Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

Ткніть де знаходиться на карті санаторій "Хрінники"

ГуглМапс https://goo.gl/9w7Uyy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

post-11567-0-66843000-1436779782_thumb.j

приїхали ми вечерком в набережне. два барки вийшли на воду. хвилі - жесть. їхали за лящами. я хвилин за 15 плюнув і поплив на берег. фідер з човна в таку погоду я й не знаю як назвати. з берега зілля. плюнули і погнали на дамбу. там як завжди клює коли сутеніє і коли світає. густера на пів долоні. вночі взагалі 0. звечора сусід взяв лящика з пів кіло на макушатник. після шостої ранку верховода висла на гачок при падінні кормушки на поверхню води. рома тим часом вже мав кілька полосатих. в 7 я накачав човен. зубата вяла перед восьмою на колебло середнього розміру біля дна. згодом переключився на окуня. за годину цапнув 6 на мепс лонг2 і аглія мепс4. окунь невеликий. виплив об 11, і поки ми з ромою перекусили і висушили човни, ну пів години, толік взяв мою ломаку з мепс4 і впіймав з берега 8 матросів і шнурка грам 300. в набережному зловили щуку ніби 7 кг. знайомі бачили процес виважування. самі ж теж впіймали зо три десятки матросів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоу мало тривати. о 18 два барки вийшли на воду біля гесу. дуже хотілося розловити нове колебло -" кілограмову приманку" каже ігор. зубата мовчала. а окунь озвався відразу на вчорашніх місцях . я зловив 5 на мепс аглія3 червоний. толік взяв з десяток на жовтий. ну і не змокли. компанія на дорожку взяла 3 щучки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вранці побували в набережному. запливали на пляжі наметового містечка. окунь брав мепси 2 і 4 аглія під комишом. зловили з півтора десятка. більшість в перші півтори години. пробували й джигом на плесі - лише одна покльовка.потім піднявся вітер і рибалка стала некомфортною.

промаслали на веслах кілька км. до доща встигли поспіхом зібратися і в 11 вже пили каву в магазині.

переїхавши залізницю завернули наліво. вперше був на македона. там прийшлося мепса рятувати вбрід. два рази накрила злива. але окунь трохи клював на одинички. правда окунь мікро-нано, було також з півтора десятка + " бонус" - щука 15-16 см.

загалом задоволення отримали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

post-11567-0-64445100-1441553327_thumb.j

поганяли зубатих в боремлі. погода була конкретно щуча, головне що без сильного вітру. розловив два сквад міноу - 65 і 80, більшечка спокусилася на мій коханий аглія мепс 3.

п.с. взувайте в дощ чоботи, навіть якщо ви на човні ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхали ми сьогодні в Боремель. Я там перший раз. Вода впала так що не можливо зайти з лодкою в воду , добре що зі мною були биті рибалки підказали де можна. Поки один з них пробивав робочі точки, я в іншій лодці підбирав ключик самостійно. Першу покльовку заробляю на Маг свада 115ф,але черуз секунду схід. Другу на сестру меншу Рудри і вона була реалізована.Друга теж на ню але біля лодки як завжди, підсак у воді і поки заводив упідсак трах-бах воб у підсаці а риба тютю. Потім показав себе малюк мегалон на його рахунку два піке і одна клювака. Тим часом дощ своє діло знає,срачина мокра а в крові адреналін... О 12.00 після декількох шматочків сала було вирішанно продовжити. Я намацав русло 4м глубина. Ставлю новенький Соло шад 68сп тільки з коробки"купував спецом на Млинів" одна проводка, друга третя...нуль. пробую його біля лодки твічити. І вияляється що його треба твічити.перший заброс на 25м протяжка щоб заглубити на робочу глибину після того два ривочку і туц.... зацеп,але ж на рівноміріці не ципляв.... і відразу поповзло в сторону. Це була найбільша. Ще раз спрацював Мегалон дайвінг, і Косадака 110. Всі герої і постраждалі на фото. Фото робив у дома бо забули фотік взяти собою. Всім НХНЧ.

П.С.вдягайтесь тепліше а не так як Остасюк в тапочки і влодку у таку погоду...

post-25081-0-30193500-1441558803_thumb.j

post-25081-0-03177600-1441559008_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не так як Остасюк в тапочки і влодку у таку погоду

Нічо, відійде)

Всі воби під натуралку - гарний вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не думаю що колір у вобох має якесь значення. Саме головне-його ігра, правильно підібрати під місце лову+проводочка, аж потім можливо іде колір. І купувались вони без привілегії вибрати колір. Просто ціна підходила, особливо тіні мегалоа(чорний піракуру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож відбувся виїзд на хрінники, таке дійство як рибалка не може не принести задоволення

мав їхати в п’ятнцю, зубухав, поїхав в суботу на ранок, в 6,00 на місці монтую спінінги, колега вже жде з накачним човном.

