Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, де на хрінницькому водосховищі можна половити хижака? Цікавить місце де можна припаркуватися ближче до водойми машиною і спустити на воду човен. Ніколи не ловив там, а зранку поки буду сам шукати місце може пройти раннішній кльов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

та кругом можна знайти, навіть в набережному вниз пішов, тільки один мінус, зараз кругом де можна до води підійти нада башлять за місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та кругом можна знайти, навіть в набережному вниз пішов, тільки один мінус, зараз кругом де можна до води підійти нада башлять за місце

Це з якого дива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та кругом можна знайти, навіть в набережному вниз пішов, тільки один мінус, зараз кругом де можна до води підійти нада башлять за місце

Це з якого дива?

де ти побачив диво? я особисто бачу тільки загороджені території і таблички скільки коштує в’їзд, навіть там де ще минулого,позаминулого року просто стававз палатками безкоштовно.

отак от,

а хочеш машину кидай на дорозі, тоді халява)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хочеш машину кидай на дорозі, тоді халява)

Якщо авто на їх території поставлю вони несуть за нього відповідальність?

Якщо проїхати в кінець Боремля там до води рукою подати, зимою завжди там ставимо. Були і на *Моторі*, перед брамою поставили і все - основна частина людей так і робить, тільки дорога туди ну її нах)

Для справки, яка ціна (середня) стоянки за день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, де на хрінницькому водосховищі можна половити хижака? Цікавить місце де можна припаркуватися ближче до водойми машиною і спустити на воду човен. Ніколи не ловив там, а зранку поки буду сам шукати місце може пройти раннішній кльов

Перед дамбою запаркуватися і там же спуститить на воду. Або в Товпижині направо. Там взагалі можна на пляж заїхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хочеш машину кидай на дорозі, тоді халява)

Якщо авто на їх території поставлю вони несуть за нього відповідальність?

Якщо проїхати в кінець Боремля там до води рукою подати, зимою завжди там ставимо. Були і на *Моторі*, перед брамою поставили і все - основна частина людей так і робить, тільки дорога туди ну її нах)

Для справки, яка ціна (середня) стоянки за день?

цьогоріч не знаю що задумають, буду на вихідних взнаю відпишу.

а взагалі то думаю якщо вже хочуть, хоч і не законно( можна поумнічать і не заплатить), то краще дати ту десятку, і знати що всяка падоль підставна, не винесе тобі скло, наприклад. чи палатку не почистить коли плаваєш, і яка може бути відповідальність? в нас на парковках платних в місті такого не має)

на моторі да, там охорона, і ми машини заганяли на базу на стоянку, за 20-ку на два дні, там дивляться день і нііч..

але ж звичайно якщо пошукати, то знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні повернувся з рибалки. Насовав окуньців на спінінг, поплавок стояв мертво, ані чичирк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні повернувся з рибалки. Насовав окуньців на спінінг

post-23702-0-17911400-1434137864_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша Иванов, :_08:

kayot, човен. Були біля бази мотора. Тесть залишився ще на день, сьогодні зранку приїхав, каже ні покльовки( певне вся риба пішла падьонку жерти. Човнів каже повно, мужики плюються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене те саме, в суботу зловив одну плотву і все. Почне брати з початку липня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відловив я в суботу цілий день і неділя до 10.

в п’яьтницю приїхали на вечір поставили палатки , надули човни, повечеряли і в 3,30 на воду.

субота взагалі повний капец. зранку один зальотний жирний, і все далі тишина

але як тільки почала заходити чорна хмара з-за лісу,точно не пам’ятаю десь в 9, повіяло холодом пішов кльов, ще більше десяти взяв, і всьо

в вечері я не поплив, колега ще два зловив.

таку уху завари, мммммммммммммм

випливаючи і припливаюси зранку кормив місце нафідер, на вечір взяв два лящі 1 і 1,2кг,

неділя починалася приємніше, жирні окуньки,був вихід щуки, недалеко від мене ,але поряд мужик був з електромотором і взяв її , оперативніше добрався

на глаз десь біля 1кг ,бо взяв в лодку без підсака, висновок - собираю на двигун)))

тільки пригріло годин в 8, знову тихо, але знайшов місце де окуня було море, більших ще на тарану штук з 15 взяв, цілих і малих амністовував

було б бажання тазік за дві години можна налупити на ладонь і менше, душу відвів і хватить

далі по дорозі назад ще став на корягах але глухо.

