Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2014-2015


justice777

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, блін пропустив гру Динамо(проблеми з сантехнікою :0160: ) як грали? що так вже хєєрррово?

Форварда треба нам... Толкового при тому. При всій повазі до Кравця - трішки не дотягує він.

Недоперепив? :_07: причому тут Кварц,чи я не "в"їхав"?

В00!! біда вибачь "espert" ,Кравець.

Затурканий я проблемами,вибачь ще раз,не дочитався Кравця)) блін-обідно я трєзвий!!

Прочитав Кварца!! :_12:

Буває! Деколи сам читаю одне - пише зовсім друге!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 459
  • Створено
  • Остання відповідь

По Динамо то як на мене недооцінка суперника пройшла, дотого в 1 таймі виглядали непогано , але м'яч не шов в ворота + жахлива гра всієї команди в обороні. Ну нічого смертельного тут немає, можливо і добре що програли , ато вже зловили ейфорію від того що не програють, а тут такий собі холодний душ. Думаю вийдуть з першого місця в своїй групі.

Металіст то тут повний крах команди. Не розумію навіщо було давати бити пенальті нульовому Жажі ? Металіст розвалюється на очах.

Дніпро на мою думку вирішило ще ЛЄ їм не особливо то і потрібно, видно що Маркевич більше хоче виграти ЧУ ніж щось показати в ЛЄ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, в першому таймі Динамо не фартило

маю надію, цей програш піде на користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, оце вчора вечір був...Що дирнамо що дніпро - позорище! особливо дніпро прогграти якомусь гавняному карабаху це вже взагалі....ну а металіст взагалі без коментарів команда просто розвалюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Прикольно те,що Бате-Порту грають о 19.00.) тоість вечір не буде скучним)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіщо ті додаткові арбітри, якщо очевидну гру рукою не бачать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча повтора нормального не показали, але здалось ніби спеціально грав рукою, за таке навіть вилучення повинні були давати, адже мяч в ворота йшов.. а по грі, якісь дивні закидки на маленьких бразильців і гра через П'ятова відверто дратувала..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У воротаря "Інтера" 3 чи 4 відбитих пенальті у чемпіонаті,таку статистику треба знати чи пам'ятати.Нормально грають наші,як не дивно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таку статистику треба знати чи пам'ятати

Коноплянка явно не знав і після такої гри "Інтер" відмовився від купівлі футболіста і ціна на нього дуже впала!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да Конопля вже переріс наш чемпіонат це100% і він сам це розуміє, ну будьте згідні друзі.

Тільки щоб не було як з Ярмолою,мені здається він пропаде.((ну так я думаю, да, він царь,бог,в Києві,але.......

а ось Коноплянка не такий в Дніпрі ну погодьтеся)))він ,верніше його батько "шуршить" і правильно робить,пробиває, а що? ви б за сина не так би робили? Короче хай піжониться але значить щось знає,чи відчуває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай виховують у собі "інстинкт переможця",і тактику змінять,особивло "Дніпро".Вигоняться у першому таймі а у другому ледь бігають,утримувати рахунок ніколи не вміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Game over?

У швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Результати:

ПСЖ - Челсі

Манчестер Сіті - Барселона

Байер - Атлетико

Ювентус - Борусія Дортмунд

Шальке - Реал Мадрид

Шахтар - Баварія

Арсенал - Монако

Базель - Порту

Перші матчі 1/8 фіналу відбудуться 17-18 і 25-26 лютого, відповіді пройдуть 10-11 і 17-18 березня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після зимових"СВ"ЯТ" звичайно буду ДЕЖЕ ВАЖКО!!! Але я буду особисто задоволенний щоб гірники показали достойну гру, а там як карта ляже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я б не сказав шо в Дніпра хороші шанси, з такою реалізацією як в останньому матчі я б оцінив їх в 33.33%. Греки в ЛЧ виграли всі домашні матчі (а це юве і атлетіко хто не знає) + непогано тягалися з юве в італії, коротше кажучи команда зовсім не проста, ще й матч відповідь на виїзді буде...

Для динамо буде позор якщо не пройдуть, тут 100% мають рішати всі питання вже в першому матчі

ну а шахтар... на ексурсію вульвів катнуть хібашо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з такою реалізацією як в останньому матчі

По переду міжсезоння і нові збори і поповнення команди, не треба так песемістично!:)

ну а шахтар

Фарт кротам закінчився!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...