було вирішено пливти в сторону топижина з бази мотор, цілий день галяк, обловлювали міляки, русла, коряги, травянки, ніфіга,

погода не відповідала прогнозам інтернету)))

було взято штук 15, більшість на воблер RIVER2SEA Humbug Minnow 35F . все інше на кіслотну аглію №2

стандарт ладошка , ще з десяток було випущено, ібо не хотілося чистити )

помаслали нормально, кльову нуль, одна точка один окунь

ну десь в 5-6 були на базі, почитили рибку, пожарили шашличок, бахнули по 100, і обдумали план дій на неділю.

неділя 5,30 ранку, кава на пірсі, оцінка погодних умов

випливаємо, через метрів 200 бачимо мальок гуляє під берегом, де мальок там і хижак,

я відкриваю залік на аглію кіслотну, а колега через 10 хв на попера валить окуня на 400 грам , ще через десять хвилин на 560г,

ставлю попер і я, мав два вихода, один окунь, ставлю тінімагалов в кіслоті, беру на 480г, і одного теж на 400г,

далі вже стало видно нормально, почала рулити маньячка, і більші і менші, але замітив працювала тільки там де були ознаки малька,

зловив одного взагалі з мальком в роті тільки хвіст торчав, і головне що був вже до половини переварений

під обід взяв ще на джиг грам на 350 одного на ямі,

було пару сходів, одного навіть не зміг підняти своїм "ультралайтом", завів в корягі, запутав і зійшов, і на маньячці став не тройнік а двойнік.

потім, найшли хмарили і подув вітер дуже холодний, як обрізало, і там і там і там.

вирішили що пора закруглятися, на базу .

було весело було якось так

на кінець місяця, початок жовтня нада їхати на щуку.

post-1436-0-32425700-1442218259_thumb.jp

post-1436-0-89404400-1442218332_thumb.jp

post-1436-0-90063600-1442218448_thumb.jp

post-1436-0-61569300-1442218530_thumb.jp

post-1436-0-50089500-1442218567_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, гарний звіт. А з рівнем води як там зараз, трохи піднявся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, вода впала на метр точно а певно і всі 1,5м буде.

наскільки правда незнаю, каже Миколайович що на Кузнецовску станцію воду набирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цю неділю вперше за цей рік був в Хрінниках - то воду спустили дуже сильно. З улова- 4 окуня (один на лодонь решта менші). Три зловлено на попери а один на блесну вертушечку. Кидали також на щуку і ніц.. Чекав кращого кльову ((..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомий місцевий за минулий тиждень зловив 7 щук по 1.5-2.5 кг. Все на блесну "атом" )). Початок кльову +- з 9:00. Через постійну зміну рівня води на руслі (після ГЕС) непогано бере карась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-69630600-1442744534_thumb.jpost-11567-0-87049900-1442744542_thumb.jpost-11567-0-91004000-1442744552_thumb.jpost-11567-0-94928800-1442744562_thumb.jpost-11567-0-00880200-1442744573_thumb.jpost-11567-0-72431400-1442744583_thumb.jpost-11567-0-67602500-1442744592_thumb.jpost-11567-0-89612400-1442744609_thumb.j

намагалися сьогодні порибачити в боремлі. була чітко виражена щуча погода. перший заплив - три якоря і на берег, результат - окунь в пів долоні і мокрі труси.

але ми не здавалися, перекусили і на воду . перша крапка, перший політ аглія мепс під коряжку біля русла, і є заліковий зелений.

за декілька хвилин на цього ж мепса спокусилася і зубата, не трофейна, але дві свічки по пів метра видала. піднявши "якір" для зміни точки, повернув голову в сторону липи і змушений був маслати щодуху в сторону берега. там уже сховалися під човном.

після дощу вирішили не чекати третього заходу і чухнули домів. товариші лишилися роздупляти щучу погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да, "трішки" не пощастило вам з погодою, навіть вдома через вікно небо виглядало страшнувато а дощ більш ніж щирий... :) Але респект що навіть встигли зубату викроїти !

