Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

20 хвилин тому, S30 сказано:

Ну, немає так немає. Я , так, поцікавився просто.

 

 ст. 8 Закону України "Про Національний банк України":

 

Відповідно до Конституції України основними завданнями Ради Національного банку є розроблення Основних засад грошово-кредитної політики та здійснення контролю за проведенням грошово-кредитної політики.

 

Рада Національного банку здійснює нагляд за системою внутрішнього контролю Національного банку

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

З РНБО складніше. РНБО при Президентові.

Ст 107 Конституції України 

РНБОУ координує і контролює діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.

Рішення РНБОУ вводяться в дію указами Президента України. Компетенція та функції РНБОУ визначаються законом.

 

тут уже треба дивитись які нею приймались рішення. Зокрема і щрдо скорочення армії

 

упд. по Закону має право розглядати такі питання, в тому числі і пропозицій щодо фінансування видатків на оборону

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм, а навіщо ти мені це все розписуєш?

Я десь сказав, що я цього не знаю чи не можу знайти сам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, S30 сказано:

Кхм, а навіщо ти мені це все розписуєш?

Я десь сказав, що я цього не знаю чи не можу знайти сам?

 

Є ще така річ як воєнна доктрина. Попередня була затверджена ще указом Президента у 2004 році і діяла до 2015р.

Чисельність ЗСУ затверджується ВРУ за поданням Президента.

Витрати на оборону розраховують МО, і подаються до Мінфіну для рощробки проекту Закону про Державний бюджет.

 

П.с. маєш факти про причетність рнбоу чи глави ради нбу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, rl72 сказано:

маєш факти про причетність рнбоу чи глави ради нбу ?

А з чого такий висновок? Є підстави  думати, що причетні?

Я просто поцікавився чому будучи на таких посадах не помічав цього раніше. От і все.

 

ПС Віталька, ну ти то куди зі своїми пятьма шекілями?:D

 

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталька сказано:

які всерівно потім заберу

Ну, я тебе не осуджую.

Кожен заробляє як вміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

А з чого такий висновок? Є підстави  думати, що причетні?

Я просто поцікавився чому будучи на таких посадах не помічав цього раніше. От і все.

 

Теоретично,  РНБОУ так. Бо є певні повноваження. Фактів немаю.

 

І ио лише в частині щодо  фінансування МО і збройних сил у проектах Законів про Держбюджет.

Стосовно майна, яке розпродувалось, це компетенція МО.

Рада НБУ - ні. 

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відбувся спуск на воду катера «Кентавр»

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА

 20 вересня 2018, 21:22

71147-1_large.jpg

 

У Києві в четвер, 20 вересня, відбувся спуск на воду ще одного десантно-штурмового катера Кентавр.

Про це повідомив прес-центр командування ВМС ЗС України, пише «Слово і Діло».

«Кентавр - це вже другий проект вітчизняних катерів, який був розроблений і побудований саме в незалежній Україні. Цей катер почав серію таких бойових одиниць, ми вже маємо два спущених на воду катери і очікуємо продовження», - заявив начальник штабу - перший заступник командувача Військово-Морських сил ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов.

Нові бойові одиниці побудовані на Київському суднобудівному заводі ЗАТ Завод Кузня на Рибальському на замовлення Міністерства оборони України для Військово-морських мил ЗС України.

Нагадаємо, 14 вересня в Києві відбулася урочиста церемонія спуску на воду першого десантно-штурмового катера Кентавр.

Також раніше уряд затвердив документи, за якими США передадуть Україні два патрульних катери класу Island.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Olexij Bobovnikov

 

Американские airborne и итальянская спецура. Приуныли немножк. 
Кто угодно приуныл бы, если бы спал-спал, а проснулся под стволами украинской десантуры. Ещё сильнее можно приуныть если знать что это был штаб их батальона. 
Да, с потрохами. Без единого выстрела.
Отличное начало активной фазы! 
От ВСУ с любовью))
#saberjunction

FB_IMG_1537533579915.jpg.4a5e4719d584eec88b3bbae89366e408.jpg

 

План навчань прийдеться міняти)

Прийшли "погані хлопці" (за умовами навчань) і поламали все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dashul1k сказано:

по украинским источникам в сети предварительное голосование выглядит так: у Юльки с Батькивщиной пальма первенства, следом за ней оппозиционерный блок, третьи - Ляшко и ко, потом Петя. Вот такие интересные выборы получатся. хотя если так посмотреть комментарии людей под разными статьями на полит-темы, то была бы возможность, Юля получила большинство дизлайков. как так?? статья с данными - заказуха..?!

Яким боком це, в темі війна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Яким боком це, в темі війна?

вибори, вонАи скрізь...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dmitry Tymchuk
5 год · 
Относительно успешных действий подразделений Объединенных сил в районе населенного пункта Золотое-5.

