Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

49 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ні, думку в статті озвучив  заступник командувача ООС генерал-майор Богдан Бондар , перейди за посиланням.

Бондар?Точно? Ну - тоді я питань не маю

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

4 часа назад, fedot сказал:

Тобто ти пропонуєш вірити Богдану, Разумкову і т.д.

Не кидайся у крайнощі бо це якось смішно виглядає. Там у ЗСУ мало військових, чи на Забродському, як на Пороху по його ж словах, все тримається? :) Богдан, Розумков і Ко. говорять те, що їм доповідають військові з передової і не треба тут ла-ла, бла-бла... ікони малювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, igorgame сказано:

Не кидайся у крайнощі бо це якось смішно виглядає. Там у ЗСУ мало військових, чи на Забродському, як на Пороху по його ж словах, все тримається? :) Богдан, Розумков і Ко. говорять те, що їм доповідають військові з передової і не треба тут ла-ла, бла-бла... ікони малювати!

Я не кидаюся в крайнощі. Я намагаюся мінімально аналізувати той фактаж, який мені доступний. І словам людей, які роками в цій війні приймають участь, бойових офіцерів, вірю значно більше, аніж тим білим комірцям, які з АК відстріляли 3 набої в 11-му класі на полігоні. Мова якраз не про Пороха, і ніхто не казав, що на Забродському все тримається - не перекручуй. Буду мати трішки більше часу, напишу теоретичний розвиток подій на цій ділянці - тоді подискутуємо.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.07.2019 в 12:55, fedot сказал:

Буду мати трішки більше часу, напишу теоретичний розвиток подій на цій ділянці - тоді подискутуємо.

Та чого вже тут дискутувати, може відразу з пропозиціями до Генштабу? :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І для чого був весь той цирк з "сюсюканням" перед ОБСЕ?...

Що далі робимо, "зебіли"? Відходимо ще на пару км, щоб не нервувати наших нових "співрозмовників"?...

 

Главный террорист "ЛНР" Леонид Пасечник заявил, что воспримет действия Украины по восстановлению моста в Станице Луганской как акт агрессии.

Об этом он написал у себя в Twitter, сообщает Цензор.НЕТ.

Так, Пасечник отметил, что любые действия по строительству нового моста в Станице Луганской украинской властью будут восприняты как акт агрессии и направлены на срыв разведения вооружений.

Также он заявил, что представители группировки "озвучат предложения в Минске". 

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж сприйму це як акт агресії по відношенню до податків, які я плачу в бюджет ! І які можна використати на більш корисні цілі...   А мости хай відбудовують тоді, коли там не залишиться жодної сволоти з "народних республік", і за податки, які сплатять в бюджет шановні громадяни тих самих республік, а не за мої !

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а ось Зєльцман і 300 млн собі на новий офіс знайшов)...

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что празднование Дня Независимости в этом году пройдет без военного парада. 300 млн гривен, которые могли бы пойти на его проведение, выплатят военнослужащим в виде премий.

Об этом глава государства заявил в обращении, опубликованном на его странице в Facebook.

"Хочу поделиться с вами нашей новой идеей. Обычно 24 августа на День Независимости Украины проходит военный парад. Такой помпезный и точно недешевый. Мне кажется, что в этом году лучше эти деньги выделить нашим героям. Нашим военным. И мы приняли решение выделить 300 млн гривен на премии всем нашим военным. Это солдаты срочной службы, это курсанты, сержанты, офицеры - все. И обязательно военные, которые выполняют задания в зоне проведения Операции объединенный сил. Но чествовать наших героев мы будем, праздновать День Независимости мы тоже будем. Но будет новый формат", - сказал Зеленский.

 

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Svityaz сказано:

Що далі робимо, "зебіли"? Відходимо ще на пару км, щоб не нервувати наших нових "співрозмовників"?...

а чому відійшли від ДАПу?

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

а чому відійшли від ДАПу?

Бо Потрошенко зливав Україну москалям.

Змінено користувачем Віталій СК
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Svityaz сказал:

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что празднование Дня Независимости в этом году пройдет без военного парада

Перша корисна справа. Правда використання цих коштів... Премію потратять. А можна, наприклад більше 300 двокімнатних квартир в новобудовах купити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Svityaz, а шо ж ти, неЗебіл, та й цитату якусь кацапську взяв? Зелень то українською це говорив! Ви ж так до його промов російською доковирювались!