Доречі досить здивувала гроза в цій порі року, а тим більше що майже добу "ходила туди-сюди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... епопея продовжилася,після того як Остасюк поїхав додому, ми з швагром не встигли допливти до берега, як результат швагро мокрий до труселів я тільки трошки. Все таки непромокний костюм відпрацьовував вкладені кошти.поспавши в машині зо дві годинки ми випливли на післяобідній кльов. Перепробувавши майже всі свої іменні воблера безрезультатно(не домірки не рахую), чіпляю аглію і рузультат біг фіш близько 2х. Потім ще спрацювало старе добре копито на ступєнці, і під вечір вистрілив карась щучкою плюс окунь на лодонь. Мєлоч но приємно. В загальному риба клювала але треба шукати. Але не все так було добре-швагро втопив спіна з котушкою, ще в одного колеги щука відкусила вертушку і втікла вся ним зловленна риба з куканом, в мене відстрілений воблер від понтуна. Взагальному 3 щуки залікові і 10ок окунів на двох. Всі понесли втрати але задоволені і з посмішками поїхали додому.

post-25081-0-87338300-1442772672_thumb.j

post-25081-0-35424600-1442772694_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... епопея продовжилася,після того як Остасюк поїхав додому, ми з швагром не встигли допливти до берега, як результат швагро мокрий до труселів я тільки трошки. Все таки непромокний костюм відпрацьовував вкладені кошти.поспавши в машині зо дві годинки ми випливли на післяобідній кльов. Перепробувавши майже всі свої іменні воблера безрезультатно(не домірки не рахую), чіпляю аглію і рузультат біг фіш близько 2х. Потім ще спрацювало старе добре копито на ступєнці, і під вечір вистрілив карась щучкою плюс окунь на лодонь. Мєлоч но приємно. В загальному риба клювала але треба шукати. Але не все так було добре-швагро втопив спіна з котушкою, ще в одного колеги щука відкусила вертушку і втікла вся ним зловленна риба з куканом, в мене відстрілений воблер від понтуна. Взагальному 3 щуки залікові і 10ок окунів на двох. Всі понесли втрати але задоволені і з посмішками поїхали додому.

На рахунок посмішки і втопленого спінінга я згідний, а що ще оставалось мені робити було б мені років 10 сів би поплакав може полекшало, а так цеж рибалка пригоди, а взагалі рибалка була чудова .Р.S.Я ніколи не падаю духом приїхавши додому я вже придбав в свого швагра спінінг шімано вендж.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-14535400-1442863839_thumb.jpost-11567-0-42565000-1442863852_thumb.jpost-11567-0-98450600-1442863859_thumb.jpost-11567-0-50578300-1442863882_thumb.j

хотілося дози. в 16.45 сідаю на соборності в авто. їдемо в чаруків. але біля солдата повертаємо ліворуч, хочеться трофею. але трофею не ххочеться :_07: .

спочатку пробував виманити мепсом горбатих з коряг над руслом - даремно, клювали лише такі , як на фото. коли сіло сонце, в хід пішов сквадміноу 80 - глухо. але порибачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-11567-0-14535400-1442863839_thumb.jpost-11567-0-42565000-1442863852_thumb.jpost-11567-0-98450600-1442863859_thumb.jpost-11567-0-50578300-1442863882_thumb.j

хотілося дози. в 16.45 сідаю на соборності в авто. їдемо в чаруків. але біля солдата повертаємо ліворуч, хочеться трофею. але трофею не ххочеться :_07: .

спочатку пробував виманити мепсом горбатих з коряг над руслом - даремно, клювали лише такі , як на фото. коли сіло сонце, в хід пішов сквадміноу 80 - глухо. але порибачили.

Були на наступний день - теж такі самі. Горбатих не попадалось. Оденький проскочив грамів на 400 і все... остальне мелоч... А худий він, десь повинен було б на жор іти. Обплавали ми всі хрінники на веслах і ніц - результат 4 окуники, друг 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води, звиняйте, що дістаю, але для цієї водойми скоро це питання буде, як обов'язковий пункт до звіту)))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да, також цікавить, хто був? а то завтра планую, щоб не нарватись на неприємність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води, звиняйте, що дістаю, але для цієї водойми скоро це питання буде, як обов'язковий пункт до звіту)))?

а поговорити? така суть була Вашої репліки? дописувач старався, фото виставив а Ви.....на фото ж видно що вода впала як і кругом, патики торчать. сильно не розганяйтесь і буде Вам щастя ;) і човен ціліший буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як з рівнем води, звиняйте, що дістаю, але для цієї водойми скоро це питання буде, як обов'язковий пункт до звіту)))?

а поговорити? така суть була Вашої репліки? дописувач старався, фото виставив а Ви.....на фото ж видно що вода впала як і кругом, патики торчать. сильно не розганяйтесь і буде Вам щастя ;) і човен ціліший буде

не в тому річ, не в тому річ)))

просто вони можуть шлюзік ап, і рибалочка тю-тю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...