Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

P.S. Посмотри фильм ,,Перед класом"

Подивився. Фільм хороший, але якось не дотягує... Звичайний фільм)))) Правда цікаво як він права отримав?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Наверно проблема в том что хочется найти красивую девушку? ))

Я б не сказав так, проблема знайти дівчину, який я сподобаюся і яка захоче зі мною зустрічатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VojinSvitla, самый верный и древний способ - берешь друга идешь гулять. Ищешь таких же парных девок, подходишь и начинаешь "заливать" ) даже если не найдешь девушку можешь просто прикольно провести время.

Некрасивая баба-павер юзер которая поставила минус ты какашка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, В теорії все просто, якби була така можливість, давно б зробив так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, В теорії все просто, якби була така можливість, давно б зробив так.

с тобой что то не так?

Прочитал первый пост ... Как я понял что если судьба встретить человека то ты его встретишь, нужно стараться общаться больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доля взагалі штука непередбачувана, але я чомусь вірю, що у ТС все буде гаразд і все тому, що він щирий, відвертий і дійсно намагається бути самим собою. Гідна дівчина зможе це побачити, оцінити і зрозуміти наскільки це важливіше, ніж якісь там матеріальні блага

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rabzy, Дякую! Я теж на це сподіваюсь!

Как я понял что если судьба встретить человека то ты его встретишь, нужно стараться общаться больше

Я не дуже в таке вірю. Якщо надіятися тільки на долю, точно нікого не зустрінеш! Я взагалі думаю що ми самі творимо свою долю. От і стараюсь
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rabzy, Дякую! Я теж на це сподіваюсь!

Как я понял что если судьба встретить человека то ты его встретишь, нужно стараться общаться больше

Я не дуже в таке вірю. Якщо надіятися тільки на долю, точно нікого не зустрінеш! Я взагалі думаю що ми самі творимо свою долю. От і стараюсь

Все у тебе буде добре, козаче, ти головне руки не опускай! Люди з більшими проблемами знаходять собі пару. Нехай щастить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Кхм...

Є думка навідатися в будній день в Луцьк, але діло в тому, що зайнятий я буду максимум годину і приблизно з 12:00 - 12:30 до 17:00 можу бути цілком вільний. Був би не проти посидіти десь в якомусь закладі, чи просто погуляти по місту з дівчиною, яка б погодилась зі мною зустрітись. Просто так, для знайомства)))))) Було б не погано, якби та дівчина навчалася в ЛІРоЛі))) Але це не важливо.

Дівчата, прочитайте перший пост в темі і зважуйтесь!))))) Не можу обіцяти що я дуже цікавий і зі мною буде весело, але все можливо!))))) Якщо що, беріть з собою подругу))))

Але я й не проти зустрітися з тими людьми, які в постах вище, були не проти мені допомогти, просто для того щоб познайомитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм...

Є думка навідатися в будній день в Луцьк, але діло в тому, що зайнятий я буду максимум годину і приблизно з 12:00 - 12:30 до 17:00 можу бути цілком вільний. Був би не проти посидіти десь в якомусь закладі, чи просто погуляти по місту з дівчиною, яка б погодилась зі мною зустрітись. Просто так, для знайомства)))))) Було б не погано, якби та дівчина навчалася в ЛІРоЛі))) Але це не важливо.

Дівчата, прочитайте перший пост в темі і зважуйтесь!))))) Не можу обіцяти що я дуже цікавий і зі мною буде весело, але все можливо!))))) Якщо що, беріть з собою подругу))))

Але я й не проти зустрітися з тими людьми, які в постах вище, були не проти мені допомогти, просто для того щоб познайомитись.

ооо хлопче... Не будь як баба, візьми себе в рукі, ти в кінці кінців мужик!

Зараз такі дівкі дикі як ніколи... Всі сидять в тіх контактах всраних, тож заходиш туди, шукаїш якусь дівку, пишеш, береш номер, договоряїся де здибатись, і всьо, йдеш десь гуляти, на каву зайди з нею, будь такій як ти є, баби зразу розпізнають де ти фальшивиш. Тількі не вдівай підарастічєскі штани в обліпон, кєди, і футболкі такі кончені, будь мужиком! В общєм то моя порада така.

За орфографію вибачайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу підарастіческі штани, кончені футболки, кеди.

Щасливий шлюб, півторарічнє дітьо, ідилія. Нікого не слухай будь собою.

P.S Познайомились на фесті, тому зїздь якось кудись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу підарастіческі штани, кончені футболки, кеди.

Щасливий шлюб, півторарічнє дітьо, ідилія. Нікого не слухай будь собою.

P.S Познайомились на фесті, тому зїздь якось кудись.

Твоє життя і тобі вибирати як жити, що робити і як вдіватись.

