Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, romanc сказано:

Так там в первую очередь надо вводить и создать законную базу для освобождения.

Е ні, там вільна економічна зона, де наші пізнесмени мають бізнес.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, paksivatova сказано:

а ви вже читали новину,що опублікували не той законопроект ,за який проголосували депутати,а той що подавав Порошенко?

і як розуміти ,що вступило в дію -ВС 60 днів вся Україна чи 30 днів на 10 областей?!

В Урядовому кур'єрі пояснили, коли опублікують закон про введення воєнного стану

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, zaHARE сказано:

Мій батько пішов в ліс назбирав своїми руками відро чорниці і прийшов на ринок продати. По якій ціні він продає її? Правильно по тій по якій всі торгують на ринку. Але ж вона йому тіпа дісталась на шару. Часом так покупці йому і говорять- "Барига,три шкури дереш!" А він каже - то я краще й не буду збирати, мені поїсти вистачить а те хай гниє. Тобто дешевше він продавати не буде-нема профіту.

Більшої хєрні написати фіг придумаєш. Ти , видно, такий же "економіст" як і твій батько.

1. Твого батька ніхто не заставляє іти збирати і продавати на ринку. Чи всеж заставляє?

2. Продавати він може і дешевше значно, якщо рахуватиме, що йому цього вистачить і він затратив збираючи її саме стільки. Але це вже називається демпінг і можуть перекупи лісом послати, а копнем вказати напрямок. Але то вже про фірми "прокладки".:)

3. Щодо профіту. Читай пунк 1 та 2. І він (профіт) не залежить від ціни чорниці на ринку в продаванів. Його профіт (якщо кількома словами) то все що вище від оплаченого місця на ринку (і то якщо він його оплатив). А чи вигідно йому  продавати за такею ціною це справа інша. І нєфіг на базарну ціну стрілки переводити. Аналогічно з видобутком власної нафти/газу, лише трішки складніше.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, b0rg сказал:

А тепер послухайте малята

 

Ну ситуація з тими катерами зараз реально схожа на геніальну многоходовочку... 

Особливо послухавши ті переговори кацапів. Тепер на конкретне ха-ха пробиває. Кацапи були в ахуї від розвитку подій... Пів дня ганяли три наших "корита", маючи наказ "заебашить их", а заїпавшись, відкрили вогонь, випустили дві ракети.. Спровокувати наших на стрільбу не вийшло. Як оказалось, в наших навіть боєкомплекта не було... блін, ржу... такі "круті", що самі з собою умудрилися влупилися і мають грандіозні пошкодження )).

 І зверніть увагу, яким доречним і вчасним є висвітлення отих  аудіо- і відеоматеріалів, які тепер явно не на руку кацапам

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Я бачу пояснення цього дуже просте - десь в ланцюжку "замовник-секретар-посередник-керівництво газетою-верстувальник" вийшов збій в ланці, десь гальманулось, і вийшло в друк те, що вийшло. З цього який напрошується висновок? - що текст вже був заготовлений і набраний завчасно, бо "замовники" були впевнені, що протиснуть саме перший варіант. Але довелось йти на компроміс (бо, виявляється, все ж демократія),  йти на поступки. От тепер залишається гадати, то який же реально указ почав діяти (може це все театр з начеб-то "помилковим") і яка ж, все ж таки, головна мета була введення цього ВС. В те, що це все "щоб бути готовими оперативно реагувати" я не вірю. Оперативно реагувати вже давним-давно потрібно було бути готовими і це можна (і потрібно!) було давно ввести, а не чекати такого слизького моменту "перед виборами".

Дай Бог, щоб ця "многоходовочка" дійсно була поочатково і щиро орієнтована проти Ху..ла, а не проти конкурентів за корито

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

Зі вчора, з моменту промови у ВР, слідкую за сайтом президента, щоб побачити новий Указ (чи скорегований старий) у відповідності з його усними поправками, і досі тиша... 

НареЕЕеешті!

