Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, halcogen сказано:

А нащо підписували? І що робити з тими, що вже давно працюють за кордоном? ДО речі ,майже всі мої знайомі з АТО плюнули на все це і зараз успішно працюють в Європі.

чувак, то тобі не на гражданці - хочеш підписуєш, хочеш ні... мені також таку вручили. зі штампом про вручення мобілізаційного припису. голубенька така..

Змінено користувачем Профессиона́л
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

13 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

 

Ну що, призабутий мем "Зняли з поїзда, відправили в Нацгвардію" знову стає актуальним

зараз уже з воза знімають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, halcogen сказано:

ДО речі ,майже всі мої знайомі з АТО плюнули на все це і зараз успішно працюють в Європі.

всі два ???

В мене військовий квиток лежить біля мене на столі з 2014 року.  І з того ж року я як можу допомагаю хлопцям, які не жаліються за субсидії, а єбошать ворогів. А ти думаєш лише як свою сраку пристроїти рівніше і без геморою. Перед тим, як питати в держави за те, що вона тобі винна - віддай для початку те, що винен ти.

  • +1 4
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого звідкісь знімати?

Біля Устилуга і Ягодина вже стоїть більше 500 (такі здається останні цифри по бляхарям-актівістам?) "добровольців". 

Їм навіть медкомісії проходити не треба буде: в такий холод цілий день на вулиці при 0 градусів... Однозначно "придатний"...

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, difoto сказал:

всі два ???

В мене військовий квиток лежить біля мене на столі з 2014 року.  І з того ж року я як можу допомагаю хлопцям, які не жаліються за субсидії, а єбошать ворогів. А ти , гандон, думаєш лише як свою сраку пристроїти рівніше і без геморою. Перед тим, як питати в держави за те, що вона тобі винна - віддай для початку те, що винен ти.

а хто вам сказав чи звідки ви взяли,що ви поступаєте правильно,а він-ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, paksivatova сказано:

а хто вам сказав чи звідки ви взяли,що ви поступаєте правильно,а він-ні?

а де я це казав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

а де я це казав?

ну написали

суті не міняє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Svityaz сказал:

Для чого звідкісь знімати?

Біля Устилуга і Ягодина вже стоїть більше 500 (такі здається останні цифри по бляхарям-актівістам?) "добровольців". 

Їм навіть медкомісії проходити не треба буде: в такий холод цілий день на вулиці при 0 градусів... Однозначно "придатний"...

 

отаких знатоків,як ви,треба самих перших відправляти

 

 тоді брати в компанію сина Порошенка та Ахметова,Луценка та Авакова,всіх інших можновладців - не встигли б і озирнутися,як би все вирішилося

А наразі,поки всі ці люди відірвані від реальності простого украінця.... 

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Ну, що?Многія літа царю-батюшці нашому Петру ПіночетуПорошенко!

статки якого виросли в 12 разів

майже 

от скажіть,у кого дохід за рік виріс хоча б в 5 разів?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во, я думаю чого немає старої пісні - а хай син порошенка воює кококо, а багатіє на війні кококо, аж в 12 разів кококо

:D

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, b0rg сказал:

во, я думаю чого немає старої пісні - а хай син порошенка воює кококо, а багатіє на війні кококо, аж в 12 разів кококо

:D

це не стара пісня

а дуже актуальна

хай покаже ,як любить Украіну 

не словом,а ділом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один @yu2007 щиро показав, чого він боїться. Інші ж мудрі за клавіатурами, лиш потім їх мами під автобус кидаються.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 minutes ago, b0rg said:

во, я думаю чого немає старої пісні - а хай син порошенка воює кококо, а багатіє на війні кококо, аж в 12 разів кококо

:D

Ти неуважно переглядав попередні сторінки. Там про дітей можновладців постив і @Профессиона́л, який таки побував там, на відміну від. 

 

З огляду на твої повчальні дописи нам, діточкам, цікаво було б послухати, як ти сам особисто боронив країну останні 5 років. Ну крім того, що посильно допомагав коломойському деребанити державні мільярди через приват (це так, припущення, бо ж прокуратора так вважає :)).

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тим часом Ощад остаточно переміг  у арбітражі щодо кримських активів, +1.3$ ярди на користь України

отак от кожен воює на своєму фронті, робить те що може, воює з зовнішнім ворогом, але на користь держави

 

а бляхарі, зродойоби і їм подібні - вони воють проти нас з вами. і тут згадуємо

images?q=tbn:ANd9GcQ1D4FcsUrhDoYXFX2eg42

 

Залишаю цю поважну аудиторію, можете бризкать і плюватись )

  • Ха-ха 1
  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

Ти неуважно переглядав попередні сторінки. Там про дітей можновладців постив і @Профессиона́л, який таки побував там, на відміну від. 

