Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

post-11567-0-93799000-1443365100_thumb.jpost-11567-0-46906600-1443365110_thumb.jpost-11567-0-51309600-1443365143_thumb.jpost-11567-0-32273800-1443365157_thumb.j

я сьогодні вже вкотре поїхав за трофеями. і кожен раз щось рибалка все гірша і гірша. місцеві казали що вчора й позавчора клювало нормально. в нас то точно. ловили на все, коли усвідомили що риба відправила нас в ігнор, налягли на вертушки - на них і повелись кілька матросів. дивно, і погода була щуча. не наш день. хоча рибалка відбулась.

задобрив водойму третім мепсом і куском спінінга, надіюсь на хороші улови на наступних рибалках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

post-11567-0-93799000-1443365100_thumb.jpost-11567-0-46906600-1443365110_thumb.jpost-11567-0-51309600-1443365143_thumb.jpost-11567-0-32273800-1443365157_thumb.j

я сьогодні вже вкотре поїхав за трофеями. і кожен раз щось рибалка все гірша і гірша. місцеві казали що вчора й позавчора клювало нормально. в нас то точно. ловили на все, коли усвідомили що риба відправила нас в ігнор, налягли на вертушки - на них і повелись кілька матросів. дивно, і погода була щуча. не наш день. хоча рибалка відбулась.

задобрив водойму третім мепсом і куском спінінга, надіюсь на хороші улови на наступних рибалках

предлагаю шановний змінити місце рибалки або підношену деталь між спінінгом і чоботами і тоді буде кльов :0165:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-93799000-1443365100_thumb.jpost-11567-0-46906600-1443365110_thumb.jpost-11567-0-51309600-1443365143_thumb.jpost-11567-0-32273800-1443365157_thumb.j

я сьогодні вже вкотре поїхав за трофеями. і кожен раз щось рибалка все гірша і гірша. місцеві казали що вчора й позавчора клювало нормально. в нас то точно. ловили на все, коли усвідомили що риба відправила нас в ігнор, налягли на вертушки - на них і повелись кілька матросів. дивно, і погода була щуча. не наш день. хоча рибалка відбулась.

задобрив водойму третім мепсом і куском спінінга, надіюсь на хороші улови на наступних рибалках

предлагаю шановний змінити місце рибалки або підношену деталь між спінінгом і чоботами і тоді буде кльов :0165:

можливо. але знаю "підношену деталь", яка профукала верхню частину механізму :_05: . чи ти так до нептуна підлизуєшся? :0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-93799000-1443365100_thumb.jpost-11567-0-46906600-1443365110_thumb.jpost-11567-0-51309600-1443365143_thumb.jpost-11567-0-32273800-1443365157_thumb.j

я сьогодні вже вкотре поїхав за трофеями. і кожен раз щось рибалка все гірша і гірша. місцеві казали що вчора й позавчора клювало нормально. в нас то точно. ловили на все, коли усвідомили що риба відправила нас в ігнор, налягли на вертушки - на них і повелись кілька матросів. дивно, і погода була щуча. не наш день. хоча рибалка відбулась.

задобрив водойму третім мепсом і куском спінінга, надіюсь на хороші улови на наступних рибалках

предлагаю шановний змінити місце рибалки або підношену деталь між спінінгом і чоботами і тоді буде кльов :0165:

можливо. але знаю "підношену деталь", яка профукала верхню частину механізму :_05: . чи ти так до нептуна підлизуєшся? :0031:

ні то просто верхня частина механізму вже зносилась
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поїхав я на хрінники в суботу зранечку, на березі попив кавки, накачав човника, позбирав удочки, якраз розвиднілося.

трошки мене смущало те, що попав не туди куди хотів. але бачу коряжніки є русло є. думаю буду пробувати.

погодка була то шо нада. бачу мальок ганяє. це вже добре.

починаю з вертух, хвилин з 15 галякі. один удар один заводить до зілля, зацеп, зход.

шо за херня мальок ганяє покльовок нема.

