Перейти до змісту

Як знайти дівчину?


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

veronix, а що ти сам, практичного зробив для "мира во всем мире", писати, звісно, можеш багато, але від слова цукор в роті не дуже солодко, ага?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

знову приплів політику і державу.. може досить? Хочеш поговорити про політику, є відповідна тема.

пару десятків інвалідів, яких бачите по телеку успішних, це ще не говорить що всі такі, більшість інвалідів живуть тількі на соціалку, тай групи інвалідності є різні

А ще скільки успішних, і тих, хто просто живе і не ниє по тєліку не показують!

Так більшість живуть на соціалку і нічого не роблять, щоб мати більше. Бо їм з дмалку талдичили, що ти інвалід і нічого з тебе не вйде. Якби було бажання - то неважлива група, важливе бажання. Особисто знаю хлопчину, він програміст. Їздить на візку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є й і тяжчі випадки, коли і змоги програмістом стати нема

так шо політика тут как нікак но кстате.

мдя.. немає про що говорити.

Програміст - як приклад, це, про всяк випадок, якщо не дійшло. (За часів СРСР сліпі складали розетки), ніхто без діла не сидів.

А хто не хотів працювати - спивалися і бомжували і т.д. Все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу розмову хлопців, а дівчата скажуть своє слово.... думаю і їхня порада тут не завадить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макс, до речі, крім того, що сам програмер, ще й підтримує контакти між колясочниками, надихає їх до діяльності. В першу чергу, пропагує інтернет як вікно у світ. ще один його колега Льоша за сприяння Макса почав займатися комп графікою.

Знаю людей які постійно тримають контакт з людьми з особливими потребами, спілкуються, стараються організувати дозвілля: зустрічі, прогулянки, виїзди на природу. Співпрацюють з державними соціальними службами, залучають до цієї діяльності інших людей, які не завжди мають час, чи змогу, чи бажання: і таким чином спільнота підтримує цих людей.

це я до чого? можна згадувати совок, а можна долучатися самому, об"єднуватися з такими ж небайдужими, і все буде набагато краще, ніж є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в нас в Луцьку є параолімпійці про яких не кричить телебачення, однак це не значить що їх нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маэ чого тут дівчатам говорити, підтримати хлопчину - так, а розводити демагогію про неповносправність, нагадуючи йому ще раз про те, що він дуже хотів би забути, вважаю зайвим.

Хто забув про що він писав з самого початку - перечитайте ще раз, він соромиться себе, йому важко зробити перші кроки, та головне навіть не в цьому. Проблема в самоідентифікації, коли ти не знаєш хто ти, як ти зрозумієш, що для тебе краще. Така проблема є основною на початку становлення особистості (і це є нормально для всіх людей) , в окремих випадках цей процес затягується на довше ніж звичайно (як в даному випадку).

Це психологічна проблема, та чи наважиться він вийти зі своєї зони комфорту і спробувати щось змінити, бо як відомо ні ви ні я за нього нічого не зможем зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да в любом баре дефчат полно, 50 грам для храбрості і а перьод знакомітца.

Ага, зайди в любий бар мого селища))))))

єбацця - стидно, як уже не раз звучало на форумі. А по темі, можу сказти - у тебе є всі шанси, чоловіче. Між іншим, буквально вчора бачив молоду сім'ю, чоловік (схоже, що із схожою хворобою), віз коляску з дитинкою, дружина (ніби без такого діагнозу) йшла поруч. Тобто кожна людина має шанс на сім'ю, стосунки та дітей. Твій "крик про допомогу" побачили і прочитали купа людей в області і ЛУцьку. І я не здивуюся, якщо згодом ти знайдеш свою половинку. Головне не втрачати надії. Не усі дівчата черстві і бігають за багатими мажорами і кидаються на круте авто. Є й такі, які будуть любити тебе за те, що ти такий, який ти є.

Дякую за підтримку! Сім'ю звичайно дуже хочу, але зараз хоча б дівчину знайти)))))

Я у ті ж 25 років ще ніколи не закохувався, хоча при цьому мав фізичні стосунки з дівчатами.

Хто має регулярний секс, той взагалі не має права на щось жалітися! Десь вичитав))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачу розмову хлопців, а дівчата скажуть своє слово.... думаю і їхня порада тут не завадить..

Підтримую!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя порада, як від дівчини, може буде і бональна, але на мою думку доля сама тебе знайде....коли ти зустрінеш своє, тоді вже діватись буде нікуда...звісно , всім хочеться мати кохану людину і бути коханим (ою)...треба спілкуватись...але як показує життя свою долю можна зустріти випадково і там, де меньше всього цього очікуєш. і вік тут не має значення хто в 16 зустрічає свою другу половинку, а хто і в 30 і навіть на іншому кінці світу...тому можу побажати тобі тільки успіху і щастя))) Доля сама тебе знайде)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Myrash, Дякую за підтримку, але якщо просто сидіти і чекати чогось, точно нічого не буде. Я розумію що ти не це маєш на увазі, просто я якось спілкувався з одним дідом, в нього такий самий діагноз як в мене. Так от, йому вже 63 роки і так в нього нікого й не було, живе в селі сам з собакою. Йому напевно теж говорили що своє знайде його, щось довго шукає... А дідок не якийсь там відлюдник. Цілком в стилі як на його вік, компанійський, дружелюбний.

