Перейти до змісту

Вело-екофест в Адреналіні, 2 серпня, початок о 10:00


lbladko

Рекомендовані повідомлення

Velo.jpg

Місце зустрічі – територія "Адреналін Сіті" (біля озера "Гарнізон").

Вело-екофест відбудеться 2 серпня, початок о 10.00.

ПРОГРАМА вело-екофесту

10.00-11.00 - Реєстрація учасників на території "Адреналін Сіті".

11.00 - Старт пробігу.

11.30 - Фініш, вело-флешмоб учасників "Happy birthday!"

12.00 - Роздача гарантованих призів учасникам велопробігу, святкова лотерея, розіграш мега-вело-призу на 5000 гривень.

12.00-14.00 - Розважальна програма, конкурси, вуличні забави

У меню фестивалю вуличної їжі: гамбургери, чізбургери, гвардійські ковбаски, шашлики та страви з мангалу.

http://www.volynnews.com/news/organizations/u-velokvesti-u-lutsku-zmahatymutsia-1000-okhochykh/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в заголовці новини присутне слово "велоквест". Це просто помилка? І цифра 1000.... оптимісти однако ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот тоже сначала увидел про Квест... Подумал - ну нифига себе, 1000 людей прогнозируют, призы, ля-ля, видать, какой-то серьёзный квестмейкер из большого города приехал :)

Оказалось, всё намного проще :)

И программка тоже радует. На пробег для 1000 участников отводится 30 минут (и это же включая построение). И простите, где при таком раскладе катать? Карбышева - Ершова - Гордиюк - Конякина? :)

Хотя сама идея велопробега заслуживает похвалы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шашлики та страви з мангалу.

Для учасників велопробігу суттєві знижки? :_04:

Інакше яким боком велопробіг до фестивалю вуличної їжі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще цікаво мені, що в організаторах пишуть про АВЛ. А я нє в кургсє. А ви?

Я пояснив оргам, що практично весь склад АВЛ - активісти, що працюють для наших вояків, але погодився, шо ми організатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друїд тісно поспілкувався з "Адреналіном", я вважаю, що АВЛівцям треба підтримати цей захід у міру можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що АВЛівцям треба підтримати цей захід у міру можливостей.

Ради виручки "Андреналіну"? І кожного разу, коли "Андреналін" буде загинатись від нестачі коштів популярності і буде йти на подібні кроки, АВЛ повинна прогинатись?

Поясни, будь-ласка. Вже два велодня у нас було.

P.S. Сподіваюсь, частина виручки піде нашим хлопцям на АТО
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, будь-який захід такого плану – можливість показати, що нас багато, що велосипедисти у місті – сила, з якою треба рахуватись. Адреналін на сьогодні – єдиний у Луцьку розважальний заклад з "спортивним" ухилом, то чому б не зробити добре один одному?

я розумію, що твоя персональна участь у велопробігах дорого коштує, а до АВЛ ти не маєш ніякого відношення. то може їдь скупнися, охолонь трохи, та не пиши дурниць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я розумію, що твоя персональна участь у велопробігах дорого коштує

По-моєму, це ти пишеш дурниці. Не виспався, напевно. :smile3: Я член АВЛ. Інша річ, що не сплачую членські внески, але була окрема тема на борді щодо сплати чи не сплати.
І взагалі, здається, я не тебе запитував? Тобі Ді давав якісь повноваження відповідати замість нього?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую, скільки б велоднів не було- чим більше - тим краще. Враховуючи, що я сам приймаю участь в організації цього дійства від Адреналіну, то можу надати всім бажаючим відповіді на питання , що будуть цікавити.

З приводу - Адреналіна! Якби ми всі до нього не ставилися, але організація виступила спонсором цього велопробігу, приурочила його до свого Дня народження, надає КОЖНОМУ учаснику сертифікат на 50 гривень та розіграш серед учасників суперподарунка в розмірі 5000грн, тому звичайно і хоче щоб саме цей велопробіг був пов"язаний з Адреналіном. Проводиться великий обсяг роботи, щоб все це організувати. Для нас є можливість ще раз проїхати вулицями міста, показати що ми сила, що велосипед - це екологічний і здоровий вид транспорту, що нас багато, ще один привід зустрітися і гарно відпочити. Окрім велопробігу там ще буде багато чого, що варто уваги, і що дозволить гарно провести свій час.

Я - поїду!!! І якщо через тиждень-місяць-... якась інша організація виступить з бажанням провести велопробіг, я знову з своїм двоколісним другом з радістю прийму участь. І нехай такі заходи будуть якнайчастіше!

