людський ресурс, та різну шкалу оцінки цінності людського життя в нас та ворога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Джерело: якась ватна сторінка в ВК. Цікаво чи правда?

Я не знайшов підтвердження. Шукав тут:

https://www.osce.org/uk/special-monitoring-mission-to-ukraine

Змінено користувачем sergkots
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...