Перейти до змісту

Вело-екофест в Адреналіні, 2 серпня, початок о 10:00


lbladko

Рекомендовані повідомлення

Реєстрація на сайті до 15.00. Після цього вже можна буде зареєструватися безпосередньо перед початком починаючи з 10.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь ше дресс-код ))

в мене вроді нічого зеленого нема... то шо не пустять? :0160:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якийсь ше дресс-код ))

в мене вроді нічого зеленого нема... то шо не пустять? :0160:

охорона випхає в шию, підеш в ПортСіті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дрес-коду: Бажано зелений колір, але якщо нічого зеленого немає, то не страшно, ще будуть стрічки , кульки зелені... так що без зеленого не залишишся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дрес-коду: Бажано зелений колір, але якщо нічого зеленого немає, то не страшно, ще будуть стрічки , кульки зелені... так що без зеленого не залишишся :)

було б краще жовто-сині\чорно-червоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую, що Мега -приз в 5000грн вже чекає на переможця. Це сертифікат на покупку у магазині "ВЕЛОЗОНА"! Вже завтра якийсь щасливчик отримає його!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дрес-коду: Бажано зелений колір, але якщо нічого зеленого немає, то не страшно, ще будуть стрічки , кульки зелені... так що без зеленого не залишишся :)

було б краще жовто-сині\чорно-червоні

Цей захід проходить для підтримки питань з екології, за озеленення міст, за свіже і чисте повітря, за спорт, за здоровий спосіб життя - тому і назва, і стиль відповідні.

Проте ніхто не відміняв поняття патріотичності - тому і ці кольори, і вишиванки, і прапорці також не будуть чужими на цьому святі. Я думаю вони органічно впишуться...

Слава Україні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зареєструвався завчасно на сайті то можна приїхати біля 11 години на місце? Питаю бо з малим 4 роки не так просто забратись вранці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо зареєструвався завчасно на сайті то можна приїхати біля 11 години на місце? Питаю бо з малим 4 роки не так просто забратись вранці.

Можна. Тільки рекомендую десь на 10.45. Бо браслет все рівно потрібно отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що потрібно, щоб взяти вел на прокат і яка ціна такої послуги? Їду з іншого міста, свій везти накладно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://vk.com/club71334327

https://vk.com/club19394271

1. Працюємо щодня з 9.00 до 19.00

Велосипеди видаються в прокат під заставу одного з документів:

* водійські права нового зразка;

* тех. паспорт на автомобіль;

* свідоцтво про народження;

* закордонний паспорт

м. Луцьк Life : ) +38 093 881 31 78 Djuice +38 097 811 94 80 МТС +38 095 35 62 152

E-mail: [email protected]

Бажано попередньо зателефонувати.

http://lutskprokat.in.ua

2.Луцький велопрокат. 099-644-777-9 Наш золотий телефонний номер

http://www.visitlutsk.com/ua/ Луцький велопрокат, Сенаторки Левчанівської, 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім гарантованого сертифікату від Адреналіну на 50грн, і можливості виграти МЕГА-ПРИЗ 5 000грн , будуть також розігруватися і інші подарунки. А для тих хто прийде просто повболівати і привітати Адреналін з Днем народження - цікава святкова програма!

Так що приходьте, приїзджайте, прибігайте - самі, з сім'єю, з друзями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По лічильнику вже 217 зареєстрованих! Якщо всі приїдуть вже буде дуже непогано !!! До зустрічі завтра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну что ж, первый пробег - детским садом :)

Такую растянутую на старте колонну обматюжили, наверное, многие водители :) Не спас даже призыв про детей и девочек, которых нужно было поставить вперёд на старте в качестве успокоительного. Голова ломанулась, как укушенная бешенными шершнями, оставляя позади рваные грозди велосипедистов :) Правда, под конец уже как-то более-менее собрались в кучу, хотя и удивлялись, приговаривая, мол, мы-то думали, что это гонка такая :)

Хорошо, что состоялся. Если будет он традиционный - подумайте на счёт "Лекса-регулировщика" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адреналін - МОЛОДЦІ! Хоч і не приймав участі, але щиро вболівав за друзів, які приймали. Як на мене, то чудовий захід і було б справді чудово, якщо він став би традиційним. Побільше б таких міроприємств! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль не зміг, поїхали з сімєю на відпочинок :-(((

Жаль не зміг, поїхали з сімєю на відпочинок :-(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не мала змоги бути присутньою. Розкажіть як все пройшло

Сертифікати всі отримали? Хто став щасливим власником 5000 грн? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було жарко. Черга до квасу кілометрова (за 0,5 квасу ціна 9 грн ІМХО зависока), вода з холодильників тепла (10 грн за 0,5 :glare: ), жрати були тільки сосиски, гамбургери (приносили по пару штук) розбирали моментально. Прокатались по вулицях 33-го і 40-го довжелезною колоною бо ті хто були з початку погнались, як на ошпарені не враховуючи, що їхали ще діти. Пару людей по дорозі впало. В загальному я зі знайомими просидів під деревом і тіні до закінчення і потім поїхав додому не чекаючи гарантованих подарунків. В загальному скажу, що такі заходи потрібні але організація слабенька. Враховууючи, що Адреналін проводить такого роду захід вперше то все ок. Надіюсь наступного року все пройде веселіше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все відбулось точнісінько так, як написав вище ursa :)

основною цільовою аудиторією була дітвора - все для них!

найбільше сподобався виступ спортсменів з тріалу!

закінчення не дочекалася - жараааа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гості з Києва Влад і Артем

Всі, окрім мене: колона комета

20 км зі зламаною віссю заднього колеса... може хтось зауважив дикий хрумкіт з мого колеса?

З Волинських новин http://www.volynnews.com/news/rest/sotni-velosypedystiv-patriotiv-u-lutsku/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...