Цитувати

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №392/2018

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні»

 

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні» (додається).

2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України П.ПОРОШЕНКО

26 листопада 2018 року

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Введено в дію

Указом Президента України

від 26 листопада 2018 року

№392/2018

 

РІШЕННЯ

Ради національної безпеки і оборони України

від 26 листопада 2018 року

Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні»

Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Пункт 3 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні», уведеного в дію Указом Президента України від 26 листопада 2018 року №390, викласти в такій редакції:

«3. Запропонувати Президентові України ввести з 14:00 26 листопада 2018 року воєнний стан в Україні строком на 30 діб – до 14:00 26 грудня 2018 року».

 

Секретар Ради національної безпеки і оборони України О.ТУРЧИНОВ

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такій редакціі на 30 днів

а як щодо територіі - 10 областей чи по всій державі?

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Basil сказал:

а ви можете мені пояснити такий пунктик

а як має бути по закону ?

 

Цитата

Сьогодні, 25 листопада, кораблі Військово-Морських Сил ЗС України у складі двох малих броньованих артилерійських катерів "Бердянськ" і "Нікополь" та рейдового буксиру "Яни Капу" здійснювали плановий перехід з порту Одеси до порту Маріуполь Азовського моря. Про намір здійснювати перехід заздалегідь було поінформовано відповідно до міжнародних норм з метою забезпечення безпеки судноплавства. Проте, всупереч Конвенції ООН з морського права та Договору між Україною та Російською Федерацією про співробітництво у використанні Азовського моря та Керченської протоки, прикордонні кораблі РФ - катер типу “Соболь”, пскр “Дон”, та катер типу “Мангуст”, мпк “Суздалец” здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України. Прикордонний корабель “Дон” здійснив таран нашого рейдового буксиру, в результаті якого пошкоджено головний двигун корабля, обшивку та леєрне огородження, втрачено рятувальний плотик. Диспетчерська служба окупантів відмовляється забезпечити право свободи судноплавства, гарантоване міжнародними угодами.

 

Диспетчерська служба мала дати добро ,підтвердити дозвіл на проходження чи ніяк не мала реагувати?

Бо з деяких статтей я зрозуміла , що відповідь наші мали би отримати

Не отримали іі,але все одно продовжували рух

 

Я ні в кому разі ні на що не натякаю і не виправдовую,хоча і вважаю ,що не спроста ті кораблі були направлені -

але з якоюсь метою

 

Змінено користувачем paksivatova
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, paksivatova сказано:

Не отримали іі,але все одно продовжували рух

Наскільки я розумію, рух під мостом їм було заблоковано сухогрузом. Вони постояли там якийсь час і повернули назад, в пункт виходу (тобто, під мостом вони так і не пройшли) І на зворотньому шляху були атаковані.

З моєї точки зору (я не знаю морського законодавства, відповідно - все далі сказане це мої припущення) диспетчерська вежа не має права не надати відповіді (будь-якої: дозвіл, відмова, зміна курсу, очікування) оскільки це становить загрозу для судноплавства. Це приблизно те ж саме, що і авіаційна диспетчерська аеропорту мовчить у відповідь на запит літака, який планує посадку.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, paksivatova сказал:

а ви можете мені пояснити такий пунктик

а як має бути по закону ?

 

 

Диспетчерська служба мала дати добро ,підтвердити дозвіл на проходження чи ніяк не мала реагувати?

Бо з деяких статтей я зрозуміла , що відповідь наші мали би отримати

Не отримали іі,але все одно продовжували рух

 

Я ні в кому разі ні на що не натякаю і не виправдовую,хоча і вважаю ,що не спроста ті кораблі були направлені -

але з якоюсь метою

 

Схоже на ситуацію з Іловайськми котлом, коли переговори ще велися на вищому рівні, а якийсь український генерал гандон вирішив виводити війська, які сам потім і кинув, коли зрозумів, що натворив.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:

 А куди мені діватись без газу? У нас один постачальник - іншого навіть в планах немає.