Пробач за іронію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dorothy, Дякую)))))

Та шукаю, тільки ще б хто радара якого дав для пошуків))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Myrash, Дякую за підтримку, але якщо просто сидіти і чекати чогось, точно нічого не буде. Я розумію що ти не це маєш на увазі, просто я якось спілкувався з одним дідом, в нього такий самий діагноз як в мене. Так от, йому вже 63 роки і так в нього нікого й не було, живе в селі сам з собакою. Йому напевно теж говорили що своє знайде його, щось довго шукає... А дідок не якийсь там відлюдник. Цілком в стилі як на його вік, компанійський, дружелюбний.

Пробач за іронію...

я не мала на увазі, що сиди дома нічого не роби і прийде вона сама...я ж написала, що треба спілкуватись...під спілкуванням я мала на увазі, що треба шукати (може не так виразилась), я кажу що взагалом находиш там де не шукаеш.. .або воно само собою виходить...вот тобі і радар куда душа тяне туда і йди)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.вот тобі і радар куда душа тяне туда і йди)))

Так, куди ж мене тягне?)))))) На фести хотів попасти, на Бандерштат і Захій Фест, навіть палатку купив, але не вийшло... А зараз фіг пойми ту душу, куди вона хоче))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.вот тобі і радар куда душа тяне туда і йди)))

Так, куди ж мене тягне?)))))) На фести хотів попасти, на Бандерштат і Захій Фест, навіть палатку купив, але не вийшло... А зараз фіг пойми ту душу, куди вона хоче))))))

Ну свою душу на мою думку більшості важко зрозуміти...я, наприклад свою душу тоже не зразу поняла)))))ну куда твоя душа хоче тут ти сам повинен розібратись....в кожного вона індивідуальна і бажання різні))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воїн скажу тобі і своє бачення даної ситуації. колись в школі я вибив собі випадково передній зуб, і в мене є одна така проблема що я сам себе не можу заставити піти до стоматолога і вставити той нещасний зуб. я без того зуба виглядаю не привабливо, і не зважаючи на це я на цьому не зациклювався, хоча мені постійно казали - " сходи до стоматолога". були в мене дівчата яі на це не зважали були відносини а зараз я одружений, і як бачиш це мені нікапельки не помішало найти своє щастя.

так що забий на всі симптоми, думай що ти такий як всі, і буде тобі щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.вот тобі і радар куда душа тяне туда і йди)))

Так, куди ж мене тягне?)))))) На фести хотів попасти, на Бандерштат і Захій Фест, навіть палатку купив, але не вийшло... А зараз фіг пойми ту душу, куди вона хоче))))))

Ну свою душу на мою думку більшості важко зрозуміти...я, наприклад свою душу тоже не зразу поняла)))))ну куда твоя душа хоче тут ти сам повинен розібратись....в кожного вона індивідуальна і бажання різні))))

Значить буду розбиратися!)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, Бачення ситуації хороше!)))))) Я б не сказав що я вже аж так зациклююсь над симтомами, наприклад я відчуваю себе таким лише тоді, коли люди на це звертають увагу і починають або бикувати, або ще гірше, жаліти. Якось в школі і в інституті я менше відчував себе "іншим", навіть дивувався чому дівчата не хочуть зустрічатися зі мною))))) Правда помалу це відчуття почало посилюватися.

P. S. А зуб вставив чи ні?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, Бачення ситуації хороше!)))))) Я б не сказав що я вже аж так зациклююсь над симтомами, наприклад я відчуваю себе таким лише тоді, коли люди на це звертають увагу і починають або бикувати, або ще гірше, жаліти. Якось в школі і в інституті я менше відчував себе "іншим", навіть дивувався чому дівчата не хочуть зустрічатися зі мною))))) Правда помалу це відчуття почало посилюватися.

P. S. А зуб вставив чи ні?)))))

не вставив. а якщо хто питає чого не вставиш кажу що в мене мода така:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, Бачення ситуації хороше!)))))) Я б не сказав що я вже аж так зациклююсь над симтомами, наприклад я відчуваю себе таким лише тоді, коли люди на це звертають увагу і починають або бикувати, або ще гірше, жаліти. Якось в школі і в інституті я менше відчував себе "іншим", навіть дивувався чому дівчата не хочуть зустрічатися зі мною))))) Правда помалу це відчуття почало посилюватися.

P. S. А зуб вставив чи ні?)))))

не вставив. а якщо хто питає чого не вставиш кажу що в мене мода така :)

Класно)))))

Це щось схоже коли мене діти питають чого я так годжу і говорю, я їм відповідаю що вони так не вміють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет, да не парся, мне чуть больше чем тебе, и нет тоже той самой единственной и не повторимой. Может это не ты такой а девушки пошли такие? Та не в них счастье )) Чувствуй себя королём! Иди по улице и радуйся каждому мгновению! Будь счастлив даже один! Тогда подаришь счастье другому. Знаешь, один парень тоже сказал: ,,Ну что я тебе дам? У меня нет ни машины, ни дома?" А мудрая девушка ответила ,,Подари мне крылья, все будут ездить а я буду летать"

Желаю тебе найти такую девушку, и буть счастлив!

P.S. Посмотри фильм ,,Перед класом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rodomsky, Здоров! Дякую за підтримку, проте з цим

Та не в них счастье

не можу погодитись. Що б там не казали, але все в цьому світі робиться заради дівчат, та для дівчат і хай там як, але лише дівчина може зробити хлопця справді щасливим.

P.S. Посмотри фильм ,,Перед класом"

Опис заінтригував, постараюсь найближчим часом подивитись
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...