І попередня твоя "цитатка" теж кацапською... Чи то таку методичку розіслали?

 

ПиСи: якщо ти не знаєш, як переключити ЦензорНет на солов'їну, то я підкажу - справа зверху є можливість обрати мову, натисни там "UA"

image.thumb.png.80965f5fe204cef42e81d0ed7b426340.png

і виглядало б тоді ось так:

Цитувати

 Параду на День Незалежності не буде. Гроші підуть солдатам, - Зеленський. 

Президент України Володимир Зеленський заявив, що святкування Дня Незалежності цього року буде без військового параду. 300 млн гривень, які могли б піти на його проведення, виплатять військовослужбовцям у вигляді премій.

Про це глава держави заявив у зверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Хочу поділитися з вами нашою новою ідеєю. Зазвичай 24 серпня на День Незалежності України відбувається військовий парад. Такий помпезний і точно недешевий. Мені здається, що цього року краще ці гроші виділити нашим героям. Нашим військовим. І ми вирішили виділити 300 млн гривень на премії всім нашим військовим. Це солдати строкової служби, це курсанти, сержанти, офіцери - всі. І обов'язково військові, які виконують завдання в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Але вшановувати наших героїв ми будемо, святкувати День Незалежності теж будемо. Але буде новий формат", - сказав Зеленський.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 4
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А можна, наприклад більше 300 двокімнатних квартир в новобудовах купити.

а може хлопцю з села нафіг не потрібна та квартира, яку ще й віддадуть невідомо кому. І строковику теж нічого не перепало б з тих квартир... А так - копійка у його власну кишеню.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна День Незалежності зробити робочим.

Це ж скільки грошей до бюджету буде.

 

Одного знайомого недавно призначили старшиною роти.

Так от він розказує про сьогоднішнє життя солдатів.

Дуже змістовне.

Особливо в контрактників.

Отримують 10000 ,і в силу безідейноств просто не знають ,що з ними робити.

Пянствують та кайфують.

От туди і 300000000 підуть.

  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Nokian сказано:

Одного знайомого недавно призначили старшиною роти. Так от він розказує про сьогоднішнє життя солдатів.

... Пянствують та кайфують. От туди і 300000000 підуть.

ну да, всі там алкаші, і контрактники, і строковики, нафіга їм гроші?! Проп'ють же все!

(це сарказм)

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, jack74 сказал:

ну да, всі там алкаші, і контрактники, і строковики, нафіга їм гроші?! Проп'ють же все!

И за чем их держать кроме линии фронта? Для парадов?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

@Svityaz, а шо ж ти, неЗебіл, та й цитату якусь кацапську взяв? Зелень то українською це говорив! Ви ж так до його промов російською доковирювались!

І попередня твоя "цитатка" теж кацапською... Чи то таку методичку розіслали?

 

ПиСи: якщо ти не знаєш, як переключити ЦензорНет на солов'їну, то я підкажу - справа зверху є можливість обрати мову, натисни там "UA"

image.thumb.png.80965f5fe204cef42e81d0ed7b426340.png

і виглядало б тоді ось так:

 

м-да, "зебілізм" - це діагноз...

на сайті Цензора новини в першу чергу з'являються на рос.мові, їхній український варіант викладається десь через півгодини-годину

коли я викладав цю новину українського перекладу ще просто не існувало

компренд, аміго?)

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вважаю чому взагалі премію мають отримати всі підряд військові ? День незалежності це що вже аналог дня армії ? Якщо вже вирішили зекономлені від параду гроші пустити на військових, то може треба відзначати преміями тих, хто на передку, хто відмітився вдалими діями, хто ризикує кожен день, а не всіх підряд хто дупу протирав в штабі ? Бо якщо всіх вітати, то вибачте, давайте і мені премію, для мене теж свято, і парад ніби проводиться не за кошти військових, а за кошти бюджету, який я наповнюю так само як і інші.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам настійливо підсовують замість ідеї жменю мідяків.

Формують стереотип,аби були продажними.