Нам же впарюють дорогий газ без ринку - просто є монополіст, що сказав ви будете платити таку то ціну. Альтернативи - іншого постачальника, іншого палива у людей немає. Тобто немає і ринку.

 Нафтогаз і Коболєв особисто якраз за те,щоб  прибрати монополію і відкрити ринок газу. Так як в інших країнах. Там розділено- є продавець газу, а є транспортна компанія яка цей газ доставляє споживачу. Тобто на ринок України мають зайти десятки компаній. Але є одне але- облгази(газзбути) які практично мають монополію(Продані Фірташу облгази отримали державні газорозподільні мережі на правах безкоштовної оренди.) і які ніким не контрольовані.

3 часа назад, sergkots сказал:

Далі теза про фірми прокладки - так якщо їх викинули то він має дешевшати а не дорожчати.


Їх не викинули. Читай вище. Десь я скидав розкладку по ціні на газ, з чого вона формується. То там значна  частка націнки якраз облгазів,яки отримують газ для населення за пільговою ціною,яку має компенсувати кабмін,але немає контролю чи не продають вони цей пільговий газ комерційним структурам. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, ig_rok сказал:

Ще про кліматичні умови нам розкажіть.Я погано географію знаю,то там газ для обігріву людей?Це десь за полярним колом?

неуважно читаєш,я про газ не писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, S30 сказал:

Більшої хєрні написати фіг придумаєш. Ти , видно, такий же "економіст" як і твій батько.

1. Твого батька ніхто не заставляє іти збирати і продавати на ринку. Чи всеж заставляє?

2. Продавати він може і дешевше значно, якщо рахуватиме, що йому цього вистачить і він затратив збираючи її саме стільки. Але це вже називається демпінг і можуть перекупи лісом послати, а копнем вказати напрямок. Але то вже про фірми "прокладки".:)

3. Щодо профіту. Читай пунк 1 та 2. І він (профіт) не залежить від ціни чорниці на ринку в продаванів. Його профіт (якщо кількома словами) то все що вище від оплаченого місця на ринку (і то якщо він його оплатив). А чи вигідно йому  продавати за такею ціною це справа інша. І нєфіг на базарну ціну стрілки переводити. Аналогічно з видобутком власної нафти/газу, лише трішки складніше.

       Ну да,ти б точно там би розібрався б . За скільки років Нафтогаз би в мінус вийшов?  Мабуть ще раніш ніж при юлі і янику.
Ще раз повторю-газ власного видобуткку на внутрішній ринок вже заходить за пільговою ціною,яку компенсовують з бюджету( з твоєї і моєї кишені, з моєї точно ,бо я офіційно працюю).
В Україні електроенергія 100% власного видобутку. Чому б її не продавати населенню по собівартості? 

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, paksivatova сказал:

а ви можете мені пояснити такий пунктик

а як має бути по закону ?

 

 

Диспетчерська служба мала дати добро ,підтвердити дозвіл на проходження чи ніяк не мала реагувати?

Бо з деяких статтей я зрозуміла , що відповідь наші мали би отримати

Не отримали іі,але все одно продовжували рух

 

Я ні в кому разі ні на що не натякаю і не виправдовую,хоча і вважаю ,що не спроста ті кораблі були направлені -

але з якоюсь метою

 

  Судячи з інфи,то їх атакували вже коли наші розвернулись назад.Можливо якраз тому,що не отримали підтвердження.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

       Ну да,ти б точно там би розібрався б . За скільки років Нафтогаз би в мінус вийшов?  Мабуть ще раніш ніж при юлі і янику.
Ще раз повторю-газ власного видобуткку на внутрішній ринок вже заходить за пільговою ціною,яку компенсовують з бюджету( з твоєї і моєї кишені, з моєї точно ,бо я офіційно працюю).
В Україні електроенергія 100% власного видобутку. Чому б її не продавати населенню по собівартості? 