Российско-оккупационные войска, осуществляющие обстрелы позиций ОС, систематически, с целью недопущения ответного огня со стороны подразделений ВСУ, применяют тактику использования инфраструктуры населенных пунктов, в том числе тех, которые находятся в так называемой "серой зоне", прикрываясь местным населением.

Так, в последнее время (после взятия Объединенными силами под контроль населенного пункта Золотое-4) противник, используя северо-западную часть населенного пункта Золотое-5, которая находится в «серой зоне», значительно активизировал обстрелы позиций украинских войск в районе населенного пункта Золотое-4.

Для прекращения провокационных обстрелов, сохранения жизни и здоровья личного состава ОС и гражданского населения н.п. Золотое-4, по данным группы ИС, 19 сентября текущего года личный состав роты глубинной разведки из состава резерва Объединенных сил расширил зону ответственности ОС и занял новые позиции, взяв под свой контроль северо-западную окраину н.п.Золотое-5.

Слаженными действиями украинских воинов под командованием младшего лейтенанта Олега Ляденко было улучшено тактическое положение, образованы новые элементы боевого порядка, что в дальнейшем способствует оборудованию полноценной полосы обеспечения на данном участке местности. Также оккупанты более лишены возможности безнаказанно приближаться к позициям ОС и осуществлять обстрелы их позиций с близкой дистанции на данном участке.

Характерно, что местные жители (около 150 человек) встретили украинских воинов-освободителей лозунгами "Слава Украине!" и "Героям Слава!".

В результате проведенной операции Объединенными силами возвращено под контроль почти 40 га территории.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Кентавр». Рождение первого украинского десантно-штурмового катера

 

https://petrimazepa.com/kentavr_rozhdenie_pervogo_ukrainskogo_desantno_shturmovogo_katera

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші перекидають два кораблі з Одеси в Бердянськ ("Донбас" - пошуково-рятувальний корабель та "Корець" - морський буксир) через Керченську протоку.

Станом на 10.25 вони якраз підійшли до мосту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Svityaz сказано:

Наші перекидають два кораблі з Одеси в Бердянськ ("Донбас" - пошуково-рятувальний корабель та "Корець" - морський буксир) через Керченську протоку.

Станом на 10.25 вони якраз підійшли до мосту...

І що з того?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Svityaz сказано:

Наші перекидають два кораблі з Одеси в Бердянськ ("Донбас" - пошуково-рятувальний корабель та "Корець" - морський буксир) через Керченську протоку.

Станом на 10.25 вони якраз підійшли до мосту...

 

Цитувати

Оновлення 15:50

Українські військові кораблі пошуково-рятувальне судно A500 «Донбас» та морський буксир A830 «Корець» пройшли міст, що сполучає Таманський півострів та Крим (Кримський міст)

Оновлення 13:30

З порту Бердянську для зустрічі , пошуково-рятувального судна A500 «Донбас» та морського буксиру A830 «Корець» в напрямку Керченської переправи вирушили малі броньовані артилерійські катери P177 «Кременчук» та P178 «Лубни». Вони були доставлені до Бердянську на початку вересня та вже спущені на воду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, romanc сказано:

"подарок" под мостом оставили?

 

 

Цитувати

Оновлення 12:00

Літак розвідник Boeing RC-135V Військово-повітряних сил США з бортовим номером 64-14848 розпочав здійснення польотів поблизу Керченської протоки:

%D0%9B%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BA-%D1%80%D0 Літак розвідник RC135 в небі поблизу Керченської протоки

Boeing RC-135 — сімейство великих розвідувальних літаків, які використовуються ВПС США та Королівськими ВПС Великої Британії для збору, обробки та передавання розвідувальної інформації.

Польоти союзників здійснюються кожен день з моменту виходу наших кораблів з Одеси.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, case_l сказал:

І що з того?

Одеса-військова база- кораблі НАТО

Бердянськ-військова база-кораблі НАТО

Кораблі НАТО курс Одеса-Бердянськ-Одеса-Бердянськ-Одеса..............

  Та навіть якщо просто порвати мокшанські пукани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.09.2018 at 16:23, case_l сказано:

І що з того?

Выбор из плохого и очень плохого для Кремля

Давайте разбирать ситуацию по пунктам. Украина отправляет через Керченский пролив два корабля. Практически безоружные, но формально военные. Причём, согласно действующему договору от 2003 года, имеет на это полное право. У русских, по большому счёту, есть пять вариантов действий, причем каждый из вариантов предполагает изрядную долю негативных последствий.
https://www.liga.net/politics/opinion/udar-po-skrepam-pochemu-donbass-i-korets-idut-na-azov
 

Змінено користувачем justice777
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...