Перейти до змісту

До хлопців


Mondiale

опитування для мужиків  

978 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 127
  • Створено
  • Остання відповідь
Чем больше у девушки грудь,тем больше она добрее

Ну а шо, логічно..Є ж фраза: на груді пригріти. Чим більше грудь, тим більше "пригрієш".)))))))

більше чоловіків чи більше тепла одному?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Час від часу виринає ця темка :)

Голосують, певно, люди :) І, певно, після того, як когось перший раз когось щось збудило... ;)

Цікаво, як знаходять тему ... яким тегом... ;)

До речі, в опитуванні нема, як на мене, найголовнішого пункту - ОЧІ! В пункт "щось інше" їх якось не годиться відносити...

(Певно ТС поганенько знає "мужиків" ;)... чи то може якраз опитування і було для "мужиків", а не для "мужчин" ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

смотря какой красоты будет "компонет"))) может обсалютно все! Даже левое ухо ))) ахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідери по опитуванню

8034bed59ed5.jpg

Малость депіляцію недоробили, але варіант зад/перед в одній точці прикольний вийшов :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лідери по опитуванню

8034bed59ed5.jpg

Малость депіляцію недоробили, але варіант зад/перед в одній точці прикольний вийшов :D

“а руки то тянуться і тянуться”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

розум найбільше збуджує але його в них дуже мало

Хм... а, може, проблема у вас zunwar? Звідки така категоричність у судженнях?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розум найбільше збуджує але його в них дуже мало

Жінки значно розумніші за чоловіків, можливо не так тямлять в математиці чи техніці, але передбачають ситуації на кілька кроків попереду і відчувають все глибше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розум найбільше збуджує але його в них дуже мало

Де ти його шукав, друже, і головне, чим вимірював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Знаєте, останні років 15-25 якийсь статевий вибух в моді, в цінностях. Цікаво, чи є ще чоловіки, які не "клюють" на частини тіла зокрема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були є і будуть. вибух? хочеш сказати що раніше не дивились на зовнішність?) не сміши .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Є непогане прислів'я. "Встречают по одежке, а провожают по уму".І це дійсно так, інстинктивно ти любу людину спочатку оцінюєш поглядом, а потім вже у спілкуванні. В хлопців це більш явно виражено. Самці ж :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До слова: Мені по-новому дуже почала подобатися моя дружина, коли вона родила мені синочка. Вона як розквітла після пологів! Класно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто клепку має і дивиться не тільки на зовнішність, зможе уникнути такого екземпляру як "...когда начинаю думать я, у меня течёт слюна... ы-ы-ы-ы..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто клепку має і дивиться не тільки на зовнішність, зможе уникнути такого екземпляру як "...когда начинаю думать я, у меня течёт слюна... ы-ы-ы-ы..."

Володька ты тут?!)))) Хаха муж это отдельный подвид хлопця))) еще их иногда называют "Доби")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хто клепку має і дивиться не тільки на зовнішність, зможе уникнути такого екземпляру як "...когда начинаю думать я, у меня течёт слюна... ы-ы-ы-ы..."

Володька ты тут?!)))) Хаха муж это отдельный подвид хлопця))) еще их иногда называют "Доби")))

глянь на свою аватарку, кеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

а я люблю очі) томущо дівчина без очей куда страшніше ніж без грудей)

Очі очима, а коли дівчина дивиться за собою, то дивитись приємно, приклади наводити смисла немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Головне душа, це однозначно. Але якщо говорити про зовнішність, то в першу чергу вабить розкішне довге волосся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне душа, це однозначно. Але якщо говорити про зовнішність, то в першу чергу вабить розкішне довге волосся...

а я дозволю собі захиститись зі дівчаток з короткою стрижкою!!! мну нра. хто проти хай перший кине камінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...