Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

пишуть що у вікно до типу міністра оборони денеере залетів якийсь шмель чи аглень.

жаль, але типу міністр живий. будем надіятись поки

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

 

12 минут назад, rl72 сказал:

пишуть що у вікно до типу міністра оборони денеере залетів якийсь шмель чи аглень.

жаль, але типу міністр живий. будем надіятись поки

  "Махнатий шмель...."))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, zaHARE сказано:

оптика для СВД,ремонт вертольотів,системи керування для ППО,авіапаливо,двигуни і т.д. Не так швидко в наших умовах заміниш.

не так "швидко"? А як швидко? Скільки часу потрібно? 4 роки мало? Це не космічний корабель видумувати з нуля. Це речі, технологія виготовлення яких давно відома, пропрацьована, лише купуй відповідне обладнання, наймай на перших порах спеціалістів, і виробляй. Ми не якесь там Конго, де "мавпи з гранатами", ми, все ж, науково-технологічна країна, котра в часи Совка виробляла не менше (якщо не більше) високотехнологічної продукції, так що підняти виробництво якихось там прицілів справа лише "політичної волі", як в нас заведено говорити. А системи керування, двигуни - це все ми робили і робим, лише трішки переорієнтуватись. Про ремонт вертольотів взагалі промовчу

А Білорусь не вчора стала "слизькою", щоб цей "розрив співпраці" став для нас несподіванкою. Лукашенко все своє існування намагається всидіти однією дупою на кількох стільцях, але (і це він вже неодноразово показував) якщо "великий брат" ставить йому питання вибору, то бацька завжди обирає сторону мордора. Тому ми мали бути давно готові до такого "розриву". Принаймні якщо не 4 роки тому, коли тут був повний бардак, то хоча б з того моменту, коли оголосили про спільні російсько-білоруські військові навчання.

 

ПиСи:

хоча якщо послухати великого полководця Кузьмука (тільки що почув це по 112-му), котрий як спеціаліст! компетентно заявив:

"5a7427811d14a_1.jpg.0b5b807aa84220f03ede67553773bdd7.jpg

Цитувати

Скажіть, може? наш укроборонпром випускати зброю сучасну, типу Джавелін, 5-го покоління, маючи основні фонди виробництва 2-го покоління??? 

Да у нас гаражна зборка! В гаражі, практично. Такого бути не може!"

5a742781e28c0_2.jpg.e1a61ab490796ee7349b47d05b167eba.jpg"

 

Все! Раз генерал сказав, то він-то точно знає!

 5a7427835d72f_3.jpg.bd059fd0c2d18b532611d00525771773.jpg

То з таким підходом звичайно! Куди ж нам! Де ж ми таке можемо!

 

А от якби його запитали, що то за "покоління виробництва?"

54.jpg.4bc829524bb687b62375c93533f62fbb.jpg

А це ж йому так "доклали", щоб попроще, щоб йому, танкісту, зрозуміло було! От він так і запам'ятав - не можемо, і крапка.

 

Кузьмук 4.jpg

Змінено користувачем jack74
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, jack74 сказано:

. Лукашенко все своє існування намагається всидіти однією дупою на кількох стільцях,

Та ми так само сидимо на двох стільцях і торгуємо з рашею.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, alexvvv сказано:

Та ми так само сидимо на двох стільцях і торгуємо з рашею.

і що? Це тут яким боком до того, що ми мали бути готові до розриву військової співпраці з Білоруссю?

Я охарактеризовував позицію Лукашенка, до якої ми мали б звикнути і мали б бути готовими, яка різниця, які ми? Чим це має змінити ситуацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, jack74 сказано:

і що? Це тут яким боком до того, що ми мали бути готові до розриву військової співпраці з Білоруссю?

Я охарактеризовував позицію Лукашенка, до якої ми мали б звикнути і мали б бути готовими, яка різниця, які ми? Чим це має змінити ситуацію?