ставлю попера заброс вдоль коряжніка, другий-третій, на п’ятий такий вихід, спін в дугу, ху@сє, думаю щука, підвожу до лодки окунь.

так вдовбав, що всі сусідні човни пообертались. а на попер покльовки з таким вибросом адреналіна що ойойой.

кароче трофей, поки що рекорд мій по окуню 640гр. за два роки ловлі спіном.

ну мля думаю буде рибалка, ага, до обіду ще з 5 на палець і всьо.

мужикі тоже по галяках.

мальок брав на маньячку білу, і щоб на кіслоту нічого зловив я був здивований.

ставив воблерки, зілля збирає, потім впирався троха в колібло тоже понулях.

і весь час відчував, чого я туди не поїхав.....

якось так.

post-1436-0-68039800-1443429241_thumb.jp

post-1436-0-98583600-1443429253_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рома сьогодні спінінгував пів дня - одні пістони, а його колега ловив плотву на руслі, така що в ширину долоні, грам під 300, + козлик пів кіло. улов більше 4 кг. на пшеницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в десятій говорив з ромою, навіть не ловить спінінгом, але плотва теж не брала так як вчора, спінінгісти метаються без толку.

спростовуйте рибацюги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повернулися хлопаки. рома голяк - з десяток пліток, інший екіпаж зо 3 кг плотви на двох. активності хижака не засікли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

були в боремлі до обіду. я в шоці. риб зі мною зовсім не дружив.не зловив на спінінг жодного хвоста, хоча дрібний окунь доганяв джакала й мегабаса біля човна.хлопаки на двох взяли 5 зелених. я то зловив 2 пістони на балду. бачив чел виходив на берег з двома зубатими. телефонував знайомим в липу - вони зловили кілька шнурків на дорожку. казали що люди ловили щук, хтось взяв трохи зелених на рачків. від кількох чув що риба скотилась по руслу в сторону гесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не захотів скласти компанію, поїхав сам на Хрінники.

по дорозі їхав, мишка дорогу перебігла, ну думаю всьо, кльовом забезпечений

накачався зібрався поплів.

став по карягах спочатку галякі, пішов під берег на сторону без вітру, на попера мальок вийшов, ну вибачай, перша риба береться

через хв 5-10 ставлю вертуху кіслотну, вилітає десь на грам 500. оооо, пішов кльов думаю,

і відразу біля мене чувак, біля коряг, бере щуку. ну така десь полторашка.

і обрізало, думаю нада десь до палок вибиратися.

вибрався, обірвав мепса останього кіслотного, добре хоч воблера достав, зато зрозумів що потрібно в відцепі доробити.

під обід дивлюся чувак щось соває навколо лодки, сижу наблюдаю, витаскує щуку, ну хароша кіль на 5.

але закинув дальше і поплив, поняв, на тролінг.

проаналізувавши ті щуки що я бачив, де були зловлені, шукаю місце.

знайшов щось підходяще, перебираю арсенал по зубатій.

воблера мовчали, ставлю колібалку, перший заброс, удар, цука спін в дугу, не часто бачу катану такою зігнутою,

підвожу до човна, тільки мля підсак наготував, бздинь......пака

йоклмн, сижу, курю))) через хв10 мужик за метрів 100 виймає щупака, жаба душить це пі*дец

кидаю далі, проходить хв 15, знову удар, спуск фрікциона, і знову бздинь, я в шоке, сижу знову курю)))

а цей чувак знову суне щупака в підсак. і мене "переповнюють емоції"

проходить ще хвилин з 15, єсть, суну , впирається, водить вправо-вліво, підвожу, дивлюся лящ на кілошку.

думаю хоть так, емоції попускають))

ще пару забросів тішина, ставлю саму велику колібалку яка в мене є.

знову перший заброс, і вот воно, спін з рук втікає, човна крутить, який це кайф))))

резутьтат: новий особистий рекорд по окуню 1380грам!!! Карл 1380грамм!!!

