Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, rl72 сказано:

Кейс можеш знову писати свій смішний допис про ато

Скоріше кндр висадить людину на місяці ніж воно в так зване ато попаде.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

On 21.12.2017 at 08:48, difoto сказано:

що можеш виробляти, в т.ч. на експорт.

ага це як з оплотами, яких немає в армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.12.2017 at 01:25, Cherman сказано:

Саме цієї модифікації - не знаю. А, всього, БТР-4 вже має бути до сотні.

Це ті що в Іраці забракували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нова ракета це класно. По відео запуск був під кутом 450, це оптимальний кут для максимальної дальності? Я надіюсь, що твердопаливний заряд був мінімальної маси і бойова ракета зможе залетіти значно дальше за 70 км.

Не спец, але у Точки-у 120 км дальність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, sergkots сказано:

Нова ракета це класно. По відео запуск був під кутом 450, це оптимальний кут для максимальної дальності? Я надіюсь, що твердопаливний заряд був мінімальної маси і бойова ракета зможе залетіти значно дальше за 70 км.

Не спец, але у Точки-у 120 км дальність...

Для високоточної зброї знімають момент потрапляння у ціль. Для не дуже високоточної - показують момент запуску для піару так званої влади, типу як запуск ракет в кндр.

Змінено користувачем case_l
  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Для високоточної зброї знімають момент потрапляння у ціль. Для не дуже високоточної - показують момент запуску для піару так званої влади, типу як запуск ракет в кндр.

Раціональне зерно в цій думці є - якщо відомо куди впаде і де вибухне то чому б там не поставити автономну відеокамеру? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Раціональне зерно в цій думці є - якщо відомо куди впаде і де вибухне то чому б там не поставити автономну відеокамеру? 

всіх бажаючих з камерами познімати момент попадання, запрошують на наступний раз у точку цілі.

кейса з собою захопи) буде штативом

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

Для високоточної зброї знімають момент потрапляння у ціль. Для не дуже високоточної - показують момент запуску для піару так званої влади, типу як запуск ракет в кндр.

 

12 минут назад, sergkots сказал:

Раціональне зерно в цій думці є - якщо відомо куди впаде і де вибухне то чому б там не поставити автономну відеокамеру? 

 

Ось точно такі самі думки були у мене вчора, коли я дивився сюжети, нариті @rl72. Але промовчав, думав це і так зрозуміло. Запуск - воронки - радість начальників - групове фото. 

 

5 минут назад, rl72 сказал:

всіх бажаючих з камерами познімати момент попадання, запрошують на наступний раз у точку цілі.

кейса з собою зохопи)

 

Не потрібно йорнічати. Нічого нема складного поставити камери, навіть на відстані, біля тих точок, де стоїть ціль, з камерою там не потрібно сидіти. Вони ж знали, де предпологаєма ціль, вони ж там якісь таблички, орієнтири поставили. То в чому проблема?

 

Пс. Знову скажеш, що не захищаєш владу? Та ти відразу всім сумнівающімся "рот закриваєш". Пишеш всякі виправдання недолугі.

Змінено користувачем Юріч
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, тут уже більше двох років, в т.ч. і ти, пишуть про проплачених, порохоботів. Невже за цей час не можна хоч один пруф навести, що вони існують ще десь крім уяви зрадофілів?

Хоч який небудь скан/фото методики, платіжки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

@Юріч, тут уже більше двох років, в т.ч. і ти, пишуть про проплачених, порохоботів. Невже за цей час не можна хоч один пруф навести, що вони існують ще десь крім уяви зрадофілів?

Хоч який небудь скан/фото методики, платіжки ?

Невже за два роки чи навіть більше порохоботи не можуть надати громаді докази, що вони грошей не беруть, а просто іпануті чи за ідею?

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, rl72 сказал:

@Юріч, тут уже більше двох років, в т.ч. і ти, пишуть про проплачених, порохоботів. Невже за цей час не можна хоч один пруф навести, що вони існують ще десь крім уяви зрадофілів?

Хоч який небудь скан/фото методики, платіжки ?

 

Ага, ага :D. Ти багато бачив, щоб когось з влади улічіли в корупції, крадіжках в особо крупних і тому подібне, багато кого викрили і посадили? Та нема ніякої корупції, ніхто не краде, то все уява завістніків з народу.

"Ти сусліка бачиш? Ні. А він є". :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, тут уже більше двох років, в т.ч. і ти, пишуть про проплачених, порохоботів. Невже за цей час не можна хоч один пруф навести, що вони існують ще десь крім уяви зрадофілів?

Хоч який небудь скан/фото методики, платіжки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Невже за два роки чи навіть більше порохоботи не можуть надати громаді докази, що вони грошей не беруть, а просто іпануті чи за ідею?

Була б методичка чи платіжка - надав би. А так як можна надати те чого немає. Я не вмію такого на відміну від тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч, а на рахунок відео. Навіть ь якщо його надати, все рівно напишуть монтаж/відео не з того місця/не там і не тоді знято/то в північній Кореї знято

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 минуты назад, rl72 сказал:

Була б методичка чи платіжка - надав би. А так як можна надати те чого немає. Я не вмію такого на відміну від тебе

Бачиш і до тебе вже дійшло, що ми не можемо надати те, чого у нас немає. Це ж не нам методички шлють, а вам.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, rl72 сказано:

@Юріч, тут уже більше двох років, в т.ч. і ти, пишуть про проплачених, порохоботів. Невже за цей час не можна хоч один пруф навести, що вони існують ще десь крім уяви зрадофілів?

Хоч який небудь скан/фото методики, платіжки ?

Ну чому ж нема. Є. Он НАБУ обшуки в держфінмоніторингу провели. Викрили владу у тому, що вона незаконно конфіскувала гроші яника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

@Юріч, а на рахунок відео. Навіть ь якщо його надати, все рівно напишуть монтаж/відео не з того місця/не там і не тоді знято/то в північній Кореї знято

 

 

Ну тоді навіщо взагалі те відео було, що Бірюкова, що Турчинова? "Ракєта секретна, але я вам зараз все розкажу". Зробили - хвала, передали у військо, в АТО, досягнули успіху - тоді всім розповідаємо, хвалимся досягненням. А таке відео - це схоже більш на піар. Імхо.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.12.2017 at 12:45, nickel сказано:

 

Бачиш і до тебе вже дійшло, що ми не можемо надати те, чого у нас немає. Це ж не нам методички шлють, а вам.

Тобто, ти признався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

Тобто, ти признався, що піздюк

Ну якщо для тебе всі, хто немає методички - піздюки, то так я - піздюк, а ти - ні.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, rl72 сказал:

Була б методичка чи платіжка - надав би. А так як можна надати те чого немає. Я не вмію такого на відміну від тебе

 

Отже, ти також не можеш довести, що ти не "верблюд". Отже, ти також пізд@к?

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ну якщо для тебе всі, хто немає методички - піздюки, то так я - піздюк, а ти - ні.

Я , на відміну від тебе, не розповідав, що можу надати и те чого немаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Отже, ти також не можеш довести, що ти не "верблюд". Отже, ти також пізд@к?

А я не говорив ніколи, що я верблюд. Це ти і компашка таких  як ти утверджуєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

Я , на відміну від тебе, не розповідав, що можу надати и те чого немаю

Ну а тепер щоб не бути балаболом, покажи те що стверджуєш: де я розповідав, що можу щось надати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Ну а тепер щоб не бути балаболом, покажи те що стверджуєш: де я розповідав, що можу щось надати?

Читай своі повідомлення вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...