Перейти до змісту

Війна, ч 3 (дай Бог остання й переможна)


Рекомендовані повідомлення

Maxim Muzyka

2 год ·

Тимур Юлдашев.. Позывной "Тренер".. Тренер чемпионов, прошедший через пытки в застенках ЛНР и сбежавший.. Мы с тобой вместе прилетели на Саур-Могилу.. Вдвоём ехали на первую разведку.. Вместе штурмовали эту Шайтан-Гору.. Два тренера.. Ирония судьбы.. Гора забрала тебя к себе.. Покойся с миром, Воин..

10559678_341823042658424_4979881528347836037_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 18,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

...

Тепер виходить , якщо він признає використання військ --- пряма дорога до імпічменту . Звичайно , дума там в кишені вся , але ситуація виглядає так

ви хочете, щоб раша визнала, що вона воює з Україною???? Ви уявляєте, що після цього почнеться? Уявляєте, скільки людей поляже в перші ж дні, коли раша сама собі розв'яже руки???

Нам не потрібно, щоб раша визнавала війну. Нам потрібно швидко і масовано знищувати сили диверсантів! І показово! І потрібно, щоб в самій рашці почалися народні заворушення! Щоб сама раша забродила, як параша з дріжджами!

Схоже, що визнання офіційної війни нікому не треба, крім наших пацанів, які гинуть в оточенні.

не зрозумів твого сарказму... А якщо раша визнає, що вона воює з Україною, то пацани відразу вийдуть з оточення чи перестануть гинути???

Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Тепер виходить , якщо він признає використання військ --- пряма дорога до імпічменту . Звичайно , дума там в кишені вся , але ситуація виглядає так

ви хочете, щоб раша визнала, що вона воює з Україною???? Ви уявляєте, що після цього почнеться? Уявляєте, скільки людей поляже в перші ж дні, коли раша сама собі розв'яже руки???

Нам не потрібно, щоб раша визнавала війну. Нам потрібно швидко і масовано знищувати сили диверсантів! І показово! І потрібно, щоб в самій рашці почалися народні заворушення! Щоб сама раша забродила, як параша з дріжджами!

Схоже, що визнання офіційної війни нікому не треба, крім наших пацанів, які гинуть в оточенні.

не зрозумів твого сарказму... А якщо раша визнає, що вона воює з Україною, то пацани відразу вийдуть з оточення чи перестануть гинути???

Який сарказм? Чому міністерство оборони з таким трудом і бюрократією надає важке озброєння батальйонам? Чому ми не відповідаємо на обстріли з рашки? Під час війни точно би відповіли.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рузькіє своїх не бросают?

Деснатник-доброволец! Знай, что если ты случайно заедешь на территорию Украины, твой командующий скажет "В нашей воздушно-десантной бригаде потерь нет" Твоя жена передаст твой телефон другому человеку, который скажет, что это ты, а с креста на твоей могиле снимут табличку с твоим именем

Армия тебя бросит, сынок. Всегда.

Эту памятку я написал после войны в Грузии. Единственное, что добавил, это последний абзац. А так все по прежнему. Актуально как никогда.

Родина тебя бросит, сынок. Всегда.

Аркадий Бабченко

Мехнник-водитель! Знай, что если во время марша на вражеской территоррии твой танк сломается, тебя бросят. Армия уйдет вперед, в великие дали, выполнять приказ, а тебя оттолкают на обочину и оставят вместе с твоим танком.

Пехотинец! Знай, что если ты передвигаешься десантом на броне, и твой БТР сломается, тебя бросят. Ремонт бэтэра в поле около незачищенного села - твоя прямая обязанность.

Летчик! Знай, что если тебя собъют над вражеской территорией, тебя бросят. Твои поиски начнутся не раньше чем через несколько часов. А Министерство обороны до последнего будет отрицать факт того, что ты сбит.

Солдат! Знай, что если ты попал в плен, тебя бросят. А Комиссия по поиску военнопленных, интернированных и пропавших без вести будет расформирована приказом Президента В.В.Путина.