 

З огляду на твої повчальні дописи нам, діточкам, цікаво було б послухати, як ти сам особисто боронив країну останні 5 років. Ну крім того, що посильно допомагав коломойському деребанити державні мільярди через приват (це так, припущення, бо ж прокуратора так вважає :)).

Уважно я переглядав, просто ти допустив помилку. Чому ж на @Профессиона́лшвидко перестрибнув? Чи "на відміну від..." себе забув дописати?

 

І ти якраз в тему з "діточками", бо дуже сумно, що мені з неповними 30 роками і строковою службою в прикордонному загоні треба заспокоювати переляканого мужчину, якого лише сама думка про введення військового стану заставляє годинами виписувати на форумі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Fahrenheit said:

Один @yu2007 щиро показав, чого він боїться. Інші ж мудрі за клавіатурами, лиш потім їх мами під автобус кидаються.

Карамба, запам'ятай, боятись - не соромно. Хоча що мені боятися: живу не за пропискою, маю два закордонних і запасний аеродром в гейропі, прийняв хрещення в трьох різних сектах (може ще й обрізання зроблю для підстраховки), а з завтрашнього дня буду старатися обмежити свої пересування на вулиці і не з'являтися в місцях масових скупчень громадян. 

 

Така сувора правда життя. Зате не брешу не червоніючи про службу в прикордонному загоні і сьогоднішні відвідини військомату))) 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

цікаво, ти хоча б по теорії ймовірності, вгадаєш щось коли небуть :D:jeer:

Небуть  дурачьком.

Мова йде про СПРАВЖНЄ  військове положення, а не про  політичні  ігрища.

По теорії ймовірності  просте вгадування складає 50%.

Не знав?

Розусні слова не допоможуть тобі бути розумнішим, навіть здаватися ,і то не допоможуть.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, yu2007 said:

Карамба, запам'ятай, боятись - не соромно. Хоча що мені боятися: живу не за пропискою, маю два закордонних і запасний аеродром в гейропі, прийняв хрещення в трьох різних сектах (може ще й обрізання зроблю для підстраховки), а з завтрашнього дня буду старатися обмежити свої пересування на вулиці і не з'являтися в місцях масових скупчень громадян. 

 

Така сувора правда життя. Зате не брешу не червоніючи про службу в прикордонному загоні і сьогоднішні відвідини військомату))) 

Добавити нічого, лише порада почати вживати щось від шизофренії. Вона в тебе все більше прогресує (це на рахунок карамби, модери бачать ip - запитай в них інформацію).

 

Update. А ні, спитаю наостанок у всіх: не послав Порошенко синів, заникались депутати - хто ж тоді вас прикриватиме? Чи думаєте, що швидко за кордон зникнете? Не вийде.

Змінено користувачем Fahrenheit
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, b0rg сказано:

а тим часом Ощад остаточно переміг  у арбітражі щодо кримських активів, +1.3$ ярди на користь України

отак от кожен воює на своєму фронті, робить те що може, воює з зовнішнім ворогом, але на користь держави

 

а бляхарі, зродойоби і їм подібні - вони воють проти нас з вами. і тут згадуємо

images?q=tbn:ANd9GcQ1D4FcsUrhDoYXFX2eg42

 

Залишаю цю поважну аудиторію, можете бризкать і плюватись )

Риба гниє з голови.

Найбільші гниди сидять в парламенті.

І навіть не ховаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капітани наших МБАКів

 

Командир катера "Бердянськ" - 31-річний Роман Мокряк. До 2014 року служив на єдиному українському підводному човні "Запоріжжя" в Криму. Він не зрадив присягу і вийшов із Криму після окупації. У 2015-му жив на борту ракетного крейсера Прилуки в Одесі.

original.jpg

 

Катером "Нікополь" командує Богдан Небилиця. У 2014 році під час анексії Криму Небилиця навчався в Нахімовському училищі в Севастополі. І разом з іншими курсантами відмовився переходити на бік окупанта. Після закінчення училища в 2016 році служив на ракетному катері "Прилуки", а в 2017 році став командиром броньованого артилерійського катера "Нікополь". Найближчим часом офіцер мав прийняти командування одним з американських "Айлендів", переданих Україні.

original.jpg

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Nokian сказано:

Найбільші гниди сидять в парламенті.

І навіть не ховаються.

 

  • +1 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, b0rg сказано:

 

То ж ти вже уходив з теми)
 

 

Спойлер

wJaJVlryY1M.jpg

 

Змінено користувачем Dima4s
  • Ха-ха 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...