рибалка прикольна вийшла, хоча 4 штучки в загальному, але ТРОФЕЙ :0155:

всім НХНЛ!

post-1436-0-26619900-1445240064_thumb.jp

post-1436-0-47092000-1445240075_thumb.jp

post-1436-0-10890700-1445240115_thumb.jp

post-1436-0-89676200-1445240130_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також вчора були з колегою в Хрінниках, ловили в районі Мотора. човників відносно мало було, щоб хто що зловив не бачив, розпитував, також ніхто нічим похвалитись не міг. знайшов свого риба на мілині в закоулку біля мотора (хто був той зрозуміє), хижака там виявилось багато, видно пас малька що грівся, адже там із-за лісу не було хвилі і вода добре прогрівалась. але.... трави забагато, "залізо" тонуло та зацепи. попер не працював. плавучий воблер, і проводка пораненої рибки під поверхнею саме те, другий закид і 300 гр на гачку, через пару закидів ріплей )) знов але... риб полохливий дуже, вода прозора, треба підкрадатись обережно, колега побачив шо жара пішла у менеі також вирішив фортуну випробувати.... гріб по звичці по сільськи, не соромився веслами лопотіти по воді від душі, потім якорем лупанути, і бляхою давай траву човпсти... на тому і по рибалці. я в сторону, він за мною. якось не зручно було його на х"" послати. подумав дружні відносини важливіші за хвоста риб"ячого. на глубені не працювало нічого: вертушки, бляхи різні, силікон копито, рачок, п"явка, різні за кольором та моделлю воблера, джиг. рибка грала біля берега в траві. по дорозі до Луцька, біля третьої години, як повертались, заїхали на невеликий ставочок, там власник сітками збирав урожай, карасика взяв він добре і гарного, але в сітку біля берега, та що була по центру водойми так пустою і лишилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також вчора були з колегою в Хрінниках, ловили в районі Мотора. знайшов свого риба на мілині в закоулку біля мотора (хто був той зрозуміє),

знаю ту точку, там прибажанні можна намолотити, теж хотів туди вчора зайти, але хотілося щуки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

кажуть на Хрінниках ще вода впала, русло можна на око оприділити так чи не так? на скільки впала?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717,був в понеділок, і сьогодні, рівень вроді в нормі. нічого не змінилось 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-54901800-1448124892_thumb.j

в 12 в"їхали в набережне, хряпнули кави в магазині і гайда рибалити. я "планував" зловити супертрофей, і то на сквад 80, ну й в нагрузку горбатих зелених.

з того роя ніц не вийшло. окунь взагалі мовчав, правда з першого забросу ще з берега приплив пістон за лярвою. мого сквада всі ігнорували, та я не поспішав міняти приманку, а толік щось чудив з монтажами, часто міняв приманкки - голяк. один раз за толіковим понтуном(вертухою) виходила зубата під кіло - біля човна, коли блешня була вже над водою. рома на іншому човні бере шнурка на 65 сквада.

від інших рибаків чули вигук: "якщо сашка не зловив, то й нам не диво". на тому етапі вирішили перекусити, перевести подих і я задумав поджигувати пів години. на черговій проводці дзвінок то вариша, і зі слухавкою біля вуха кажу "кабан вчепився". секунд через тридцять пропинив розмову, толік взявся за підсак. давило в дно, нову жилку 0.16 намотував на березі, дешева(іншої по дорозі не було), біля човна виринає зубата, лярва впилася в край- повезло. десь так 1.2 кг.

the end. рома ще зловив матроса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk,ми сьогодні цілий день в набережному окуня пінали. змагання)) я за день видрочив одного аж на 52грама))

На лярву доречі в 002 кольорі.