Деснатник! Знай, что если ты окажешься в окружении на ж.д вокзале или на высоте 776 под Улус-Кертом, тебя бросят. А твои Министр обороны скажет: "Мальчики умирали с улыбкой на устах."

Воин! Знай, что если ты погибнешь от попадания кумулятивной гранаты, и твое тело будет изуродовано, тебя бросят. 124-я Ростовская идентификационная лаборатория будет расформирована под мудрым правлением Президента В.В. Путина, а тебя захоронят на Богородском кладбище под табличкой "неизвестный."

Подводник! Знай, что если твоя лодка легла на грунт с развороченным первым отсеком на глубине сто метров, а от комингс-площадки до поверхности будет всего семдесят пять метров - семдесят, млять, пять метров - тебя один хер бросят. А твой Верховный главнокомандующий с ухмылкой скажет: "Она утонула."

Деснатник-доброволец! Знай, что если ты случайно заедешь на территорию Украины, твой командующий скажет "В нашей воздушно-десантной бригаде потерь нет" Твоя жена передаст твой телефон другому человеку, который скажет, что это ты, а с креста на твоей могиле снимут табличку с твоим именем

Армия тебя бросит, сынок. Всегда.

Эту памятку я написал после войны в Грузии. Единственное, что добавил, это последний абзац. А так все по прежнему. Актуально как никогда.

Родина тебя бросит, сынок. Всегда.

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдатские матери из России готовы ехать на Украину, забирать пленных солдат

http://rustelegraph.ru/news/2014-08-26/Soldatskie-materi-iz-Rossii-gotovy-ekhat-na-Ukrainu-zabirat-plennykh-soldat-17986/

Солдатские матери составили список из 400 убитых и раненых российских солдат

http://tvrain.ru/articles/komitet_soldatskih_materej_sostavil_spisok_iz_400_ranenyh_i_ubityh_rossijskih_soldat-374625/

Может хоть так что то изменится...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Ваш пост вже навіть кісєльов зможе цитувати
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

400. уйлу ще мало. а зомбомаса дальше дивиться кісільов тв

В России составлен список солдат, убитых и раненых на Донбассе

Спецтема: Сепаратизм на Юго-Востоке

27 августа 2014 | 16:33 2334 просмотра

Матери российских солдат, которые были убиты и ранены на Донбассе, составили поименный список. Такое заявление сделала председатель Комитета солдатских матерей в Ставропольском крае Людмила Богатенкова, передает телеканал «Дождь».

Богатенкова рассказала, что в списке значатся порядка 400 российских солдат, а сам список был составлен из разных источников в Вооруженных силах Российской Федерации.

В списке уже 400 российских солдат, раненых и убитых на Донбассе

Председатель Комитета говорит, что больше всего солдат из 19-й отдельной мотострелковой Воронежско-Шумленской Краснознаменной бригады орденов Суворова и Трудового Красного Знамени, 17-й отдельной гвардейской мотострелковой бригады в городе Шали и 8-й отдельной гвардейской мотострелковой бригады из чеченского Шатоя. Богатенкова уточняет, что есть и солдаты из других воинских частей.

Список погибших и раненых на востоке Украины российских солдат будет постоянно дополняться.

Источник: Новости Facenews - http://www.facenews.ua/news/2014/246433/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдатские матери из России готовы ехать на Украину, забирать пленных солдат

http://rustelegraph....h-soldat-17986/

фіг там,

Хуйло під видом матерів бойовиків знову зашле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

я теж за докази й факти, але як ти це собі представляєш ? Якщо ти на місці , в яке летять снаряди, то перше, що в тебе на думці, це забитись в будь яку щілину й залишитись живим, який там в дупу телефон й зйомки ? По друге, навіть якщо й ти безсмертний Дункан Макклауд й таки наважився знімати, то як ти напрямок стрільби привьяжеш до місцевості на відео ? Тобі на голову падають снаряди й все. Тільки ПІСЛЯ обстрілу можна вичислити, звідки по тобі стріляли й для цього треба орієнтуватись на місцевості, знати, що від тебе зліва, який населений пункт справа, спереді й ззаді й лише тоді , по уламках снарядів , направленості окремих воронок від вибухів, ти зможеш оприділити, звідки приблизно, по тобі стріляли. Як це все передати камерою з телефону ?