Це я виправдовую не нас, а лукашенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я ж не Лукашенка обговорюю, а нас, нашу "боєготовність"... А Лукашенка нема необхідності виправдовувати, Лукашенко волєн бути собі яким хоче, це їхня справа, як до нас відноситись. Мене турбує те, як ми себе ведемо, а не Лукашенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жилой поселок Катериновка Луганской области наш !!!

Некоторое время назад ВСУ сделали всё тихо и спокойно.
Жители поселка снова вернулись в Украину.

Никаких нарушений. По Минским договоренностям - это все наше.

 

Юрий Мысягин Про Катериновку, как было.

ВСУ стояли перед самим поселком.

Да,в поселок заходили наши ДРГ, но и ДРГ террористов.
Теперь все, лавочка закрылась.
Весь поселок под полным контролем Украины.
Где теперь находятся наши передовые позиции, писать не стоит.
Но поселок теперь ВЕСЬ наш.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.02.2018 в 11:30, jack74 сказал:

Так я ж не Лукашенка обговорюю, а нас, нашу "боєготовність"... А Лукашенка нема необхідності виправдовувати, Лукашенко волєн бути собі яким хоче, це їхня справа, як до нас відноситись. Мене турбує те, як ми себе ведемо, а не Лукашенко.

23 роки просирання армії неможливо компенсувати за 3-4 роки. Хіба,якщо 50% бюджету гахнути. Хоча не тільки в бюджеті справа.Ще на верхівках армії купа  кузьмуковско-гриценковсько-лєбєдєвсько-тенюховських гнид-консерв. 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Лукашенко нам всю армію, всю оборонку зара тримає? Чи до чого ти сюди притягуєш оте "23 роки просирання армії неможливо компенсувати за 3-4 роки"?

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, jack74 сказал:

А Лукашенко нам всю армію, всю оборонку зара тримає? Чи до чого ти сюди притягуєш оте "23 роки просирання армії неможливо компенсувати за 3-4 роки"?

Ти спитав чоми ми досі все не робимо самі,я відповів. Запуск одного повного циклу виробництва(при умові наявності технології і складових елементів) займає роки,особливо в умовах саботажу.

Але я додам головне.Головне-це доцільність і  прибутковість. Будувати цілу лінію чи завод для виготовлення одиничних(сотня,тисяча) екземплярів економічно невигідно. Для прикладу,майже всі патронні заводи  в сусідніх країнах більшу частину року простоюють,крім тих,які переорієнтувались на спортивно-мисливську зброю.Якщо ми збудуємо патронний завод на заміну Луганському,то на це підуть мільярди державних коштів,але завантажити його на 100% не буде потреби. Тому більшу частину військового обладнання більшість країн робить в кооперації з приватними структурами. Але знову ж це питання до МО чи є від них такий запит до бізнесу? І чи є у нас бізнес,який зпроможний це виробляти?
   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого тут патронний завод і ПОВНИЙ цикл виробництва? Давай будемо не воду лити, а про якусь конкретику розмовляти. Що конкретно робила для нас Білорусь, що не можемо ми. Що такого "повного" вона виробляла, що нам потрібно будувати аж "цілу лінію чи завод"?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, jack74 сказал:

до чого тут патронний завод і ПОВНИЙ цикл виробництва? Давай будемо не воду лити, а про якусь конкретику розмовляти. Що конкретно робила для нас Білорусь, що не можемо ми. Що такого "повного" вона виробляла, що нам потрібно будувати аж "цілу лінію чи завод"?

 Я ж написав,патронний завод-  це приклад. Що робила Білорусь я написав вище.І також я написав,що у всьому світі для виробництва компонентів зброї(обслуговування техніки) працюють в кооперації з приватним бізнесом. Чи ведеться така робота в нас-я не знаю.Цілком можливо,що білоруській кооперації вже знайшли альтернативу. Я просто описав сам факт розриву Білоруссю військової співпраці.Зазвичай це робиться не просто так.Тому й написав,що дзвоник тревожний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

А Лукашенко нам всю армію, всю оборонку зара тримає? Чи до чого ти сюди притягуєш оте "23 роки просирання армії неможливо компенсувати за 3-4 роки"?

