Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2014-2015


justice777

Рекомендовані повідомлення

А я радий коли попадається дуже сильний суперник нашим клубам.

Наприклад згадайте себе в дитинстві, коли у дворі м"яча ганяли,як хотілося сильно і гарно зіграти проти старшачків які явно сильніші, а ще коли ми малі гавнюки вигравали!! )) скільки це давало сил моральних, потім зі своїми однолітками граєш на одному подиху.Ось я до чого, якщо хочеш щось конкретно, рано чи пізно всерівно потрібно вигравати у суперклубів, ну да попадеться слабша ну пройдеш її в1/8 ну а далі??(я не забув про рейтинг і таке сяке)але... Завжди треба грати і не дивитися яка це стадія 1/8 , 1/4 чи груповий етап, чим сильніші команди тим цікавіше, моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

Шахті нема що втрачати і ніхто не дорікне за програш Баварії. Тому можуть зіграти розкуто і виграти в результаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахті нема що втрачати і ніхто не дорікне за програш Баварії. Тому можуть зіграти розкуто і виграти в результаті.

І я так думаю! головне не переживати(аж так сильно) за результат, но і не піжонити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахті нема що втрачати і ніхто не дорікне за програш Баварії. Тому можуть зіграти розкуто і виграти в результаті.

І я так думаю! головне не переживати(аж так сильно) за результат, но і не піжонити!

"І я того же мнєнія"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахті нема що втрачати і ніхто не дорікне за програш Баварії. Тому можуть зіграти розкуто і виграти в результаті.

І я так думаю! головне не переживати(аж так сильно) за результат, но і не піжонити!

"І я того же мнєнія"

Ооо! вже якась банда, :_07: головне щоб достойно грали!!Хоча Ахмєтов і ......але Шахта пердставляє "UA" так що будемо вболівати за супер футбік! і нам потрібно бали у рейтингу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дніпро звісно молодці! Трохи дається взнаки незіграність, але це нічого. З двох голів ржу не можу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дніпро звісно молодці! Трохи дається взнаки незіграність, але це нічого. З двох голів ржу не можу :D

Головне не пропустити, бо щось .ять назріває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вухх. Усе добре, з такою грою 2-0 це супер. А чому Дніпру не зарахували я так і незрозумів.

Надіюся що Київ видасть! може :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />Надіюся що Київ видасть! може <br />
<br /></p>

А динамо таки поки... Тьфу тьфу щоб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 2-1. Але ж потрібно так французам підсужувати, Ярмоленка вилучили, цей епізод ледь тягнув на жовту, француз красиво впав. І Беланда заробил жовту, а йому зразу червону. Гра вже програна, але дома французам покажемо "де раки зимують"

Абсолютно не згоден з вами. Динамо отримало 2 заслужених червоних. Ярмоленко нагло ввалив по ногах француза, без найменшого умислу забрати м'яч. Беланда зробив шось схоже. Футбол є футбол, так грати не можна. Це не дворова команда

Ярмоленка вилучили, цей епізод ледь тягнув на жовту, француз красиво впав

http://vk.com/video-28639294_171264721 - ну якшо це не червона, то що тоді червона? Ледь тягнув на жовту? лол :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загалом краще ніж очікувалось. Коли починався другий тайм думав, що і 1-3 буде нормально...

Генгам не та команда, яка повинна створювати проблеми для Динамо, але... У ДК вже "-4" з основи перед наступною грою... Ким грати?... Молодь випускати?

Може Мбокані хоч підтягнеться...

ЗІ. раніше Хачіка треба було випускати, вже з початку тайму було видно, що вони лише навісами грають і наші не встигають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також рахую, що червоні - по ділу...

Але нічого, вдома 1-0 по-любому зробимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генгам не та команда, яка повинна створювати проблеми для Динамо

Не забувайте, що в нас була довга перерва. Та і Генгам непогано грає, вони он в меншості були Монако взули. Якщо чесно, то перед початком думав, шо буде нічия, але дуже добре, що так все закінчилося. Французи чули шо пахне смаженим (я про можливий результат 1-0 в Києві ) і побігли забивати 3й гол. Дтбре що не вийшло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генгам непогано грає

пфф, непогано грає? мінус два в Динамо а вони тупо пас на фланг і навіс. Та це просто суперклуб колхозників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генгам непогано грає

пфф, непогано грає? мінус два в Динамо а вони тупо пас на фланг і навіс. Та це просто суперклуб колхозників

Результат на лице :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кароче" судья *амно, бо спортив гру, щоб побачити якусь інтригу, переживав щоб ненасунули мячів..

судью на мило ! а лягушатнікі провокатори !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результат на лице :)

в тому вся справа, як би вони непогано грали, було б 5-1 мінімум, а так, три з половиною моменти за тайм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Динамо саме винувате, просрали гру, і блін не із-за того що лягушатники класно грали, а б.ять якісь недисципліновані, слабонєрвні, кароче французи провокували,а Київ лохи повелися. Шкода,гарний гол забили, і гра спочатку йшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...