  • +1 7
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдатские матери из России готовы ехать на Украину, забирать пленных солдат

http://rustelegraph....h-soldat-17986/

фіг там,

Хуйло під видом матерів бойовиків знову зашле

Ну матеря если начнут бузить, мало ли что произойти может. Материнское сердце оно такое) каждая свое чадо до последнего защищать будет и срали они на ФСб и остальных.

Змінено користувачем drap
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдатские матери из России готовы ехать на Украину, забирать пленных солдат - тільки в обмін на наших.

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Пацани під час обстрілу на ходу вичисляти мають траєкторію, і чим дуж бігти знімати на відео, да ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Солдатские матери из России готовы ехать на Украину, забирать пленных солдат - тільки в обмін на наших.

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Пацани під час обстрілу на ходу вичисляти мають траєкторію, і чим дуж бігти знімати на відео, да ?

ну а взагалі політ снаряда гаубиці видно?

В мене таке враження, що ескалація конфлікту буде тільки наростати, поки рашка не лопне як мильна бульбашка, от тільки хуйло утне якусь капость в кінці.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

я теж за докази й факти, але як ти це собі представляєш ? Якщо ти на місці , в яке летять снаряди, то перше, що в тебе на думці, це забитись в будь яку щілину й залишитись живим, який там в дупу телефон й зйомки ? По друге, навіть якщо й ти безсмертний Дункан Макклауд й таки наважився знімати, то як ти напрямок стрільби привьяжеш до місцевості на відео ? Тобі на голову падають снаряди й все. Тільки ПІСЛЯ обстрілу можна вичислити, звідки по тобі стріляли й для цього треба орієнтуватись на місцевості, знати, що від тебе зліва, який населений пункт справа, спереді й ззаді й лише тоді , по уламках снарядів , направленості окремих воронок від вибухів, ти зможеш оприділити, звідки приблизно, по тобі стріляли. Як це все передати камерою з телефону ?

я теж це розумію, що коли на голову падають снаряди, то ні про який телефон думати не будеш, але ж стріляють не тільки по них, а й по сусідах... І вони теж не сидять в одному місці, можуть збоку здалеку це зняти... Справа ж не в тому,чи повірю в це Я (я й так в це вірю), а справа в тій же ІНФОРМАЦІЙНІЙ війні! Яку ми програємо (інформаційну)

jack74, раджу очі відкрити, таких відео тьма

всі відео, які стосуються бойових дій я бачив. Не бачив - не писав би. Хочеш відкрити мені очі - будь-ласка посилання (можеш в ПП, щоб не засерати тему) Змінено користувачем jack74
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Пропоную відкрити тему по збору коштів для jack74 та направити його для відеодокументування про політ снарядів Граду з росії, тоді ми всі точно в це повіримо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Пропоную відкрити тему по збору коштів для jack74 та направити його для відеодокументування про політ снарядів Граду з росії, тоді ми всі точно в це повіримо.

Може краще кошти волонтерам передати на потреби нашим хлопцям на передовій? - толку більше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж це розумію, що коли на голову падають снаряди, то ні про який телефон думати не будеш, але ж стріляють не тільки по них, а й по сусідах... І вони теж не сидять в одному місці, можуть збоку здалеку це зняти... Справа ж не в тому,чи повірю в це Я (я й так в це вірю), а справа в тій же ІНФОРМАЦІЙНІЙ війні! Яку ми програємо (інформаційну)

так всерівно будуть заперечувати москалі, я не я й хата не моя (с), щоб докладно все показати, треба робити постановку, як це робили москалі в Грузії, а інакше всерівно серед диму й пилюки нічого не видно й не докажеш. Таке враження, що ти навіть приблизно не представляєш, що таке артобстріл чи з *Граду*. Це те саме, що просити докази росту пьятидесятилітнього дуба, бо кожен день до нього приходиш, а він такий самий, а він тож росте

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украина готова принять второй российский "гумконвой" только на своих условиях, - МИД

Любые дальнейшие поставки гуманитарной помощи могут рассматриваться исключительно в случае выполнения четких и общих для всех условий.