зібрався, пообідали, почалася злива і поїхав додому,

от після зливи я думаю піде діло , щей добре

скажу так, в таку спеку придатний час для риболовлі з 4 до 7 приблизно, дальше зеро.

і то якщо стабьний тиск. це за спінінг, на поплавок можна ловити цілий день тільки закормити.

цей тиждень певно буде вдалим, температула зменшується, активізується хижак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще забув додати, що дві сітки порізав на місці зразу, були пусті перевірили, телевізорів понаставляли також море,...називається відкрилась навігація)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще забув додати, що дві сітки порізав на місці зразу, були пусті перевірили, телевізорів понаставляли також море,...називається відкрилась навігація)))

А в якому районі стільки сіток наставили? Люблю я це діло - різати сітки :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов місце де окуня було море

В якому районі ви були?

в районі бази мотор, орієнтирів не пам’ятаю, десь серед води

ще забув додати, що дві сітки порізав на місці зразу, були пусті перевірили, телевізорів понаставляли також море,...називається відкрилась навігація)))

А в якому районі стільки сіток наставили? Люблю я це діло - різати сітки :0151:

пропливись під очеретом, або проводочку зроби з самого ранечку і буде тобі щастя.

що з однієї що з іншої сторони були. тільки з іншої, мужики, доречі відпочиваючі, як ми пропливали то вже діставали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора компанією справжніх і не дуже рабалок чкурнули після обіду на хріни. берег- спінінг, bark-спінінг і фідер. поки перекушували, витяг плотву гр 200. п"ята год. думав зараз почнеться. але нічого дивного не сталося. до шостої ще 3 вчепились. багато зілля - покльовку видно, але без логічного продовження. пізніше було ще 2 густери. мікро. окунь ловився лише з човна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відловив я в суботу цілий день і неділя до 10.

в п’яьтницю приїхали на вечір поставили палатки , надули човни, повечеряли і в 3,30 на воду.

субота взагалі повний капец. зранку один зальотний жирний, і все далі тишина

але як тільки почала заходити чорна хмара з-за лісу,точно не пам’ятаю десь в 9, повіяло холодом пішов кльов, ще більше десяти взяв, і всьо

в вечері я не поплив, колега ще два зловив.

таку уху завари, мммммммммммммм

випливаючи і припливаюси зранку кормив місце нафідер, на вечір взяв два лящі 1 і 1,2кг,

неділя починалася приємніше, жирні окуньки,був вихід щуки, недалеко від мене ,але поряд мужик був з електромотором і взяв її , оперативніше добрався

на глаз десь біля 1кг ,бо взяв в лодку без підсака, висновок - собираю на двигун)))

тільки пригріло годин в 8, знову тихо, але знайшов місце де окуня було море, більших ще на тарану штук з 15 взяв, цілих і малих амністовував

було б бажання тазік за дві години можна налупити на ладонь і менше, душу відвів і хватить

далі по дорозі назад ще став на корягах але глухо.

зібрався, пообідали, почалася злива і поїхав додому,

от після зливи я думаю піде діло , щей добре

скажу так, в таку спеку придатний час для риболовлі з 4 до 7 приблизно, дальше зеро.

і то якщо стабьний тиск. це за спінінг, на поплавок можна ловити цілий день тільки закормити.

цей тиждень певно буде вдалим, температула зменшується, активізується хижак

+бонус (просто тільки що витягнув фотки з свого поломаного телефона)

post-1436-0-90388000-1435070187_thumb.jp

post-1436-0-46210900-1435070195_thumb.jp

post-1436-0-15710700-1435070221_thumb.jp

post-1436-0-71092700-1435070254_thumb.jp

post-1436-0-01597500-1435070289_thumb.jp

post-1436-0-89085800-1435070299_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Добрий ранок, народ підкажіть, а як добиратись громадським транспортом, до Мотору взагалі реально доїхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До *Мотор*у нереально, база в лісі. Або з автобуса пішки (є троха пройтися) або таксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ловив на цій легендарній водоймі(

підкажіть де краще і продуктивніше посидіти на фідер, козлика половити.

і як? човен - поплавок, берег - фідер?

Збираюсь поїхати відпочити пару днів, заодно прибалити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивлячись в якому районі будеш таборитись.

я наблюдав, що на козликів більше сидять по руслу і на фідер. може навіть щось інше підійти,

хоча і на човні хватає, як ніяк відкриває нові можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...