Перейти до змісту

Канал FOOTBALL український в HD.


Рекомендовані повідомлення

Добавлен канал ТРК Футбол 1 HD с спутника Astra 5.0°E частота 12130 V 27500 канал идет в пакете XTRA TV

http://pro-dw.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

поки не шариться

не зовсім вірна інформація. з березня місяця певний пакет у котрому ці канали нормально розшарено і стабільно працюють. просто далеко не всі сервери мають відповідне обладнання і до тюнера існують певні вимоги. інформацію про сервер писати не буду, інтернет і форуми вам в поміч. просто констатація факту. сам полюбляю дивитися ці канали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Украинский провайдер спутникового телевидения Xtra TV (компания Digital Screens, «Медиа Группа Украина») запускает трансляции футбола в HD-качестве.

http://footballua.tv/news/channel/29571--futbol-1-ta-futbol-2-v-hd-jakosti-na-xtra-tv/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Vitaliy L сказал:

Украинский провайдер спутникового телевидения Xtra TV (компания Digital Screens, «Медиа Группа Украина») запускает трансляции футбола в HD-качестве.

http://footballua.tv/news/channel/29571--futbol-1-ta-futbol-2-v-hd-jakosti-na-xtra-tv/

 

Немає на цій частоті ніяких каналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Alexander Lucky:) сказано:

Немає на цій частоті ніяких каналів.

Є, сьогодні якраз налаштовував Xtra TV пакет футбол хд. На цій частоті канали Футбол 1 хд, Футбол2 хд, Україна хд, Інгліш клаб хд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Lisovic сказал:

сьогодні якраз налаштовував Xtra TV

Xtra налаштовували по шарінгу чи по їхній схемі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.08.2014 at 19:35, yura-patriot сказал:

FOOTBALL1, або 2 в HD якості?

Вони-то є, але у тюнер треба ставити плагін Oscam, а він не у всі тюнери ставиться. Да і хитрож... там настройка того плагіна. Але при всіх за і проти і якщо є НТВ+ то слухати наших коментаторів на Футболах то самогубство :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, ForZa сказано:

Xtra налаштовували по шарінгу чи по їхній схемі?

Офіційна карта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Вони-то є, але у тюнер треба ставити плагін Oscam, а він не у всі тюнери ставиться. Да і хитрож... там настройка того плагіна.

Ага, я так і думав і до речі вже в якійсь темі ми це "мусолили", і вродь до того і зійшлося на рахунок плагінів я маю наувазі.Перше,що не для всіх підходять,а друге,що якщо і стає то глючить,кароч треба пробувати,але в принципі є  "МАТЧ! ФУТБОЛ 1,2,3" (HD) то певно і не треба рипатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

є  "МАТЧ! ФУТБОЛ 1,2,3" (HD) то певно і не треба рипатися

100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

Ага, я так і думав і до речі вже в якійсь темі ми це "мусолили", і вродь до того і зійшлося на рахунок плагінів я маю наувазі.Перше,що не для всіх підходять,а друге,що якщо і стає то глючить,кароч треба пробувати,але в принципі є  "МАТЧ! ФУТБОЛ 1,2,3" (HD) то певно і не треба рипатися.

Не треба ніякого плагіна. Все залежить від шародавця. В мене на Ортоні 405р оба канали Футбол'а в ХД працюють на СССАМ з пакету ХтраТВ безкоштовно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футбол 1 і Футбол 2 можна дивитись хіба як Україна буде грати. Бо в наших коментаторів якісь проблеми з вимовою прізвищ гравців інших країн, вони їх якось по своєму називають, що страшенно ріже вуха і дивитись футбол відпадає бажання. Тому однозначно на Євро всі матчі по МАТЧ! ФУТБОЛ 1,2,3" (HD) буду дивитись, а матчі нашої збірної можливо з нашими коментаторами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vaz75 сказал:

Все залежить від шародавця

А таке не читали: "Просмотр пакета Xtra TV на ресивераx Openbox HD и Skyway HD рекомендован на эмуляторе Xcam, на MGcamd пакет работать не будет. Для ресиверов Dreambox 500, 7000, 7020 (Enigma 1) рекомендован Oscam.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, igorgame сказал:

А таке не читали: "Просмотр пакета Xtra TV на ресивераx Openbox HD и Skyway HD рекомендован на эмуляторе Xcam, на MGcamd пакет работать не будет. Для ресиверов Dreambox 500, 7000, 7020 (Enigma 1) рекомендован Oscam.

Де я мав таке читати?

Перевірив MGcamd - працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Orfey said:

канали Футбол 1,2 не будуть транслювати матчі Української збірної

Справді?

http://football.ua/countrieselse/201424-evro-2016-pokazhut-kanaly-ukrayna-futbol-y-futbol.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Orfey сказано:

канали Футбол 1,2 не будуть транслювати матчі Української збірної

8 годин тому, yucore сказано:

Частину матчів будуть транслювати в лайв режимі, частину в записі, але матчі нашої збірної в лайв режимі не будуть транслювати 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...