Украина готова принять второй гуманитарный груз Российской Федерации для Донбасса, но только на своих условиях и после проведения соответствующих консультаций. Об этом на брифинге сообщил директор департамента информационной политики МИД Украины Евгений Перебийнис, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ЛІГАБізнесІнформ.

По словам Перебийниса, на встрече в Минске обсуждалось намерение российской стороны поставить в восточные регионы Украины второй конвой гуманитарной помощи. "Хотел бы отметить, что в ответ на ноту МИД России по этому вопросу мы обратили внимание российской стороны на тот факт, что во время предыдущей доставки Россией такой помощи она грубо нарушила международные правила и определенные национальным законодательством Украины процедуры, а также достигнутые ранее договоренности. В результате российские гуманитарные автомобили были незаконно перемещены через украинскую границу, без согласия и сопровождения представителей Международного комитета Красного Креста, а также без контроля представителей пограничного и таможенного контроля Украины", - сказал он.

В связи с этим, отметил Перебийнис, любые дальнейшие поставки гуманитарной помощи могут рассматриваться исключительно в случае выполнения четких и общих для всех условий: осуществление обязательного контроля украинскими пограничниками и таможенниками, передача груза Международному комитету Красного Креста, который с этого момента будет отвечать за его доставку, хранение и распределение.

"Кроме того, мы считаем, что решению о целесообразности направления российской гуманитарной помощи должны предшествовать результативные консультации при участии МККК, трехсторонней контактной группы и ОБСЕ с целью выяснения реальной необходимости в такой помощи, как по номенклатуре товаров, так и по их количеству, получение четких гарантий безопасности для гуманитарного груза и его сопровождающих на той части территории Украины, которая временно находится под контролем незаконных вооруженных формирований, а также согласование детального маршрута следования груза и модальности его сопровождения со стороны МККК", - отметил Перебийнис.

Он добавил, что с учетом этой позиции, консультации между всеми привлеченными сторонами и институтами будут проведены в ближайшее время.

Напомним, ранее более 200 российских грузовиков без надлежащего осмотра пересекли границу Украины в Луганской области, а менее чем через сутки вернулись на территорию России. Источник: http://censor.net.ua/n299882

Чи вже зовсім глузд втратили? Перший теж "на своїх умовах" пускали. І що вийшло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexvvv, ти знаєш, я не хочу звинувачувати в чомусь наших хлопців, але я вже давно писав - чому досі нема відеодоказів обстрілів з боку рашки???? Одна пізд...ж! В наш то час, коли ледве не кожен мобільник має камеру! НІ ОДНОГО ВІДЕО! Чому??? Як так? І це за три-чотири місяці таких обстрілів! Знаходиться купа свідків, які знімають падаючий літак чи метеорит, а обстріли, які робляться щодня, ну ні один не зміг зняти?!!! Хоч би навіть в поганій якості! Чому? От це наводить на сумніви

Пропоную відкрити тему по збору коштів для jack74 та направити його для відеодокументування про політ снарядів Граду з росії, тоді ми всі точно в це повіримо.

Може краще кошти волонтерам передати на потреби нашим хлопцям на передовій? - толку більше буде.

Це жарт, але людина коли хоче від когось щось вимагати повинна розуміти, що і від неї можуть щось вимагати. В "зону АТО" їдуть тільки добровольці Герої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, постановки? та хай навіть так! Війна - то є війна! Хоч навіть і інформаційна!

А на рахунок пилу і "нічого не видно" - в москалів вдалося зняти обстріл своїх же градів нашої території?! Отож бо! І це єдине відео, варте уваги з даної тематики. А більше протиставити кацапні (в форумних перепалках з намаганням їх просвітлити) ми ніц не маємо, нажаль.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...