На яку саме приманку щупачок взяв?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лярва 2", а колір хз, не покажу, бо толік обірвав поки я човен пакував. оце тримаю в руках поляріс colour:1 - щось схоже.напевно 004.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Побував у Хріниках в неділю, а точніше в Товпижині. Проплавав цілий день. Холод п....ц. Рибалка трудова на весла треба було лягати що пів години, по іншому сомплі замерзали.... На двох зловили по щупаку, + декілька окунів у напарника. Рекорд мій особистий на ультралайт 1290грам. Кійтеч свін інпакт в тренді на бровці в русло.

post-25081-0-73959100-1449081549_thumb.j

post-25081-0-88018700-1449081759_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки но приїхав з Хрінників. Кльова нема(( Зранку були в набережному, нуль, ні покльовки(ладно я аматор, а то зімною ще троє були  які знають за яку сторону спінінг тримати), вітер 5-6 м/с. Рибаки є, але риби я не бачив шоб хтось ловив. В 9:30 вирішили махнути на ГЕС. Та сама картина, на водосховищі вітер дує в ліву щоку, шнура видуває капітально, клюваки може й були якісь але ж їх відчути неможливо. чебуратор на 5 грам+лярва геть не відчувались(( нитку видує парусом, крутиш таке відчуття шо обірвав. Перейшли на річку, рибаків море, риби я теж не бачив. Прогулявся трохи далі де заплава типу болотця, 4 дєда з одної точки валили окуня через закид, окунь з мізинець. в 11 годин вирішили шо пора додому. Їздило нас четверо, поки збирались то поговорили ще про всяке, чаю попили. Чувак спінінга поклав на дах машини, там він і остався, забув забрати, проїхали з 400 метрів а тоді палка злетіла. Добре шо ззаду сидячий боковим зором побачив шось і допер шо то палка, вернулись підібрали. Палка доречі під 10ку грн. Хлопець з тої радості до Луцька з нами не доїхав, вийшов на повороті на малево. Пізніше відпишу чи шось там ловилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сильний вітер то відвідний в допомогу. Спін донизу над самою водою і всі покльовки відчуваєш як і має бути. Звичайно, якщо в вас не канат)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також були компанією, у набережному припаркувались. пізнувато приїхали, біля 9 на воду виходили. колега одразу в очереті на мормишку смиканув окунця і по тому. вітер капець як видував, з мотора повертався, вітер боковий розвертав човна то на одному веслі гріб. своєї риби сьогодні також не піймав. чекаємо першу кригу ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сильний вітер то відвідний в допомогу. Спін донизу над самою водою і всі покльовки відчуваєш як і має бути. Звичайно, якщо в вас не канат)

Не факт.

В даний час рибка дуже чутлива до вертикальної складової проводки, ні відвідний, ні вершинка до води потрібних "підстрибувань" не дасть.

Хоча згідний що дальність закиду + контроль проводки при ловлі таким методом явно краща.

Тільки но приїхав з Хрінників. Кльова нема(( Зранку були в набережному, нуль, ні покльовки(ладно я аматор, а то зімною ще троє були  які знають за яку сторону спінінг тримати), вітер 5-6 м/с. Рибаки є, але риби я не бачив шоб хтось ловив. В 9:30 вирішили махнути на ГЕС. Та сама картина, на водосховищі вітер дує в ліву щоку, шнура видуває капітально, клюваки може й були якісь але ж їх відчути неможливо. чебуратор на 5 грам+лярва геть не відчувались(( нитку видує парусом, крутиш таке відчуття шо обірвав. Перейшли на річку, рибаків море, риби я теж не бачив. Прогулявся трохи далі де заплава типу болотця, 4 дєда з одної точки валили окуня через закид, окунь з мізинець. в 11 годин вирішили шо пора додому. Їздило нас четверо, поки збирались то поговорили ще про всяке, чаю попили. Чувак спінінга поклав на дах машини, там він і остався, забув забрати, проїхали з 400 метрів а тоді палка злетіла. Добре шо ззаду сидячий боковим зором побачив шось і допер шо то палка, вернулись підібрали. Палка доречі під 10ку грн. Хлопець з тої радості до Луцька з нами не доїхав, вийшов на повороті на малево. Пізніше відпишу чи шось там ловилось

Непоганий такий виїзд вийшов - один окунь і одне пусте клювання на чотирьох :).

А з палкою дійсно прикол - якби не зреагував на рух котрогось предмета праворуч себе за бортом то так би та Trenta і лишилась на узбіччі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...