Я дав пацику пораду з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LoveSALO, В контакті ще як на яку попадеш, я якось півтора місяці спілкувався з дівчиною, лише тоді погодилась на зустріч, але зате зараз маю хорошу подругу, правда бачились поки що лише раз, бо живем в різних областях. Одну зі свого населеного пунктку все хотів вламати на зустріч, але ніяк...

Загалом ти нашиовхнув мене на одну ідею))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, Ok))))))

SunSeth, То ж аби здався, то б тут не писав))))))

Власне я б не сказав що це дурні поради, люди не знають в якому я стані і які в мене можливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ношу підарастіческі штани, кончені футболки, кеди. Щасливий шлюб, півторарічнє дітьо, ідилія. Нікого не слухай будь собою. P.S Познайомились на фесті, тому зїздь якось кудись.

Думаю що зовнішній вигляд таки має велике значення, кожен вдягається в своєму стилі))))

Та якось не виходить їздити на подібні заходи, хоча бажання є, навіть палатку весною купив, правда так ні разу і не скористався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тількі не вдівай підарастічєскі штани в обліпон, кєди, і футболкі такі кончені, будь мужиком!

і чим вам кеди не вгодили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, Ok))))))

SunSeth, То ж аби здався, то б тут не писав))))))

Власне я б не сказав що це дурні поради, люди не знають в якому я стані і які в мене можливості

Людям і не варто знати можливості інших. Треба бути впевненим у своїх можливостях і бажаннях.

І що то за поради? Та яке й питання така і відповідь.

Тільки чому ця тема на луцькому форумі? Як "оголошення шукаю дівчину". Колись в газетах були подібні на останній сторінці. Такі розмови з порадами заводьте в контактах, однокласниках, тим бульше, що там і основне поле пошуку.

Є ще мамба, там можна знайти все і швидко, якщо пильно шукати.

Отже, не баламутьте людей оцими балачками чому, де... Чи можливо ця тема розпочиналась із задуму, що буде черга лишити контакти для знайомства? Це було риторичне питання.

Можна перейменувати на "шукаю психолога". Може хтось і дасть пораду чи професійну допопомогу з цього питання.

Порада: менше балачок і більше дій в реальному житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки чому ця тема на луцькому форумі?

зараз пару мінусів відгребеш, зрозумієш... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор теми - мужній та сміливий. Потрібно мати мужність, щоб визнати проблему та захотіти змінитися. Ви молодець, бо в цій темі вже зробили кроки (і не один), просто не всі ще це зрозуміли, але повірте, багато хто замітили це! Я впенена, що дуже скоро він знайде свою половину, яка надихне його створювати самого Себе, що і приведе до щастя і його, і всіх оточуючих.

Дивимося всі:

http://www.metodsilva.ru/blog/%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D1%89%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%B0-%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B8/

Вибачте, не знаю, як вставити ссилку.

Кожна людина притягує до себе собі подібних та створює своє оточення. Кожна людина створює обставини та життя, яким живе. Якщо концентруватися на тому, чого в Вас немає та виділяти емоції страждання - тільки підсилите ці страждання! Ви створюєте своє життя зараз, в цю саму мить, коли думаете про щось. Кожна Ваша думка - хвиля енергії, яка ВЖЕ розходиться світом, як хвиля води... Якщо Ваша думка негативна, то довжина її хвилі одного розміру, якщо позитивна - зовсім іншого - так формується оточення, притягуються в Ваше життя потрібні люди та обставини. В жодних обставинах не концентруйтеся на поганому, переключіться на позитив (це може бути що-небуть, смішний фільм, кумедна тварина, те, що переключить Вас на радість). Повірте від всього Серця, що в Вас ВЖЕ є Ваша половина. Закрийте очі, уявіть, як тепло та добре з Нею, намагайтеся ВІДЧУТИ це та скажіть ДЯКУЮ Всесвіту, за те, що в Вас це Є. Скажіть ДЯКУЮ, що в Вас є дім, теплий та затишний, в якому Ви живете (80% населення планети Земля не мають житла), Скажіть ДЯКУЮ, що не голодуєте (70% неселення планети голодують) і самі знайдіть ще з десять причин подякувати Всесвіту за те, що маєте зараз!!! Ви прикуті до батареї чи сидите в неволі, в підвалі?! Ви - на Волі. Наскільки зрозуміло з Ваших постів, ви МОЖЕТЕ пересуватися самостійно, чи ні? Нікому не дозволяйте похитнути Вашу Віру! Не спілкуйтеся з людьми, які це роблять, які кажуть Вам, що Ви не зможете!Ви зможете!

Чим Ви займаєтеся профессійно? Чи є в Вас Мета в житті? Може, ви зможете допомогти таким самим людям? Про що Ви мріяли і яке заняття робить Вас щасливим?

Якщо потрібно Вас зустріти в Луцьку, повідомте в приват Ваш номер телефону - я зустріну Вас.

Вибачте, не знаю, як вставити ссилку.

О, вона сама вствилася!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...