Перейти до змісту

Порадьте озеро =)


vitalik911

Рекомендовані повідомлення

Здаю ще одну місцинку. Озерце, але не те, а ось це. Як мені розказували, це озеро(а разом з ним ще пару га лісу і природи) привласнив собі якийсь депутатішка. Правий сектор це все діло не одобрив, шлагбаум відкрили, папери порвали, тепер озеро належить народу.Озеро на місці колишнього кар'єру, кругом пісок, сходи бетонні в озеро, багато бесідок, багато діток. Рекомендую ПОКИ ЩО!!! Я би особливо не надіялась на порядність наших людей, засруть цю недоторкану природу на раз-два. Було б добре організувати хоч якийсь контроль за дотриманням чистоти й порядку на території.

Був там цього року разів три. Один з орендаторів - Алферов. Про шлагбаум достовірної інформації не маю. Тижнів два тому знайомого звідти намагалися прогнати невідомі чоловік з жінкою. На вимогу пред'явити документи про власність/оренду відповіли, що з собою не мають. Знаймий їх "послав", на що почув щось накшталт "завтра ми тут перекопаємо, щоб ніхто діїхати не зміг".

Моя власна думка на рахунок даного місця:

Плюси:

  • чиста вода
  • піщане дно
  • відстань від Луцька
  • відносна малолюдність
  • бесідки

Мінуси:

  • в більшості місць за декілька метрів більше двох метрів глибина
  • оводи (їх там багато), оси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оводи (їх там багато), оси

Оводів багато вскрізь (біля озер).. райончик в нас такий..волинський. А от осами вищевказане місце мені теж запам'яталось, кавун(я то грішила на нього) неможливо було їсти. Швидше всього десь неподалік є осине гніздо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Здаю ще одну місцинку. Озерце, але не те, а ось це. Як мені розказували, це озеро(а разом з ним ще пару га лісу і природи) привласнив собі якийсь депутатішка. Правий сектор це все діло не одобрив, шлагбаум відкрили, папери порвали, тепер озеро належить народу.Озеро на місці колишнього кар'єру, кругом пісок, сходи бетонні в озеро, багато бесідок, багато діток. Рекомендую ПОКИ ЩО!!! Я би особливо не надіялась на порядність наших людей, засруть цю недоторкану природу на раз-два. Було б добре організувати хоч якийсь контроль за дотриманням чистоти й порядку на території.

був вчора на цьому "озері" - ставок як ставок величиною в 2 футбольних поля, глибиною 2 м :0024: , зато народу-у-у!!! людей до обіду наїхало стільки, що окремі машини стояли в метрі від води на берегах! дорвалися! після обіду в місцях входу в воду було стільки людей, що все нагадувало здоровенну калабаню )) сподобалося: вода відносно чиста, пісок в місцях входу у воду теж чистий, є кілька бесідок (які були зайняті ще, певно, з ночі суботи), ос і оводів, до речі, було не дуже багато, терпимо. не сподобалося: відсутність культури відпочинку в нашого брата - машини ставили, хто де захоче (ще б в воду позаїзжали!), постійно їздили берегами туди-сюди, вогнища палили так само - де попадеться. як на таку маленьку площу - занадто багато народу і транспортних засобів, постійний шум і гам. мої враження в перші ранкові години - позитивні, а вже коли народ потянувся - то дуже швидко весь цей нездоровий ажіотаж набрид. загалом, для тих, хто живе в районі 40-го - непоганий варант зїздити скупнутися зранечку або після роботи )) а от для тих, хто любить відпочивати в спокої і тиші - я б не радив туди їхати надовго, хіба що в будні. погоджуся з olun4ik, що на порядність наший людей в цьому випадку надіятися не приходиться і без елементарного хазяйнування, той ставок похерять аж бігом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаю ще одну місцинку. Озерце, але не те, а ось це. Як мені розказували, це озеро(а разом з ним ще пару га лісу і природи) привласнив собі якийсь депутатішка. Правий сектор це все діло не одобрив, шлагбаум відкрили, папери порвали, тепер озеро належить народу.Озеро на місці колишнього кар'єру, кругом пісок, сходи бетонні в озеро, багато бесідок, багато діток. Рекомендую ПОКИ ЩО!!! Я би особливо не надіялась на порядність наших людей, засруть цю недоторкану природу на раз-два. Було б добре організувати хоч якийсь контроль за дотриманням чистоти й порядку на території.

був вчора на цьому "озері" - ставок як ставок величиною в 2 футбольних поля, глибиною 2 м :0024: , зато народу-у-у!!! людей до обіду наїхало стільки, що окремі машини стояли в метрі від води на берегах! дорвалися! після обіду в місцях входу в воду було стільки людей, що все нагадувало здоровенну калабаню )) сподобалося: вода відносно чиста, пісок в місцях входу у воду теж чистий, є кілька бесідок (які були зайняті ще, певно, з ночі суботи), ос і оводів, до речі, було не дуже багато, терпимо. не сподобалося: відсутність культури відпочинку в нашого брата - машини ставили, хто де захоче (ще б в воду позаїзжали!), постійно їздили берегами туди-сюди, вогнища палили так само - де попадеться. як на таку маленьку площу - занадто багато народу і транспортних засобів, постійний шум і гам. мої враження в перші ранкові години - позитивні, а вже коли народ потянувся - то дуже швидко весь цей нездоровий ажіотаж набрид. загалом, для тих, хто живе в районі 40-го - непоганий варант зїздити скупнутися зранечку або після роботи )) а от для тих, хто любить відпочивати в спокої і тиші - я б не радив туди їхати надовго, хіба що в будні. погоджуся з olun4ik, що на порядність наший людей в цьому випадку надіятися не приходиться і без елементарного хазяйнування, той ставок похерять аж бігом.

Там мене вперше в житті вкуси п'явка хД (тиждень тому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їздив в Чебені (карьєр) в суботу, водичка супер, пляж піщаний але людей багатенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Багато чув про уховецьке озеро під ковелем. Хто там був поділіться враженнями. Казали серед будня добре а от у вихідні весь ковель там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Був проїздом біля с.Тристень. Дуже сподобалось озеро. Водя як на світязі. чиста та прозора видно дно з 2 метрів. Недолік нема пляжу. є кладка для дорослих супер. дітям не дуже. Хто там був напишіть відгуки. Найшов в неті одне фото.

post-6067-0-87311400-1433754095_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...