Бо проти ідейних в них сили нема.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Svityaz сказано:

на сайті Цензора новини в першу чергу з'являються на рос.мові, їхній український варіант викладається десь через півгодини-годину

Спойлер

image.png.9be5e230364edfecce7c199e921de88a.png

 

 

4 годин тому, Svityaz сказано:

м-да, "зебілізм" - це діагноз...

на сайті Цензора новини в першу чергу з'являються на рос.мові, їхній український варіант викладається десь через півгодини-годину

коли я викладав цю новину українського перекладу ще просто не існувало

компренд, аміго?)

серйозно?! "ше просто не існувало"?!

Спойлер

image.thumb.png.df5f9cee7c34e246af724ce97e157077.png

 

 

Шарій тобі "аміго", йому й можеш розповідати байки

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Афера с домиками для военных, которые представил Зеленский. В общем поузнавал я тут по поводу этих домиков.
Заказывала их (разработку и изготовление) национальная гвардия для проживания при охране второй-третей линии. Помните в 15 году строили вторую линию. Так вот там до сих пор нацгвардия ее охраняет. Как положено все УБДшники. Люди далекие от войны и от реалий, заказывали для людей далеких от войны. Но кто-то в МО решил охуенно прогнуться под ЗЕ и пролоббировал закупку этого технического чуда. В общем решили еще и показать это все человеку далекому от войны. Все ж после умывальников и печек в Станичке, поняли, что он нихера не понимает.
Для нормальной работы этого модуля нужно. 1. Электричество. В домике 1 кондер 2-2,5 кВт. Два обогревателя по 2 кВт (2х2 кВт = 4 кВт). И бойлер. Я не смог узнать мощность, но бойлер на 50 литров в среднем 1.5-2 кВт. 2. Вода. Емкости для хранения не предусмотрено. Вода нужна подключаемая и под давлением. То есть водопровод. 3. Яма. Для установки домика нужно под сортир и слив воды выкопать яму глубиной 3,5 метра. Потом это нужно откачивать и вывозить.
Вот это все добрище и отправили в 53 бригаду, приказав установить, чтобы можно было сделать красивую картинку.
А теперь представьте это все на первой линии. Начнем со света - его в 99 из 100 случаев на первой линии нет. Или тянут за пару километров волонтерские кабеля или генераторы. Для работы этого чуда нужно минимум генератор 5 кВт, а зимой все 7 кВт. А топливо? Кто-то считал топливо? А как его списывать?
Вода. Ее нет в 100 случаях из 100. Но какой-то могучий военачальник из МО сказал, что все херня - будем бить скважины.
Яма. Лопатой такую яму не выкопать. Нужна тяжелая техника. Очень тяжелая, потому что 3,5 метра это много. К этому добавится и сам домик. А теперь представьте на виду у боевиков куча техники копает яму и закапывает какой-то зеленый ящик. Сколько минут пройдет между тем, как заметят и первым разрывом мины? Да, думаю минуты две. А через 10 ударит ствольная артиллерия.
Если этот домик не закапывать, то это жестянка из УСБ или МДФ ни от чего не защищает. Еще какой-то военачальник предложил обложить по бокам габионами. А крышу? А тут проблема. Военачальник не подумал, что в крышу может прилететь 152 мм на фугасном заряде.
Вот такой вот домик выдало на-гора МО по дорученню президента за пару недель.
Помните мобильный психолого-диагностиеский комплекс? Так вот он уже почти два года не сделан. А знаете почему? Потому что их нужно всего 4-8 штук. На них денег не украсть и не распилить. А то что они стоят как это говно, которое подсунули Зеленскому, но решают проблему аватаров, суицидников и прочих категорий людей, которым нельзя служить, так это никого не интересует.
Эпоха бідності скінчилась. Они просто будут пиздить наши деньги.
И да, чуть не забыл. То в каком состоянии приехали эти домики в зону ООС - это тема отдельного поста. Пока могу сказать, что в нерабочем. На днях буду в 53 - пощупаю руками.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опанькі!

Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали російський танкер «NEYMA», який блокував українські військові кораблі в Керченській протоці. Про це 25 липня повідомляє прес-служба СБУ.
spacer.png

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Тепер треба готуватись до отвєткі

до ответки на ответку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже написали, що команда на кораблі вся нова і не приймала участь в блокуванні, і що всіх відпускають додому. Корабль лишають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...