 Ти жартуєш? Чи тролиш? Думав,що пишу очевидні речі . Та боєготовність,яка є станом на зараз-фантастична в порівнянні з 2014 роком.Факт.І  все це при умові  саботажу. Але роботи ще вагон. І вона на раз-два не зробиться. Про те й мова,що всі хочуть на вже. Але так не буває.  І оборонка на раз-два не підтягнеться на потрібний рівень.Щоб швидко запрацювала кооперація з бізнесом потрібні відповідні закони. А при умові,що парламент голосує один день на тиждень,а то й на місяць,то до потрібних законів ми не скоро дійдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, zaHARE сказано:

І  все це при умові  саботажу.

А що там наша військова прокуратура - це ж їх парафія. Бо по новинах щось тихо на рахунок саботажу (точніше боротьби із ним).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Як це "для чого?" Це ж очевидно всім, хто більш-менш регулярно читає розділ "політика" - щоб вчергове обісрати конкурента сонцеликого хто-ще-крім-нього Петра Мальдівського, цього разу - Гриценка

 Після від'їзду Порошенка на Мальдівах відбувся військовий переворот

https://ua.censor.net.ua/news/3048536/pislya_vidyizdu_poroshenka_na_maldivah_vidbuvsya_viyiskovyyi_perevorot

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

Як це "для чого?" Це ж очевидно всім, хто більш-менш регулярно читає розділ "політика" - щоб вчергове обісрати конкурента сонцеликого хто-ще-крім-нього Петра Мальдівського, цього разу - Гриценка

 Не знаю хто ти,але якби ти був хоч трохи військовим,то знав би як цей  "полковник" розбазарив(продав) нерухоме майно МО і розвалював армію. І не може пояснити свої мільйони і нерухомість. Глянь в його декларацію.
Конкурент,ржунімагу.
В його партії є достойні і хороші люди,але він - нє.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

Не знаю хто ти,але якби ти був хоч трохи військовим,то знав би як цей  "полковник" розбазарив(продав) нерухоме майно МО і розвалював армію

А чому мовчить прокуратура?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

ні

 Прийом громадян у Генеральній прокуратурі України проводиться без попереднього запису щодня, крім вихідних.

 Адреса приймальні - 01011, м.Київ, вул. Різницька 13/15
 Телефон приймальні - 280-10-20 

   

Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом Генеральної прокуратури України
                                                                                                                                                                                                                                            
Генеральний прокурор України
четверта п’ятниця кожного місяця
Луценко Ю.В.
з 10 год. до 12 год.
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, jack74 сказано:

до чого тут патронний завод і ПОВНИЙ цикл виробництва?

До чого тут повний цикл виробництва патронів? Я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, d.u.a.l сказано:

Як це "для чого?" Це ж очевидно всім, хто більш-менш регулярно читає розділ "політика" - щоб вчергове обісрати конкурента сонцеликого хто-ще-крім-нього Петра Мальдівського, цього разу - Гриценка

 

та власне Гриценко й сам обсирається без нічиєї допомоги

 

Світлина від Богдана Карпенка.
Богдан КарпенкоСтежити
7 год · 
 

Даним скріном передаю вітання сімейству Гриценків, та працівникам їхнього видання. Як ви там у "Зеркало недели" писали? "Можно не разделять политические взгляды Андрея Портнова, но сложно сомневаться в его юридической компетентности", так? Їжте тепер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще трішки гумору від військових

 

Стоят разные военные - генералы, адмиралы у начальника генерального штаба, мнутся, ждут.
Уборщица ходит со шваброй, бубнит:
- Что вы тут собрались?
Кто- то отвечает за всех:
- Заслушивать нас будут....
Уборщица:
- То же мне, Евровидение...
Заслушивать.....Е**ть вас щас будут!!!!

Світлина від Гліба Бабіча.
 
 
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...