Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Народ, ви про спойлери чули коли-небудь?!  Ше й МОДЕР! В мене монітор ледве не тріс від тих двох рож

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутати відверто заіпали. Засідання по факту так і не розпочалось. Ведуть кулуарні домовленості. Юлька та ляшко хочуть персональних гарантій? А якби зараз реально почався наступ москалів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, sergkots said:

А якби зараз реально почався наступ москалів?

 

То курс зріс би не на гривню, як сьогодні, а на десять як мінімум)

 

Після того, як гетьман вирішив скоротити тривалість війни вдвічі, не можу не погодитись з Нокіаном))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Цирк на дроті:

6 годин тому, jack74 сказано:

Хтось вірить в цей цирк?

во-во, і курс відразу почали гнати до "прогнозованого кабміном і закладеного в бюджет"

 

20 хвилин тому, sergkots сказано:

Депутати відверто заіпали. Засідання по факту так і не розпочалось. Ведуть кулуарні домовленості. Юлька та ляшко хочуть персональних гарантій? А якби зараз реально почався наступ москалів?

ти прикалуєшся?! Депутати тебе "заіпали"?! Це ДепутАти мають наступ москалів зупиняти своїми рішеннями?!! ДОБА вже пройшла з початку конфлікту! Вони РНБО зібрали аж на опівніч! хоча москалі таранили наш буксир ще близько 9-ї ранку, а в 19-й години вже поширювалась інформація про обстріл наших катерів і про поранених! П'ЯТЬ ГОДИН РНБО збиралось! І то, щоб показати телеглядачам шоу з анонсування воєнного часу..

Хто й мав приймати швидкі рішення, то явно не депутати зараз.

 

ПиСи: :) 

"Борг" як маленька ображена дитинка мене в знак дрібної мсті понамінусовуав мене в іншій темі :) @b0rg полегшало? добре

Можливо міг би просто запитати, за що я тобі тут три мінуси вліпив...? Ок. Два перших за "бляхарі - зрадойоби і воюють проти нас". Я, по вашому, "бляхар", хочеш мене якось обізвати? Ну то кажи прямо, а не отак "аба всєх і ні а ком канкрєтно", а третій за пост такої здоровенно фігні без спойлера. Ти ж модер, вроді як, мав би вже такі речі не допускати.

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Депутати відверто заіпали. Засідання по факту так і не розпочалось. Ведуть кулуарні домовленості. Юлька та ляшко хочуть персональних гарантій? А якби зараз реально почався наступ москалів?

Тож чоловік ясно вказав - 

images.jpg.2b4b863c8d455e5b047937e500813cde.jpg

 

 

 

Змінено користувачем iiron
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто так сильно переживає, що ВС не дасть їм сходити на вибори:

- а ви ходили на усі попередні вибори?

- не ходіть у московську церкву, не слухайте рузьку музику, не дивіться рузьких телеканалів, не сидіть у одноглазіках, не купуйте товари, виготовлені у мельдонії (їх валом зокрема у Ватсонсі), не купуйте товари під брендами, які належать компаніям з мельдонії, не вболівайте за мельдонських спортсменів і тоді не буде загрози приходу рузького міру, і не буде потреби платити військовий податок і ніхто не запроваджуватиме ВС.

 

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, b0rg сказал:

а тим часом Ощад остаточно переміг  у арбітражі щодо кримських активів, +1.3$ ярди на користь України

отак от кожен воює на своєму фронті, робить те що може, воює з зовнішнім ворогом, але на користь держави

 

Залишаю цю поважну аудиторію, можете бризкать і плюватись )

 