а хто говорить по собівартості ?

я вище писала про газ,можна це сказати і про електроенергію -  з адекватною націнкою

такою,щоб люди могли з  середньостатичтичних зарплат та пенсій іх оплатити

бо коли половина украінців потребує субсидій - то це ганьба (на мою думку)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, zaHARE сказал:

  Судячи з інфи,то їх атакували вже коли наші розвернулись назад.Можливо якраз тому,що не отримали підтвердження.

 

Про намір здійснювати перехід заздалегідь було поінформовано відповідно до міжнародних норм

 

я так розумію,що кораблі були далеченько від місця Х  - бо заздалегідь інформували

 

Диспетчерська служба окупантів відмовляється забезпечити право свободи судноплавства, гарантоване міжнародними угодами

 

і як вони мали себе повести в такому разі ? згідно того ж законодавства,чи мали право без відповіді диспетчера продовжувати рух ?

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, paksivatova сказал:

а хто говорить по собівартості ?

я вище писала про газ,можна це сказати і про електроенергію -  з адекватною націнкою

такою,щоб люди могли з  середньостатичтичних зарплат та пенсій іх оплатити

бо коли половина украінців потребує субсидій - то це ганьба (на мою думку)

 

 Потрібно розділяти. Є ринкова ціна на енергоносії і є компенсатори соціально незахищеним громадянам.

 Ціна має бути ринкова і однакова для всіх. Компенсації мають бути монетизовані,прозорі і надаватись адресно, за зловживання чи неправдиві дані чи неспівпадіння доходів/витрат має бути кримінальна відповідальність( в мене є сусіди,які мають автомийку, 2 машини,2 квартири і субсидію). Постачальників має бути стільки,скільки вмістить ринок. Транспортну мережу повернути державі і надати в оренду на правильних умовах(модернізація,техумови і т.п.) і за ринкову ціну( можна з аукціону).
 Пропоную в цій темі  припинити обговорення економічних питань.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

Ну да,ти б точно там би розібрався б

Та куди мені до тебе.

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

В Україні електроенергія 100% власного видобутку. Чому б її не продавати населенню по собівартості? 

Не знаю, запитай в Ахметова. Заодне поясниш чому  для населення на внутрішньому ринку ціна дорожча ніж на продаж за кордон. Ти ж в економіці шариш.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

Та куди мені до тебе.

Не знаю, запитай в Ахметова. Заодне поясниш чому  для населення на внутрішньому ринку ціна дорожча ніж на продаж за кордон. Ти ж в економіці шариш.

Я тому й написав про електроенергію, бо не бачу цього гасла(знизити ціну на електрику в 2 рази) на білбордах, при тому що ми її не імпортуємо. Шось тільки про газ. Чи не тому що газу дохєра в заліссі ?  

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

  Явно не в двигун стріляли. І те чмо заліське в ООН каже,що "ми любім украінцев."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я тому й написав

Ти написав хєрню і пробуєш її виправдати.

Газу вистачає та і компенсувати можна електроенергією. Але от халепа, електроенергія, виявляється, не державна. Ну як би не власна. Це , як би тобі  доступними алегоріями пояснити, попрохав хитрий сусід у твого батька скористатися за пару гривень скважиною в літній сезон, котру пробурив і встановив лічильник твій батько за свої кревні і сусід "смокче" так, що дебету не вистачає і ще й по лічильнику твій фатер платить (бо сусід договір так уклав, що обєм не згадується жодним словом і перекрити краник ти йому теж не в змозі).

Але ти не переймайся. продовжуй далі строчити.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

  Явно не в двигун стріляли. І те чмо заліське в ООН каже,що "ми любім украінцев."

така вона, "братська" любов

17945_main.jpeg

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадується, як Ющенко прийшов до влади і як народ розказував, що хабарі на митниці зросли, бо митники боялись, що скоро їх всіх за хабарі розженуть. І як швидко перестали боятися. :(

 

47025840_2073223399406041_29826958432172

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...