Досить клонувати теми, достатньо однієї. Якщо представники АВЛ будуть вважати за потрібне перенести її у "свій розділ - вони це зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kostefan, усе вірно. Питання (думаю, не тільки у мене) було лише у тому, чому ВЗАГАЛІ нема хоч-якої інформації. От ти написав

організація виступила спонсором цього велопробігу, приурочила його до свого Дня народження

зі сторони так і бачиться, що АВЛ просто використовують задля якоїсь своєї мети. Перепрошую. Твоє пояснення хоч трохи розвіяло морок непоінформованості :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідея народилася спонтанно, тому щоб встигнути, то всі організаційні роботи проводяться в режимі цейтноту. Досвіду немає. Можливо щось на перший раз не вийде, але будуть зроблені висновки на наступний раз. Захід планується зробити щорічним.

Так як часу залишилося обмаль прохання всім кому це цікаво - розповсюджуйте інформацію серед друзів. Чим більше нас буде - тим яскравішим вийде свято!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є затверджена схема маршруту. Це те що змогли вибити з Міськради.

Отже маршрут

вул. Карбишева,1 (Адреналін Сіті) – вул. Конякіна – вул. Гордіюк – вул. Відродження –

просп. Молоді – просп. Соборності – вул. Гордіюк – вул. Конякіна – вул. Карбишева,1 (Адреналін Сіті).

Також на сайті є попередня реєстрація учасників. Реєструйся тут - http://reserve.adrenalin.lutsk.ua/ekofest

Там же і графічна схема маршруту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На велопробіг вже зареєстровано 128 учасників. Реєструємось. Підтримуємо. Розповсюджуємо інформацію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зареєстровано вже 138 учасників. Нагадую, що зареєструватися можна двома способами:

1. Попередньо на сайті "Адреналіну" - тиць

2. Безпосередньо перед початком велопробігу в організаторів.

При цьому кожному зареєстрованому учаснику в подарунок Бонусна картка від "Адреналіну", а по завершенні пробігу ще й сертифікат на 50грн на послуги Адреналін Сіті гарантовано. А також участь у розіграші супер призу в 5000грн.! Отримати сертифікат та прийняти участь у розіграші супер призу зможуть лише ПРИСУТНІ ЗАРЕЄСТРОВАНІ учасники велопробігу!

Не упустіть свій шанс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При цьому кожному зареєстрованому учаснику в подарунок Бонусна картка від "Адреналіну", а по завершенні пробігу ще й сертифікат на 50грн на послуги Адреналін Сіті гарантовано.

Щось не бачу цієї інформації на сайті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті поправимо! :) Там є інформація про "...вручення гарантованих подарунків учасникам велопробігу..." Саме цими гарантованими подарунками і будуть Бонусна картка від Адреналін Сіті і Сертифікат на 50грн. на послуги в Адреналін Сіті. Нагадую, що для цього потрібно зареєструватися і бути присутнім. Звичайно з велосипедом ;) Може в кого є ще якісь питання або побажання, поради? Давайте! Буду вдячний за допомогу і з радістю дам відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль кращого не змогли вибити в ДАЇ. Просили маршрут як на Велодень, тільки зі стартом і фінішем в Адреналіні. Відмовили... Це те що вдалося досягти перемовинами. Організовуємо перший раз, ще не всі шишки набили... :) Якщо цьогоріч вийде масово і гарно, то буде підставою в наступному році отримати від ДАЇ кращий маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дітей так само реєструємо. Якщо перед пробігом, то дитина просто отримає свій реєстраційний номер, а якщо попередньо на сайті, то в полі ПІБ в дужках вказуйте (син/донька), а телефон, е-маіл - батьків. Бонусну картку будемо видавати за бажанням батьків, а сертифікат на 50грн дитині так само надається як і всім іншим учасникам велопробігу. Дитина ж прийшла, проїхала маршрут, і так само внесла свій вклад в поширення велоруху!!! За дітьми наше майбутнє! І, кого цікавить, участь у розіграші супер призу також кожна дитина буде приймати як окремий учасник велопробігу!

Увага всім! Прохання бажаючим прийняти участь у цьому дійстві реєструватися попередньо на сайті, для спрощення і прискорення реєстрації перед пробігом. Вам буде достатньо назвати своє прізвище і отримати браслет учасника. Для зареєстрованих на сайті буде виділений окремий пункт. Полегшимо роботу організаторам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую всім, що до велофеста залишилося2 дні. Вже в суботу буду радий всіх бачити! Приходьте самі, беріть дітей, приводьте друзів. Хто ще немає двоколісного друга - можна взяти напрокат, або приходьте просто повболівати, адже окрім велопробігу буде ще багато цікавого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...