А трохи раніше Нафтогаз виграв суд у Газпрома.  І нафтогазівці отримали за це премію 46 млн.$. А Коболев свою частину  навіть перевів мамі в США. Правда Газпром  тих грошей Україні так не виплатив. Ну то  таке. :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ЗМІ вже починають "заспокоювати" (а в дійсності навпаки, нагнітають) народ, що з-за воєнного стану з курсом гривні нічого страшного не буде, що Яків Смолій запевнив, що різких стрибків валюти не буде, що банкіри підтвердили "готовність", вмикають пряму мову члена Ради Нацбанку, який вєщає "падіння системи вже такого не буде.. банківська система вже профіцитна" і т.д, а тим часом за день бакс підскочив на гривню... Це не різко, нє... От з 8-ми до 16 і на наступний день до 30 - то Даааа, то було різко, а от на гривню - народ, все в порядку

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха ха, після чорної пятниці  величезна сума виручки в рітейлерів у гривні.

Тепер вони  ( і я)  її поміняють по 29.

А за місяць НБУ  знову все зкупить по 28.

Геніально,як влада дозволяє робити гроші на рівному місці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Почалося в фейсбуку, як я вище і писав - нагонка паніки і заклики "всінамайдан":

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-менше трандіть! Збирайте рюкзаки (с) :)))

Змінено користувачем Профессиона́л
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian

тобто, те що й раніше, гривня просідала у понеділок після вихідних то недолік статистики, і зачекати хоч 2-3дні і купити по 28 аж ніяк не можна ?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна Розетка за годину продавала на 30  млн грн.

За тиждень   кілька міліардів грн, на всіх рітейлерів і і 50 міліардів вийде.

О як вовка смалять.

І ніякого податку не треба, і всі заплатять. ВСІ.

А заробить на цьому скачку дехто.

Найбільше той, хто про це знав.

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під НР доляра ріс ще і при янику (та і ющу) на 15-30коп, у співвідношені до курсу 7,90 це в районі 5% (пля, прям порохобот і відразу видно, що порах мені платить за пости).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УЕФА підтвердило, що матч  Ворскла- Арсенал Лондон відбудеться у ПОЛТАВІ, незважаючи на ,,військовий ,, стан.

Підчас якого масові заходи скасовуються.А також витрати бюджету (свіжоприйнятого) на війну збільшуються.

А МВФ не дає фінансування країнам, котрі перекроють бюджет. Але Україні дасть.

комедія, але для спекулянтів дуже  реальні гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

Одна Розетка за годину продавала на 30  млн грн.

За тиждень   кілька міліардів грн, на всіх рітейлерів і і 50 міліардів вийде.

О як вовка смалять.

І ніякого податку не треба, і всі заплатять. ВСІ.

А заробить на цьому скачку дехто.

Найбільше той, хто про це знав.

 

якщо вважати, що кожен покупець купував хоча б на 10 000грн, то це 3000 покупців в годину, 50 покупців в хвилину й майже 1 покупець в секунду, а скоріше за все, далеко не кожен купував на 10 000грн, то ці цифри ще прикольніші получаются )) Ддос атака якась получаєтся )))))))) Пєши ісчо )) особливо цікаво, звідки такі цифри вилізли, мабуть власник розетки на сповіді в батюшки нечаяно ляпнув ))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://ua.news/ua/u-chornu-p-yatnitsyu-internet-magazin-rozetka-b-ye-rekord-prodazhiv/

Про гроші я пишу завжди реальні речі.

До речі в Луцьку дехто в пятницю по міліону виручки мав.

Це вже я бачив на власні очі.

Змінено користувачем Nokian
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Nokian сказал:

https://ua.news/ua/u-chornu-p-yatnitsyu-internet-magazin-rozetka-b-ye-rekord-prodazhiv/

Про гроші я пишу завжди реальні речі.

Нагадай будь ласка, про фури з айфонами ти писав?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Nokian сказал:

а ну раз написано , значить інфа 146% правда))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Нагадай будь ласка, про фури з айфонами ти писав?

Я,і що,?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю привести тобі брокера, котрий це оформляв, аби потім якийсь невіглас  сказав скільки це відсотків правди?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю привести тобі брокера, котрий це оформляв, аби потім якийсь невіглас  сказав скільки це відсотків правди?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...